• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jarouskovi posilame pusu!!! :slight_smile:
Leni,pekny foto. :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,gratuluju k hov......k bobku :grinning: !

Mirando,no joo máme holky jen pět dní od sebe...teda dva roky a pět dní :grinning: .Jak budem slavit zatim nevim.....ale asi společně.Už jsme měli nápady,že holt budou dostávat dort ve tvaru srdíčka na každý půlce bude zapíchnutý jejich číslíčko..nebo tak nějak :slight_smile: ....jao vidět příbuzenstvo pohromadě dvakrát v tejdnu........ :rolling_eyes: :grinning: .no nevim no :grinning: .

Holky,teda tlačení na sále jsem fakt měl az aoměnu ani zapotit jsem se nestačila,ale to co bylo před tim........... :rolling_eyes: ,řeknu vám kontrakce po vyvoláváku to byl teda hnus fialovej..První vyvolávák jsem doatala v 9 a to nic moc to jsem si dopo ještě četla a kecali jsme s maki.Pak přišli na Maki už pěkně výživný kontrakce a už to měla na dobrý cestě a já furt skoro nic noc.satčila jsem přečíst kdeco až pak v jednu odpo jsem doatal druhej vyvolávák a dr. mi udělala hamiltona s tim,že se to začíná rozjíždět..a ono jo :fearful: od tej jednej hodiny už mi do smíchu tolik nebylo.3lo to hned po dvou minutách a bolest jako blázene ve tři mi dal poslední tabletku a to už jsme je měla po minutě a musela jsem u toho ležet na monitoru.....já myslela,že polezu po zdi.Mžitky se mi dělaly,blbě mi bylo..no hnus.Aspoň že na tom sále už jsem se netrápila a Jaruška vylítla jak topédo.U Janičky si pamtuju,že se ten porod rozjížděl tak nějak postupně a že jsem furt čekala,kdy že přijde ta hrozná bolest na kterou jsem se psychicky připravovala..........ale zasejc jsem se pěkně zapotila na sále no......no prostě.Znám i lepší srandy na sobotu než zrovna porody :grinning: :grinning: :grinning: .

Petru,to mu se řiká správná cestovní horečka :grinning: asi jseš ve fázi odpočinkové než přijde to šílenství po cestě,kdy budeš přemýšlet né nad tim,co sbalit,ale co jsem to sakriš nechala doma :grinning: .

Leni,ještě ses jí mohla zeptat a kdy máte termín vy? :grinning:

Jooo a všechno nej k svátku Jarouškovi :slight_smile: !
27. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,koukámsees pěkně vyřádila při nákupu věciček pro holčičku :wink: ,mooooc to kočce sluší :slight_smile: .Čoveče já jsem ještě ani nevyfotila holky spolu,sakriš.Koukám maxíno už fotky se ségrou má.My zatim nic.U nás se místo focení Janička od kočáru spíš jen odhání neb má ty svoje pařátky porád natažený do kočáru :grinning: :grinning: :grinning: .
27. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc děkujeme všem za přáníčka a všem ostatním Jardům vše nej :slight_smile:

Maki, Leni,
hezké fotky, děti jsou spokojené a to je hlavní :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, na kosmetice jsem byla u našich v DC jsem to ještě nestihla ... jo, kosmetička byla drsná ... ale už to bude měsíc a 4kg jsou přyč :slight_smile:
27. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
i my přejem vše nej................zase se válim u mámy v Praze :wink:
27. dub 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska přáli Jardovi k svátku, to bylo radosti :grinning:

http://n-joy.cz/video/jara-svatek/z9gbw8yrw75zrnv8
27. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, to bylo radosti :slight_smile: Taky se přidávám k přání všeho nej... :slight_smile:

Maki, Leni, prima fotky.
27. dub 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
díky :wink:

a jak je, je Petíkovi líp? A co ty, zvládáš to?
27. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,kde jste koupili ten super bus?Ten by se Maxovi tuze libil!
27. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
to je super,jak umej ukázat radost..................... :wink: a ty už máš pekné bříško koukám :wink: ,sluší ti to,aspon nejsi jak lunt :wink:
27. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
normálně si představ že v Realu v Toppolinu! Všimnul si ho Michal, já na to nekoukala a stál pět euro :sweat_smile: No když jsme tam byli minule, tak jsme je tam už neviděli. Ale na krabici bylo víc tipů, tak když se budem dívat, třeba zas bude, my by jsme mu koupili jiný! :sweat_smile:

natt,
no jo, už fakt mám a dneska jsem byla v poradně a taky 11 kg nahoře, ale to je v pohodě! Minule jsem měla nějaké potíže, ale teď naprosto v pohodě, tak jsem říkala dr. že to je asi tou prací na zahradě :grinning: A máš pravdu, děti se fakt umí tak krásně radovat, člověku je hned líp na světě :sweat_smile:
27. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, díky za optání - dneska vstal v 4:30, tak to bylo takový dlouhý - a ještě není v posteli. U mamky spal skoro 3h a je lepší, snědl půl rohlíku a vypil 2x 150 mlíka. Zítra jdeme na KO, tak uvidím. Je trochu veselejší a aktivnější, tak snad to už je nějak za námi.
Bříško máš pěkný - moc... :slight_smile:
27. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Jarouškům vše nej, prin krásná radost, ty děti jsou tak hezky nevinný :grinning:

Veru, tak to je super, teď už to bude jen lepší, mám velkou radost, že už je to na dobré cestě, Petíkovi posílám mrkací pusinku :grinning: :grinning:

Maki fotky úžasný, moc se mi líbila společná Maxíka a Emičky, jak tak Maxík hezky kouká, jako že tam leží sestřička :wink:

Leni to musel být super výlet, taky se do ZOO chystáme, snad se mi podaří přemluvit sestřenku s klučíkem :wink:

já si dnes udělala radost a za naspořené korunky jsem doplatila úvěr :grinning: takže momentálně jsme čistí a jupí do hypotéky (tedy až nám převedou byt do OV)

Petrunko, to znám, taky jsem hrozně nervozní, abychom doma nic nenechali,a těsně před odjezdem přijde klid a mír do duše, tak vím, že to dobře dopadne.... ale dodnes se musím smát příhodě, kdy jsme jako malí špunti s našima vyrazili pod stan na Orlík a za Prahou máma zjistila, že doma nechala hrnce na vaření :grinning: :grinning: ještě, že máme v Příbrami přízeň :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opet nam netekla odpol chvili voda a ted tece oranzada :angry: .Uz me zacinaji srat.Ja chapu,ze to musej opravit (rozkopana Brezovka-na nakup do kaufu,kam normos jezdim 3 minuty ted jedu 15 minut pres Breziny :angry: ale meli by si to nejak osefovat,aby jim to porad nepraskalo.Clovek bez tekouci vody chvili vydrzi,kdyz si udela zasoby,ale pak me vytaci,ze minimalne tri dny tece humus.Asi se pojedeme komplet vykoupat a vyprat k tchyni nebo k Radcel.Pomoc!!Ema neni 3 dny koupana,jen ji otiram balenou vodou.Uplne cista snad netekla od toho minulyho tydne,jak to prasklo poprve.Max dneska silel,kdyz jsem rekla,ze se koupat nebude. :angry:
27. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nejdřív píšu pak si Vás dočtu....ale musím se "vykecat" .........pokud jste dlouho neviděly vola a káču blba v jednom tak si prohlédnětě moje foto!!!!!!!
Já minulé pondělí byla na návštěvě v Ústí u babičky od táty,no a ona mi dala nějaké kč ať si něco koupím abych měla na ní památku(tyhle věty vždy obrečím...) no nic přijdu domů peníze i s obálkou uklidím-normálka no a včera si říkám vyndám si je z tašky(úplně jsem zapoměla že jsem je už schovala)tak čumim do tašky a nenajdu...začnu pomalu a dlouho v klidu hledat,nic!Pak vyndám a převrátím jednu skříň do které dávám různé papíry které si schovám,pak vše do skříně už nervama nahážu..a jsem v prd.......

samo že mám "okno" a nevím která "bije" a teď jdu znovu do skříně sáhnu tam kam jsem sahala už od včerejška "100x" a obálku najdu!!!!
Holky no zítra jdu a hned ty prachy utratim fakt!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez :grinning: :grinning: :grinning: já jednou dostala na brigádě zaplaceno jen za dva dny (drobné), strčila jsem jen do kapsy,a pak jsem u bývalého dělala kino, kdo mi strčil peníze do kapsy :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid já se už u sebe nedivím ničemu fakt.....já která kontroluju vše a hlídám to jsou zkrátka ony no...ty potrhlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsme před chvílí na střídačku uspali obě holky...uff uff :rolling_eyes: .Obě chtěj usínat se mnou..chjooo,ježiši.Potřebovala bych bejt jak chobotnice,manža prakticky jen udržuje holky neřvoucí než doběhnu k jedný nebo k druhý :grinning: .Jsme dneska jeli k dr. na převážení........se musim pochlubit za týden Jaruška přibrala 400g :slight_smile: .....no a když jsme přijeli zpátky a zaparkovali na dvoře,tak jsme chvilku tak tiše seděli a já řikám to je klid co,jedno dítě daleko(s babičkou venku) a druhý usnulo .Chvilku tu zůstanem ne,co nám tu chybí :grinning: :grinning: :grinning: ...a manža si jenom povzdych a řiká to jo no,ale jedno dítě bude za chvilku blízko a druhý začne za chvíli řvát :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .Tak dobrou holky,já jdu padnout za vlast :wink: .
27. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky přikládám foto ....takhle je dlouhá na naše 17 dní stará Jaruška :grinning: :
27. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase vás zdravím po delší době!
Hlavně všem Jarouškům a Jaroslavům vše nejlepší k svátku!
Minule jsem vám tuším psala, že jsem měla dva dny dovču od dětí - tak teď si to vyžírám dokonale, po návratu z Jihlavy jsem ještě v úterý stihla navštívit kamarádku s měsíční holčičkou, pak nám přišlo, že jsou zase nastydlejší, tak jsme je ve středu vzali pro sichr k doktorce - dostali ATB kapky do nosu a Sinupret, ale v sobotu už měl Ondráš i teplotu. To bylo pořád, je hezky, vem je chvíli ven...Ondra směl jen stát a házet na koš, Martin jen chodit a hrát si s autíčkama - přijdu na zahradu (chystaly jsme oběd), no a kluci hrajou s dědou hokejbal! Začala jsem ječet jak prokoplá, že nesmí běhat, že jsou celí uřícení...argument 60letého absolventa 2 VŠ "No ale já neběhal..." :angry: Zabíííííít!!!!
Odpo jsme byli u bratránka na narozkách, v Boleticích. Odecházíme, Z. šel ještě se strejdou do sklepa pro sbíječku, my s dětma k autu, řvu "po chodníku, neleťte, nech ty dveře, Macku, nemám klíče..." no a Macek v klidu dveře otevřel :astonished:
Jooo, taky jsme přivezli klukům nábytek do pokojíku, měla jsem u kamaráda truhláře objednaný 2 prádelníčky a regál dle vzoru firmy Gazel. Vyšlo mě to o 2,5 tis .dráž, mám to už smontovaný (Gazel dodává v krabicích), kvalita se s Gazelovým nábytkem, co už máme v Myšárně nedá srovnat. Viz.: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/larakroft/album/muj-dum-muj-hrad-kroftenstajn-ii/
Takže v neděli už měl Ondra horečku jako prase a Macek zvýšenou teplotu, přežili jsme na Nurofenu a Panadolu, v pondělí už zase k doktorce a máme ATB celkový :frowning2: A to už tu na ty dvě příšery jsem zase sama, tatínek v pondělí odfrčel vydělávat korunky, bude jich ještě na byt třeba dost. Klukům se už dnes úplně ulevilo, takže to už s nima zase není k vydržení, nedá se s nima hrát už ani člobbrdo. Dnes jsme na sebe s Ondrou řvali u oběda, odmítla jsem mu nalít pití (stálo před ním), on že jsem hrozná máma, šla jsem umýt Macka a Ondra to vylil, sjela jsem ho a on aby mi udělal radost, zapnul mi v koupelně plnou pračku prádla. Už vypraného.
A minulý týden jsem si blbec odložila fotobrašnu na žehlicí prkno (blbější místo jsem mohla najít asi jen za dveřma do koupelny, které téměř narážejí do pračky), odjela nakoupit a druhý den ráno jsem zjistila, že mám objektiv v háji. Poslala jsem ho do Phy do servisu a modlím se, aby oprava stála méně než nový.
Taky je u nás i jinak veselo, děda je čímdál dědovatější, tuhle (děti byly naštěstí ještě v té Jihlavě) se děda v kuchyni stříhal, teda babička ho stříhala, já si tam vařila krup.kaš, no a probíralo se, že za ním byl pan XY a chtěl na sponzorský dar na dědův memoriál v tenise, který děda - teda jako můj táta - každý rok dával...prý cos´ mu řek´´ - no že nemám - a co on? - že si to mám rozmyslet.... . Tak říkám, co si na tom chceš rozmýšlet, když nic nemáš? Vždyť jsi i těch xx zdendovejch tisíc prošustroval (Z. mu složil na účet peníze, aby měl z čeho vyplácet zedníka a kupovat materiál) ...to už ho načalo...no a dodělala jsem ho tím, že jsem řekla, že tu dlažbu, co čistil celej den na balkóně ("práce pro vraha"), jsem mohla udělat já....
Holky, to jste ještě neviděly....dědek vylít´ , chlupy se po celý kuchyni rozletěly, mně do kaše, do vyžehlenýho prádla...
Šlo o to, že to byla vysoce specializovaná těžká práce, vydloubával z nevyspárované dlažby štuk napadaný ze zdí a stropu, o čemž jsem samozřejmě nemohla mít potuchy, neb jsem úplně tupá a ve stavebnictví nevzdělaná...
A as po pěti minutách ticha vstal (dostříhán), úplně v pohodě (já s maminkou jsme se téměř ani neodvažovaly dýchat (on na mě někdy řve "no co dejcháš, nedejchej!")) a prohlásil. "Mně se vám tak rozproudil krevní oběh...mně se úplně ulevilo :slight_smile: (celej den si stěžoval, jak má zase infarkt a zánět šlach z tý hrozný práce)
27. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,hezký fotky :wink: .

Prin,teda autobus je super :grinning: ,zvláš´t to jak se járovi líbil :grinning: .Čoveče teda ..nejni to standartní,ale naší Jaňuli by se taky hrozně moc líbil. :grinning: ...a je to ještě ke všmu kloubák.....tý jo ta by měla radost.Budem se muset po něm příště v realu mrknout :slight_smile:.Zatim se jí líběj hlavně bagry......ale mít autobs to by bylo terno :grinning:.

Terez,buď v klidu úlety toho to typu mám zcela běžně :grinning: .to by si člověk fakt nafackoval jak si sám o sobě myslí něco nepěkného :grinning: .Já takhle věčně věkův hledám mobil a klíče...a nejlíp ovládání od brány ve chvíli kdy před ní stojim s autem :rolling_eyes: .
27. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty,Maki,hele jak to děláš večer s uspáváním?Nebo když si sedneš s Emčou u prsa a Maxíno začne mít nějaký požadavky?U nás stále vládne nějaká anarchie...obě holky si kńournou a já letim.Občas jsem jak vánoční stromeček.Jarušku u prsa a z druhý strany na mě visí nebo leží Jańule neb se chce taky přitulit a to je ještě ten lepší případ v horší verzi chodí jaňule kolem dělá přesně to co nesmí nebo je neskutečně hlučná a Jaruška se cuká a nemůže usnout,takže jsem v takovym bludnym kruhu.Zvláš´t v poledne,kdy potřebuju jít uspat janičku,ale nemůžu dokud neuspim Jarušku,jenže Jaňule už je protivná tak kňučí(řve) a Jaruška prostě v tom kraválu neusne,když řeknu Janičce a´t neřve,že si jinak nemůžem jít spolu lehnout tak začne řvát jetšě víc............taková marnost nad marnost :rolling_eyes: .Nakonec teda jí vezme manža a za brekotu,že chce maminku nakonec zabere a já pak hodinu chodim po bytě a houpu vyšokovanou jarušku,aby taky usnula...........nakonec spěj obě min 2 hoďky,což znamená,že Janička večer je přespalá a nechce usnou..............no prostě :rolling_eyes: :grinning: ......blázinec :grinning: .
27. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,prohlídli jsme odpo v mejlu tu vaši klouzajdu z postele :grinning: a Janička má jasno,že přijdem na návštěvu,tak snad jí tam kluci pustěj :grinning: .Máme na chalupě přesně tu samou,ale zelenou :slight_smile: .
27. dub 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč mi zmizela fotka??

Bell, jsi hrdinka :slight_smile:
Maki taky :slight_smile: - s tou vodou bych psychovala jak prase!!!

Leni, máš IP

Laro, ty máš super story...

Terez, já co jsem na MD, tak tedy tot omívám na denním pořádku - ale aspoň se utěšuju, že to není věkem...!!!

Singid - díky :hearts: To je fajn být bez dluhu, co?
My budem na jaře chvíli a pak zase nééé - doplatíme hypo, prodáme byt a šupky do baráčku :slight_smile: a další hypo na stavbu chalupy... :wink:
27. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,nechci te moc nasrat,ale ja neuspavam Emcu,ale spis jen Maxe.Teda asi takhle,umeju a nakrmin Em,krkne,lehne a a je tuha a muzu tady byt kraval a je ji to fuk :wink: .Pak jde na koupacku Max-v idealnim pripade s cistou vodou,v 8 ho hodim do postele,vyzunkne mliko,ja koukam potichu na TV a on vytuhne a ja muzu jit po svych-v idealnim pripade zustavam v posteli :grinning: .Uz se to krasne srovnalo,ty prvni dny,nez si Max zvyknul to byl ale opruz.
Jinak voda stalo oranz,uz jsem opetne nevydrzela a trosku jsem zostra vyjela na pani v callcentru,ale pry posle nekoho na odkaleni.Netusim,jak se to dela,ale hlavne,aby to zabralo.Dochazi mi barely s pitnou vodou a mam narvanou mycku,kterou nwmuzu zapnout. :confounded:
28. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem, dneska to vypadá, že bude nádherně, takže už peru druhou pračku a převlíkám peřiny a tak. Akorát, že mě teda pekelně pálí v krku, chytla jsem to od Tomáše. Hlavně, ať to nechytne malej, musíme na klíšťovku, asi v pondělí.

Bell, no na ten TP jsem se jí měla zeptat, to by bylo dobrý :grinning: Když já prostě na tohle nejsem no.

Holky, děkuju za pochvalu fotek :wink:

Jooo a přeci jen úspěchy!!! Po 17 dnech mám 2,5 kg dole! Jen nejím sladký a večerní přílohy. No ale přes den když už něco dám do huby, tak si vlastně taky dávám pozor, co to je. Včera jsem si byla sednout s kámoškou v pizzerii Ciao Ciao na Teplický, tak jsem si tam dala k večeři kuřecí prso na grilu na olivovém oleji, k tomu dušený fazolky a dali mi ještě zeleninový salátek. Mňam.

Pavlínko, to nemá chybu, jak se Jaroušek raduje!!! No to je fakt super video :grinning: A tobě bříško sluší!

Verčo, jsem moc ráda, že je Péťoví líp. To nejhorší už máte za sebou a bude to jen a jen lepší. Do IP hned mrknu. A fotku tady nemáš už asi dva nebo tři dny. Říkala jsem si, proč sis jí smazala...

Sin, u nás převod do OV zatím taky nic.

Terez, tak si za to hezky užij utrácení! :grinning: A v klidu, já už asi 2x hledala svůj mobil, zatímco jsem z něj telefonovala mámě....

Bell, Jaruška krásně přibývá, to je paráda a gratuluji. Fotka moc hezká. Já jsem úplně dojatá z miminek, to je hrůza. A mám zpoždění MS... jenže test negativní, ach jo :frowning2: Nějak se nedaří :frowning2:
28. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, Emička je nádherná, už se těším, až vyrazíme kočárkovat :slight_smile: Jééé a bodýčko ode mě. Moc jí sluší!
28. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura,je tu pan z vodarny a uz odkaluje!Max mu rika dedo... :grinning:
28. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek