• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
bell: tak to se zitra na rgt nekde potkame...jdu tam s Dájou na rtg plic ... a dnes v kaufu jsme se asi taky potkali :slight_smile:
Vše nej oslavenci!!!
11. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,tak to jestli mě zmerčíš,tak se hned hlaš :slight_smile: ..já te´d chodim skoro ve snách...jak se snažim dopsat spánkovej dluh :grinning: .hele a kde jsme se v kaufu asi potkali?Jestli si třeba vzpomenu..... :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
.........dospat.............dopsáním se moc nedospim :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi taky vše nej :wink: ,hodně zdravíčka hlavně :wink: :wink: a tu mašli jsme meli taky,zrovna včera jsem ji vyhazovala :grinning:
12. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: tak mi už jsme rtg doma ... nikde jsem tě/vás neviděla :( ... snad vše v pořádku a vy doufám také!!!
v kaufu jsme se potkali aniž jsme to věděli :slight_smile:, byla jsem tam asi ve stejnou dobu co ty, ale já koukám jen do regálu :( někdy nevidím ani vlastního manžela :slight_smile:
12. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Makinko, až se stydím a moc se omlouvám, že mi vypadly z hlavy narozeniny Maxíka. Já hlava děravá! Tak dodatečně mu přejeme všechno nej nej nejlepší, hodně radosti a rodičovské a sestřičkovské lásky :slight_smile: Fotky z oslavy krásné, pravá nefalšovaná radost. A ty teda vypadáš skvěle, na to že jsi po porodu, to bych ani nepoznala.

Verčo, určitě se kouknu aspoň v záznamu na internetu. Jak jí poznám? Nebo je to jen o ní a o její holčičce a jiná rodina tam není?

Bell, Jaruška krásně prospívá :slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ona je i v těch upoutávkách - je to blondýna, je tam ještě jedna rodina, ale ti mají chlapečka.
12. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak vím.
12. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maxíkovi taky všechno nej nej a ať poslouchá maminku a tatínka :sweat_smile: Fotky moc pěkné a ta radost... :sweat_smile:

Bell,
teda krásně malá nabírá, to je moc dobře!
12. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme za pranicka vsem!
Leni,NO STRES! :grinning:
12. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi přejeme vše jen to nejlepší :slight_smile: hlavně hodně lásečky od rodičů a Emičky :slight_smile:

My jsme pořád venku ,jak počasí dovolí,sázím a přesazuju kytky,sousedka mě zásobuje :slight_smile: od pondělí do dneška byl chlap na školení...to byl veget!!! :grinning:

Dnes já na odstranění pihy,hlídala sousedka,byla jsem docela ráda,tu hodinu to trvalo-plná čekárna...
12. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem dnes teda zašli na ORL s Janičky natlučeným nosem a dr. nám řek,že je to fakt jen natlučený :grinning: ani na rtg nás neposlal,takže dobrý :slight_smile: -Fialovej nos má pěkně,ale než se vdá.......... :grinning: .
Mirando,no a co vy jak jste dopadli?My byli na ORL dole v suterénu taky tak nějak asi v půl desátý,takže jsme se tam v baráku asi museli někde minout :grinning: ,já nevěděla hned kde to je tak jsem se byla poptat u vydávání snímků :sweat_smile: .Babičku jsem poslala ven drncat kočár po areálu a já seděla s Janičkou frontu.Naštěstí si zrovna usmyslela,že bude hodná a vydržela a dokonce si nechala i posvítit do nosu :grinning: .
12. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak se mi dokonce i v nějaký malý chvilce podařilo uplácat nějakej ten dortík.Ten první je nic moc,želvička jakž takž vypadá,ale chuťově žádná výhra a ten druhej jsem nebo teda jsme s manžou uplácali dneska večer pro Janičku za ten bolavej nos.Spapáme ho až zejtra :slight_smile: :
12. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak tu teď frkám do kapesníku....jsem dokoukala tu vizitu.Teda obě mimi jsou statečný a ty maminky taky :slight_smile: .Přeju oboum prcíčkům ať jsou fit.Teda koukat na to se suchym okem se fakt nedá .
12. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
Maki, Maxík je mooooc roztomilej, dodatečně vše nej a dortík měl taky mňam mňam :grinning:

já byla včera konečně na ostříhání, tak už nevypadám jako křovák :grinning: :grinning: a Dájovi jsem koupila takové ty skládací kelímky, ze kterých se dá postavit komín, tak je nadšenej, bourání to je jeho :grinning: a dokonce jsou made in CZ, to jsem zírala :dizzy_face:

Včera ráno jsem viděla Terez jak vezla Jiříka do škoy :grinning: a odpo na mě při venčení Dáji mávala Verča :grinning: :grinning: :grinning: já vás vždycky tak ráda vidím :wink:

na vizitu juknu až dnes, neboť včera jsem odpadla už v 9h a asi si taky popláču, včera jsem ronila slzy u zoufalých manželek... :rolling_eyes: je to se mnou nějaký špatný :confused:

Bell krásný dortíky, hned bych si dala:slight_smile:

přikládám toho našeho draka:slight_smile:)
hezký den všem
13. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě ty fotky
13. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ty fotky po druhé , ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: tak to jsme se asi opravdu měkde minuly ... my tak kolem pul desaty odchazeli a prochazeli jsem pres ORL a tam tedy bylo mraky lidi :(, hlavne, ze jste v poradku, teda relativne :slight_smile:)) My mame nejakou "kresbu" an plicich, ale ta je pry s tech castych infektu a ztrati se casem... takze je to neuveritelny, ale po pul roce frkani, smrkani a teplot jsme zdravi!

U vizity jsem si taky poplakala ... obdivuju doktory i rodice. Je to neuveritelny, kolik sily v sobe maminy najdou!
13. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska byl trochu hektický den a po o jsem vytuhla s Danečkem. Jenže ne na dlouho ,přišel sem instalatér měnit vodoměry.

Bell, šikovnááá! A jestli ta želva nebyla dobrá, nevím, ale vypadá úúúžasně!

Verčo, koukala jsem na Vizitu jen chvíli, jdu se za chvíli podívat na záznam na netu. Každopádně ta tvoje kamarádka bydlela i v Děčíně? Je nám doma nějaká povědomá.

Sin, super fotky, hlavně ten výraz Dáji na prvni fotce :grinning:
13. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,to jsou fotky pro sociálku? :grinning: :grinning: :grinning: Dája má vyloženě výraz jak vězeň :grinning: :grinning: :grinning: ....taky máme doma pár takových foteček :grinning: :grinning: :grinning: .

Mirando,tak to je paráda,že jste dopře dopadli.........tak se snad už někde přestanem míjet a už se snad i někdy potkáme :grinning: né!
Leni,no želvička pěkná........já to dělala zrovna ,když holky usnuly tady se mnou v kuchyňoobýváku a když už jsem měla všechno připravený,tak jsem chtěla našlehat krém..........což opravdu nešlo,aby obě ihned neprocitli,takže vnitřek byl jen s marmeládou a bánány a buchtou a moc se to nestmelilo no :unamused: .Druhej dortík ovšem dnes už skoro celej padnul :grinning: ještě tu je kousek schovanej pro sousedy.
13. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem zralá na štangli čokolády.........tchýně právě odjela s Janičkou v autě pryč.sice jen kousek do města.... :confused: .Přivezla si autosedačku od tetky,že jako,aby mohla vozit janičku ve svym autě.......ale mě tu tepe a čekám jak přijedou.Do auta ji te´dukurtoval manža,ale zpátky..... :confused: ach jo.
13. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell :grinning: ta první je když se vzteká, stojí u gauče a nemůže nahoru a druhá, to měl spinkat, ale nějak se mu nechtělo a takhle se naaranžoval sám :grinning: :grinning: tak jedna lepší, abych nevypadala jako krkavčí matka :grinning: :grinning: :grinning:
a neboj, babička to určo zvládne, i když ty tchyně..... :astonished: tak dej vědět jak jste dopadli...

Dneska jsme se potkaly s Verčou, vystoupila kvůli nám z busu :grinning: :grinning: díky, byla to hezká cesta domů :wink:
13. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky moje...
Já jak chodím od práce, tak se mnou pak už nic není...

Ale moc jste toho naštěstí nenapsaly :wink:

Leni, nebydlela v DC, je pořád z CL, tak nevím, odkud jí znáte :wink: Chodila se mnou na VŠ.

Singid, já tě tady ráááda vidím, jak sis dneska mohla všimnout :grinning:
Dája je krásnej - jak on moudře na mě koukal z toho kočárku - k zulíbání!!! :hearts: :hearts: :hearts: a na fotkách taky super!!!

Bell, aha, takhle to je s tím dortem, já byla nejdřív na FB, tak jsem to nevěděla... :grinning:

Holky, já ten díl Vizity už viděla a stejně jsem to celý probrečela. Hanka se začala aktivně angažovat v občanských sdruženích kolem Rozštěpáčků a myslím, že se v tom našla. Je hrozně statečná a vždycky pro mě byla příkladem skvělé maminky... Malá Karlička nemá opravdu žádnou jizvičku a je po operaci patýrka, takže zase o krůček dál.....

Dávala jsem na FB nové fotky...
http://www.facebook.com/verca111?v=photos#!/photo.php?pid=220980&id=100000450254154
13. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ty obavy chápu. Můj táta když připoutával Danečka do autosedačky, tak to měl docela dost volný a neužažený na sobě, zkrátka jak navolno v golfkách, že prej ho nebude škrtit. Ještě, že jsme u toho byli a poučili. Jenže člověk má stejně strach. Jooo a ani nevíš, jaký chutě mi s tím pečením děláš. Já bez sladkýho na dietě...

Sin, je krááásnej :slight_smile:

Verčo, tak je asi někomu z DC jen hodně podobná. Bobo je přesvědčenej, že jí prostě někdy viděl. No jo no, nevim. A Hanka vypadá moc sympaticky, musím říct. Už jsem se podívala na celou Vizitu a teda obdivuju obě maminky. A konkrétně u Karličky ten rozštěp není po tom zákroku vůbec vidět, je nádherná. Jooo a ty máš moc super fotky!!!
13. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid odpolko jsem trubkala na Vás já v Želenicích :slight_smile: :grinning:
13. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, díky :grinning: :grinning:
Terez, že jo:grinning: :grinning: já jen podle auta:slight_smile:))
13. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Singid to hlásila, ale já vůbec to auto ani neviděla - jsem naháněla Petíka s košíkem nákupním fungl novým - skládala jsem ho na rohu :grinning: :grinning:

Leni, Hanka je prostě moje nejlepší kamarádka, přestože se teď tolik nevídáme ... Je to hrozně fajn holka a Bobo už asi toho hooodně viděl :slight_smile: :wink:
Jsem ráda, že se ti líbí fotky... :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak jsem to včera zkoukla, zamáčkla slzu a řekla si, že jsem pěkná káča, když dělám halooo kvůli tomu, když Dája nekaká, nebo když má rýmu :confounded: miminka i maminky ohromně stateční a musím říct, že doktoři fakt kapacity, to je opravdu spíš poslání než zaměstnání, tak hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka při dalším léčení....
my dnes vstávali v 5h tak to půjdeme za chvilku dospat, už je protivný až hrůza :sunglasses:
14. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, i když trochu víc deštivé :slight_smile: Psa jsme dneska venčili tak, že Daneček stál ve vchodě a koukal na mě a Máju, jak moknem na trávě :grinning:

Verčo, no jo, má vidiny asi nebo co. To víš, vidí pěknou babu a už si myslí, kdo ví kdy jí neviděl, neslyšel :grinning:

Singid, asi dospáváte co? Mně dneska vzbudili Danečka policajti, co hlásili, že kdo si neodjede z místa, kde se bude čistit, tak ho odtáhnou... jako nedávno u vás... tak Dan začal vyřvávat cosi s nima. Dostal plínu na spaní, dudlíka a nechala jsem ho v postýlce osudu a ještě hodinu sama spala :grinning:
14. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ještě jsem ti nepsala, že mám ve třídě holčinu, co ti je děsně podobná a musím se hrozně kontrolovat, abych jí neříkala Lenko...!!! :slight_smile:
To jste měli pěkné ráno, u nás nehrozí, že by ještě byl v postýlce hodný - má ji u mojí postele a to je o život!!! Po mně hází plyšáky a volá MAMI MAMI MAMI na celý barák :grinning:
14. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek