• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Sin,to byl prave Max.Kojili jsme chvili a jak se musel dat dokrm,tak strikackou nebo kadinkou.Mela jsem strach,ze pak nebude chtit z prsa,kdyz dam lahev a taky ze se to pak stalo.Emca je super,pije i z prsa i z lahve,strikajdu i kadinku taky v pohode.
Leni je to MAM,takova siroka lahvicka.Mame ji od Radky,ja chtela koupit Aventku,ale nabudla mi,ze ma tuhle po Tomaskovi,tak jsem si rikala,ze to vyzkousim a ono to vyslo.Koupim si pak vetsi,tahle ma jen 160,to ji za chvili nebude stacit. :grinning:
Danielovi preju hodne zdravicka a stesti! :slight_smile:
30. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,v rychlosti dočítám :slight_smile: .
Leni,dort je úžasnej :dizzy_face: ,rozhodně nemusíš bejt skromná :slight_smile: .
Holky,tak jsem koupila babycalm.......a zrada.ono se to dolejvá kojeneckou vodou :astonished: .budu muset vyštrachat nějakou,co nám tu zbejvá ještě po janičce.někde by tu měla bejt v zásobě :astonished: .

Jinak přikládám fotku jak nám Jaruška hezky drží hlavičku :slight_smile: ,konečně se mi podařilo hned skočit po foťáku :slight_smile: :
30. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo a taky se musiíme pochlubit megaboulí :rolling_eyes: .Janička jí vyfasovala v Libverdě v botanický zahradě...chtěla jim tam přerovnat šutry a oni trochu přerovnali jí :confused: :
30. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, tak snad jen ty zoubky nezbedný....!!!
My na pohotovosti nechali za ten týden 360,- a v lékárně ještě víc... Naštěstí jsme měli, ale Petr že to zaplatí a dával tam 30,- a sestřička ho musela umravnit, že tedy jako 90,-!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Takže jsou asi zvyklí... :wink:
Ať je Dája brzy fit...

Leni, no to jo, to je jasný, že to mohl chytit, tak snad se brzy dá do kupy. Petan se dojídá nehorázně :grinning:

Bell, koukala jsem na fotky na FB - tedy směle jste konkurovali tomu mumraji na nábřeží ::grinning:
Jaruška je šikulka šikovná...!!!

Já si pro Petříka mrazila mlíko v sáčkách pro případ, že by bylo potřeba - dávala jsem mu ho normálka z flašky s placatým dudanem, jinak ale pije z Aventu a ten je opravdu super - jak má to sání, aby děti nesály vzduch, to se mi moooc líbí... :wink:
Mlíko pije z Aventu dodnes ... no... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ,mi taky máme všecičko od aventu a dobrý......já nevim no.Ale je fakt,že jsem koukala na lahvičky se savičkama od tommee tippee (snad jsem to napsla dobře :sweat_smile: ) a ty mi přišly super právě,že maj taky ten tvar jako prso.Ale ´tukťukťuk........zatim jsem moc neužili ani ty avenťácký,jen jsem párkrát našroubovala k rhdlu od cvičnýho hrnečku.To taky dneska jsem mluvila s kámoškou,to mi hlava nebere.........prvního kluka kojila dva roky,druhýho rok a čtvrt a třetího(o měsíc starší než Jaruška) už nekojí a jsou naUM............. :confused: ,taková zkušená kojná...docela jsem byla překvapená,ale kluk se prostě špatně přisával a dokonce prej mu nesvědčí ani ty avenťácký savičky,že z nich taky špatně saje :confused: .

Verčo,jj chtěli jsme přetáhnout dav z nábřeží..a málem se povedlo :grinning: :grinning: :grinning: .Kámoška tam má kousek zahrádky a kdysi jsme tam chodili pařit jako svobodní bez závazků(neb tam neni koho široko daleko obtěžovat hlukem :sweat_smile: ),později se tam chodilo v párech a te´d už je tam víc dětí než dospělejch :grinning: :grinning: :grinning: .
30. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,boože,ještě čekám až dopere pračka a jdu padnout za vlast :slight_smile: ,tak dobrou a všem přeju hezkej víkend :slight_smile: a marodům brzké vyzdravení :slight_smile: .
30. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

tak jak jste na tom s teplutkama :unamused: ???????????,snad už lépe :wink:

bell,
tak Jaruška je šikulka,my teda taky nemeli problém shlavičkou,ale je šikulka :wink: a je celá Janička,janička má teda bouli slušnou,to muselo,asi pekne bolet :frowning2: :frowning2:

sin,
myslim,že kdyby jsi nenasla drobáky,při nejhoršim to za tebe zaplatí kraj,ale my to teda po každé platili,ale jednou by se nic nestalo,stejnak to tak delá každej :confounded:

veru,
zrovna jsem se chtela zeptat,jestli jste museli platit po každé :angry:
1. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell to je boule!Chudák malá!!!
1. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dort rodince prý chutnal a ještě si zvali domů k snídani.

Daneček dostal večer a 1x v noci lék na horečku a dneska je dobrej. Zatím. Včera touhle dobou byl taky ok. Každopádně mně je zas blbě, takže pořád cpu ibalgin a už jsem z toho fakt rozčílená. Chlap jede do Prahy na zkoušku na VŠ a já celej den zabedněná nachcípaná doma v panelálu. To miluju :frowning2:

Bell, díky. A Jaruška teda parádně drží hlavičku! Velká šikulka! My měli zezačátku flaštičku od Tommee Tippee i na čajík. A fakt paráda. Asi bych investovala do těchhle flašek. Jsou právě i s tou protikolikovou úpravou, bomba.

Terez, hodně zdravíčka Danečkovi! A třísce taky.
1. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEni dík :slight_smile: vyřídím :wink:
A Ty se dej do kupy!Ať jsi v poho!

Mojí kámošky syn 5letej měl angínu a šly na kontrolu že už to bude dobrý a dr zjistila infekční mononukleozu tak jely ihned do špitálu do Ústí!!On ten její syn má smůlu a chytí kde co-většinou přitáhne něco ze školky!Takže nyní ho čeká jaterní dieta..
1. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, díky. Snažím se. Teď jsem si dala ibalgin, vycucala tabletku hexoralu a jdu si lehnout do postele. Daneček už spí. Tomáš už odjel na zkoušku.
1. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Tak jsme byly rano s Emcou nakoupit,v kaufu,v DM,a jeste jsem si v Deichu koupila boty a pokecala se svagrovou-dela v Takku.Za celou dobu se Em neprobudila,jen jsme prijeli domu,tak si dala dlabanec :wink: .Kdyz to tak pocitam,tak jestli byla za cely den vzhuru dohromady hodinu,tak je to hodne.Porad jen spinka.Zlato moje hdony.Maxule je u babi v pohode,privezou ho az zitra odpol.Ja se mam! :grinning:
1. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, to je dítě za odměnu! A pak že druhý děti bývají opak prvních. Max taky hodně spal a neplakal co? Ooo, jak já bych ocenila babičku, co by si vzala moje dítě od pátku do neděle!
1. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nudim, dítě čučí na pohádky a hraje si, má jen slabě zvýšenou teplotu. Tomáš je na zkoušce v Praze a já nemám co dělat, tak tu krafu a peču další dortík. Malinkej, Tomášovi za zkoušku.
1. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,Maxino byl taky hodnej.Kamaradka zertem povidala,ze jsem peknej hajzl,ze mam deti takhle hodny.. :grinning: .Ona si to pekne vyzrala s urvancema.
1. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak u nás lepší, v noci ještě 38,8 ale ráno už jen 36,7, přes den tak pod hranicí 38C a čípek jsme mu dali až teď večer, měl 38,5, dásničku má pěkně nateklou, bude z toho horní pravá jednička :wink: tak už aby to bylo, jinak normálně jí pije kupodivu i víc než normálka a kaká!!!
Jani - boule veliká jako celá Afrika, tak at se brzy zhojí...
Maki - jo jo, kéž by naše druhý bylo taky tak hodný, sice jsem pořád říkala, že řve, ale při zpětném pohledu byl vlastně hrozně hodnej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, celý den doma, to je na palici co???

jinak ty platby v nemocnici, já jako první říkala, že to uhradíme tedy přes účet (když jsem byla já na pohotovosti tak to šlo), ale sestra že nééé, že cash a teď hned, možnost, že to zaplatí kraj ani nenabídla a mě to nenapadlo, protože já těch 30kč normálka platím (jen teda za rizikový v nemocnici to byla pálka kolem 1000 tak to jsem teda kraj proplatit nechala) :sunglasses:
1. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nemate ve svym okoli nejekou potrebnou rodinu?Kramuju skrine a zkousim si veci,vzhledem k tomu,ze mam vychrtly obdobi,tak mi spousta veci se kteryma uz jsem se pomalu lopucila je-hura :grinning: ,ale nasla jsem docela dost kusu,do ktrerych se nenarvu ani ted.A hubenejsi uz sotvakdy budu,takze nema cenu to skladovat.Proste hadry pro hubenou slecnu nebo zenskou.Necham to gratis,treba za cokoladu,at ztloustnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejsou to zadny vietnamsky hadry,je mi lito to mrsknout nekam k popelnici,spousta z toho j pekna,kdybych se vesla,jeste to nosim.
1. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a co to je za velikosti?Mám jednu kámošku co by určo něco užila :wink:
1. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to dostane můj drahý skoromanžel za dnešní zkoušku. Už jede domů a netuší nic. Vypadá to velký, ale korpus je 15x15 cm + krém a šlehačka:
1. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty jo Leni, ty se s tím budeš za chvíli živit :grinning: pěkný :wink:
1. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm Leni děláš chutě :grinning: fakt supr
1. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já vám někdy něco ráda upeču. Fakt mě to baví. Akorát, že peču, ale nejím... to je jak když můj táta chodí rád na houby a houbu by nepozřel, páč je to prej slimák :grinning:
1. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,neco je S,neco M.Spis by to asi chtelo vyzkouset,kazda vec padne jinak.Taky tam mam nejaky tricka pro holky s peknym briskem-kratsi...ja uz ho ukazovat nebudu. :pensive:
1. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
o.k.,beru tě za slovo,v prosinci si u tebe objednám :wink:
1. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď bych se ničím nevytáhla, mně ty moje výtvory přijdou nic moc, takový obyčejný. Já to do tý doby vypiluju :slight_smile: Chuťově je to prej výborný. Škoda, že jsme nesehnali ty jahody, ty by na tom dortu byly stejně nejhezčí.
1. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já bych to možná oblíkla... na ruku :grinning:
1. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale no tak vždyť jsme kočky hihi,páč když vidím ty puberťačky jak na sebe hodí cokoli a to že jim leze břicho či cokoli víc neřeší..... :confused:
1. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .
Leni,sakriš,já mám takovej hlad zrovna aty mi děláš chutě s těma tvejma dortama :grinning: .Úplně by mi stačilo jenom ozobat to ovoce :grinning: .

Maki,tak u nás je jasný,že jestli budem mít někdy spavý dítě,tak si budem muset ještě nějaký další pořídit neb tohle to určo už nebude :grinning: :grinning: :grinning: .Dneska jsme najeli na uspávání uřvaním :rolling_eyes: .Jaruška si hned zvykla na ńuchňání v ruce,takže si přeje bejt buď u mě nebo u manži a jak jí položíme do svýho pelechu tak řve.Zrovna manža dneksa konstatoval,že má na zádech stejnej čudlík jako Janička :grinning: ..........spíná se při každym položení :grinning: .Takže chudák Jaruška chvilku řve a řve-mě to přijde jako celá věčnost-ale tak po deseti minutách to vzdá začne zívat a nakonec teda usne :fearful: .Přes den teda,v noci jsem to ještě nezkoušela a nejsem si jistá,jestli to bude dobrej nápad :fearful: ......i když v noci to s ní jakž takž jde.Na dnešek mi vydržela spát v kuse 5 hodin :slight_smile: ..ovšem nad ránem jsem nachodila s ní v náručí sto jarních kilometrů :rolling_eyes: :grinning: než zase usnula.Joooo Maki,prosim tě jak se používá ten babyvak? :astonished: Já jsem do něj nandala jarušku apřšlo mi,že je tam chudák úplně zapadlá :astonished: a hned jsem jí radši vyndala,aby se mi tam nějak nezadusila nebo něco :astonished: .
1. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam tohle....Kdyz jsem ho schanela,jeste ho tu neprodavali,natrefila jsem na nej na MMB,takze jsem i usetrila. Mala je v nem schovana cela,nevadi ji to.Zatim jsem ji nosila jen v jedny poloze-jednoduchy tygrik.Myslim,ze je spokojena,vetsinou okamzite usne.Ale to neni u ni nic divnyho. :grinning:
http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/klokanky/BabaSling-Nositko-pro-dite-od-2-do-15-kg-Novinka
http://www.youtube.com/watch?v=wbe-79UkVfA
http://www.groupfashion.cz/cz/thebabasling.html
1. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek