• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, to vůbec nevadí, nic jsi nentento :grinning: Jen si prostě dvakrát přečtete, že Léňa menstruovala :grinning: Jo, bude to počáskem, je tam fakt hnus flus.

Jé, fotky holek jsou úžasný! Jak se po sobě koukaj co? Zlatíčka :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se snažím všechno dočítat,ale ..........fakt s enom snažim.Pkai mumraj v tom kdo měl vlastnějakou teplotu a proč tak to musim vzít ještě jednou :slight_smile: .No joo holky se po sobě koukaly........ovšem Jaruška hlavně proto,že jí Janička neustále brala nebo cpala dudlík :grinning: :grinning: :grinning: .
6. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, toho jsem si všimla :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že Daneček je po 4 dnech doma celý den bez plíny. Dneska nepočůral ani jedny slipky, chodí jen na nočník. Šikulka můj. V pondělí 10 počůranejch slipů, v úterý 5, včera 2, dneska nic. Hurááá :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky,
leni,
a proč bys nemohla být těhotná a menstruovat? :sweat_smile: Jinak Daneček je šikula, to já teda o tom našem říct nemůžu, v neděli to šlo, ale pak jsme pořád někde běhali, takže měl plínu a to bylo na houby, jak se trochu oteplí, tak dem do toho znova! :slight_smile:

Tak jsem byla na ultrazvuku v nemocnici a mimi je zdá se o týden větší a už má 2090g, takže asi budu rodit menšího obříka :sweat_smile: Jarda měl 2950g, tak jsem zvědavá, ale super, nikde jsme nečekali a vzala jsem i Jardu, tak koukal co mi to jako pan doktor dělá, on to pak bude vyprávět tatínkovi až se nám zítra vrátí jak říká "z podnikání" :sweat_smile:
Holky, nechce se mi to hledat jak jste se tu bavili o tom poplatku, jak jste to teda platili? Mě sestra řekla, že musím dopředu a když by tatínek u porodu nebyl, tak mám prostě smůlu, bez toho prý ho tam nepustí :confused:

bell,
holky jsou už velké slečny, obě dvě! Já jsem včera byla u kamošky co má tříměsíčního kluka a ten má tuším 4,50 kg a je furt takový malinký, tak jsem si na tebe vzpoměla, teda na Jarušku :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dovařila svíčkovou, karlovarský knedlík a teď půjdu dodělat bebe řezy no a zítra dortík pro prababičku, se mi zdá, že jsem nějaká šikovná, ale tím končím :grinning:
6. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jóóó, ale přece jenom máme úspěch, Jarda už spí celou noc sám ve své postýlce. Až ráno kolem páté, šesté doběhne k nám, takže už je to mnohem lepší a někdy ani nedoběhne a spinká u sebe :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to asi né... nemyslím si, že by to tak bylo. Jako test doma mám, ale tak nějak tomu nevěřím.
Jakmile se oteplí, tak vezmem obě svoje klučíky ven bez plín jo? Třeba si půjdou příkladem :slight_smile: Jestli bude příští týden hezky, tak už ven bez plíny půjdem příští týden. A gratuluji k úspěšné kontrole a utz. Už se těším, jestli se ti narodí holčička nebo chlapeček :slight_smile:
Svíčkovou a karlovarský knedlík vařím podle Kluků v akci :grinning: Mňam, super recept.
6. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
člověče, to fakt nevím jestli Jarda zvládne ven bez plín, ale jak bude hezky tak ho vemu na zahradu kdyby byla nehoda, bude to pohodlnější, ale jste zvaní... :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no vidis jakyho mas doma sikulu.Tak snad vam to vydrzi.
6. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Danecek je sikula.Ja se psychycky pripravuju,ze to taky zkusime bez pliny,ale cekam na teplo.V baraku je docela zima,topime az navecer,tak by musel mit teplaky a prat desatery pochcany slipy+ teplaky,to fakt nedam. :grinning:
Pavli,na ten poplatek se zeptej v pokladne a muzes pripomenout pani Suserovou :grinning: ,pani me tam ma v zivy pameti,vid,Bell! :grinning: Nam teoreticky po opravdu konstruktivnim rozhovoru defakto slibila,ze kdyz to tatinek k porodu nestihne,ze to vrati.Kazdopadne to musi byt zaplaceny dopredu,pac pokud bys rodila po pracovni dobe pani pokladni,mel by tatka smolika a ty bys sla rodit sama,pac by ho tam opravdu nepustili.Bezvadny zdravotnictvi! :unamused:
6. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Leni, moc a moc gratuluju Danečkovi - tedy tobě - jste šikulíni, to už půjde samo... U nás je k nočníku megaodpor, který nehodlám zatím lámat - ale v červenci uvidí!!! :grinning:

Prin, neboj se, zas takový obr to nebude, i když větší než Jaroušek asi jooo... Petík měl ve 32.tt 2995g :slight_smile: :wink: - váženo u Rubeše.
Jinak jsi pilná jako pilník - takhle krásně vyvářet atd - to jsi se i správně pochválila :slight_smile: :wink:

To počasí mě s... - máme o víkendu sraz ze ZŠ po XX letech - to je nepublikovatelný :DD - tak jsem se těšila, že budem někde na terásce a ono prd...
6. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,i me letos ceka srazik se zakladkou po XX letech.Fuj,to je cifra! :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tý jooo,to je Daneček fakt šikula.Já peru každej den jedny a ž dvoje kalhotky a tepláky :rolling_eyes: a fakt mě to neba,ale aspoń máme minimální spotřebu plín.Dneska toJaňule nějak nestihla a zasejc počůrala celýho džípa a přilehlé okolí.....chjoooo.booože.Asi jí budu dávat jenom nějakou zástěrku neb toliko tepláků na jeden den teda fakt nemáme :rolling_eyes: .I jsem na ní na chudinku dneska pěkně křičela nebJaruška poblila gauč,hned na to se jaňule počůrala..takže za řevu Jarušky v kočárku,která nechtěla bje odložena jsem všechno uklízela prla a a omejvala Jaňuli.........no blázinec.´,ale začínám bejt otupělá :grinning: zjišťuju,že jak začne některá nebo obě řvát....že se mi to řvaní nějak zdá jakoby z dálky :grinning: .Dneska jsme jeli z města a Jaňule vytrvale cestou hulákala mašinkááááááááá máááááááááášiiiiiiiinkáááá a furt a furt a pěkně dlouho jí to vydrželo až jsem na ní křikla ať řve ještě víc a pořádně a honem a ona byla tak překvapená,že má řvát,že ztichla a bylo :grinning: :grinning: :grinning: .
6. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: krásný fotky ...
teď vzpomínám, když jsme si Toníka přinesli domů - Dája žárlila a to tak, že se ze vzteku poblila a počůrala (už byla samozřejmě bez plín) a vše s příšerným řevem a do toho Toník plakal v postýlce a já seděla na posteli hystericky jsem se smála a vůbec nevěděla, ke komu jít dřív ... uklízet? nakojit? převlíkat?utěšovat?
7. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Makinko, malej tady nechodí jen ve slipech, ale má slipy a punčochy nebo slipy a tepláčky. Punčochy jsou lepší, protože teplákama mu to většinou proteklo do bačkůrek :grinning: A mamka mi poradila, že to mám vždycky přeprat narychlo v ruce mýdlem a přelít vroucí vodou, tak jsem to dělala takhle. Ale počůranej byl fakt jen první tři dny a byl klid.

Haha, zaplatit poplatek dřív, aby to nebylo po pracovní době pokladní. To je prima rodit podle pokladní co? :grinning:

Verčo, Péťa má do léta ještě čas. Bych to taky nehrotila. Jen jsem to zkusila a ono to šlo. Uvidíme, jestli mu to vydrží.

Bell, já se musím nahlas smát, když si tě představím v tom autě, jak jsi překvapila Janičku :grinning: :grinning: :grinning: No hele, Daneček má nočník teprve pátý den, takže taky nečekám zázraky. Třeba byl včera nějakej zázračnej den. Uvidíme, jak mu to půjde dneska.

Mirando, taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, jsem tady měla opraváře na lednici, měnil nám těsnění na dveřích. No a když to potřeboval něčím promazat, tak se mě ptá "Paninko, máte nějakou indulonu, niveu nebo lubrikační gel?" :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem mu s dovolením přinesla svůj krém na obličej :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni :grinning: :grinning:

Už to přišlo,Kristík chce jíst sám!!Dle toho on i vše kolem vypadá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je šikulka, Daneček sám ne e, to otáčí lžíci naruby
7. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
už jsme zpátky-Časemn snad dočtu a napíšu něco víc.Teď jsme se najedli a jdu se Šímou spát,páč noc ve vlaku nebyla nic moc.Pak se ozvu..a hodím fotky
7. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Maki, no fuj, ty máůš totiž stejný číslo jako já.... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: - bléééé!!! Ale těším se :wink:

Leni, však já to hrotit nehodlám, navíc v létě s ním budu denně, takhle je 2x týdně u mojí mamky a to je blbý se domlouvat a nacvičovat...

Bell a Mirando - jste fakt dobrý, já bych si to vyčítala, že to nezvládám... Proto mám děti 13 let po sobě :grinning: (ba ne proto ne... :wink:)

Petrunko, vítej zpátky, těším se, až napíšeš víc a dáš fotky :hearts:
7. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ještě jsem si vzpomněla - škoda, žes neměla ten lubrikant - bych ho chtěla vidět, jak by se tvářil :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,si mu měla číct ať si dobře rozmyslí,co úplně přesně si s tim chce mazat :grinning: :grinning: :grinning: ,panáček!
7. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dávám odkaz na hezkej výlet : http://www.eisenbahnwelten-rathen.de/frameset_zentriert_cz.htm.Hodně o tom uvažuju.Až se trochu sehrajem a udělá se hezky,tak tam určo vyrazíme :slight_smile: .
7. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je sakra tady je ještě jednou : http://www.eisenbahnwelten-rathen.de/frameset_zentriert_cz.htm

Verčo,to ani že by to člověk nezvládal..........jen se chce vykecat z těch "nejlepších" krizovek :grinning: .Já byla utahaná i z Janičky,tak jsem si nemalovala,že by to snad mohlo bejt lepší se dvouma :grinning: .Beru to tak,že za pár let už se tomu budu jenom smát..člověk si přeci jen nakonec pamatuje jenom to hezký :slight_smile: ..................už aby to bylo :grinning: :grinning: :grinning: ! Jooo děti jsou radost.......akorát je člověk občas trochu moc přeradovanej :grinning: .
7. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,fotky,fotky,fotky ! :wink: :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to by koukal, kdybych mu ho fakt donesla co? A ještě bych se ho mohla zeptat, jestli neutrální nebo s broskovovou vůní :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, vítej doma! Kamarádky tchýně byla minulý týden v Holandsku na vlastní pěst a prý se vracela dřív, protože tam jen lilo. Doufám, že jste tam aspoň chvílema teda měli hezky... těším se na fotky.
7. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak jsem to trochu dospala...
Cesta tam docela síla..měli jsme zpoždění přes pšt hodin,místo v deset ráno jsme přijeli v půl čtvrtý..k ránu nám toti prý někdo skočil pod vlak-sebevrah.Takže jsme zkejsli někde v Německu v polích,přijelo asi pět hasičskejch vozů...No a pak na hranicích jsme zase hodinu čekali,až přehoděj lokomotivu..
Počasí níc moc,ale šlo to..lilo asi dva dny,ale přesto jsme chodili po venku,abychom si to užili.Ten Leiden,co ségra bydlí,je krásný město,takový fakt útulný.Jeli jsme po kanálech na lodi,byli jsme v Haagu-na pláži.Amsterodam nebyl tak pěknej,jak jsem si pamatovala,ale taky dobrý,taky jsem se projeli na lodi..Pak jsme si půjčili kola a jeli se projet podél pobřeží v písečných dunách-to byla nádhera,pak znova na pláži-moře nádherný,i když byla zima.Akorát jsem pak nemohla chodit,ségra mi to musela rozmasírovat..ještě teď to cítím.
Fotky budou,manža je teď půjde roztřídit.Asi je hodím na FB,snad si vzpomenu a dám je tam veřejně,ať se můžete kouknout.
7. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek