• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni a není to miminko? :sunglasses: taky mi bývalo takhle blbě, tak držím palečky :wink: jinak gratulace k váze, nechceš mi je poslat? já zase zhubla, holky už nevím co s tím :unamused: mám 45kg :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daskova je dobra,ke Gregorovi nechodit za zadnou cenu
Sin,mluvila jsem se spoluzackou,dela na endokrinologii,zdalo se ji.ze jsem hubena,coz hje pravda a ze mam zvetsenou stitnou zlazu.Pujdu na krev,mozna bys to mela taky zvazit,kdyz takhle hodne hubnes.
Leni,tobe gratuluju. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, klidně bych ti poslala tak 10-15 kg, kdybys chtěla :slight_smile: A mimčo to nebude, teď jsem domenstruovala, hihi :grinning:

Souhlas, Ďásková je dobrá, Gregor umí jen řvát v ordinaci, co dotyčným je, že to slyší celá čekárna. Tuhle jsme se všichni v čekárně dozvěděli, že uvnitř je paní, co je tlustá a proto se potí pod prsama a proto tam má tu ošklivou vyrážku... no děs. Ona se málem propadla, když vylezla ven.

Holky dík za gratulace k těm 3,5 kg dole, akorát to na mě ještě není vidět, je to prostě na mě ještě málo. Ale jde to tak to kilčo za týden. A to jsem za ten měsíc 3 dny zhřešila i dortem.
5. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta noční nevolnost byla spíš mojí večeří. Měla jsem kuřecí prso s žampiony a pak jsem snědla kousek ananasu. A ananas a houby se asi v břiše dooost hádali...
5. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,díky :slight_smile: .Já jsem si myslela,že tam jak píšeš musí bejt nějakej plácek,ale ze súoda tam neni vidět a já byla líná tam jít neb jsem chytalaJaňuli,aby neskákala do kaluží a ještě jednou rukou držela kočár.Dneska přišli naši a vyrazili na lov houpaček :grinning: .Vzali Jaňuli a šli obhlídnout okolí,kde že tady co maj pro děti.Dědek tipoval,že nahoře u starý školy by něco mohlo bejt a bába chtěla omrknout zákoití u paneláků,tak uvidim co mi povyprávěj.Tady je to fakt bída.nedá se jít nikam,kde bych mohla janičku pusit z ruky.Buď všude jezdí auta nebo jedině jít kolem řeky a doufat,že do ní neskočí nebo spíš nespadne z tej hnusnej zdi bez zábradlí :unamused: .

Holky,dík za info o klíšťovce.

Sin,já bych to nevzdávala s tim kojenim.......no já nevim,ale nám Janička nemarodila skorem vůbec.Jne měla jednou angínu a šestou nemoc,obojí prodělal tak,že jsme si toho málem ani nevšimli.Nějaký ty protilátky určo v mlíce mít ještě budeš.No ale zasejc by si se už v noci vyspala.My taky spali xelou noc až od 11. měsíce,kdy jsme prodělal pár nocí hrůzy při odnaučování nočního kojení :grinning: .Do tý doby jsem měla kruhy pod očima skorem nonstop :grinning: .Teď už jsem rozhodnutá,že jarušku naučíme spát celou noc o něco dřív..........snad :confused: :grinning: .
5. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, lepší pomalu ale jistě, než abys rychle zhubla a pak se ti to vrátilo, a taky,když zhubneš rychle, tak se spíš každý podiví, jestli nejsi nemocná, místo aby pochválil...
Maki - asi budeš mít s tou štítnou pravdu, mě už se na to ptala i tchyně, jestli s tím nemám problém (zažila to u manži, taky tenkrát hroooozně zhubnul, hrozili mu i operací, ale pak se to medikací nějak zlepšilo, no a teď má spíš opačný problém.... :grinning: nějak mu nejdou shodit ty vánoční kilča)

jenom ještě holky moje dotaz ohledně váhy Davídka, za poslední měsíc moc nepřibral, tak mě napadá jestli ho nešidím na jídle :astonished: ale má (je to tak nějak vyzkoušený na tu jeho zácpu:frowning2::
4-5h kojení
8h beba (dá tak 120ml)
10-11h bílá activia a dětské sušenky, nebo piškotky (tak 2-3ks) nebo 190g přesnídávka
13h brambora/brokolice + 1/2rajské jablíčko + vařený žloutek nebo 2 lžíce sekaného masíčka a nebo tak 190g konzervička
15-16h pyré z jablka nebo hrušky a bobík, nebo plný hluboký talíř kaše s jablíčkem nebo švestkama
19h kojení a po něm občas ještě dorazí tak 50ml beby
myslíte, že mu to stačí??? :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme hodinu venku,brrr to je kosa!!

Leni kámoška zhubla 12kg,prý cvičí má aktivity 4x týdně a nežere :grinning: jak sama řekla,ale holt je bez dítěte zatím takže je jasné že může v týdnu kamkoli....jo a doma rotoped+stepr či jak se to píše :confused:
Hlavně ať se Ti srovná žaludek,páč tyhle občasný záchvaty chutí taky mám a není to nic moc potom... :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, já bych řekla, že má jídla dost.

Terez, jasně, nemít dítě, tak mám aktivit... Jinak já se přiznám, že cvičení doost flákám. Jednak mě nebaví, druhak jsem tak vyšťavená, že mi na to fakt nezbývá energie. Ale jde mi to i bez toho cvičení a jak píše Singid, lepší pomalu a nastálo, než rychle. To 1 kg za týden je optimální.
5. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj to je jasné...!Právě říkám to je rozdíl mezi tím když jsi sama bez dětí a s dětma!
Ona ta kámoška s váhou bojuje už dlooho,ale nyní se do toho "obula",vyzkoušela i různý prášky hubnoucí ,ale sama zjistila že to je na chvíly,a spoustu toho jojo efekt!

Singid mě to přijde v poho to jídlo,má toho dost,neboj to je období :wink: pak zase přibere víc!
5. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, gratuluju, jen tak dál...
Já pracuju na 8. kilu, ale v mém věku už to tak rychle nejde. Jinak dr mi říkala, že 7kg za necelé 3 měsíce ja tak akorát, abych to nehrotila, tak snad...

Sin, myslím, že má jídla dost - a jen pro info váží přesně tolik, kolik Petík ve 3 měsících :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,já taky myslim,že toho má víc než dost.Třeba má prostě nějakej růstovej skok a stačí to všechno spotřebovat be z ukládání. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru :grinning: :grinning: :grinning: a ke kilčům taky gratuluji:slight_smile:
tak zrovna dnes Dája spinkal od 9:45-12:00 a to ho vzbudili jak zkoušeli sirény, pak dostal jogurtík a když jsem mu dala ve 14h oběd tak po druhý lžičce kompletně ten jogurt vyblinkal, kašlal kašlal no a bylo :frowning2: sebe celého+sedátko a ještě zbylo na koberec :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak dostal 150 ml mlíka, škytá blahem a bude asi spinkat :wink:
a zima je tedy pořádná :confounded:
5. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, uklidnily jste mě :wink:
5. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to je fakt super. Náhodou co by kdo dal za 7 kg za 3 měsíce. Bezva :wink:

Sin, děti už pak přibývají pomaleji než na začátku. Má toho fakt dost. Až jsem si řekla, že Daneček jí skoro stejně jako Tvůj Davídek v 7 měsících :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak si měla pravdu s těma hřištěma.Naši pěkně nadávali na to u paneláků,že stojí za hov.....neoplocený hned vedle parkoviště,kamínky,aby si děcka rozedřeli čumák,když zakopnou a vlastně nic k zábavě a už vůbec ne pro menší děti.Za to u DDM řikali,že to tam maj pěkný a Jaňule se tam vyřádila :slight_smile: ,tak tam s ní příště zajdem zas :slight_smile: .
5. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
nekecám :grinning: ,já vim
5. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,k těm dietám jo....já jsem tlustá od tej doby,co se snažim zhubnout :grinning: :grinning: :grinning: .Do tý doby jsem byla v pohodě míry a váhu jsem měla éňo ňůňo.....ovšem sportovala jsem.....jako docela hodně no.Ale jak jsem se přestala honit a začla řešit diety......... :rolling_eyes: .tak šla štíhlílínie do kytek :fearful: .
5. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dítě chrní, tak mám konečně čas...

Bell,
já jsem měla kdysi o deset kilo víc než teď a přesně jak píšeš, když jsem se snažila zhubnout, tak ani náhodou, ale když jsem se na to vykašlala, tak to šlo nějak samo, tak nevím čím to je :slight_smile:

Sin,
taky jsi zhubla určitě kojením, třeba až nebudeš, tak se to zpraví, ale k doktorovi bych radši šla, to jo! :wink: Jo a to jídlo mu stačí určitě, neboj :wink:

Leni a Veru,
gratuluju :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ja toho dvakrat moc nanakojim a uz mam o 5 kilo min,nez pred tehotenstvim.Kojit tak zdatne,jako koji Bell,tak je ze me mumie. :confounded:
5. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maki a prin,myslim,že s tou váhou normálne jste nejak jako sing,ale ta má sakra málo,ale co si pamatuju,vždycky jsi byla hubená :wink:
5. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no to je jasný,vy co máte dispozice bejt hubený,prostě to těhu a kojení dává tělu zabrat a když vám to i rychlejš spaluje tak holt ta váha jde hodně dolu no..........můžu jen poradit pořádně se nažrat :grinning: .A my ostatní si holt dáme zeleninku v páře a budem mlsně obcházet obloukem regály se sladkostma...popřípadě s bůčkem a škvarkama :grinning: .Každá holt máme něco........to je stejný jako s tim,že kdo má vlasy vlnitý chce mít rovný,kdo je má rovný chce mít vlnitý......apod. :grinning: Akorát Sin,kdyby si přeci jen měla ještě něco zhubnout tak už bych k dr. přeci jen zašla,jestli ti třebas nechybí nějaký látky v těle-nějaký minerály nebo tak něco,třeba to z tebe Dája všechno vycuc a tělo to zatim nestačilo doplnit.
5. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin: tak abych te jeste uklidnila nas Tonik ji pouze k obedu tak 10lzicek zeleninky a k veceri 10lzicek kase, jinak porad kojim a kojim :O, ma kolem 8kilo uz od 5ti mesicu - ale uz se docela dost hybe a Daja pribrala od pul roka do 1.narozenin neuveritelnych 200g :O.
6. kvě 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak je mi lepší, i když tedy jednu mandli mám zvětšenou jak blázen, ale krk není ani zarudlý, jen takový načervenalý bez povlaku, tak snad ok, ale v noci jsem tedy přemýšlela nad tím, že když to nepřejde, tak bych zítra vlítla k dr. :frowning2: jo a mám z tý rýmy zalehlý uši, jedno pořádně a druhý teda jakžtakž, stačí správně naklonit hlavu :rolling_eyes: Dája pořád trochu pokašlává a rýmy je taky trochu, tak snad.... ale večer bojkotoval kojení a ráno si zase dal s velkou chutí.... :fearful: asi má taky dost,když je mamina takhle nachcípaná... teď se zrovna snaží dostat do pusy celý to gelový kousátko... řve u toho jako tygr :grinning:

Bell to je fakt, každý chce to co nemá, je to prostě nespravedlivý... :angry:

Natt jo jo já snad od nástupu na střední měla pořád tak 48-49kg, když to bylo 50, tak už jsem nedopla džíny, ale toto je už fakt moc... no kojo vydržím ještě než mě přejde ta nemoc, aby Dája dostal co nejvíc protilátek, ale pak už to stáhnu jen na jednou denně a pak úplně konec, stejně mi přijde, že tomu večer už moc nedá, jen nad ránem kolem 4 je nadšenej, ale je to asi tím, že se dostane ke mě do postele :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak je úžasnej, holky já byla včera v tescu, máma přijela a pohlídala a když jsem se po hodince vrátila i s manžou, tak už vykukoval, kdo to jde a tááááááák krásně se na mě smál a mával ručičkama, jako že chce ke mě....jsem z toho celá naměkko :sweat_smile:

Mirando to jako fakt jo? i když, já když byla dítě, tak si máma dělala srandu, že mi stačí půlka rohlíku k snídani a zbytek dojím k večeři, pak jsem byla šííííleně vybíravá a maso jsem prý spíš pitvala než řezala :grinning: já prostě flaksy nejím :confused:
6. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tam je teda dneska počásko co? Úplná tma a fujtajbl. No a mně se od včerejšího rána stále a stále motá hlava. Jak udělám prudkej pohyb, tak bych se skácela. Fakt netuším, co to je.

Daneček je šikulka. Včera za celý den počůraný jen dvoje slipy, na to, že jich předevčírem bylo 6... dneska zatím žádné počůrané a intervaly čůrání si asi už prodlužuje. Hodinu a půl nic... včera to bylo co 20 minut čůrání do nočníku.
6. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no.......a jaká je situace kolem mimi? :sweat_smile: ,.........já jen,že tyhle stavy jsem měla u obou holek :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, včera jsem to psala, zrovna my skončily "mé dny" :frowning2:
6. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, máš IP, zas trochu trable s mámou...
6. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristík je po očkování na žloutenku a už spí :wink: plakal jen při píchnutí pak už né ,tak dr chválila jak je statečnej :slight_smile:

Natt mají prý i dobrou cenu v nemocnici v lékárně a na Staráku,zkus se zeptat...
6. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak ať to Kristík v pohodě zvládne bez teplot. Je to šikula.
6. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,Leni,to jsme to asi přehlídla,sakriš............no tak to je tim počáskem určo :slight_smile: .Já se radši už ptát nebudu :slight_smile: ......abych zasejc něco nentento,že jo :slight_smile: .

Holky,dávám odkaz na fotky holek :sweat_smile: : http://www.facebook.com/photo.php?pid=199462&id=100000433962732#!/album.php?aid=14381&id=100000433962732
6. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek