• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoooj,
Terez já mám asi ten blaženej řez doma, švagrová zkoušela a dala mi i domů, je to docela dobrý:slight_smile:)

my se teď vrátili od dr., nesli jsme čůrání (to byla ráno zase kovbojka :rolling_eyes: ), tak ve stř. budou výsledky, rovnou ho zkoukne, udělá mu i 8M prohlídku... takže ok... navíc ráno jsem koukala, holky nám se klubou obě horní jedničky na ráz :sweat_smile: :sweat_smile:
a jinak jsem to chytla od Léni, takže mě pěkně škrábe v krku a v nose mi asi někdo nafouknul balonek :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak doufám, že ranní a večerní kojení zabrání, aby to odnesl i Davídek, chudák, bolavou pusinu a ještě aby chytl něco od mámy... se picnu
tak se mějte, já jdu zatím snídat, mrňous usnul v kočáře, tak je chvíli klid
3. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já to od vás taky chytla - teče mi z nosu, v krku peklo - ach jo....

Singid, já na to čůrání používám ty sáčky z lékárny, co se nalepí na pinďu a pak to čůrání jen přeliju do skleničky pro dr... :wink:
Mělaj sme to už na Adama, pak jsem na to zapomněla, ale holky mi to tady připomněly, tak jsem pro ně mazala - mají to v hlavní lékárně v Duchcovský - u náměstí za Rossmannem. :wink:
Chodím každý týden okolo, kdybys chtěla, koupím ti je. Budu si taky brát asi ještě do zásoby, neb nočníkování u nás nic moc...
3. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Bell, tak moje muškáty taky přežily výheň, paří nám sem sluníčko od 13 hodin, dokud večer nezaleze. To třeba jahody v truhlíku zašly okamžitě.

KRÉM
600 ml mléka, 1 a 1/2 másla, 2 vanilkové pudinky, cukr dle chuti (ideálně přidat vanilkový). Oba pudinky uvař podle návodu v 600 ml mléka na hustou kaši, pak přes to dej mikroten a nech vychladit (nevytvoří se na tom ten škraloup). Až to bude mít pokojovou teplotu, vyšlehej, přidávej postupně máslo a cukr a pořád šlehej. No a je hotovo.

Holky, jinak to mi poradila Pavla a je to fakt super, zkuste jen našlehat šlehačku se ztužovačem a tím zdobit. Je to mňamózní.
3. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid a Verčo, chudáci. U mě už ta mrcha nemoc končí, ale v závěřu přišel dráždivý kašel, takže pořád lechtání v krku :frowning2: Jezte ibalgin, cucejte hexoral a stříkejte si do krku tantum verde.

Já čůrání Danečkovi taky sbírala zásadně do nalepovacího pytlíčku.
3. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vau, tak vám píšu a DAneček je vedle mě ve stoličce, kreslí si a u toho papá nakrájený jablíčko. Najednou koukám a on si ty kouska jablka napichuje na pastelky a takhle to jí.... :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Veru znám, naši v Duchcovský bydlí:slight_smile:)) i tak děkuji, já totiž musím chytat střední proud moči, takže Dája musí nejdřív trochu odčůrat a já musím chytit až ten konec, nevím jestli by to pytlíky zvládli, navíc to chytám do spešl sterilních zkumavek (asi víc sterilní než ty obyčejný) :rolling_eyes: ale zatím se to vždy povedlo, jen jsou to občas nervy uff uff....
Leni, já cucám vincentkový tabletky, protože ještě ráno a večer kojím a třeba na tantum verde je, že kojící nesmí.... :rolling_eyes: vincentka hnus
Jinak Daneček šikula :grinning: :sunglasses:
3. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, aha, no vidíš! Já nikdy nekojící jsem nedomyslela.

JInak ode dneška nacvičujeme nočník, teda rovnou i záchodový prkýnko. Na férovku jsem Danovi dala hadrovou plínu, ale to mu vůbec nevadilo. Mokro nemokro... tak dostal rovnou slipy a budu prát.
3. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teda držim palce s nočníkem......já abych pravdu řekla to dost flákám.Chtěla jsem stihnout bejt bez plín než porodim/teda janička,že jo no :grinning: ),jenže ke konci těhu,když janička uuž skorem chtlě ajen na záchod jsem to vzdala,protože to pro mě už bylo dost složitý se k ní furt ohejbat apod.............já blbec no,teď je to ještě komplikovanější,takže jsem ráda že má plínu a moc to neřešim :frowning2: ana nočník nebo záchod dojedem tak dbvakrtá za den max..............no prostě až budu mít po šestinedělí a už budem mít snad nějakej systém,kdy kdo bude jíst a spát tak si na ní udělám čas a pokusim se jí odplenit :sweat_smile: .Jinak krém si ukládám,ještě se bude hodit.Jinak šlehačka se stužovačem je dobrá a nejíp hořká :dizzy_face: .
3. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zkuste do krému zašlehat postupně tvaroh ,ale ten balený jako máslo,lépe se s tím pak pracuje(co se týče zdobení),mám to taky odzkoušený :wink:

U nás nočník-dávám když ráno vstane a přes den tak 3x,no někdy v poho,minule i kakal-s tím že pak dělal pusou jako že tam je ryba :grinning: jindy dělá scény a nechce si ani sednout!Přitom když se vyčůrá směje se a má hroznou radost ,furt by nočník nosil a ukazoval že tam něco je...a pak jak když je vyměněnej a scény největší!!

Díky tomuhle počasí jsem polomrtvá!!!

Natt po ochutnání řezů zjistíš že ten název má něco do sebe :wink: :grinning: :grinning:
Budu je péct o víkendu,chutnala jsem je od jedné paní,snad se povedou stejně blažené :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,jsme na tom s plinama stejne.Max si sam nerika,ja se ptam a posazuju ho,jakmile mam chvilku volno,ale stejne to plina jisti.Nejak si nedovedu predstavit,az se nauci rikat,jak to budu delat,kdyz budu zrovna treba krmil malou.Tezko mu vysvetlim,ze ma pockat... :confounded: A presne,jak pise Terez,nekdy je to se scenou,ze nechce a pritom se vycura a pak z toho ma Vanoce.Nevim,jak to v ty hlavicce am nastaveny...
3. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad orgasmus plech... :grinning: ten ananas se dava do toho testa?Nebo jsem to blbe pochopila?Ja bych ho narvala spis do toho kremu teda...
3. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já posazuju v různých intervalech, jak mě napadne, protože když se zeptám, tradičně jako na všechno odpovídá, že ne. Takže už jsme měli loužičku na zemi a v gatích. Bylo vidět, že se cítí trapně, protože ví, že loužičky dělala Mája a bylo to nežádoucí... tak uvidíme.

Terez, super, díky za typ s tvarohem.
3. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, jsem nadšená. Objednala jsem Danečkovi dárek ke 2. narozeninám. Bude spát jako velkej chlapák už ve velký posteli, tak dostane povlečení na velkou postel a k tomu vytepenej mantinel na studenou zeď vedle postele. Všechno ve stejným designu. Objednala jsem to od paní na MMB, ušila mi to podle přání do 5 dnů. Dneska to přišlo a teda super!!! Všechno jak jsem chtěla, pevnej materiál, precizní práce a všechno dohromady za 700 Kč. Když jsem tak koukala na netový obchody, tak jen ten mantinel by mě nejlevněji vyšel na 500 Kč.

Vyfotila jsem vám to. Mantinel jsem úmyslně v rohu ohnula, abyste viděly, že z druhý strany je holčičkovskej. Jedna strana pro kluky, druhá pro holky, tak že by paní přála to druhé mimi holčičku? :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak to ti přišlo brzo, ale je to finta že je to oboustané :slight_smile:

terez,
taky jsem polomrtvá a dítě zrovna dneska nespí :confused:

Jinak my s těma plínama fakt nevím...včera pohoda a dneska ani nechtěl slipy nandat, tak nechápu, ale každopádně myslím že je už velký a chápe to, takže pokračujeme :wink:
3. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je krasny!Dej odkaz,az ten ans zavislacek zacne nekdy spat ve svy posteli,taky bych mu nechala neco usit. :wink:
3. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, objednávala jsem to přes tuhle paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=8526
Šije to její maminka. Odeslala jsem peníze a do pěti dnů to ušila a odeslala mi to. Splnilo to přesně moje požadavky. Je to přesně délka postele a na výšku 50 cm, což stačí. Když si vezmu, že třeba ve Vrtulníčkovi stojí mantinel 200x50 cm přes tisícovku... a já dala za velké povlečení a kvalitní mantinel kolem 700 Kč! Doporučuju. Šijou i do malé postýlky, kapsáře apod. Až budu zas něco chtít, tak přes ně.
3. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mája tady žebrá mrkev a zelenou papriku, může se po tom utlouct. Asi jde do diety se mnou nebo co :grinning:
3. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky juknete sem................

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=353315

je to moje známá,taky Vám ušije na zakázku cokoliv :wink: :wink: :wink: ,já mám od ní také kolem celé postýlky :wink: ,bylo by to i bez pošotvnýho :wink:
3. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
látek má víc,ráda Vám zašle meilem určo :wink:
3. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hezky!A maji povleceni Bob a Bobek,to by na Maxina mohlo zabrat! :grinning:
Leni,vy mame kozu,ne psa? :grinning:
3. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis v TV je zase ta pisnicka We are the world for Haity,ja u tuho vzdycky desne brecim...ach ty hormony.... :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, asi jo. Prý má pes občas dostat zeleninu, tak jsem to zkusila a šla po tom jak slepice po flusu :grinning: A to jí kupuju v drůbežárně srdíčka a kuřecí prsa :grinning:
3. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,mrkám na to,fakt je to krásný :slight_smile: pani je moc šikovná.My potřebujem taky nějakej kapsář k za postle Janičce.Já mám teda bezva zkušenost s tou paní,co mi šila výbavičku na Jarušky postýlku :slight_smile: ,taky z MMB,ale porovnám ceny.......a pak si vyberu :slight_smile: ,eventuelně rozhodne nějaký pěkný vzor látky :slight_smile: .

Prin,určo to chápe s tim nočníke.Janička to taky chápe,ale normálka je vteklá,když jí nutim,tak jí radši nechávám :rolling_eyes: .jak řikáš.jednou si o kalhotyk řekne sama,apk zase na otázku,jestli hce jen kalhotky odesekává,že ne a když na tom trvá tak se normálka nafoukne a pokouší se mi zdrhnout :unamused: ....fakt těžko říct,co se jim honí hlavičkou :confused: .Podle mě jako chápou,že do kalhot se nemá nic pouštět,ale zase asi pohodlnost je silnější.....nebo nevim :fearful: .Přitom jańule když si kákne nebo čůrne do plíny tak to hlásí,že to chce vyndat..........no prase,aby se v tom vyznalo :unamused: .
3. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, :grinning: :grinning: :grinning: jsem te´d ukazovala manžovi,že by jsme mohli nechat Janičce udělat to tričko s nápisem Jsem postrach celé rodiny :grinning: :grinning: :grinning: .
3. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se picnu :confused: .Jaruška dneska celej den spí a v noci taky chrněla,jen se vzbudí na gábl a zase to zakápne.....no chápete to :confused: .Já už nevim,co si mylset.Jeden den uřvánek,další den spáč :confused: .Je fakt,že se prolejvám tim fenyklovym čajem.............tak jestli jí nenechávaj spát ty prdíky........nebo prostě je dneska takovej spací den....bůhví :fearful:
3. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin Kristík spal od 12h do 15.15h a já to na hodinku taky zakápla :pensive:

Maki ten ananas se rozmixuje i se šťávou a dá do těsta :wink:

Po vyspinkání si malej sedl na nočník a udělal hovňajse a čůráníčko :slight_smile: měl z toho ohromnou radost!! :grinning:
3. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
co má šimon??????????jj stačí i když si koupíš tričko a pani ti to vyšije,myslim za 60 kč,ale to už nevim,já si koupila svoje bodýčka a i tričko v Kiku maj bílé :unamused: ,ale to se klido v poho domluvíš :wink: ,mluvila i Alena o tom,že ji psala pani,jestli ji vyšije na trenky po,ut,-ne...........takže pani poslala trenky,alena to vyšila,poslala zpet,takže to jde určitě a časem chce i krám v Benešove :wink:

terez,
ne ne to neochutnám,já ananas nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,Em taky chrni. :grinning:
Terez,diky. :wink:
3. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
no přesně, Jarda má v plíně a už mi to hlásí, veme si věci na přebalení, nachystá a je to, no zítra zase zkusíme a uvidíme! Akorát je na prd že když deme pryč, tak má zase plínu, no ale jinak to zatím udělat nejde :fearful:
3. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je holt asi spací den - náš hošíček spal ráno do 8:15 a po obědě 2,5 h!!!
Já byla dnes u dr - tak mi jukla i do krku - se zhrozila, ale ATB jsme zatím odložily, tak snad jim uniknu... :wink:

Ty povlečení a mantinely jsou strašně pěknýýýý!!!
Já mám za postel (velkou) od ségry kapsář - je to ručně dělaný patchwork, už se těším, až to tam dáme... ale to asi až v baráku, i když postýlka nám začíná být těsná :grinning:....
3. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek