• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt ten ananas tam neucítíš :wink: já vůbec nevěděla že tam je :wink: kdybych nečetla recept,hihi přijdeš o moc pokud neochutnáš :grinning:
3. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted už vim,že tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jedine,že by jsi upekla a pozvala me :grinning: ,ale já mám recept na buchtu,segra ji delala,je výborná a neni sladká :wink:
4. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já tam ten ananas dávám celej - tedy jako kousky a nemixuju to. :wink:
4. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do prčic, takovej dlouhej příspěvek vám píšu a ono se to smaže :angry:

ahooooj všem,
tak ve zkratce, dneska v noci horor, do půlnoci se nevzbudil ani jednou (to je div) ale mezi 2-4:30 jsem vstávala asi 8x a nakonec to završil hysterákem, neb jsem ho už nechala ať si řve :confounded: místo nosu mám vodovod, v krku struhadlo a včera jsem asi blbla někde v posilovně, protože mě bolí celý tělo :unamused:

Leni krásný povlečení i mantinel, taky budu muset něco takového pořídit, Dája si furt mydlí hlavu o šprdliny v postýlce, chjo

Veru jak je tobě?
4. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den

Verčo, u mě se doktorka taky zhrozila, když se mi ve čtvrtek podívala do krku. A taky řekla, že ATB zatím ne. Jenže mě to pořád dokola trápí, k tomu dráždivej kašel. Daneček už kašle taky. To je prý poslední fáze, tak jsem zvědavá. Nějak se z toho nemůžeme vyhrabat. Ale fungujeme.

A naše nočníkování? Včera pročůranejch slipů, až běda, ale bylo vidět, že se stydí. Byli tady i naši a před nima se tuplem styděl, když udělal louži. Kdybyste viděly ty provinilý oči! :grinning: A když se ho zeptám, kde se dělá "ee", tak ukáže na nočník. Takže chápe. A před chvílí se do něj vyčůral. Ale to jsem si všimla, že kroutí nožičky do bž, tak jsem ho tam dala.

Singid, teda tebe to chytlo pěkně! Až si půjde malej kolem poledne lehnout, zalehni radši taky. A měla by ses nějak dostat k doktorovi, už to asi na ATB budeš mít.
4. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já na to trpěla za mlada ( :grinning: ) pořád, je to ten zánět nosohltanu, chce to den dva zábaly na krk a kloktat nějakou mňamku a bude to OK, dr. tenkrát říkala, že s tím mohu i do školy když nebude teplota (to mě tenkrát moc nenadchla), teď k tomu mám super rýmu... jo jo taky zalehnu, malej půjde na balkon, v tomhle stavu někde courat, to tak... :frowning2:

manža je taky mimo, ale slíbil, že na podzim zajde na alergo vyjednat si vakcíny, že bychom to zkusili takhle...zatím bere jen zodac, loni to bylo ok, ani nevím že nějakou alergii měl, ale letos... :confounded:

na nočník se taky těším, už teď jsem hotová, když vše opakuju 20x (třeba aby netahal za dlouhou záclonu), dostane i přes ručičku, aby věděl, a on pak jednou poslechne, tak jsem nadšená, ale druhej den to dělá znovu, je to normální?????? někdy to dělá jakoby naschvál, jukne na mě, já Davídku ne-e, tak si tak sedí a najednou lup a žáby na konzoli jen lítají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
4. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, do školy? Vždyť je to nakažlivé, ne? No určitě ano, když to měl nejdřív Tomáš, pak já, pak Daneček... Já jsem taky alergik, vlastně mám i slabé astma, ale léky neberu a rozhodně ne po celý rok. Jsem v tomhle takovej flákač. Ve chvíli, kdy jsme se chtěli začít snažit o mimi, jsem se ale chtěla zbavit všech léků. Tak teď smrkám, kýchám, slzím...

Jo a s těmi naschvály prťousů je to fakt normální... :grinning: Daneček vyloženě dělá zakázanou věc a vyzývavě na mě při tom kouká, co jako já na to :grinning:
4. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,přeju ať jste zdavé.......zaejc řádí nějakej virus? :confused:

Jinak k tomu naschválkování.........u nás už by to bylo snad na román :rolling_eyes: .Zvlášť teď......občas už mi tečou nervy.Ovšem nejlepší kousek se poved manžovi.Sednul si na balkon a sešroubovával dřevěný židličky na vegetění a Janička přišla zavřela mu zevnitř dveře a otočila kliku....a jak to zjistil tak na ní začal z venku hulákat ať to kouká otevřít a ona jen tak v klidu stála drnkala prstíkem o tu strunku od žaluzií,na kterou má vyloženě ZAKÁZÁNO vůbec kdy sahat :grinning: :grinning: :grinning: .No a já byla s Jaruškou v ložnici,takže se na tom balkoně moh klidně uřvat do charpotu a nikdo o něm nevěděl :grinning: ,dokud jsem nedostala žízeň :grinning: :grinning: :grinning: .
4. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
|Bell :grinning: taky se mi to povedlo, ale ne tedy schválně :wink: Janička je pěknej škoďák :grinning: a žaluzie, to je taky na dlouho :confounded:

Leni, ona ta dr. byla celkově jiná, třeba mi předepsala ATB a na ko řekla, že už je nemusím dobírat (byly to nějaké na 7nebo 10 dn)í, samo, že se mi to vrátilo s plnou parádou :confounded: byla jsem ráda, že přestupuji k dospělákům :unamused: ale s tím nosohltanem měla pravdu, třetí den to vždy bylo ok
4. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to je dobrý! Si dovedu představit, jak manžovi tekly nervy :grinning: U nás je strunka od žaluzií taky tabu! :grinning:

Sin, já se přiznám, že k obvoďákovi téměř vůbec nechodím, protože tam nechci brát Danečka mezi marody. TAkže mě léčí Danečkova dětská doktorka :grinning:
4. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
abych se Leni přiznala, tak já ke své dr. chodím taky sporadicky, naposledy snad když mi dělala EKG v těhu :grinning: a předtím už snad ani nevím, ale když už, tak jsem měla štěstí, že měla dovču a já skončila u kolegy, v počtu mých ošetření jsou tak půl na půl (takže mám vlastně dr. dva.-)))

jinak holky, z tý pojišťovny mi to proplatili, takže to prošlo :grinning: uff uff
4. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla u svého praktického doktora taky v těhotenství a pak jen pro žádanky na krev mezi dveřma, jinak ne. On není špatnej, ale má tam hrozný čekací doby a to tam nechci s Danečkem absolvovat v čekárně mezi nemocnejma. A Sin, jak se jmenuje ta tvoje neschopná doktorka?
4. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme byli dneska v Cipísku, super, Jarda už to potřeboval ale už nikam nejdem. Pude večer zase brzo, tak aspoň poželím!
Takovou radost jsem měla, dneska spal Jarda sám v posteli v pokojíčku až do šesti, ale to už vstával :sweat_smile: No asi vycítil že ho chci odnaučit spávat s náma, nebo co, ale já jsem se vyspala, paráda. Vím že pro ty kterým děti takhle spí normálně, to není nic super, ale já mám teda radost velikou :sweat_smile: :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
novy foto! :grinning:
4. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, mně spí Daneček sice dávno v pokojíku sám, ale i tak chápu tvojí radost. To je jasný, že se člověk nevyspí pohodlně, když se mu v posteli mele dítě a ty se mu snažíš uhejbat a nemůžeš se "rozvalit" podle svých potřeb :slight_smile: Tak držím palce, ať vám to vydrží.

Makinko, moc hezké fotky, hlavně paráda, jak Max dokáže krmit ségru, to je super :grinning: Jo a máš krásně okopáno :slight_smile: Pěkná zahrádka.
4. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kamarádce se dneska v 11,23 narodila holčička Terezka (3,5 kg, 49 cm).
4. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Včera se taky mojí kamarádce narodila holčička Adélka :slight_smile:

Terezce přejeme hodně zdravíčka,to jméno je velmi sympatické :grinning:

Dnes odpolko znovu kakání do nočníku!!! :slight_smile:

Natt koukej napsat recept,a já peču v sobotu,pokud do pondělí uchráním kousek Orgasmu přijdu na kafe ráno po škole :grinning: :wink:

Dnes jsem byla pro recept na žloutenku Havrix junior,supr cena v Bezručovce!!690kč,jinde v lékárnách o 47kč dražšší!!!!
4. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
spánek už neřešim,koukám,že aspon nočník jsme zvládli krásne,aspon neco :wink: a co smí a nesmí??????to je taky tak,řikám 20 krát,musela bych ho zabít,dělá to stejnak naschvál :angry:

terez,
hodim do placu :wink: až usne :wink:

holky se vykurýrujte :wink: ,hup šup :wink:

maki,
teda Maxík ty vlásky-super a Ema je krásná,jen se kochám :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

žloutenku koupim :wink: :wink: ,musíme na přeočkování :wink:
4. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pudinková buchta:
vyšlehat 4 celé vejce s 20 dkg cukru,přidat 1 dcl oleje,1dcl mléka,1 prášek do pečiva a 20 dkg mouky,zároven si uděláme vanilkový puding z 1/2 litru na vy nazaný plech nalijeme těsto a na nej dáváme po lžících puding a dáme péct :wink:

po upečení ihned potřeme zakysanou smetanou 2-4,podle chuti,kdo má rád a jak chce buchtu vysokou,nesladíme,pokud má nekdo rád muže a posypeme skořicí,nebo hořkým kakaem a necháme ztuhnout :wink:

holky výborné,vyzkoušejte doporučuju :wink: :wink: :wink: :wink:
4. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
když upečeš tuto tak ju,ale ananas fakt nejim :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!!!ale dekuju

veru,
jsem si představila ten celej ananas na tom pekáči :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,krásný fotky :wink: ........teda max má fakt háro,že by mu ho lecjaká ženská mohla závidět :grinning: .

Holky,pamatujete si kolik stojí vakcína proti klíšťovce?Je rozdíl mezi vakcínou pro děti a pro dospělý?Já se dneska rozhodla,že jí dáme Janičce.Pánek nám hned napsal recpet,ale já už jsem líná to teď hledat na netu a halvně přemejšlim,že zejtra brnkun svojí obvoďačce(jestli ještě žije :grinning: ) a nechala bych si to bodnout taky...................teď s tim strašej,že je letos těch klíšťat neúměrně hodně :rolling_eyes: ,tak mě to nějak moc nahlodlo :unamused: .Jinak jsme přibrali dalších 215g :slight_smile: !

Natt,prosim tě nevíš,kde tady v Březinách má bejt nějaký to nový dětský hřiště? V novinách psali,že jako tady už má bejt hotový :astonished: a já si ani nevšimla,že by se tu vůbec něco dělalo :astonished: .
4. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,ouplně tě chápu.Jápo první noci,kdy Janička prospaloa celou ve svym pokojíčku měla pocit,že jsem vyhrála v lotérii :grinning: .Ani popsat se ten pocit nedá,když už mi rostlo břicho a já se pořádně nemohla vyspat neb nás Jaňule okupovala :rolling_eyes: .A ta nádhera uvelebit se, usnout a vzbudit se až ráno,ale fakt až ráno né nad ránem :dizzy_face: ,paráda :wink: .
4. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky,
tak u nás nějak střídavě, já rýmu trochu lepší, i když teda teče, ale lepší než zatvrdlou... krk pořád bolí, ale taky lepší než včera a už se mi to stěhuje jen na tu jednu stranu jako obvykle...
blbý je, že Dája už kýchá a v noci kašlal... i nudliny jsme ve 2h ráno museli odsát, klokotal jak blázen :frowning2: dneska jdeme na tu 8M prohlídku, tak asi rovnou něco vyfasujeme :frowning2: je mi to tak líto, že to chytil...asi už se vyprdnu na kojení, stejně protilátky nedostává a já za těch 8 měs. marodím už po třetí... dřív to bylo tak jednou do roka rýma a jednou za 2-3 roky něco většího jako chřipka a tak... :rolling_eyes:
a to mám zítra v 9 kadeřnici, nevím jestli jí nezavolat, že jsem nachcípaná, no uvidím, jestli bude moct přijet máma k nám, na to abych Dáju stěhovala k nim se nějak necítím, když je marodnej, tak ať se peleší doma...:frowning2:

jinak spaní celou noc vám závidím, já už fakt nevím co to je :confounded: a už vidím, jak se to Dája naučí a mezitím budeme čekat další mimino, tak to bude nanovo.... :sunglasses: :sunglasses:
5. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Leni, ta blbá dr. byla dětská, k tý už 10 let nechodím, moje dospělácká je fajn, tak snad jí to vydrží :grinning: :sunglasses:
5. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid ať je prcek brzy fit!A s tím spaním nezoufej,spát začal Kristík celou noc až po roce!!!!!!
5. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Bell, dospělá klíšťovka stéjí 550,- - spoň tolik jsem jí platila.

Natt, no celej i s listama ho tam dám :grinning: :grinning: :grinning:

Sin, díky, je mi taky líp. :wink:
S tím kojením to je fakt, že na kojku skočí kde co, jak mi řekla moje gyndr..., ale já tedy moc nemarodím ani tak ani při kojení. Jen jsem u obou dětí měla zánět prsu :frowning2:
Tak ať jeDavídek OK a moc se mu to nerozjede...

Maki, Maxík má super háro!!!!! A Emča je uzlíčke nádhernej.

K dr taky chodím velice sporadicky - to už musí fakt být něco závažnýho. Teď mě čeká přeočkování tetanovky, tak zajdu, no... A když budu šikovná, tak tam ani nebudu čekat, má takový hodiny, že občas tam nikdo prostě není - jen to trefit...
5. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
hřiště je na hoře mezi panelákama,jestli víš jak se v půli kopce odbočuje na ty schody,tak na hoře hned za nima,ale ani tam nechod budeš nastvaná jak já,je tam jeden cosi houpacího,houpačka a prolejzačka,ale pro velké,zasypané kamínkama,neoplocené,písek zustal starej,kterej je tam už přes dvacet let :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,no uvidíš sama-děsný,to už je to hezčí u starý školy v tom areálu,jak je Dům dětí :wink:
5. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pěkný hřiště mají v Malšovicích!! :slight_smile: je oplocený a fakt udržovaný!Tak pokud některá z Vás má možnost zajet tam budete spokojený! :wink:
5. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

mám za měsíc dole 3,5 kg :slight_smile:

Bell, klíšťovka pro děti stojí kolem 500 Kč, ale e to +-50 Kč, takže ti to neřeknu přesně. Nám ji prodávala doktorka v ordinaci. A proplácej to pojišťovny. Co vím, tak nejlevnější mívali v lékárně na STaráku z druhé strany alerga. Pro dospělé stojí zhruba stejně, ale tu ti asi už nikdo neproplatí.

Sin, je mi líto mrňouska, snad mu bude brzy lépe. A taky bych ho nikam netahala. Neboj, on ti začne spát celou noc, jen to chce čas. Daneček poprvé spal celou noc v 9 měsících. JInak se ale od narození budil 1x za noc, v růstovém spurtu 2x za noc. Daneček zase zvýšenou teplotu a v noci taky kašlal. Do toho já o půlnoci žaludek na vodě, až mě to vzbudilo, no šoufl... ale už jsem ok, jen se mi motá hlava a jak udělám prudkej pohyb, tak by to se mnou švihlo.
5. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky, malej má 7750g a co jsem jukla tak 68cm, nastydlej je zatím (klop klop) málo, takže sinecod na kašel a klasika na rýmu. na ten ekzém jsme dostali žádanku na kožní (prý Ďásková v poliklinice - nemáte někdo zkušenosti?) a jinak jsme skončili s rehabilitací, Dája je prý šikula, že už leze a sedí (a se i staví) na to, jak byl z počátku líňoučkej :grinning: teď chrní v sedačce, tak jdu dát druhý kolo snídaně:slight_smile:
zrušila jsem to zítřejší stříhání, ale každých pět minut se omlouvat a vytahovat ruce z pod toho pláště, abych se vysmrkala... :confounded: takže příští středu, tak dnes když mamina pohlídá sjedu do hypky aspoň nakoupit, neb tu není ani ta kůrka :astonished:

Terez, fakt až po roce? neeeeeeeeeeee :confused:
5. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek