Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
makinka.1
30. dub 2010
Sin,to byl prave Max.Kojili jsme chvili a jak se musel dat dokrm,tak strikackou nebo kadinkou.Mela jsem strach,ze pak nebude chtit z prsa,kdyz dam lahev a taky ze se to pak stalo.Emca je super,pije i z prsa i z lahve,strikajdu i kadinku taky v pohode.
Leni je to MAM,takova siroka lahvicka.Mame ji od Radky,ja chtela koupit Aventku,ale nabudla mi,ze ma tuhle po Tomaskovi,tak jsem si rikala,ze to vyzkousim a ono to vyslo.Koupim si pak vetsi,tahle ma jen 160,to ji za chvili nebude stacit. 😃
Danielovi preju hodne zdravicka a stesti! 🙂
bellatrix13
30. dub 2010
Zdravím ve spolek,v rychlosti dočítám 🙂 .
Leni,dort je úžasnej x-) ,rozhodně nemusíš bejt skromná 🙂 .
Holky,tak jsem koupila babycalm.......a zrada.ono se to dolejvá kojeneckou vodou :-o .budu muset vyštrachat nějakou,co nám tu zbejvá ještě po janičce.někde by tu měla bejt v zásobě :-o .

Jinak přikládám fotku jak nám Jaruška hezky drží hlavičku 🙂 ,konečně se mi podařilo hned skočit po foťáku 🙂 :
bellatrix13
30. dub 2010
Jooo a tady je odkaz na FB na fotky z čarodějnic 🙂 : http://www.facebook.com/photo.php?pid=192733&id...
bellatrix13
30. dub 2010
Nooo a taky se musiíme pochlubit megaboulí 8-( .Janička jí vyfasovala v Libverdě v botanický zahradě...chtěla jim tam přerovnat šutry a oni trochu přerovnali jí =-) :
verca111
30. dub 2010
Sin, tak snad jen ty zoubky nezbedný....!!!
My na pohotovosti nechali za ten týden 360,- a v lékárně ještě víc... Naštěstí jsme měli, ale Petr že to zaplatí a dával tam 30,- a sestřička ho musela umravnit, že tedy jako 90,-!!! 😃 😃 😃
Takže jsou asi zvyklí... 😉
Ať je Dája brzy fit...

Leni, no to jo, to je jasný, že to mohl chytit, tak snad se brzy dá do kupy. Petan se dojídá nehorázně 😃

Bell, koukala jsem na fotky na FB - tedy směle jste konkurovali tomu mumraji na nábřeží :😃
Jaruška je šikulka šikovná...!!!

Já si pro Petříka mrazila mlíko v sáčkách pro případ, že by bylo potřeba - dávala jsem mu ho normálka z flašky s placatým dudanem, jinak ale pije z Aventu a ten je opravdu super - jak má to sání, aby děti nesály vzduch, to se mi moooc líbí... 😉
Mlíko pije z Aventu dodnes ... no... :-p
bellatrix13
30. dub 2010
No jo ,mi taky máme všecičko od aventu a dobrý......já nevim no.Ale je fakt,že jsem koukala na lahvičky se savičkama od tommee tippee (snad jsem to napsla dobře :-N ) a ty mi přišly super právě,že maj taky ten tvar jako prso.Ale ´tukťukťuk........zatim jsem moc neužili ani ty avenťácký,jen jsem párkrát našroubovala k rhdlu od cvičnýho hrnečku.To taky dneska jsem mluvila s kámoškou,to mi hlava nebere.........prvního kluka kojila dva roky,druhýho rok a čtvrt a třetího(o měsíc starší než Jaruška) už nekojí a jsou naUM............. =-) ,taková zkušená kojná...docela jsem byla překvapená,ale kluk se prostě špatně přisával a dokonce prej mu nesvědčí ani ty avenťácký savičky,že z nich taky špatně saje =-) .

Verčo,jj chtěli jsme přetáhnout dav z nábřeží..a málem se povedlo 😃 😃 😃 .Kámoška tam má kousek zahrádky a kdysi jsme tam chodili pařit jako svobodní bez závazků(neb tam neni koho široko daleko obtěžovat hlukem :-N ),později se tam chodilo v párech a te´d už je tam víc dětí než dospělejch 😃 😃 😃 .
bellatrix13
30. dub 2010
Holky,boože,ještě čekám až dopere pračka a jdu padnout za vlast 🙂 ,tak dobrou a všem přeju hezkej víkend 🙂 a marodům brzké vyzdravení 🙂 .
nattally
1. kvě 2010
dobré ráno holky,

tak jak jste na tom s teplutkama :-| ???????????,snad už lépe 😉

bell,
tak Jaruška je šikulka,my teda taky nemeli problém shlavičkou,ale je šikulka 😉 a je celá Janička,janička má teda bouli slušnou,to muselo,asi pekne bolet 😞 😞

sin,
myslim,že kdyby jsi nenasla drobáky,při nejhoršim to za tebe zaplatí kraj,ale my to teda po každé platili,ale jednou by se nic nestalo,stejnak to tak delá každej :-S

veru,
zrovna jsem se chtela zeptat,jestli jste museli platit po každé ]-(
terezam22
1. kvě 2010
Bell to je boule!Chudák malá!!!
lenik_25
1. kvě 2010
Ahojky,

tak dort rodince prý chutnal a ještě si zvali domů k snídani.

Daneček dostal večer a 1x v noci lék na horečku a dneska je dobrej. Zatím. Včera touhle dobou byl taky ok. Každopádně mně je zas blbě, takže pořád cpu ibalgin a už jsem z toho fakt rozčílená. Chlap jede do Prahy na zkoušku na VŠ a já celej den zabedněná nachcípaná doma v panelálu. To miluju 😞

Bell, díky. A Jaruška teda parádně drží hlavičku! Velká šikulka! My měli zezačátku flaštičku od Tommee Tippee i na čajík. A fakt paráda. Asi bych investovala do těchhle flašek. Jsou právě i s tou protikolikovou úpravou, bomba.

Terez, hodně zdravíčka Danečkovi! A třísce taky.
terezam22
1. kvě 2010
LEni dík 🙂 vyřídím 😉
A Ty se dej do kupy!Ať jsi v poho!

Mojí kámošky syn 5letej měl angínu a šly na kontrolu že už to bude dobrý a dr zjistila infekční mononukleozu tak jely ihned do špitálu do Ústí!!On ten její syn má smůlu a chytí kde co-většinou přitáhne něco ze školky!Takže nyní ho čeká jaterní dieta..
lenik_25
1. kvě 2010
Terez, díky. Snažím se. Teď jsem si dala ibalgin, vycucala tabletku hexoralu a jdu si lehnout do postele. Daneček už spí. Tomáš už odjel na zkoušku.
makinka.1
1. kvě 2010
Cau zeny.Tak jsme byly rano s Emcou nakoupit,v kaufu,v DM,a jeste jsem si v Deichu koupila boty a pokecala se svagrovou-dela v Takku.Za celou dobu se Em neprobudila,jen jsme prijeli domu,tak si dala dlabanec 😉 .Kdyz to tak pocitam,tak jestli byla za cely den vzhuru dohromady hodinu,tak je to hodne.Porad jen spinka.Zlato moje hdony.Maxule je u babi v pohode,privezou ho az zitra odpol.Ja se mam! 😃
lenik_25
1. kvě 2010
Makinko, to je dítě za odměnu! A pak že druhý děti bývají opak prvních. Max taky hodně spal a neplakal co? Ooo, jak já bych ocenila babičku, co by si vzala moje dítě od pátku do neděle!
lenik_25
1. kvě 2010
Se nudim, dítě čučí na pohádky a hraje si, má jen slabě zvýšenou teplotu. Tomáš je na zkoušce v Praze a já nemám co dělat, tak tu krafu a peču další dortík. Malinkej, Tomášovi za zkoušku.
makinka.1
1. kvě 2010
Jojo,Maxino byl taky hodnej.Kamaradka zertem povidala,ze jsem peknej hajzl,ze mam deti takhle hodny.. 😃 .Ona si to pekne vyzrala s urvancema.
singid
1. kvě 2010
ahojda holky,
tak u nás lepší, v noci ještě 38,8 ale ráno už jen 36,7, přes den tak pod hranicí 38C a čípek jsme mu dali až teď večer, měl 38,5, dásničku má pěkně nateklou, bude z toho horní pravá jednička 😉 tak už aby to bylo, jinak normálně jí pije kupodivu i víc než normálka a kaká!!!
Jani - boule veliká jako celá Afrika, tak at se brzy zhojí...
Maki - jo jo, kéž by naše druhý bylo taky tak hodný, sice jsem pořád říkala, že řve, ale při zpětném pohledu byl vlastně hrozně hodnej 😃 :-p
Leni, celý den doma, to je na palici co???

jinak ty platby v nemocnici, já jako první říkala, že to uhradíme tedy přes účet (když jsem byla já na pohotovosti tak to šlo), ale sestra že nééé, že cash a teď hned, možnost, že to zaplatí kraj ani nenabídla a mě to nenapadlo, protože já těch 30kč normálka platím (jen teda za rizikový v nemocnici to byla pálka kolem 1000 tak to jsem teda kraj proplatit nechala) 😎
makinka.1
1. kvě 2010
Holky,nemate ve svym okoli nejekou potrebnou rodinu?Kramuju skrine a zkousim si veci,vzhledem k tomu,ze mam vychrtly obdobi,tak mi spousta veci se kteryma uz jsem se pomalu lopucila je-hura 😃 ,ale nasla jsem docela dost kusu,do ktrerych se nenarvu ani ted.A hubenejsi uz sotvakdy budu,takze nema cenu to skladovat.Proste hadry pro hubenou slecnu nebo zenskou.Necham to gratis,treba za cokoladu,at ztloustnu. :-p Nejsou to zadny vietnamsky hadry,je mi lito to mrsknout nekam k popelnici,spousta z toho j pekna,kdybych se vesla,jeste to nosim.
terezam22
1. kvě 2010
Maki a co to je za velikosti?Mám jednu kámošku co by určo něco užila 😉
lenik_25
1. kvě 2010
Tak to dostane můj drahý skoromanžel za dnešní zkoušku. Už jede domů a netuší nic. Vypadá to velký, ale korpus je 15x15 cm + krém a šlehačka:
singid
1. kvě 2010
😃 ty jo Leni, ty se s tím budeš za chvíli živit 😃 pěkný 😉
terezam22
1. kvě 2010
Hm Leni děláš chutě 😃 fakt supr
lenik_25
1. kvě 2010
Holky, tak já vám někdy něco ráda upeču. Fakt mě to baví. Akorát, že peču, ale nejím... to je jak když můj táta chodí rád na houby a houbu by nepozřel, páč je to prej slimák 😃
makinka.1
1. kvě 2010
Terez,neco je S,neco M.Spis by to asi chtelo vyzkouset,kazda vec padne jinak.Taky tam mam nejaky tricka pro holky s peknym briskem-kratsi...ja uz ho ukazovat nebudu. |-|
nattally
1. kvě 2010
leni,
o.k.,beru tě za slovo,v prosinci si u tebe objednám 😉
lenik_25
1. kvě 2010
No teď bych se ničím nevytáhla, mně ty moje výtvory přijdou nic moc, takový obyčejný. Já to do tý doby vypiluju 🙂 Chuťově je to prej výborný. Škoda, že jsme nesehnali ty jahody, ty by na tom dortu byly stejně nejhezčí.
lenik_25
1. kvě 2010
Maki, já bych to možná oblíkla... na ruku 😃
terezam22
1. kvě 2010
Holky ale no tak vždyť jsme kočky hihi,páč když vidím ty puberťačky jak na sebe hodí cokoli a to že jim leze břicho či cokoli víc neřeší..... =-)
bellatrix13
1. kvě 2010
Zdravím ve spolek 🙂 .
Leni,sakriš,já mám takovej hlad zrovna aty mi děláš chutě s těma tvejma dortama 😃 .Úplně by mi stačilo jenom ozobat to ovoce 😃 .

Maki,tak u nás je jasný,že jestli budem mít někdy spavý dítě,tak si budem muset ještě nějaký další pořídit neb tohle to určo už nebude 😃 😃 😃 .Dneska jsme najeli na uspávání uřvaním 8-( .Jaruška si hned zvykla na ńuchňání v ruce,takže si přeje bejt buď u mě nebo u manži a jak jí položíme do svýho pelechu tak řve.Zrovna manža dneksa konstatoval,že má na zádech stejnej čudlík jako Janička 😃 ..........spíná se při každym položení 😃 .Takže chudák Jaruška chvilku řve a řve-mě to přijde jako celá věčnost-ale tak po deseti minutách to vzdá začne zívat a nakonec teda usne 😕 .Přes den teda,v noci jsem to ještě nezkoušela a nejsem si jistá,jestli to bude dobrej nápad 😕 ......i když v noci to s ní jakž takž jde.Na dnešek mi vydržela spát v kuse 5 hodin 🙂 ..ovšem nad ránem jsem nachodila s ní v náručí sto jarních kilometrů 8-( 😃 než zase usnula.Joooo Maki,prosim tě jak se používá ten babyvak? :-o Já jsem do něj nandala jarušku apřšlo mi,že je tam chudák úplně zapadlá :-o a hned jsem jí radši vyndala,aby se mi tam nějak nezadusila nebo něco :-o .
makinka.1
1. kvě 2010
Ja mam tohle....Kdyz jsem ho schanela,jeste ho tu neprodavali,natrefila jsem na nej na MMB,takze jsem i usetrila. Mala je v nem schovana cela,nevadi ji to.Zatim jsem ji nosila jen v jedny poloze-jednoduchy tygrik.Myslim,ze je spokojena,vetsinou okamzite usne.Ale to neni u ni nic divnyho. 😃
http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/klokan...
http://www.youtube.com/watch?v=wbe-79UkVfA
http://www.groupfashion.cz/cz/thebabasling.html

Začni psát odpověď...

Odešli