Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
singid
10. kvě 2010
holky tak ten druhý zoubek už se taky protlačil, takže má v pravo nahoře jedničku a dole vpravo 😎

Veru 😃 😃 😃 ani nevíš, jak jsem se pak uculovala, když to vyřvávali tím megafonem a říkali ty značky aut :-N že jsem tomu unikla, ale myslím, že jste nebyli jediní, já mám dokonce pocit, že si snad někdo přes víkend udělal srandu a přeházel cedule, jsem přesvědčená, že tam bylo taky 11.5 :-o

holky, ty mašinky, nemohli byste hodit ještě jednou ten odkaz?? já to asi zpětně nenajdu 😕 díííííííky
verca111
10. kvě 2010
Leni a co když si Máje najde nějakej zoofil???? 😃

Singid, to jsem ráda, že ses bavila, když vyřvávali naší spz 😃 😃 😃
bellatrix13
10. kvě 2010
Verčo,to super hřiště je v parku na Severní terase v Ústí.Teda,ale fakt je ten park celej moc hezkej a pro děti úplnej ráj.Strašně jim to tam závidim.My máme známý,co tam u toho bydlej v paneláku,takže jsme se hned na znova objednali,že zas určo přijedem.Bejt tady něco takovýho v Děčíně,tak by jsme tam snad museli s Jaňulí i nocovat 😃
singid
11. kvě 2010
Prin díky moc 😉

Veru, no kdybych tušila, že křičí i vaše auto, tak bych tě zalarmovala a nebo bych vám vylomila zámek a autíčko přeparkovala 😃 😃 😃 já se spíš uculovala stylem, uf ještě, že tam nestojím :-N ale dnes hlásili, že celkový odtah 2350,- tak to jste to chytli včas, ještě za levno.... :-|

jinak u nás byla včera tchyně 8-(nebudu se vyjadřovat, jen prostě nechápu, proč jednou to jde a pokecáme jako normální lidi a jednou prostě ne... a taky nedokážu pochopit, proč ona nedokáže pochopit, že u ní s klukem nebudeme každý víkend plus ještě nějaký den v týdnu.... 8-(chjo
lenik_25
11. kvě 2010
Dobré ranko,

tak my jsme vyvenčili pejska a za chvíli razíme s Prin a Jarouškem na Den otevřených dveří do školky. Prďolovi jsem radši dala na cestu plínu, aby se nepočůral přímo ve školce 😃
miranda77
11. kvě 2010
Blíží se poledne a tu jen 2 příspěvky ... 😕
Blahopřejeme k zoubkům a děkujeme za odkaz na mašinky ... jen jsem tak koukala, nejni to zadarmo 😞
bellatrix13
11. kvě 2010
No joo,no joo 😃 .Už jdu taky přispět...akorát u nás dneska nic moc.Od rána máme zase veselo.jaruška mě poblila tak,že na mě nezůstala nitka suchá,janička se třikrát počůrala,jednou tak,že se ještě teď suší houpačka ve vaně 😕 .............jinak vcelku nic moc novýho 😃 .Tady vkládám odkaz na další fotečky 🙂 : http://www.facebook.com/album.php?aid=15654&id=...
bellatrix13
11. kvě 2010
Joo,holky,já jsem si dveře do školky otevřela sama už minulej tejden.Jsem si tam šla pro přihlášku a .......kvůli organizačnímu komunikačnímu šumu jsem tam šla 4x 8-( ,než se někdo uráčil mi ten kousek papíru dát..takže krom toho,že si už te´d myslim něco o kravíně 😃 ,tak jsem tam mimo jiné zčíhla co se dalo 😃 .Ale narazila jsem tam i na jednu moc hodnou a příjemnou vychovatelku,tak snad je jich tam takovejch víc 🙂 .
lenik_25
11. kvě 2010
Bell a do jaké školky chceš dát Janičku? Jinak fotky krásný!
petrunka01
11. kvě 2010
Ahoj holky...
u nás se taky nic zásadního neděje.
Šimonek má ve školce nejlepší kamarádku Soničku a včera jsem se dozvěděla,že chudinka Sonička brečela,když jsme byli na dovolený.Tak snad ji potěší magnet s větrným mlýnem,co jsme jí dovezli..Jo,a včera Sonička nebyla ve školce,maminka si ji nechala doma,protože měla o víkendu teplotu a nějakej chlapeček nakukal Šímovi,že Sonička chodí do jiný školky..byl z toho chudák úplně mimo.
A te´d jsem mluvila s manžou..prý Sonička nebude mít nárok přes prázdniny na školku-mají doma miminko,tak možná proto,nevím..prý budeme muset chodit k nim na návštěvu,jinak by to Sonička nepřežila-povídala její maminka🙂
petrunka01
11. kvě 2010
Natt,až s tu objevíš,máš IP🙂
nattally
11. kvě 2010
petrunko,
odepsáno 😉

já ted jen čtu,mám starostí až nad hlavu ]-( ........proste když se to s..........,tak se to s........... 😞 😞 😞 😞 😞
petrunka01
11. kvě 2010
díky..tak,a´t z problémů rychle vylezeš..
petrunka01
11. kvě 2010
další zprávička pro Natt🙂
lenik_25
11. kvě 2010
Petrunko, jéé, že by první láska? 🙂
petrunka01
11. kvě 2010
No,Leni,vypadá to tak..i učitelky si dělají srandu,že známe budoucí snachu už teď..🙂Jsem zvědavá,jak dlouho jim to vydrží...🙂
lenik_25
11. kvě 2010
Péťo:
petrunka01
11. kvě 2010
pěkné...holt láska kvete v každém věku,že...🙂
nattally
11. kvě 2010
leni,
tak to je kouzelné 😉 😉

petrunko,
dekuju 😉
mami29
11. kvě 2010
Holky mám takový dotázek, přihlášku do školky vyplňuju až ve školce nebo už jí tam musím donést vyplněnou? A jak je to s tím potvrzením od lékaře?
petrunka01
11. kvě 2010
mami29...zeptej se radši přímo ve školce,je to různé..švagrová chtěla,abychom jí v naší školce přihlášku vyzvedli a bylo nám řečeno,že ji dos¨tane u zápisu..jinde je to ale jinak
miranda77
11. kvě 2010
mami29: my jsme si ji vyzvedli ve školce a prý je možné ji získat i na magistrátu - asi na odboru školství ...
verca111
11. kvě 2010
Maki, jééé, Max má druhé narozeniny - já myslela, že je až na začátku června...
Přeji vše nejlepší, hlavně zdraví a radost - ta byla veliká. Je moc roztomilej 😉

Holky, chtěla jsem vás upzornit na zítřejší Vizitu na Nově (22:05) - je tam moje nejlepší kamarádka z VŠ s její holčičkou s rozštěpem.
Jsou to moooc statečný holky!!!
petrunka01
11. kvě 2010
mami 29..já si loni přihlášku do školky stáhla na netu..
bellatrix13
11. kvě 2010
Holky,tak Jaruška spinká...ovšem já jí nakojila někdy před pátou odpo a jeli jsme na převážení k Pánkovi,tam se na chvilinku vzbudila při převlíkání a zse usnula a spí a spí.......mezi tim jsme sjeli nakoupit do kaufu, udělat večeři,uložit Janičku......a mě můžou explodovat prsa 8-( .a to jsem se dneska celej den nervovala,že nemohla moc usnout.Za chvilku už jí budu muset vzbudit,aby jsme šli spát 😃 .

Jooo a přibrali jsme dalších 225g 🙂 .A mimo jiné,jedu s janičkou ráno na ORL,páč si včéra večer natloukla doma nos a má clej fialovej a Pánkovi se to moc nelíbilo,takže nás asi čeká rentgen 😞 .Je to naše trdlo achjo.Takový šílenosti venku vyvádí a nakonec si namele hubu doma 😞 .
bellatrix13
11. kvě 2010
Jéé Maki,všechno nej nej nej nejlepší Maxovi k narozkám a ať ho moc ségra nezlobí 🙂 !

Leni,já jsem byla v Březinský školce 🙂 .
Já tam chtěla pro tu přihlášku halvěn,abych to tam omrkla,já vim že je ke stažení na netu 🙂 .
bellatrix13
11. kvě 2010
Mami 29,já jsem ve školce dostala k přihlášce ještě evidenční list na kterym má bejt potvrzení od dr...takže to tam ponesu už všechno vyplněný.Ale tušim,že Petrunka psala,že to vyplňovala až na místě a zbytek dodala později.
petrunka01
11. kvě 2010
přihlášku jsem měla vyplněnou,potvrzení od doktorky jsem dodala ten den,co jsme byli u zápisu..ještě jsem psala ,kdo může malýho vyzvedávat ze školky...
Maxíkovi vše nej k narozeninám