• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Cau zensky.Tak ta nase Emulka nechce vecer usinat sama v pokojicku,musime ji nechat v korbicce kocarku v obyvaku,aby byla s nami,je holt spolecenska. :grinning: Pockam,az vytuhne a pak ji dam do postylky.Dneska jsme poprve koupali ve velky vane na lehatku,vubec neplakala,naopak vypadalo,ze se ji to libi vic,nez v maly vanicce.Tak ji muzeme v klidu vratit,mame ji pujcenou od Lenika. :wink: Dopol jsme byli na prochajde,pekne spinkala v kocarku.Objednali jsme Maxikovi v Lazensky pekarne lanyzovy dort s masinkou z marcipanu,jsem na nej zvadava.On to teda asi jist nebude,ale ta masina se mu bude libit. :wink:
7. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,diky za odkaz na Svet masinek!Urcite pojedeme,Max bude nadsenej!
7. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,skvělý fotky :wink: ,taky bych si dala sváču někde u móře :slight_smile: klidně i u studenýho :slight_smile: .

Maki,my máme jarušku u sebe v kočárku valstně furt,i teď tady pududlává a přemejšlí,estli bude spát nebo ne :grinning: .Jak zabere tak jí převezu do ložnice a hotovka,do postýlky jí zatim nedáváme.Nějak se jí v tom kočárku líp spí,tak doufám že se jí pak do tej postýlky bude chtít :confused: :grinning: .Hele a Romču už máte doma,né?Jak si to taťka užívá :slight_smile: ,toliko dětí naráz :slight_smile: ?
7. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,viď já se tam taky moc těšim.Janičce se to taky bude moc líbit.Kámoška tam byla s malym klukem a moc to chválila jak se jim líbilo :slight_smile: .
7. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak u mě už lepší, Dája tahá rýmu trochu víc a taťka nám z alergické rýmy přešel plynule do rýmy klasické :cry: takže je tu takový malý lazaret :cry:

včera jsme byli s Dájou v nemocnici na kontrole ledvinek, je to ok, další ko až za rok a když tam to bude taky dobrý, tak nás primář už vyřadí a dál sledovat nebude, budou Dáju brát jako zdravý dítě:slight_smile:)) jo a na zpáteční cestě jsem u billy potkala Maki s celou rodinkou... :grinning: přiznám se, že jsem je poznala díky Maxovi, má fakt úžasný vlasy... ale protože jsem nachcípaná jako blázen, tak jsem jen pozdravila a běžela dál, abych nenakazila... takže Emička má krásný fusak v kočárku :grinning: :grinning: :grinning:

Petrunko super fotky, i přes nepřízeň počáska jste si to užili :wink:

Leni, díky za IP:slight_smile:)
8. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou sobotu,

tak Daneček je od rána u našich a my jsme se s mým skoromanželem jeli podívat na jarmark do Zubrnic. Doporučuju, je ještě zítra. Moc se nám tam líbilo a co se týče dobrot, tak jsem teda zhřešila :slight_smile: No a co :grinning:

Petrunko, podle popisu teda úžasná dovča!!! A za ty namožený nohy to stálo co? Fotky parádní, taky bych někam vyrazila. A co to tam zvláštního společně jíte? Já bych si zas moc přála Paříž, třeba po svatbě... uvidíme.

Makinko, na vaničce se domluvíme, jestli už se ti nehodí. :slight_smile: A dort zní slibně, lanýžovej miluju :grinning: Já budu letos péct. A Emička je teda fakt společenskej tvor, ale proč jí to nedopřát, co?

Sin, to je fajn, že vám ta kontrola dopadla tak dobře. Teď ještě přestat "rýmovat" co?
8. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máme ZUB!!!!!!!!!!!! překvapivě dole, zacinkal na mě při obědě, jde nahmatat i prstem :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Leni, taky jsme se na jarmark chtěli jet podívat, ale .... :rolling_eyes: :rolling_eyes: bohužel.... jo a Leni, můj otec je nyní v Paříži (můj dávný sen) a bratránek v Římě,...a my sedíme...doma :unamused: chjo
8. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás musím večer dočíst!
Petru,
vítám tě doma, no hlavně že jste si to užili a teď ještě jestli bude ten tulipánek co? :sweat_smile:

Sin,
velká gratulace k zoubku! :slight_smile:

Tak jsem pekla babi dort, no měl být trošku jiný, ale byl mňam...
8. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, moooc gratuluji!!! To je událost, co? :slight_smile: V Římě jsem byla 2x, poprvé se mi to moc nelíbilo, ale člověče, potom co jsem si přečetla knihu Andělé a démoni od Dana Browna, tak se mi to tam moooc líbilo. No a Paříž... stačila by mi na víkend. Ale je to i tak drahý.

Pavlínko, dort kráásnej! Zdobila jsi šlehačkou? A prosím tě, ty čoko ozdůbky si děláš sama jak? Na pečící papír nastříkat čokoládu a nechat zaschnout?
8. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin..gratuluju k zoubku...
Leni,to jsme byli v etiopský restauraci..bylo to super,jídlo se jedno rukama,pila jsem k tomu kokosový pivo..lahůdka.Na velkým taláři blo pálivý,nepálivý maso,zelenina,brambory....fakt dobrý.
Zítra poslední den volna a v pondělí opět do práce...to se fakt nebude chtít....
8. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokosový pivo? Hmmmm... NO a věřím, že po takovém krásném volnu se do práce půjde horko těžko.

Holky, prosím vás, kdybyste si některá chtěla založit spořicí účet u ING (asi nejlepší na trhu), tak prosím uveďte do žádosti náš kód 3574352. Dííííky :slight_smile:
8. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jo, jenom rozpustíš čokoládu a nastříkat, na igelit, de to mnohem líp dolů, ikdyž já to vlastně na peč.papír nezkoušela :slight_smile: a jo, zdobila jsem šlehačkou! :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Petrunko, super jste si to užili, já mám HOladnsko moc ráda, tak jsem si zavzpomínala :wink:

Singid, gratuluji k dobré kontrole ledvinek a hlavně k ZOUBKU!!! Dostalas na šaty??? :wink:

Prin, krásnej dortík :slight_smile:

Bell, já ten vláček v Německu znám, kousek od chalupy je konečná takoé železnice - Kurort Oybin a je to tedy zážitek, když to tam přijede... :wink: Doporučuji!!!

U nás včera od odpolka do noci hlídal tatínek, strašně si to užíval, moc Petříka chválil, tak já snad budu muset častěji zajít na mejdan :grinning:
Všem přejeme hezkou neděli.
9. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
díky za pochvalu dortu, fakt byl moc dobrý :sweat_smile:

Bell,
musím moc moc poděkovat za odkaz na ty mašinky!!! Dneska jsme tam byli! Počasí nám vyšlo parádně a je tam toho fakt mraky, krása...Jarda pořád volal "jé, mašinka" no hulákal jak byl nadšený a my tím pádem samozdřejmě taky! Michal tam chce jet znova jak se mu to líbilo, takže vřele všem doporučuju!!! Jo, ale hlavně si s sebou vemte drobné na parkoviště, to se platí a bankomat jsme tam nevyděli, takže i rozměněné eura! Příště asi pojedeme na celý den, je tam fakt kam se podívat :sweat_smile: :sweat_smile:
9. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kdo chcete, mrkněte na naše nové fotky. Dneska jsme jich pár krásných nasekali na zahradě

http://www.facebook.com/album.php?aid=2038137&id=1434012187&saved#!/album.php?aid=2038137&id=1434012187
9. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, krásné fotky. Koukám, že jsme dneska měli nějakou fotografickou mánii, co? Já jsem si to dneska vyloženě na zahradě užívala. A mašinky bomba!
9. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,týý jo,vy jste tam už byli.To je paráda :slight_smile: !No my se taky chystáme,taky si od toho slibuje,že janička nebude vědět kam dřív koukat :slight_smile: .

My jsme teda tenhel víkend taky nezaháleli :slight_smile: .V sobotu jsme vyrazili na výstavu skalniček,pak na zmrzku a na hlavák na velký mašinky :grinning: .No a dneska jsme odpo vyrazili do Ústí na Kočárkiádu :grinning: .Holky fakt supr akce.Vzali jsme kočárek i pro Janičku :grinning: ,aby jsme přispěli svojí troškou k tomu rekordu s kočárkama :grinning: .Bylo to na suprovym místě,janička byla v tranzu neb tam bylo úžasný hřiště s hodně klouačkama a taky jsme jí konečně nechali svízt na kolotoči :slight_smile: ,fakt příjemný odpolko.A nejhodnější byla jaruška neb všechny ty akce krásně prospinkala :slight_smile: .Dneska úplně teda.Nakojila jsem jí v půl druhý odpo a pak až v půl šestý navečír před cestou dom a celou dobu spinkala a dělala,že máme jako nejhodnější miminko na světě :grinning: .
9. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super fotky. :slight_smile: Teda masinky jsou super,Pavli,je fajn,zes to omrkla a podala info! :wink:
Leni,vanicku si s dovolenim jeste chvili necham,clovek nikdy nevi...
Sin,gratuluju k zubaku!Maxovi KONECNE vylezly trojky dole,snad uz mu prestanou tect ty potoky slin,kdyz uz mu ty diry zarostou.
10. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Omrkla jseem fotky - Daneček je moc roztomilý a Mája taky - a taky jsem knečně u někoho viděšla na zahradě trpaslíka :grinning:

Prin, vy jste sito užili, ty fotky jsou krásný a nejlepší je ta s pupíkem :wink:

My víkend fajn - zato dnes hned po ránu adreanalin s odtahovkou - je blokové čištění silnic, akorát nám to vždy dělali ulici + parkoviště v jeden den a letos to parkoviště o den dřív, no... :frowning2: Takže to stálo 1200,- za započatý odtah a 500,- pokuta... To je den :grinning:
10. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za pochvalu fotek :slight_smile:

Makinko, no jasně, my tu vaničku vůůůbec nepotřebujeme, tak jak je libo :slight_smile:

Právě jsem spustila stránky naší Máji, kdybyste se chtěly mrknout www.jrt-maja.estranky.cz
10. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
krásný fotky!!!!

Veru - ty já měla dneska štěstí, myslela jsem že parkoviště až zítra a ráno jukám za 5min 7 jak je, abych Dáju dobře oblékla a koukám, na parkovišti poldové, tak jsem na sebe hodila hadry a letěla to přeparkovat, Dája zatím jukal na Telettubbies, tak byl hodnej, ani nevěděl, že je máma v trapu, takže to bylo o fous :sweat_smile:

byli jsme jinak na kožním, tak jsme dostali mastičku, uvidíme, jak to bude...

no a zoubek krásný :grinning: a nahoře už se mu rýsuje další :grinning:
10. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem taky přihodila fotky z toho našeho víkendu :slight_smile: : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000433962732#!/album.php?aid=15610&id=100000433962732&ref=mf

A gratulace všem novým zoubkům..teda všem k novým zoubkům :grinning: !

Verčo,......no holt ty zákony schválnosti,že jo no......a stejně by jste zbytečně moc utráceli,tak jste holt odevzdali nějaký ten obnos z okna ani jste nemuseli nikam chodit :grinning: .Jsou takové dny :fearful: ......
10. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je nářez :grinning: :grinning: :grinning: ,udělat psovi stránky :grinning: :grinning: :grinning: !
10. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, viď? To víš, rodinka a kamarádi chtějí vidět fotky a než abych to posílala jednotlivě, budu posílat odkaz na stránky :grinning:
10. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, tos nám to nemohla taky přeparknout??? Vždyť jsme stáli právě TAM!!!! :grinning: :grinning:

Bell, jo jo jo, to je přesně ono, ale nějak mi to nestačilo, tak čekám na příjezd manžela a ještě pojedem něco poutratit... :wink:
Fotky super, jsem už chválila - kde to hřiště je??

Leni, to je masox - psí stránky :grinning: :grinning: :grinning: - ale proč ne?!
Jesltipak má stránky i Daneček??? :grinning:

Já Petíkovy stránky vedu, protože chci, abych měla nějakou sjednocenou památku... :grinning:

Hm, to je dneska počasí fakt!!!! :frowning2: :angry:
10. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, Daneček stránky nemá, aby si ho tam ještě nenašel nějakej internetovej ouchyl. Leda je zaheslovat.
10. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky,
jak je na těch stránkách uvedeno že se platí za nezletilé, tak za Jardu jsme nic neplatili :sweat_smile:

Holky fotky máte moc pěkné!

Venku fakt hnus, ale my aspoň nočníkujem :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek