• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki,
ty jo venec supr,já když dneska videla ty ceny 500 kč za jeden......... :wink:

zítra jdeme,neteř má vystoupení v půl třetí,teda pokud to Šimon nezaspí :wink:
29. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, krasny :slight_smile:

My jsme dnes probrozdali trh na namesti - koupila jsme si skvely ovocny caj (nejdriv jsem mylsela, ze to je marmelada!!!), byli jsme tam hned zkraje, kolem 14:30, tak to slo, ale kdyz jsme odchazeli, tak lidi jako much a zitra asi to bude jeste horsi. :(
29. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se prave bojim,ze tam zitra stejne nevydrzime,aby nas neudupali...
Natt,prave,ze jsou drahy a takhle me to vyslo asi tak na 100 i se svickama...Kolecko schovam,i dratky a ozdoby a mam vystarano na porad...stribrnej smrk mam na zahrade a asi milion obycejnejch za barakem :grinning:
29. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki taky musím pochválit věnec je nápaditej já si dělám věnec každý rok a letos jsem udělala i na dveře, a jak píšeš materiál si schovávám takže to není tak drahý, svíčky jsem kupovala vloni ale nezapálili jsme je a ostatní jsem měla doma :wink: :slight_smile: Když si vzpomenu taky hodím foto.
29. lis 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem,
tak jsme včera jeli kolem náměstí k babičce a lidí fakt dost, no, chceme jet dneska na to rozsvěcení, ale jak píše Maki, taky nevím jestli vydržíme když tam bude tolik lidí, ale jedeme s taťkou, tak bude razit cestu :sweat_smile:
30. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Maki, ty věnce máš moc hezké. Já zatím nemám nic, protože včera jsme byli celé odpoledne na rodinné oslavě, ale dneska jedu k našim na zahradu, tak je oberu o větve a pak vyfotím a vokážu :slight_smile: Dneska už se to má zapálit, tak se do toho pustím. Už se těším, až to tady ty větvičky provoní.
30. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsme na konec šli na rozsvícení stromečku,když se rozářil,tak i Šimon,z Vás jsem nepotkala nikoho :unamused: ,bylo tam narváno,takže asi šance nulová,jen jsem potkala pár spolužáků a známých,jako každý rok,okolo Vánoc

tak se holky pochlubte :wink:

já mám jen svíčku s vánoční vůní,už tu voní,takovou proutěnou hvězdu v okně,aby bylo nějaký světýlko a malej měl radost,ještě natrhám Barborky a nekde nakradu :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: větvičky do vázy at to tu hezky voní a možná se taky pustim aspon do nejakýho druhu,ale chtela jsem letos koupit,dokud z toho nemá rozum :sweat_smile:
30. lis 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
My byli taky na rozsvícení stromku.Lidí šíleně,ale bylo to hezký.Náladu nám zkazilo jen to,že jsme pak čekali víc jak 40 minut na bus :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,který byl samozřejmě narvaný.Ale už jsme doma,vykoupaní a Šíma večeří a půjde spát.
30. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,preju hezky adventni vecer!My jsme byli na namesti uz v 13,30,jeste nebylo moc lidi,tak jsem pokoupila Maxikovi do pokojicku krasny dreveny ozdobicky a taky ten marmelado-cajik. :grinning: Mnam,je moc dobrej.Sly jsme s radkou do Parolode do cukrarny na kafe,akorat se tam zacalo schazet spousta lidi.Kdyz jsme odchazely uz nebylo kam si sednout.Ja se pak vratila na namesti,tak jsem potakal mraky znamych a a pokecala s Prin a pak s Ryangi,deticky maji obe nadherny!!!Maxino skoro celou dobu koukal,kdyz zacali hrat,tak oci navrch hlavy,kdyz jsem prijela,tak jsem ho dala do kocaru na dvorek a chrni tam jeste ted.Jsem zvadava,v kolim se vzbudi... :wink:
30. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
to se vzbudí,vykoupe,nají a zas usne a bude spát až do rána?????????jesti jo,tak to je neuvěřitelný :wink:
30. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevim... :grinning:
Takhle pozde je venku poprvy,odpol spal asi jen pul hodiny a tak byl unavenej.Ale obvykle si dava pred veceri treba hodinku slofika a pak spi normalka.Vcera si ho nedal,taky spal malo a pak mi do pul 11 rval,jak byl unavenej a neslo mu spat.Tak dneska ze strachu,ze se to bude opakovat jsem ho jeste dala spat kdyz jsme dorazili domu,myslela jsem,ze si da dvacet a bude vstavat a ono se mu nechce... :grinning: Ale za chvili se musi vzbudit hlady.No,kazdopadne jde spat na prasaka,do vany ho uz nedam. :wink:
30. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Taky sme byli mrknout, potkali sme se jen s Petrunkou :slight_smile: ....Jeli sme konečně jednou busem takže sme popíjeli všichni svařáček, musela sem dát i klobásku, začínala sem to cejtit :grinning: člověk si na ten alkohol docela odvykne, Pár známých sem potkala, dost lidí z práce, ale z ás kromě Péti s rodinkou nikoho, ale jak píšete bylo hodně lidí. My když dorazili na zastávku tak akorát jel bus takže nám to hezky vyšlo. Madlence se cesta autobusem moc líbila, asi budem jezdit častěji.
Akorát mě zklamaly ty vánoční hrnečky, čekala sem trochu hezčí, víc vánoční :confused:
Jinak hlásím, že už se nám zlepšilo spaní přes den, zase usíná sama v klidu v postýlce a nemusim ji držet a půl hodiny přemlouvat. A taky si začíná stoupat a všude došáhne, takže sem si každej rok dělala adventní věnec, ale letos asi vynechám, protože nevím kam bych ho dala, aby ho náhodou nestáhla a nezačla baštit.
30. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
všechny vás moc zdravím. Nějak nestíhám číst MK - také blázním s vánocema, o víkendu jsem si umyla okna, mám vánoční výzdobu. Tchýně mi vyrobila pěkný adventní věnec. Odpoledne jsem šli na procházku, na náměstí davy lidí,ale nikoho z vás jsem neviděla. Tak jsme počkali na rozsícení stromku, poslechli jsem si pár písniček Ledeckého a šli jsme domů. Dala jsem si tam akorát svařáka, mňam, ale všude byli hrozné fronty. :dizzy_face: Musím říct, že se mi to líbilo. Udělali dobře, že zavřeli dopravu přes náměstí.
Přídala jsem pár fotek.
30. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maxino vstaval va 20,20,vysmatej a spokojenej,omyla jsem ho vyslopnul flasku kase,zapil to mlikem a ted si povida v postylce a hraje si s dudlikem. :slight_smile:
30. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - tak nám před chvíli odjel taťka,tak jsem vás konečně dočetla.U nás byl víkend nádherný,v pátek hned po obědě jsem naložila holky do auta a jeli jsme si do Prahy pro taťku,už ve 3 jsme ho měli doma.V sobotu jsem byla s Andrejkou ve Sněžníku na Michalovi Nesvadbovi,chechtala jsem se od začátku až do konce,bylo to úžasný představení.Fakt se těšte,až vám děti dorostou a taky půjdete.Po obědě jsme hodili holky k babičce a udělali si s Vojtou večer sami pro sebe .( perlička - chtěli jsme si udělat kuřecí nudličky na kari,máme to oba rádi,ale v Tescu měli zavřený regál s kuřatama a jinam se nám nechtělo,takže Vojta měl k večeři vaječnou omeletu a já rohlík s romadůrem - romantika.)A představte si,že ráno jsem poprvé dostala snídani do postele.Nááádhera.Dneska jsme taky byli na rozsvícení stromečku,viděla jsem tam Simce,ale zrovna jsi s někym mluvila,tak jsem nerušila. :slight_smile: :slight_smile: Svařák ňam ňam,ale motala se mi z něj hlava,nejsem zvyklá. :grinning:
30. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všichni byli?????????já neviděla nikoho!!!!!!!!!jen dav lidí :grinning:
30. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally my tam dorazili před čtvrtou,prošli jsme všechny stánky a pak jsme se ukotvili kousíček od stromu,abysme hezky viděli jak na stromek,tak na Ledeckýho - pěknej chlap. :grinning:
30. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,narvano tam teda bylo pekelne.Jesteze jsme sli uz brzy,jinak bych asi ani nic nekoupila,ani grog bych si nedala,nesnasim fronty.ve 2 tam bylo par lidi,tak jsem si koupila i trdelnik,a kolacky,mnam.
Natt,uz spinka. :wink:
30. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po 4 :frowning2: ,tak nevim,asi jsem slepá............viděl mě nekdo????????
30. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt-my dorazili taky chvíli po čtvrtý,koukala jsem okolo,ale viděla jsem jen Katku :slight_smile:
30. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem slepá.......fakt jsem nevidela nikoho,nechala jsem auto u pohotovosti a šla s kočárkem :wink:
30. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja te nevidela :grinning:
30. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jak píše Maki my jsme se potkaly ale byla to náhoda já koukala po kočárkách, my dorazili až před pátou ani jsem pořádně nic neviděla, ale aspo%n jsme na chvíli vypadli ven. Lidí bylo hodně ale stromeček se mi líbil.

Jinak Vendulka se v noci strašně mele, pořád se přetáčí a je odkopaná, nemáte nějaký fígl???
30. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco,porid ji pytel na spani. :wink:
30. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny zdravím!!!
Poslední dobou nějak nebyla chvilka na psaní, taťka byl doma a to je pak těžký se k PC dostat, takže teď konečně vyrazil do nové práce.

Dani, nám se pytlík taky osvědčil.

My na stromečku nebyli, ale trošku mě to mrzí.

V sobotu hlídal taťka ajá vyrazila s holkama na pivko, to byl balzám, přitáhli jsme domů až v půl druhý :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maki,
díky, ale Maxík je taky fešák...řekal bych celý tatínek a jak se dívali kluci na stromeček, to bylo fakt pěkné...to je přesně to, proč má cenu všechno dělat pro děti :sweat_smile: My než jsme došli k autu a dojeli domů, tak Jarda taky spinkal a pak usnul před osmou, takže pohoda, ale v noci už menší. Pořád poplakával jak ho asi berou ty zuby a teď dospává.

Dančo,
u nás je to taky tak, je holt Vendulka hodně živá :sweat_smile: :sweat_smile:

Simce,
taky už mám hodně věcí odklizeno, Jarda kde může tam stojí a cédéčka jsou super, ty uklízím pořád
1. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

koukám, že jste skoro všechny byly na rozsvěcení stromu. My bohužel ne. Asi do půl šesté jsme byli u rodičů a já jsem si tam trhala větve do vázy a vyráběla už za tmy adventní věnec. Za chvíli vám sem dám fotku, pošlu odkaz. To je paráda, že jste si to všechny tak užily. Pro mě by dav lidí nebyl, ale určitě bych si to užila ještě odpoledne, jak píše Maki. A svařáčka. Jééé, na toho se těším na vánoční trhy :slight_smile:

Dančo, Daneček se nám taky hrozně odkopával a cestoval v postýlce, tak jsem v Tescu a pak ještě na mimibazaru pořídila vak na spaní, jak píšou holky. Je to super. Na zimu teď máme vyteplený.
1. pro 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,
pěkné fotky a kde jste v tom Rakousku byli? My jedeme 5.1.2008 :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,
v Rakousku jsem byli na prodloužený víkend koncem října od 24.10.-28.10., bydleli jsme v malebné horské vesničce Flattachsberg, lyžování na Mölltaller Gletscher. Úžasný :dizzy_face: . Kam jedete vy? Berete i malého?
1. pro 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se některá chcete podívat, tak tady je odkaz na moje vánoční fotky a věnec vlastní výroby :slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=249234&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek