• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
My jdeme do poradny zitra.Cekam taky prirustek,sice nutrilonovej,ale neva...Uz po kojeni urazi 90 z lahve.Mliko jeste stale mam,myslim,ze neco z toho prsa jeste vytahne...
28. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
neboj zadaří se................já mela taky testy negativní.... :wink: ,teda jen ty u dr,ale mela :unamused:

maki,
no když to pánovi nevadí :wink: ,Šimon taky řiká sousedum babičko a dědo :wink:
28. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak do deda? Pomohl?

Natt, já vím, nesoustředím se na to tak pekelně. Aspoň budu štíhlá nevěsta. Ale pak už... sakryš...
28. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,odpojil vodomer,napojil hadici,vytahl ji sklepem ven a odpousti ten humus.Mezitim jel na obed,uz by se mel vratit.Voda uz je cista!hura!
28. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura,mycka myje,pracka pere,ja mam umytou hlavu...Kdyby deti nespaly,tak bych je radosti hned vykoupala!Jak malo staci ke stesti! :grinning:
28. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, gratuluje k VODĚĚĚ!!!

My opět trochu lepší - nejí a nepije, jen mlíko, ale už měl dneska 450 :astonished:
Na KO dr říkala, že to prostě najednou rychle přejde - tak uvidíme...
Udělala mu i 18-měsíční prohlídku - má 14 kg a 85 cm.
28. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ostřikovače stříkají... :grinning: Tak to je fajn, že už se můžete umejt. Já bych byla na palici, kdyby to trvalo tak dlouho.

Verčo, aspoň, že to mlíko a hlavně si ho dává dost, takže nestrádá. Ono to bude den ze dne lepší a lepší. Zato já se nějak sypu. Můj drahý má od pátku nějakej moribundus kikiris syslus modrobulus a místo aby šel k doktorovi, tak to ještě prsknul na mě. Mám krk v jednom ohni a svaly taky docela protestujou. Doufám, že to nechytí Daneček, musíme na klíšťovku.
28. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,syslus modrobulvus siberius :grinning: ...tak to je vážný....no hlacvně že je to ten modrobulvus a né obyčejnej králík :grinning: :grinning: :grinning: ..-taky rádi koukáte na Spejbla Hurvínka? :grinning: :grinning: :grinning: Moribundus je sice z Dařbuján a Pandrhola........ale syslus je lepší :grinning: .
Každopádně přeju a´t je ženichovi líp a tobě taky :slight_smile: .
28. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo.namoc bude brzo pryč a jak takkoukám Petík rozhodně nestrádá sousě dle rozměrů a váhy :wink: :grinning: .

Maki,no hele mě to nenasr. :grinning: ,já vim,že Emča je spací :grinning: .Jaruška byla docela taky,ale od toho pátku to máme všechno nějake roztento.Hlavně janička dělá hluk.....jako fakt velkej..........asi jako kdby jste dala dvouletýmu capartovi do ruky dvě kovový poklice na hrnec-no prostě fakt hluk,že i dospělej sebou cuká.Já třebas kojim a ona si ke mě z druhý strany lehne(když kojim na gauči) a kouká na pohádku a najednou vidí něco zakímavýho a vykřikne z plných plic co vidí :rolling_eyes: .si sedne naklouazčku a hází z ní věci na zem nebo tak něco.Prostě kraválA jaruška ani tak jako neřve jakože prostě nespí a kouká.Oči jakkorále a pozoruje clej svět..........samo pokud se nic moc nedějě,tak začne kňourat.Pánek jí pochválil jakej je hezkej zvídavej typ,ale to mi na spánku moc nepřidalo.Nějak to budem muset skloubit.......chjooo,ježiši.Dneska v noc už se janičce tak stejskalo,že přišla spát k nám,takže i když jaruška spinkala,tak jsem zasejc měla na sobě přimáčklou jí.Čoveče,co vy tam s tou vodou porád děláte?Hele nedávno byl v rádiu takovej forek,že pouštěli do rádia jak vypadá nasr.ženská co volá do vodáren,že neteče voda...nebylas to ty ?! :sunglasses:
28. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..jdu se rozloučit,možná sem nakouknu od ségry z noťasu...myslete na nás,ať dojedeme v pořádku.
Leni.nakonec jsem k dr naběhla a je to dobrý,pro klid duše jsem tam šla..
28. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,hezkou cestu :wink:
28. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Maki,hele ten sab simplex se dává od třetího týdne.............řikal Pánek.Nooo já jsem ho Jarušce dala už o něco dřív neb jsme začli prdíkovat.Nakonec sám přiznal,že když tak hodně přibrala,že ty prdíky jí nejspíš zloběj jak to musí všechno strávit a klidně prej můžem i trochu zvýšit dávky podle potřeby.Hele a jak si řikala,že se jmenuje ten druhej přípravek na prdíky?
28. dub 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to bude asi Babycalm, ne? Ten jsem dávala já...
A pak jsou ty probiotický kapky, ale ty stéjí 600,-

Petrunko, užijte si to moc :slight_smile:

Leni, tyjo to je hrozný. Tak A´t jsi brzy fit.
28. dub 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
štastnou cestu :wink: ........a přivez tulipánka :wink:
28. dub 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, my nasadili na doporučení doktorky sab simplex snad už v 10 dnech, neuškodí to. A ten druhej přípravek bude asi baby calm, co? Super jsou i Probiotické kapky pro děti. U nás byly za 600 Kč, levnější na Slovensku. Ale koukala jsem, že se dalí v ČR sehnat už i za něco málo přes 300 Kč.

Petrunko, myslím na Tebe, ať dorazíte v pořádku a krááásně si to tam i za nás užij! :wink:

Verčo, není to horší, než co jste prožívali vy... ale díky. Já se z toho nějak vykřešu. Jen se na Čarodky scházíme celá rodina každý rok a já jsem na letošek slíbila super extra dort. Tak budu péct i tak. Zítra začnu.
28. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
... aha, teď koukám, že Verča už o baby calm kapkách psala...
28. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Petrunko, je dobře, že sis skočila k doktorce, aspoň jsi klidnější a jedeš v pohodě.
28. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem slaměná vdova, před pár minutama mi přítel odjel na 3 týdny na loď. Po roce zase docela šok, že tu budeme sami s malým.Leni kdybyste měli někdy čas tak můžem vyrazit ven, aby mi to nějak uteklo.
28. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,Babycalm,ten je od mesice veku.Taky uz jsem dala Sab,mela taky boleni,ale uz je to dobry,mudra rikala,ze se muzou dat i driv.Probio kapky se daji sehnat z Polska za 270 korun,staci rict,kdybys je chtela,najdu odkaz.
Jinak s vodou my nedelame nic,ale je komplet rozkopana Brezova,priste az to vypnou,volam radio... :grinning:
Petru,mejet se tam pekne!
28. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byli jsme na kontrole,do podzimu Šimonkovi vysadili léky,tak snad to probehne v pořádku :wink:

mami,
videla jsem te asi před barákem ,ale už je to dýl,já sedela se Šimonem v aute a čekala jsem na segru :wink:
28. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska jsme si byli sednout tady na terásce v jedný hospodě a vedle pani mela psa.........to neni tak zvláštní,ale Šimon nekam šel a volám na nej a pani taky volá Šimone,tak si řikám,co je a ptám se jí?????to voláte na našeho Šimona?????a ona,ne na našeho psa.........tak jsem nevedela,jestli se mám smát,nebo co :grinning: ..taky jsem mu hned večer vyhrožovala,jestli bude zlobit,že ho vymenim :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky,já si pamatovala,že to jsou nějaký kapky od c,ale celej název ne.Já ten sab dla už minulej tejden,ale u dr. jsem nenápadně mlžila,co jako na to řekne :fearful: .My jsme te´d do uspali.chjo,ale asi máme spíš problém s těma prdíkama,sakriš.Protože Janička nespí,když slyší,že za zdí uspávám kńučíčci Jarušku.tak možná,když se nám to podaří trochu zmírnit,že bude zase klid.Teď dostala jaruška ještě jednu dávku sab simplexu a hodila krkanec za nim hned blitíčko a usnula chudák vyčerpáním u mě na rameni.Ona by asi chudák ráda spala,ale má to bříško moc přefutrovaný :frowning2: .Já nevim proč má tak silný pudy,že furt zobáčkem hledá prso a pak jej jí blbě.Při tom kojíme po dvou až třech hodinách a to ještě víceméně z jednoho prsa,z obou jen když si řekne o nášup.Janičku jsem v šestinedělí kojila snad každou hodinu...tak nevim,ale prdíky jsme moc neměli :confused: .Je fakt,že se mi prsa dost nalejvaj,že i já mám pocit,že prasknou :frowning2: .A nejlepší je,že jak mi pracujou hormony,tak mi teče mlíko i když zabrečí Janička né jen Jaruška :frowning2: .Moc se mi nechce,ale asi budu muset šahnout po tej odsávačce :rolling_eyes: abych aspoń trochu odsála prso než se napije malá.Z toho by se jí taky mohlo dělat blbě,jestli jí to teče moc rychle.Po těch probio kapkách se radši taky mrknu.Maki,když tak pošli odkaz,já si to proštudýruju :slight_smile: .Te´d jsem si vzala paralen a zalehnu neb mě třeští hlava,ale ani né tak z holek jako z ouřadů.Dneska jsem vyrazili nechat si zapsat Jarušku do občanek a já si konečně přehlásila bydliště do Březin.tak konečně to máme "trochu sladěný".protože já měla bydliště u rodičů,manža v Praze a bydlíme v Březinách,takže te´d jsem aspoń já a holky ofiko Březinský a jen manža Pražák nám v tom falýruje,ale aspoň něco :sweat_smile: .samo jsme vyrazili na občanky jak na motýli a zapomněli na potřebná lejstra do ohlašovny na trvalej pobyt,takže jsme jezdili sem tam.Pak nevzali manžovi fotku, ikdyž byla od foťáka a ve snaze vyfotit se znova narazil na dveře,že má fotografka na magistrátě zrovna oběd..........no nakonec jsme to zmákli.Ještě jsem letěla přihlásit nás s holkama na komunální odpad.No a hned večer jsem vyzvedla u našich poštu,že mám zajet do Ústí na sociálku a donýst jim rodnej list.........booože můj :rolling_eyes: ,škoda,že se nozvali o tejden dřív,když jsem tam byla.Ale vyřešim to poštou :rolling_eyes: .

Natt,já si jeden čas přála papouška a chtěla jsem mu řikat Karel :grinning: ,pak jsem si pro změnu místo papouška začla přát pejska neb mě pobavila myšlenka,že bych na něj pokřikovala Karle neser na ten chodník :grinning: :grinning: :grinning: .

Jooo Maki,te´d jsem si vzpomněla jak jsem pro změnu já šílela,když nám v Řetězovce vypínali porád elektriku :rolling_eyes: .Nejdřív z nějakýho záhadnýho důvodu vypadávala el. v půlce baráku :fearful: a já porád volala na energetiku a´t si s tim koukaj něco udělat neb jsem kvůli tomu byli porád zmrzlý-měli jsem plynovej kotel na elektriku(takže zima,studená voda).a to bylo furt dokolečka než přišli na to,že se v tom někdo hrabal a asi někdo z vedlejšího baráku odebíral na černo či co a velmi odborně :rolling_eyes: přeháezl dráty........no a když to srovnali,tak zasejc začli předělávat kabeli v zemi v ulici a vypínali to na celý dopolko :rolling_eyes: a já vzteklá jak starej pes neb jsem z okna viděla jak tam půl dne u toho svačej nebo se opíraj o lopatu a já doma bez elektriky...vrrrrr :angry: .takže soucítím s tebou a s vodou :sweat_smile: .
28. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak Dája se včera navečer tak zesr...l, no měla jsem radost velikou :grinning: :grinning: :grinning: chudinka, pořád lezl po čtyřech a co dva kroky se zastavil a tlačil, docela podívaná :grinning: :grinning: :grinning: horší je, že nevím z čeho, proč tak najednou...abych to případně příště použila znovu...
Bell to máš pravdu, možná to Jarušce opravdu moc stříká až do žaludku, to chce předem trochu odstříkat,oni pak moc lapají a napolykají hodně vzduchu... pak mi taky lakt. poradkyně poradila u prsa max. 10 minut, pak pořádně odříhat a pak přiložit znovu a takhle dokud nebude mít dost, klidně i 40 min. a radila i polohu "na motorku", kdy dítě je na klíně, svisle k tobě, že při tom papání rovnou odkrkává, ale to bude až tak pro starší, teď nedrží ani hlavičku.... :confounded: nám třeba baby calm nezabral a sab simplex nám dr. moc nedoporučovala, neb je to prý chemický, lepší jsou prý ty probiotický kapky... jinak já odstříkávala až do 5 měsíce,abych neměla záněty :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jsem se chtěla zeptat, když na rodičovský dovolený otěhotním, je to tak, že budu dál pobírat rodičovský příspěvek (7600) bez nároku na mateřskou že? a zaměstnavatel už mi pak nemusí držet místo, co? díky
29. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, já mám za to, že budeš pobírat mateřskou, ale kdyby to bylo míň než 7600 Kč, tak ti to sociálka dorovná. Zaměstnavatel má povinnost držet ti místo 3 roky, pak už nemusí.
29. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
... ale nevím to jistě, takže se ráda přiučím, když to někdo ví natuty
29. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem ostuda, všechny samozřejmě zdravíme a přejeme krásný slunečný den :slight_smile:

Daneček má za sebou první dávku očkování proti klíšťovce a dětská doktorka mi koukla do toho bolavýho krku (v noci už jsem skoro nemohla dýchat, jak mi napuchnul hrtan)... no a na antibiotika to zatím prý není, ale je to zánět nosohltanu. Takže ibalginuju, tamtum verduju atd. A mám prý ležet a odpočívat, hihi... Nechcete někdo Danečka tak na tři dny? :grinning:
29. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský, vy jste strašně ukecaný... chodím na net jen na chvíli a nestíhám to ani přečíst ... tak přeju alespoň krásný den.
29. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim 280 g prirustek.Mama 3590 g a doktorka byla spokojena.
Baby calm by naopak mel byt ciste prirodni,je to olejicek tusim z anyzu,to sab je chemie.Nam mudra naopak jako reseni prdiku ty úrobo kapky moc nedoporucila,pac si ta strevni mikroflora zvykne a zlenivy,a kdyz se prestanou davat,muze byt problem.Ale davky jednorazovky bych se nebala...
29. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek