• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,
zrovna dneska jsme se o těch slipech bavili. Já jich mám dost, ale myslím že jsem je v "Tescu" viděla ale prý je mají v drogérce na rohu a je jich tam pět za 115,-kč !
Jinak jsem se ptala babičky na ten krém, ale jak má tu sklerózu nebo co, tak ona si to už nepamatuje a dívala jsem se, jestli to nemá napsané a nemá, škoda, taky bych si to opsala! Ale zeptám se ti mojí mamči, ta dělá dorty leta a má dobrý krém... :sweat_smile:
Jo a na babu se vykašli, každý má něco!

Veru,
tak co, je líp?
26. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
nic si z té pani nedelej,jak tu nekdo psal,ztrapnila se sama :wink: ..............já hubnu od ledna,jak jsem psala,každej večer cvičim a nejim,jen večeři a pak zeleninu,už mám zpet,co jsem mela,než jsem otehotnela,ale kdo me potkává pořád to ani nepozná,ale já to vidim na vecech hlavne a taky se trápim,kvuli tomu,že příští rok,si pořídíme asi to druhé mimi,uvidíme a já chci mít neco dole,ale hlavne to vadí me,takže kvuli sobe,mému chlapovi,to je jedno,jak vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale když si telo řekne,neco si dám ,klidne i sladkýho,ale i tak jsem spokojená,ted už to jde pomalu,ze začátku to šlo rychle,ted už neeeee,ale kdo me zas dlouho nevidel,si všimne,tak mám obcas radost,ale tlustá jsem pořád neboj :wink: :grinning:
26. dub 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sehnala jsem u boletickejch velkejch vietnamců balení slipů po 3 ks dohromady za 25 Kč!!! Super ne? Tak na zkoušku jsem je vzala. Mají různé velikosti. Vzala jsem nejmenší, no uvidíme, jestli mu to bude.

Verčo ano, máme vel. 92, sem tam oblíkneme něco 86 a jedno triko už má 104, ale to je trochu plandací. A jak je?

Prin, jé, ty jsi hodná, že jsi na mě tak myslela a myslíš! Zlato :wink:
26. dub 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
ted jsem to videla ve zprávách,jsem si i odbehla od práce :angry: ,to je síla
26. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,nevim,pani nevypadala prilis inteligentne.... :unamused:
26. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas, paní i pán byli trošku mimo realitu...
26. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, u nás trošku líp, večer se i napil - tedy dva loky, ale to je pokrok, že??

Leni, nám 86 už není nic :grinning:

Paní vypadla nemtálně postižená tedy ... a pán jako její tatínek...

Jo a k tomu hubnutí - tak já se taky napráskám - nechala jsem si sestavit jídelníčky s ohledem na GI a dodržuju to cca 3 měsíce, mám v klidu dole 7 kg - ale u mě to je tak málo, že to taky není vidět, ale mě to těší, cítím to na oblečení, je mi fajn a myslím, že ještě vydržím... Taky bych ráda dost dolů - třeba kdyby náhodou bylo ještě to mimi, ale i tak kvůli době, mám toho nahože moc, jak jsem přestala kouřit...
Manžel je zlatej, ten mi jasně řekl, že mě má rád pro jiné hodnoty než vosí pas :grinning: ale i tak prostě myslím, že ještě musím setrvat... ;)
Tak v tom nejste samy, holky...
26. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak z tej baby bych si nic nedělala.........brala bych to jako jejjí trapnost.Kdyby dle jejího úsudku každá ženská s špíčkem v pase měla bejt těhule...............to by nás ale všude bylo co ?! :grinning: :grinning: :grinning: Nenech se demotivovat :slight_smile: .Já teď radši nikoho ohledně hubnutí neposlouchám,páč dostanu ještě hodně rad :rolling_eyes: a to jsem prosím od porodu už o 13kg lehčí.8kg po porodu,2 následně po příchodu dom a 3 jsem ztratila někde předevčírem.....ani nevim kde :confused: .jenže,aby někdo o mě řek,že jsem nějak hodně zhubla.......to bych musela někde ztratit jěště tak 15-20kilo :grinning: :grinning: :grinning: ,takže od okolí žádné gratulace k hubenosti nečekám :grinning: :grinning: :grinning: .Ale honit se tak jako to mám te´d těhle pár dní.....no to se teda nebudu :fearful: to si to radši nějak zařídim :grinning: ,aby zbyl čas na gaučink :grinning: .Jinak my jsme kupovali Janičce kalhotky v tescu.Balení po sedmi kusech.....něco kolem stovky......asi stopáďo..už to nevim přesně,ale byl to vcelku rozumnej kauf :slight_smile: .
26. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, k tomu případu v tek Českej Lípě.........holt se měla dožadovat více pozornosti.sama bych tomu nevěřila že by to šlo kdbych sama málem neporodila ve sprše :sweat_smile: .Protože na tom vyvolávanym porodu,co jsem byla byli všichni tak nějak klidný,že to bude chvilku trvat a nakonec se to pěkně rozjelo a po klystýru mi PA řekla a´t jdu tak na 20 minuti do sprchy a relaxuju...jenže já už i před tim klystýrem cejtila,že se už něco dost děje.takže po pěti minutách ve sprše ,kdy jsme už měla kontrakce snad každejch pár veřin a lezla jsem skoro po zdi,hnala manžu ať letí pro PA,že prostě budu rodit.....a taky že jo,stačili jsme akorát doběhnout na sál a když jsem ulehala na tu porodní kozu tak bylo 16,45........Jaruška přišla na svět v 16,47 :grinning: :grinning: :grinning: ,ale za sebe můžu říct,že to ženská přece musí poznat,že rodí :fearful: ,tak nevim na co ta dotyčná paní myslela,že porodila sama na záchodě :confused: .
26. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, a ještě bych doplnila svatou pravdu o tom,že když nemáš dítě,tak se každej ptá,kdy ho budeš mít........atd....... :grinning: taky když máš dvě holky,tak se každej ptá a tak by to chtělo ještě třetí-ho kluka,že :grinning: :rolling_eyes: .Já teda odpovídám každýmu blbovi na tohle téma,že chci třetí holku :grinning: ,což je pravda pravdoucí a nebo rovnou dva kluky,že máme ještě jeden pokojíček :grinning: :grinning: :grinning: ...což většinu lidí odkecá :grinning: a já vlastně vůbec nelžu neb to tak fakt vidim :grinning: :grinning: :grinning: .
26. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak je na světě, malej, tmavej, tvrdej, že by s ním šlo rozbít okno, ale je náš, náš BOBEK :grinning: :grinning: :grinning: bylo u toho trochu hekání, pláče a nakonec zarudlá prdelka, ale je venku:slight_smile:) ale myslím, že teď Dája nebude chtít tlačit už vůbec :rolling_eyes:
jinak v noci opět vzhůru ve 22h, 01, 02, 03, 05 krmení a pak vstával v 6:10 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:manža v obýváku kvůli alergii, tak jsem asi chvíli spala přehozená přes postýlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad případ ČL - holky, vždyť ta nebohá paní chtěla taky tlačit bobka, šla na záchod, třikrát tooooo a najednou dítě v míse, kdo by to řekl.... :astonished: ale souhlasím s Bell, mě se to taky najednou rozjelo, že jsem cestou do sprchy na PA vykřikla, že asi budu tlačit a dolezla jsem sotva na sál, a taky jsem měla tendence na bobíka, tak si to paní prostě jen popletla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a mluvkové do života budou prostě existovat pořád, začíná to: už máš kluka? je to vážný? kdy bude svatba?(k tomu se váže: a musíte?) co dítě? co druhé dítě? a když už vyčerpají tohle, tak na řadu přichází rady ohledně váhy, výchovy,....to si prostě nevyberete :confused:
27. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
Singid..tak konečně.. :slight_smile:
Já reportáž o tom porodu neviděla.Nevěřila bych,že jde porodit tak snadno,ale,když to říkáte.Já měla co dělat,abych Šímu ze sebe vypudila :wink: :slight_smile: .
Leni,máš IP :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellatrix13: jeee , tak koukám, že se děti-slečny povedly přesně po dvou letech :slight_smile:)) Je hodně, to tedy hodně brzy, ale jak budete slavit narozeneiny??? Dohromady nebo zvlášť? ... To teď řešíme my ...
27. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak s tolouš´tkou jsme na tom podobně: Šla jsem ke kosmetičce a ptala se mne jestli vydržím ležet na zádech ... a pak se natvrdo zeptala, jestli jsem těhotná ... a pak už jen konstatovala ...no to vám zůstalo pěkný bříško .... grrrrr....od té doby hubnu.
27. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to bylo hup šup.........né jak mých 8 hodin na sále-to bych brala 2 min :grinning: :grinning:

veru,
tak peknej uspech.přesne jak píšeš ty,taky si nikdo moc nevšimne,ale já to poznám hlavne na tech vecech :wink: :wink: a jsem sama se sebou spokojená,jak jsem se do toho dala,taky chci pokračovat :wink: :wink: :wink:

sin,
tak aspon tak..........Davídek taky musí pekne trpet :unamused:
27. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Verčo, můžeš mi prosím písnout, kdo ti ten jídelníček na míru sestavil? Přesně, taky se nemáme rádi pro vosí pasy, ale člověk se chce cítit dobře i vnitřně, sám pro sebe...

Bell, ona navíc ten špek kolem břicha má taky :grinning: Že jsem se nezeptala já :grinning:

Sin, ty jsi to s tím malým tvrdým bobkem napsala tak suprově, že se tady nahlas gebim :grinning:

Mirando a kde jsi byla na kosmetice? Tak to je teda taky síla, to je podobný!
27. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, máš IP
27. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..je to divný..včera už jsem byla nervní,že zítra odjíždíme,abych nic důležitýho nezapomněla,jak to bude v tom vlaku... a dneska zatím nic,jsem úplně v klidu.A to nemám zabaleno nic.ALe zase mám zítra volno,Šimonek půjde do školky,tak bde klid na balení a jedeme až večer.Navíc mám chlapa pohodáře,kterej mě dokáže zklidnit,takže pak nepanikařím :slight_smile: Navíc důležitý věci-pasy,lístky,peníze..mám připravený na jednom místě,tak je snad nezapomenu :grinning:
27. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A foťák! :grinning:
27. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, tady je živo, že nestačím sledovat. Dítě hází dřevěný kostičky po psovi, ten skáče do vzduchu a snaží se je blbka chytat. Do toho mi Daneček stíhá píchat něčím do květináčů, jedný kytce rozdělil listy na dva kusy...
27. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novopečené mamči, mrkněte na akce v Lidlu od pondělí 3.5., může se vám něco hodit, dupajdy, kojící podprda atd.

http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=10896
27. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,diky,ale my mame hadru,ze nevime,co s nima.... :grinning:
27. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Singid :grinning: :grinning: :grinning:

My zase perná noc - ráno na poštáři krvavý stopy, mu to asi praskalo a muselo ho to bolet - byl vzhůru asi 50x :frowning2:
Ale já už funguju takto, je mi to jedno, kolikrát vstávám :sunglasses:

Leni, teď jsem v práci, písnu ti k večeru - email...???
27. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ideálně do IP nebo na soukromý mail na seznamu, na obojí chodím :slight_smile: Díky moc
27. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jak to popisuješ s tou krví, tak mě to úplně děsí. Je mi Pétika fakt hrozně líto. Proč si musej tolik vytrpět tak malinký co? Budiž ti útěchou, že já to měla taky a nepamatuju si ani zlomek.
27. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, teď koukám, že má Jaroušek svátek. Tak to mu za sebe i kamaráda Danečka přeji hodně štěstíčka a zdraví!
27. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pěkný fotky....Se babi s dědou pěkně vyblbli, což ?!?! :slight_smile:

Prin, taky přejeme malýmu všechno nejlepší k svátečku. Děti ráno přály taťkovi a ten byl celej překvapenej - si ani nevzpomněl, že nějakej svátek má :slight_smile:

Verčo, to už je nějaký moc dlouhý. Mažete to něčím? Nám tenkrát pomohla ta medicína z lekárny (ale bylo to na předpis a ani nevím, jak se to jmenovalo). Ještě si vzpomínám, že jak ty puchýře praskaly, tak to docela smrdělo a v té době je to snad i infekční.
27. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to spiš, užili si to :slight_smile: Manžovi taky vše nej!

Robátko spí, tak jsem rychle skočila se psem a dovařila si kuřecí prso v páře, zeleninu a rýži.
27. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek