• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt, krásně vytuhnul!!! :slight_smile: Bych tam vytuhla totiž taky.
25. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky, mám asi trapnej dotaz na ty, co už učí nebo učily děti na nočníček. Už do toho půjdem, tak zjišťuju, jestli už teď pořizovat slipečky nebo ne. Je mi jasný, že zpočátku dávat pořád plíny, ale jakmile jste zkusily nechat děti úplně bez plen doma třeba na odpoledne, daly jste jim kalhotky/slipečky nebo byli mrňousové pod teplákama naostro???
25. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
dneska jsem tam taky vatuhla s nim :grinning: ,jinak já nedávala ze začátku slipečky,protože Šimon si myslel,že má plínu a čural da ní,tak bud bez ničeho,nebo kratásky jsem dávala a jak magor chodila,jestli nechce čurat,ale trvalo to fakt abych nelekela max týden,než jsem začla dávat ty plíny na naučení,jen na cestu,nebo kdr,do mesta a tak,to už jsem dávala i slipy a pak byl z ničeho nič bez plen ..........nijak jsem mu za to nenadávala,jen pořád opakovala,kam se čurá a pořád posazovala :wink: ............byl nadšenej,že má slipy jako táta a jako velký kluci :wink: :wink: :wink: :wink: ,chvilku to chce trpelivost,ale neboj to vychytáš a malej se to naučí....... :wink: :wink: :wink:
25. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
singind-my taky měli problém,že Šíma nechtěl kakat.V Natuře nám připravili nějaký speciální projímací čajík a fakt zabral.Vzpomněla jsem si na to až teď...
Leni,já slipky dávala.Pořád jsem je vyměňovala a prala,ale nějak automaticky jsem mu je dávala,aby si zvykal a taky se mu líbily...:slight_smile:
25. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ve spolek.pokusím se dočíst :slight_smile: .

Leni,my jsme Janičce koupili na zkoušku bavlněný kalhotky.Zatim jsem to teda moc nezkoušela,ale když už tak se jen porád perou :grinning: neb si dvakrát na nočník vzpomene a jednou holt ne :grinning: .Zatim vždycky jen třeba na půl dne.Teď jsem si zrovna v tejdnu naběhla sama.Manža odjel do města a já jsem podlehla Jaňuli,že chce kalhotky,tak jsem jí je dala a jako dobrý akorát přesně ve chvíli,kdy jsem kojila,tak nám trochu počůrala gauč :rolling_eyes: ,naštěstí jsme zbytek stačili doběhnout na nočník :grinning: .

Jinak u nás doma je takovej menší blázinec...občas lepší občas horší :rolling_eyes: .Už začíná bejt jasný,že Jaruška bude stejnej čertík bertík jako Janička.V noci dobrý to se budí ve svejch intrevalech na svojí baštu a zase spí,ale přes den..............už vydrží v klidu nespat dvě tři hoďky a chce zábavu....uff uff...pak se prospí a zsejc chce tak dvě hoďky bavit........navíc nám začla zvedat hlavičku a poprvé se vzepřla na na předloktí :slight_smile: ,takže už začínáme bejt smířený,že máme zase malýho zvědavce,co nás nenechá v klidu :rolling_eyes: :grinning: .Ve čtvrtek jsme oslavili Janičky narozky.......a v tom blázinci kolik tu bylo lidí máme tak málo fotek,že se mi až chtělo brečet :frowning2: .Kdekdo tu zapíjel Jarušku...no prostě.V tejdnu nás obejdnám k foťákovi a necháme Janičku vyfotit a´t nemá ty narozky tak odfláknutý :confused: .
25. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak jsem spěšně něco málo dočetal.Přeju Petíkovi a´t je brzo fit :slight_smile: .Koukám ,že jsme zrovna prošvihli cestu vláčkem do Krupky........zrovna jsme celej víkend sepkulovali,kde jsme to četli a kdyže to bude,že by jsme to možná prubli i s kočárkem :confused: .......no tak už se nemusíme ani trápit :grinning: .Jooo v Myslivně v Huníkově vařej výborně a opravud porce jsou mega,doporučuju jet tam dostatečně hladoví :grinning: .v Kamenici se hned za nádržím uhne přes přejezd do prava a pak je to ještě asi kilák-dva cesty.
Joo Leni,já si to bezkofeinový kapučíno dávala nahoře ve Foru v pizzerce :rolling_eyes: ..příště půjdu radši do meinla.Akorát v tej pizzerce maj dětskej koutek,takže jsme se tam utábořili hlavně kvůli Janičce,aby se vyblbla.
25. dub 2010 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Joooo a ještě Jiříkovi,všechno nej nej k narozkám :slight_smile: !
25. dub 2010 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell Sigid dík :wink:

Bell buď ráda že jste cestu prošvihli!!!!!!!!Páč pár odvážných se našlo i s kočárem....ale ve vlaku nebylo k hnutí pro stojící natož ciklisty a kočáry,občas se tedy někdo vešel ale hlvně se museli všici vejít na zpáteční cestu,protože on jel poslední vlak z Krupky v 16h a pak už nic,tedy v neděli a v sobotu jel v 18h poslední,Děčín -Krupka cesta hodinová + se nabralo zpoždění.Takže nelituj,jo a jinak bude jěště jezdit příští víkend a pak se přesouvají jinam,vlak.soupravu maají na 3měsíce pronajatou z Německa.
26. dub 2010 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak my dnes v noci hysterák asi půl hodiny po usnutí a pak až ve 4h ráno, ale vzhledem k tomu, že už je to takhle 3 noc a já ho nechávám chvilku brečet než k němu jdu, tak už asi pochopil a oproti včerejšku řval jen chvilku. :confounded:
hovínko pořád nic, Leni děkuju za radu, ale laktobacily bereme už měsíc a nic :cry:
Petrunko do Natury jsem se taky chystala,tak snad něco namíchají, díky
Veru a jak vy?
Bell, :grinning: :grinning: takže místo jednoho čertíka dva ju? tak hodně sil :sunglasses:
26. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
U nás nějaký pokrok asi je - do půlnoci se vzbudil jen 6x a pak po hodině do rána.
Ale nechce pít ani jíst :frowning2:
Takže nastoupila stříkačka, ale to je mravenčí práce a můžu skoro pořád....

Singid, to je mi tedy fakt líto, že s tím kakáním takto zápolíte. A v noci dáváš mlíčko, když se vzbudí? Jestli ne, tak neboj, když budeš odolná, tak ho to odnaučíš to buzení.

Terez, super výlet - už se těším, až budeme moct někam vyrazit, to domácí vězení mě ničí!!!

Jééé, Šimonku, taky bych tam hned usnula, ani by mě po tom posledním týdnu nidko nemusel houpat :wink:

Ostatní moc zdravím a přeji krásný sluníčkový den. Pokud vyjde předpověd a odpolko bude zataženo, tak vezmu Petík v kočárku na chvíli ven... Už nemá teplotky třetí den :wink:
26. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru super zlepšení, už to bude jen lepší :wink: :wink: Petík se asi bojí, jak ho ta pusinka bolí, tak hezky pomalu a uvidíš, pak vás sní i s povozem :grinning: tu mravenčí práci znám, každý ráno musím dávat ovocnou šťávku a do toho tu lactulosua :rolling_eyes: Dája to nechce pít, takže lžičkou... :unamused: je to boj, naštěstí je to jen jednou denně a není toho zase tolik, ale mává rukama, nechce to.... :frowning2:
mléko už v noci nedávám, až tak k ránu, kolem 4 -5h, myslím si, že chce spíš ke mě do postele, protože když ho vezmu na ruku, tak hned pokládá hlavičku na rameno a spinkal by, je to herečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky,
Verčo vydrrrž!!!

Leni, já jsem úplně na začátku taky slipy nedávala, ale potom jsem zjistila, že je to s nima lepší. Hlavně kvůli kakání :wink: Než jsme to s nočníkem úplně vychytali, tak se stávaly "nehody" a slipy ten bobek alespoň zadržely :grinning: Z tepláků bez nápletů to bylo všude. Takže buď slipky nebo tepláky dole na gumu :grinning: Moje švagrová dávala slipy hned, protože synovce (odnaučoval se v zimě) škrábaly punčocháče a bylo mu nepříjemný, když ty spoďáry neměl. Jinak Míšan je na svoje "bombika" (nerozlišujeme klučičí slipy a holčičí kalhotky, tak všemu říkáme bombíky) pyšnej a děsně ho štve, když mu je nedám večer pod pyžamo :grinning: Pořád si kontroluje, jestli je má a co tam má za obrázek.
26. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
nějak jsem vás dočetla v rychlosti a napíšu večer, ale jak se tu bavíte o tom výletě do krupky za 5,-kč, tak je to ještě příští víkend :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska docela blbej den. Hned ráno jsme vyrazili do Rákosníčka na kroužek a ze startu mi tam jedna ženská řekla "Jé, vy už čekáte druhý..." Tak jsem jí odpověděla "Ne, nečekáme, já jsem jenom tlustá!" No tak mám od tý doby zkaženej celej den, depky, žeru tady jenom zeleninu, bílej jogurt a večer kuřecí prso v páře bez ničeho. A tak to půjde hezky pěkně dál :frowning2:

Dítě vzteklý, vstával v 5 a to jsem se těšila, že bude ze včerejší zoo utahanej. V kočáru venku dal 30 minut a nazdar bazar.

Děkuju moc za to info o slipkách. Neprodávají je někde vietnamoši? Holky z Boletic, nevíte, jestli je nemají dole, jak bylo Tesco?
26. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,nic si z toho nedělej..mě se taky před časem známá ptala,jestli už čekáme druhý..přišlo jí,že mám moc velký břicho :grinning: .Je to nepříjemný,ale ono tý ženský taky asi nebylo do smíchu,že se ztrapnila.
Slipky jsem kupovala v Kiku,u Vietnamců jsem nekoukala.Pak jsme začali kupovat trenýrky,Šímovi vyhovujou víc.
26. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni klídek,no baba je netaktní....já teda čekám zda se o těhu zmíní někdo sám..páč je to blbý když Ti pak i někdo řekne-mě to nejde,nebo jsem po potratu..apod.........
26. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky, ale víte co, já 14 dní nepozřela ani kousek sladkýho, nejím přílohy, nejím ovoce odpoledne, z pečiva mám jen k snídani celozrnnou housku a pak už jen rýžové chleby... na váze 1,5 kg dole, motivace roste a pak mě jedna ženská takhle skolí... Já vím, jsem tlustá, ale co nadělám.

Petrunko. No doufám, že se aspoň chvíli cejtila blbě :grinning: A v KiKu se tedy zastavím. Cenu už nevíš? Já nechci právě kupovat nějaký drahý. A myslíš, že mají trenýrky i na takový prťousky, jako je Daneček? Ale co tě tím zatěžuju, možná to stihnu zítra, jedu do města za kamarádkou, co čeká dvojčátka :slight_smile:

Terez, já se právě taky nikdy neptám a čekám, jestli mi to dotyčná řekne.
26. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni :rolling_eyes: některý lidi jsou pitomí, nikdy by mě nenapadlo tohle říct, jak píše Terez, nejdřív počkám, až se ženská pochlubí.... :wink: a koukám, že nespavý virus se šíří :frowning2:
26. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin, no doufám, že to vstávání bylo po dlouhé době jen tuhle noc a pak bude klid. To jako já spavec nezvládám.
26. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, si představ, že moje okolí má zase opačný problém - nadváhu nemám ( a špek "po dětech" většinou dovedně maskuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pro spoustu lidí, je to taky záminka pro popichování. Hlavně tchýně mě pořád nabádá, ať se nažeru, že jsem hubená. A můžu ti říct, že už mě to za ty roky taky pěkně štve. Já jí taky neříkám, že je tlustá, ať zhubne. Nechápu, proč má pořád někdo starosti o to, jak kdo vypadá :angry: Navíc já sežeru na co přijdu a kila nahoru nejdou. A bodejď jo, když se celý dny sama starám o děti a domácnost , manžel jezdí domu až kolem 19.hod. a to i o víkendu. Takže tak. Si nevybereš - tlustá nebo hubená, vždycky se najde někdo, kdo to okomentuje.
26. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem si ještě vzpomněla, že ani ten špek nezůstal bez povšimnutí :slight_smile: . Loni jsem marodila s krční páteří a byla nucena zajít ke své praktické Mudr. Ta mě zkoukla a říká, co to jako je?!?! Na jedný straně máte břicho normální a na druhý bych vám tipovala o 5 kilo víc. A že to mám povolený svaly a měla bych cvičit a tak. Šmarjá, kdybych to vypracovala, tak už bych si snad musela kupovat hadry č. 36. Já bych teda jako cvičila, ale jak hned nevidím výsledky, tak mě to nebaví. A co si budeme povídat, zrovna ty břišáky jsou takový nejnáročnější a navíc ve 34 letech už nebudu vypadat jak v 19-ti, že jo?
26. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, plně tě chápu :grinning: taky bych nezvládala.
Zdeni - máš pravdu, já jsem taky vyhublá, po porodu jsem zhubla vše a ještě jsem přidala, ale jím v pohodě, prostě co s tím nadělám,budu se přežírat??? a ty řeči znám taky, proč hubneš?proč nejíš? jíš ty vůbec? vždyť jsi kost a kůže...a hláška tchyně - (říkala to manžovi) - prosím tě ať ta Klára už nehubne.... :confounded:
26. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky, je mi to jasný. Je i opačný problém a pár takových "případů" (to je ale blbé pojmenování) znám. Jen to dneska fakt byla trefa do černýho.
26. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,já bych se teda určitě cítila blbě,když už bych teda něco takovýho vypustila z pusy.... :wink: :slight_smile: .No,já taky nekupovala ty slipky extra drahý,ale cenu už nevím,byly nejspíš v balení po více kusech.Trenýrky na takový prcky je umění sehnat,spíš budeš muset počkat,až poporoste..
26. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin, koukám, že tchýně na ty hlášky obzvlášť trpěj :grinning: Mít jejich starosti, viď?!?!
26. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky spíš vždycky slýchávala,proč jako nejím.. :grinning: .Proto mě ta známá docela dostala,když se ptala na druhý mimčo.Jinak mi všichni říkaj,jak jsem pěkně štíhlá i po dítěti... :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru, tak u tebe to asi nebude o postavě, ale známý to úkaz - tzn. když nemáš dítě, tak se tě každý ptá, kdy ho budeš mít. Když už 1 dítě máš, tak se každý ptá, kdy jako bude druhý. Když máš 2 a je to náhodou pár, tak posloucháš, že 3. už snad mít nebudeš, protože dvě děti stačí - holku i kluka máš, tak na co třetí ?!?! :wink:
26. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Leni, na trenclíky jsem narazila na mimáči, paní je tam šije- ID 9102. Tak zkus juknout.
26. dub 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, Ď :slight_smile:
26. dub 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, to je koza, tedy doufám, že jí hanba fackovala :grinning:
SLipy mají v Tescu - myslím že balení po 7 kusech stálo 210 a měli i po 5.
Trenýrky jsou ke koupi na MMB ale od značek jako Next a Topolino a to vyjdou pěkně draho. Tak asi začni na těch slipech a pak uvidíš, až oporostete. Jakou máte velikost? Počítám, že tak 92 jako my??
26. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek