• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
holky tak ten druhý zoubek už se taky protlačil, takže má v pravo nahoře jedničku a dole vpravo :sunglasses:

Veru :grinning: :grinning: :grinning: ani nevíš, jak jsem se pak uculovala, když to vyřvávali tím megafonem a říkali ty značky aut :sweat_smile: že jsem tomu unikla, ale myslím, že jste nebyli jediní, já mám dokonce pocit, že si snad někdo přes víkend udělal srandu a přeházel cedule, jsem přesvědčená, že tam bylo taky 11.5 :astonished:

holky, ty mašinky, nemohli byste hodit ještě jednou ten odkaz?? já to asi zpětně nenajdu :fearful: díííííííky
10. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co když si Máje najde nějakej zoofil???? :grinning:

Singid, to jsem ráda, že ses bavila, když vyřvávali naší spz :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,to super hřiště je v parku na Severní terase v Ústí.Teda,ale fakt je ten park celej moc hezkej a pro děti úplnej ráj.Strašně jim to tam závidim.My máme známý,co tam u toho bydlej v paneláku,takže jsme se hned na znova objednali,že zas určo přijedem.Bejt tady něco takovýho v Děčíně,tak by jsme tam snad museli s Jaňulí i nocovat :grinning:
10. kvě 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin díky moc :wink:

Veru, no kdybych tušila, že křičí i vaše auto, tak bych tě zalarmovala a nebo bych vám vylomila zámek a autíčko přeparkovala :grinning: :grinning: :grinning: já se spíš uculovala stylem, uf ještě, že tam nestojím :sweat_smile: ale dnes hlásili, že celkový odtah 2350,- tak to jste to chytli včas, ještě za levno.... :unamused:

jinak u nás byla včera tchyně :rolling_eyes:nebudu se vyjadřovat, jen prostě nechápu, proč jednou to jde a pokecáme jako normální lidi a jednou prostě ne... a taky nedokážu pochopit, proč ona nedokáže pochopit, že u ní s klukem nebudeme každý víkend plus ještě nějaký den v týdnu.... :rolling_eyes:chjo
11. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak my jsme vyvenčili pejska a za chvíli razíme s Prin a Jarouškem na Den otevřených dveří do školky. Prďolovi jsem radši dala na cestu plínu, aby se nepočůral přímo ve školce :grinning:
11. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blíží se poledne a tu jen 2 příspěvky ... :fearful:
Blahopřejeme k zoubkům a děkujeme za odkaz na mašinky ... jen jsem tak koukala, nejni to zadarmo :(
11. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joo,no joo :grinning: .Už jdu taky přispět...akorát u nás dneska nic moc.Od rána máme zase veselo.jaruška mě poblila tak,že na mě nezůstala nitka suchá,janička se třikrát počůrala,jednou tak,že se ještě teď suší houpačka ve vaně :fearful: .............jinak vcelku nic moc novýho :grinning: .Tady vkládám odkaz na další fotečky :slight_smile: : http://www.facebook.com/album.php?aid=15654&id=100000433962732
11. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,holky,já jsem si dveře do školky otevřela sama už minulej tejden.Jsem si tam šla pro přihlášku a .......kvůli organizačnímu komunikačnímu šumu jsem tam šla 4x :rolling_eyes: ,než se někdo uráčil mi ten kousek papíru dát..takže krom toho,že si už te´d myslim něco o kravíně :grinning: ,tak jsem tam mimo jiné zčíhla co se dalo :grinning: .Ale narazila jsem tam i na jednu moc hodnou a příjemnou vychovatelku,tak snad je jich tam takovejch víc :slight_smile: .
11. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a do jaké školky chceš dát Janičku? Jinak fotky krásný!
11. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
u nás se taky nic zásadního neděje.
Šimonek má ve školce nejlepší kamarádku Soničku a včera jsem se dozvěděla,že chudinka Sonička brečela,když jsme byli na dovolený.Tak snad ji potěší magnet s větrným mlýnem,co jsme jí dovezli..Jo,a včera Sonička nebyla ve školce,maminka si ji nechala doma,protože měla o víkendu teplotu a nějakej chlapeček nakukal Šímovi,že Sonička chodí do jiný školky..byl z toho chudák úplně mimo.
A te´d jsem mluvila s manžou..prý Sonička nebude mít nárok přes prázdniny na školku-mají doma miminko,tak možná proto,nevím..prý budeme muset chodit k nim na návštěvu,jinak by to Sonička nepřežila-povídala její maminka:slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,až s tu objevíš,máš IP:slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
odepsáno :wink:

já ted jen čtu,mám starostí až nad hlavu :angry: ........proste když se to s..........,tak se to s........... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky..tak,a´t z problémů rychle vylezeš..
11. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
další zprávička pro Natt:slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, jéé, že by první láska? :slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Leni,vypadá to tak..i učitelky si dělají srandu,že známe budoucí snachu už teď..:slight_smile:Jsem zvědavá,jak dlouho jim to vydrží...:slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo:
11. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné...holt láska kvete v každém věku,že...:slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak to je kouzelné :wink: :wink:

petrunko,
dekuju :wink:
11. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám takový dotázek, přihlášku do školky vyplňuju až ve školce nebo už jí tam musím donést vyplněnou? A jak je to s tím potvrzením od lékaře?
11. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mami29...zeptej se radši přímo ve školce,je to různé..švagrová chtěla,abychom jí v naší školce přihlášku vyzvedli a bylo nám řečeno,že ji dos¨tane u zápisu..jinde je to ale jinak
11. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mami29: my jsme si ji vyzvedli ve školce a prý je možné ji získat i na magistrátu - asi na odboru školství ...
11. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jééé, Max má druhé narozeniny - já myslela, že je až na začátku června...
Přeji vše nejlepší, hlavně zdraví a radost - ta byla veliká. Je moc roztomilej :wink:

Holky, chtěla jsem vás upzornit na zítřejší Vizitu na Nově (22:05) - je tam moje nejlepší kamarádka z VŠ s její holčičkou s rozštěpem.
Jsou to moooc statečný holky!!!
11. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mami 29..já si loni přihlášku do školky stáhla na netu..
11. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak Jaruška spinká...ovšem já jí nakojila někdy před pátou odpo a jeli jsme na převážení k Pánkovi,tam se na chvilinku vzbudila při převlíkání a zse usnula a spí a spí.......mezi tim jsme sjeli nakoupit do kaufu, udělat večeři,uložit Janičku......a mě můžou explodovat prsa :rolling_eyes: .a to jsem se dneska celej den nervovala,že nemohla moc usnout.Za chvilku už jí budu muset vzbudit,aby jsme šli spát :grinning: .

Jooo a přibrali jsme dalších 225g :slight_smile: .A mimo jiné,jedu s janičkou ráno na ORL,páč si včéra večer natloukla doma nos a má clej fialovej a Pánkovi se to moc nelíbilo,takže nás asi čeká rentgen :frowning2: .Je to naše trdlo achjo.Takový šílenosti venku vyvádí a nakonec si namele hubu doma :frowning2: .
11. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Maki,všechno nej nej nej nejlepší Maxovi k narozkám a ať ho moc ségra nezlobí :slight_smile: !

Leni,já jsem byla v Březinský školce :slight_smile: .
Já tam chtěla pro tu přihlášku halvěn,abych to tam omrkla,já vim že je ke stažení na netu :slight_smile: .
11. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mami 29,já jsem ve školce dostala k přihlášce ještě evidenční list na kterym má bejt potvrzení od dr...takže to tam ponesu už všechno vyplněný.Ale tušim,že Petrunka psala,že to vyplňovala až na místě a zbytek dodala později.
11. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihlášku jsem měla vyplněnou,potvrzení od doktorky jsem dodala ten den,co jsme byli u zápisu..ještě jsem psala ,kdo může malýho vyzvedávat ze školky...
Maxíkovi vše nej k narozeninám
11. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek