• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Docela te lituju,Janicka sidlo a jeste rvouci Jaru,no potes...
Mala dneska pred usnutim trosku plakala,kroutila se,mela prdiky,ale trvalo to vsehovsudy asi 10 minut,vzdycky vykvikla,20sekund se kroutila a pak zase usnula..A za chvili znovu.Tak jsem si jei vzala do obyvaku do korbicky kocarku a za chvili byla tuhon. :wink:.Spanek je silnejsi. :grinning:
1. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Maki,máme tu doma solidní řvoucí duo..né furt,ale když začnou... :grinning:,ale řikáme si,že prostě holt to budem muset vydržet než nám holky trochu povyrostou :sweat_smile: .Jukla jsme na ty odkazy.......já ti nevim sice do novorozenců do dvou let...........ale já mám takovej divnej pocit jak je v tom zapadlá :confused: ...a ono to tak má bejt :astonished: .Manža mě tu straší,že na netu psali,že v USA je stahujou z trhu,že prej se v tom udusili tři kojenci,že jsem objednala smrtící krám :rolling_eyes: .......což si teda až tak nemyslim,ale pochybnosti to ve mě vyvolalo.Zejtra to zkusim nějak pořádně nacvičit,Máme baby vak od Pechů,je to českej výrobec a já už mám od ncih i kojící polštář,ale vypadá úplně stejně jako ten z těch odkazů.
1. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
Bell tak to nezávidím :frowning2: u nás teplota už docela ok, zoubek tedy zatím nikde, horší jsou noci, on se snad na postýlku nikdy nenaučí, budí se každou druhou hodinu, mezi 01-02 většinou bdí a řve.... :confounded: je to horší než když jsem kojila :confounded: problém je i to, že manža spí v obýváku kvůli té alergii, takže k malýmu chodím jen já, což už mě po týdnu docela štve... pak se chlap diví, když k malýmu jde a ten řve jak tur dál, já přijdu a je klid.... :frowning2: :frowning2: ráno si ho sice vezme, ale nepřebalí, o tom, že se musí namazat ekzém nebo dát nalačno tu lactulozu na kakání, o tom ani šajna :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo
dneska jsem prostě vstávala levou nohou :rolling_eyes:
2. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,no neco takovyho jsem taky v TV zaslechla,ale teda nevim,jestli jde o tyhle nositka.Kazdopadne si myslim,ze kdyz ma clovek prcka na brise,tak si snad ohlida,jestli je v poradku.Nositko samo ho preci nemuze zadusit,kdyz je tam v dobre poloze a nema neco pres pusinku.Kdyz jsem nosila v satku,tak byl Maik taky celej zapadlej v satku,ze nebyl videt.
2. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:
Zdravím maminky s miminky - Emička má veeeelkou pochvalu, ja kkrášně spinká - Maki, mně takhle PEtřík prospal první dva měsíce života - ležel na gauči a spal - pak v kočárku a večer v postýlce - pořád spal... :hearts:
Bell, vy jste stateční a ono se vám to v dobrém vrátí, neboj :wink: Moc vás obdivuju.

Singid, tak manžela zaškol - však ono to přijde. Petr se bál Petíka chovat, když byl mimi a teď můžu klidně na celý den pryč, se vším si poradí - včera jsem byla na squashi a Petík si pro tatínka ušetřil megahv*o, tatínek se do toho dal sprchou a zvládl to - i obídek a uložení. :wink: a v to jsem tedy před takovým třičtvrtě rokem ani ve snu nedoufala!!!!
A noční kojení po hodíně a pláč jsme tedy taky odstranili jen díky tatínkovi a bráchovi - mně řval, jim hned usnul - oni totiž nevoněli mlíkem a věděl, že nic nebude :grinning:

Leni, z tebe bude profi pekařka, jo? Máš to moooc krásný jsi šikulka!!!!

Já zase četla od pediatrů o šátcích, že na to hrozn nadávají - zejména kvůli nošení malých miminek ve svislé poloze...
Ono to je tak, že vždy je nějaká novinka, pak se na ní něco najde... a tak dokola...
Mně tedy pro větší děti je šátek hodně sympatický, ale toho našeho hromburáce jsem do něj ani dát nezkoušela - raději jsem ho rychle vytrénovala na samostatné chození :wink:

Hezký zbytek neděle všem. My jdem na poobídkové spinkání - asi oba, táta je na rybách a brácha šel k babičce....
2. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Maxe nosila v uvazu kolibka,tam lezi pekne na zadech.Na svislo se nosi vetsi deticky,co uz maji pevnejsi svaly.Kdo da malicky mimi do svisly polohy je dement.Nelibi se mi ani ty klokanky,kde dite visi,to je desny.A navic,kdyz je oblicejikem ven a ne k telu mamy,to je uplne blbe....
2. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,uvidíš,že to bude lepší......aj ten chlap se naučí :slight_smile: .Jak píše Verča.U nás jsem taky ze začátku.skoro do roka...vykonávala skorem vše a manža mi jen asistoval s koupáním,sem tamnějaký přebalování,no a když měl něco udělat úplně sám.............ale teď bych mohla klidně odjet aj na dovču a nechat je tu......teda teď už zase né neb máme Jarušku :grinning: .

Verčo,my nejsem ani tak stateční jakože námprostě nic moc nezbejvá než to vydržet :sweat_smile: ......děti jsme chtěli,tak holt budem muset zatnout zuby :rolling_eyes: :grinning: .

Maki,no já ti nevim asi to budu zkoušet.jasný,že do svislý polohy se novorozenci nedávaj :confused: .Já jsme nervozní i když jí moc dlouho nosim na rameni a ne a ne si odkrknout.Ale stejně je tam ztracená jak zapadlej vlastenec :confused:.porád mám z toho smíšený pocity.Klokanku máme,ale ona nejni klokanka jako klokanka.Investovali jsme nemlaej peníz do toho nejlepšího,co jsme mohli,v podstatě v době kdy jsme se do ní zamilovala tak tu ještě ani na trhu nebyla.Lara jí kdesi sehnala v Norecku a mě se tak líbila :dizzy_face: .Akorát to vyšlo,že když se Janička narodila,tak dorazila tahle klokanka aj do ČR .Má to skelet,kterej se nastavuje podle váhy a vejšky dítěte,dokonce i pro novorozence,aby jim tam nebimbaly nožičky jen tak(ale pro novorozence od 3,5kg a 50cm).Hlavičku má mimčo krásně podepřenou a nosí se směrem k mamce do pěti měsíců a teoprve pak obráceně s tim,že se ten skelet sníží,aby mohlo koukat ven.Nemůžu si jí vynachválit.Janička jí milovala,i teď by do ní chtlěa,ale to už by se pěkěn pronesla :astonished: .Začli jsme jí tam teda dávat až od druhýho měsíce.přeci jenom že jo no a taky to nejni na celej den,ale jen na chvilku.Stejně jako šátky..........já tu mám právě chytrou knížku a v tej píšou jakej to je humus,že takhle nosej děti ženy třetího svéěta z nouze a taky ty děti z toho maj dost následky na páteři a tady v Evropě je to velkej hit..................jénže myslim,že ani jedna z nás neni v situaci,kdy musí nosit dítě v šátku v klokance nebo v čemkoliv celej den od rána do noci a ještě někde okopávat pole,že jo no. :grinning: Tady se to bere jako doplňková pomůcka ke kočárkům a postýlkám :slight_smile: .
2. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no snad to bude lepší :sunglasses: ještě jsem se chtěla zeptat k zubům, Dája už je bez teplot, už zase nekakáme, ale přijde mi, že dásničku tam nahoře má jen nateklou, když už mě pustí do pusinky tak zoubek zatím nenahmatám, jinak kouše do všeho, suchej rohlík má za chvíli zdrcenej jak od bobra, občas se i "zakousne" do mě.... byla tedy ta teplota k zubům??? myslela jsem, že až bude po teplotě bude zoubek na světě :unamused:
2. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, já si myslím, že to takhle jednoznačně nejde říct... DOkonce někteří pediatři tvrdí, že teploty nad 38 nejsou k zoubkům. Ale já si myslím, že jo - Adam měl teplotky každý druhý zub - a u pětek dokonce 3 dny čtyřicítky. Pánek mudělal komplet laborku a pak teprve jsem přišli na to, že to jsou asi ty zuby, když mu nic jinýho nenašli.
A zoubek ještě dlouho nenahmatáš - to musíš lžičkou zkusit, jestli "cinkne" :wink:

Bell, ty myslíš něco jako Ergo? Já ho původně chtěla, ale tahat Petíka se mi pak nějak přestalo chtít... :wink:
2. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,no já nevim.Jára mi tvrdil,že nejhorší je než se zub prodere tou kostí :confused: ,dáseň už tak bolestivá neni ta je měkká.Ale ono to může trvat taky pěkně dlouho.Zvlášť stoličky ty můžou lízt i několik měsíců :frowning2: .
Holky to je furt něco.prdíky zuby,nedej bůh nemoci.......hned na to začnou odmlouvat....... :grinning: .

Verčo,ergo je novinka teď,narážim na reklamu na to na každym rohu :slight_smile: .My máme babybjorn active.Tchán vždycky když mě s tim viděl řikal že to vypadá jako taktická vojenská vesta :grinning: ,je fakt,že dost podobnej krám má manža na airsoft :grinning: :grinning: :grinning: .A ze zadu to pro změnu vypadá jak pás na záda na motorku :grinning: .
2. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
jj verča má pravdu,já lítala k dr,jak debil kvuli zoubkum,neustále teploty,rýma,odber krve,tahal si za uši,na ušnim jsme byli jak doma,proste všechno k zubum.............ono se to špatne poznává,jestli to jsou zuby nebo neco jiného :unamused: ,pokud by se ti nezdál,klidne k dr skoč,ale zoubky to být mohli,nám lezly nekteré zuby i tři mesíce.............vždycky když jsme nekam odjeli,to bylo snad pravidlo :angry:
2. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,jj Natt má pravdu těžko rozeznat.Já zas proklínám růstový skoky.Janička je měla přesně po 3 týdnech a vždycky když už jsem měla pocit,že máme něco zmáknutý,tak se nám rozhodilo jídlo i noční spaní :rolling_eyes: .Pozoruju na Jarušce,že to bude to samý.V noci na dnešek a dnes kojim po hoďce a půl,tak to máme zsejc určo na pár dní :rolling_eyes: No ale aspoň se nám zmírnili ty prdíky (trochu) :slight_smile: .
2. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneska špekuluju,že bych si dala na balkon truhlíky s nějakou tou okrasnou zeleninou :grinning: ,nemáte nějakej zaručenej typ na kytky,který dobře vypadaj a hned tak nepochcípaj? :fearful:
2. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Ergo mam,nosila jsem v nem Maxe,ale jen chvili,pac jsem pak otehotnela.Je super,vaha se paradne rozlozi a neni to vubec narocny.Zrovna mam malou ve vaku,plakala,bolelo ji brisko.Ale hned v nem usnula,je zlato.
S tim,ze se ve tretim svete nosi z nouze-to asi jo,ale ja si teda nemyslim,ze by to bylo nejak spatny,oni ty primitivni narody zijpu tak prirozene,ze by asi nic extra spatnyho od nich nevzeslo.Jasne,ze my nemusime nosit celej den a jeste u toho drit.Mame vyhodu,ze se muze clovek rozhodnout....Babybjorn se mi taky libil,mela jsem ho v uzsim vyberu,spolu s Manducou,ale vyhralo Ergo.Uz se tesim,az ji do nej soupnu,ten vak preci jen zatezuje jen jedno rameno a neni to na dlouhy noseni.
Jinak krkani-taky obcas silim,kdyz ji mam na rameni pul hodiny a nic....Dneska rano si ovsem odkrkla tak,ze mi zeblila zada a ovci deku... :grinning:
2. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme doma ze zahrádky, bóže tam je práce, no nic no, nedá se a mě to baví :slight_smile:
Taky jsem dneska sebrala Jardovi plínu na doma, tak uvidíme. Máme sem tam úspěch, ale zajímavé je, že vždycky utíkal z nočníku a najednou jak má jenom slipy, tak si tam klidně sedne a není žádný problém, tak uvidíme :sweat_smile:

Bell,
já mám moc ráda primulky, jsou malé a moc hezky to vypadá!

Sin,
my jsme na teploty nikdy netrpěli, tak nemůžu moc posoudit, k zoubkům jsme měli jednou a to loni v lednu když jsme byli v Rakousku na lyžích, ale já si myslím že vy ty teploty máte už moc dlouho, ale na druhou stranu, když je v pořádku a je živý a v pohodě, tak co jiného by to zase bylo že jo? :confused:
2. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad kytky-ja bych dala muskaty,jsou docela odolny.Jen bych pockala az po zmrzlejch.Ja stara zahradnice jsem se nemohla dockat a paradni velikej muskat,kterej se mi povedlo dokonce i prezimovat jsem dala ven a pulka z nej je v prdeli,pac nastydnul.... :confounded: Osmikam ho,snad se vzchopi.Ty mas balkon na jih,ze jo?
2. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem zase online. Mája včera překousala kabel od klávesnice, tak jsme dneska frčeli pro novou klávesnici...

Verčo, profi pekařka ani ne. Já jsem nabídla vám, jako ženám, že vám upeču něco dobrýho, ať pomlsáte a Natt a pak i Lucka se ozvaly, že bych mohla upéct dětem. A to já udělám ráda. Dokonce jsem porušila svou dietu a ochutnala, abych věděla... a je to fakticky moc dobrej dort. Takže stopro budu péct Danečkovi k narozeninám v červnu a nebudu nic objednávat.

Sin, u nás jsem odjakživa k dítěti taky vstávala já, páč můj chlap je zas hluchej. Jednou jsme vyzkoušeli, že by u malýho spal přímo v pokojíčku, že bych si já jako odpočinula. No dítě v noci řvalo a s Tomášem to ani nehlo, takže jsem vstala a šla k nim do pokoje všechno obstarat. Každopádně můžu kdykoliv vypadnout přes den a postará se, na to je fakt šikula. Chodím sem tak i s kamarádkama na kafe. Odejdu tak v 16 hodin a vrátím se třeba až ve 22 hodin a doma všechno zařízeno.

K těm zubům... doktorka mi taky říkala, že k zubům je to do maximálních 38 stupňů, ale není to pravda. U prvních dvou zubů měl Daneček 39. I tchýně říkala, že u obou kluků zažila u zubů horečky, zvracení, průjmy, je to tak. Ale je lepší být na pozoru. Taky nám lezou všechny zuby děsně dlouho a většinou v páru. Vyleze jeden, za dva dny druhej. Pak zas dva měsíce klid a znovu to samé.
2. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlo, taky budu teď odebírat plínu na doma. Tak jsem na to zvědavá. Nejdřív možná zkusím dát hadrovou plínu, ať cítí mokro. Pak mám připravený slipky. Zítra jsme doma, tak se na to asi vrhnem.

Bell, já měla dva dlouhý truhlíky na balkoně a v nich na střídačku takový ty masitý bohatý muškáty a petunky. Moooc krásný. A obojí odolný. A to jsem fakt kytkovej kazisvět a tyran. Chlap se mi vždycky smál, že si mám koupit kytku a rovnou jí v krámě rozdupat, že stejně chcípne, tak ať se netrápí. A muškáty a petunky přežily!!! A byly nádherný.
2. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
mám pro tebe recept na ten krém, dneska mi ho ségra poslala, ale jak vidím, poradila sis moc dobře a asi ho nebudeš potřebovat, ale klidně pošlu! Jinak budu taky péct na víkend pro prababičku, tak to musím nějak vymyslet :sweat_smile:
2. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, díky, já babybjorn takyz nám a můj syn má na airsoft taky taktickou vestu - to jsem mu tam mohla toho Petíka šoupnout:grinning:
Já do truhlíků dávám jedině převislý muškáty - mám balkon na jihozápad, takže v létě nevídaná výheň a oni to vždy přežijí - tedy v zavlažovacím truhlíku. Taky dávám ven až po zmrzlých - tj v půlce května - sazenice jsem vloni koupila suprový v Azalce -prodejna v Libverdě.
Leni, tak prostě jsem tě chtěla pochválit, jaká jsi šikulka s těmi dorty :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík,holky já se po těch typech mrknu......já právě taky potřebuju kytky,co se jen tak nevzdaj :grinning: a daj se vycvičit i na delší strádání :grinning: .Já bych byla moc ráda kytičkářka,ale prostě jednou dvakrtá nezaleju ........manža mi taky řiká,že jsou to vyhozený prachy za něco,co hned chcípne :fearful: :grinning: .
Jj Maki,mám balkon na jih.........to asi budou chuděry dost trpět,co.......i kytky co mám zevnitř na okně se tvářej lehce přepáleně a to zatim ještě moc sluníčka nebylo :confused: .Jinak já nemám moc ráda pelargonie.......neb ty máme na chalupě.........snad ve všech oknech a přilehlých truhlících :rolling_eyes: ,mamka jim nějak propadla :rolling_eyes: ...a ty když se neudržujou,tak pak z toho visej neupravneý šlahouny a tak nějak mi je ta kytka prostě nesympatická :confused: .Jednou jsem si dokonce vysázela na balkon, v jednom z bytů kde jsem taky bydlela,ředkvičky :grinning: neb jsem tušila,že to chcípne,tak aspoň si užiju trochu zeleně a pak to zbaštim :grinning: .Jooo Maki,my už máme taky krásn zeblitej gauč i kojící křesílko :grinning: .......já tak v klidu poklepávala Jarušku na zádíčkách,mluvim na Járu a najednou taková sprcha :grinning: .A krom jiného už máme posrakakanej kobereček v ložnici neb Jaruška měla prdovýstřel při přebalování a co se nazachytilo na mě to leělo na koberec,plovoučku a zeď :rolling_eyes: :grinning: ,naštěstí vše šlo dolu :grinning: .
2. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj děvčata,
tak ten náš rakeťák dneska už dobrý, teplota celý den kolem 36,7 :sunglasses: tak to je pohoda, ale zuby jsou fakt prevít... a teď jsem mluvila s jednou známou zdr. sestrou a ta říkala, že každé dítě je jiný a zná případ, kdy děcko mělo šílený teploty u každý rýmy :unamused: taky jsem Dáju přechytračila a jukla do pusinky, tak tam má oproti včerejšku takové prosvítající bílé tečky, tak snad??? :wink: a jinak zítra neseme zase čůrání k dr. (v pátek jdeme k dr. Pánkovi na kontrolu s ledvinkama), tak ho nechám ještě zkouknout...

Leni, mě pečení taky hodně baví, kdybych se měla jít učit, tak by to byla kuchařka - cukrářka, manža sice nadává, že bude tlustej, ale neodolá:slight_smile:))))) a co mě těší, tak to, že už jsem kuchařsky předčila svou maminu i tchyni (ale je to jen můj a manžův pocit, tak to není tak objektivní:slight_smile:) a navíc mě hodně baví experimentovat :grinning: a mohla bych poprosit o recept na krém jaký jsi měla na tom dortíku? já to ne a ne vychytat, díky :slight_smile:

Bell s kytičkama jsem na tom podobně jako Leník :grinning: :grinning: manža taky vždycky říká, kdypak jsme zalévali naposledy, kytičky jsou nějaký smutný :grinning: :grinning: ale letos jsem šla do dvou truhlíků s petunkama (jednu jsem zlomila hned při sázení :rolling_eyes: ) a už jsou i na balkoně, zatím rostou rostou, ale jak dlouho vydrží a jak budou hezký, uvidíme :sunglasses:
2. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,koukám,že airsoft je jak mor :grinning: :grinning: :grinning: ,přijde mi že tomu chlapi podléhaj ve všech věkových kategoriích :grinning: :grinning: :grinning: .
2. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kdyby některá z Vás a hlavně novopečená pekařka Léňa chtěla zkusit blaženej řez :wink: jsou výborný!!

http://www.toprecepty.cz/recept/8620-orgasmus-rez/
2. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jih by se muskatum libilo,slunicko jim neva,jen se musi hodne zalivat.Zkus Million Bells nebo surfinie.
2. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
dobrej název :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, hlavně pořádný samozavlařovací truhíky...!!!

Terez, jo jo, orgasmus na plechu - je super :wink:

Singid, to jsem ráda, že je Davídek OK.
2. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no já jsem zrovna koukala na strámkách obi na ty million bells.že se mi jako nějak zalíbili :slight_smile: .
Verčo,jj vim o nich........když mě přijde,že mi uschnou i kdbych měla truhlíky s černochem s konví v ruce :grinning: .

Leni,návod na krém bys mohla hodit do placu :wink: .Já přemejšlim,že bych udělala dort želvičku.Jen ještě nevim jakou udělat výplň,ale na krunýř bych prostě jenom nakrájela koupenou roládu a hezky s ní obložila připravenou hromádku :slight_smile: ......nějak nad tim přemejšlima,ale nemám čas.Tak snad až si to dobře promyslim tak si nějakou minutku určo najdu :slight_smile: .Jen musim opatrně s čokoládou.........abych nekojila kakao jak řiká manža :grinning: :grinning: :grinning: .
2. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježišmarjá,Terez,já teď koukám na ty stránky s těma topreceptama......a slintám jak bernardýn :astonished: .Já jsem furt nějak hladová neb se bojim si jen tak strčit něco dopusy,aby Jaruška neměla koliky..........a jak koukám na ty obrázky jídel uuuuuuuuu :zipper_mouth: .
2. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek