• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím!

Já teď nějak moc nestíhám. Tatínka máme už skoro 3 týdny pryč. Kluci se už konečně uzdravili, tak Ondra chodí od pondělka do školky. Na začátku května jsem byla (ve vší počestnosti) na víkendovém setkání fotografů v Oseku, z čehož posléze vyplynula těžká manželská krize, ale už je zažehnána :slight_smile: Taky už dva týdny zase chodím na tréninky s mladším hokejovým dorostem, plavková sezóna se blíží, že...akorát nohy a semtam i ostatní (všechny části těla) dost protestují. Ale ono je to brzy přestane bavit, forma už se probouzí :grinning:
Včera jsem vzala kluky "za odměnu" na výlet do Prahy - potřebovala jsem si vyzvednout ze servisu objektiv :sweat_smile: Takže jsme jeli vláčkem, metrem, šli jsme na hrad do muzea hraček, stavili se ve Fürstenberské zahradě, Karlův most...
Zezačátku to šlo, páč při sebemenším zazlobení jsem hrozila, že na nejbližším nádraží vysedneme a jedeme zpátky. V kupé jsme jeli se dvěma Martinama, jednomu bylo 20 let, druhý jel do Prahy, a s paní Jaruškou. (Ondra má seznamovací období - Martinové se na oplátku dověděli, že Ondra je fotbalistou a bude kapitánem nároďáku) Ondra si snědl rohlík s paštikou a posléze i Martinův. Pak jsme jeli na tu Vinohradskou, tak furt "kdy už tam budem", "za kolik metrů to bude" atp. Jo, debilní automaty v metru mi odmítaly vystavit poloviční lístek pro Ondru a to i po několikerém vyzkoušení všech kombinací zaležejících na pořadí :angry:
Každý jeden šikmooký turista byl podroben důkladnému rozboru, je-li Japonec, Vietnamec, Číňan nebo Korejec. K mému velkému údivu Ondra projevl přání navštívit Fürstenberskou zahradu a Martin ho překvapivě podpořil. Tím shody zkončily. Ondra snědl můj rohlík s paštikou. Martin odmítá jíst cokoli jiného než mrkev a hrozny. Ondra si odmítá utřít zadek. Scéna. Dostal facku a utřela jsem mu zadek. Omluvil se. Pokračujeme do muzea, kde jsou asi 3 školní výpravy. Ondra se neustále odpojuje a mísí se se školáky. Martin se nemůže vynadívat. Ondra už je vynadívaný. Má hlad a mlsně nakukuje do kaváren a stánků na Hradě (kafe 55,-). Martin odmítá jíst cokoli jiného, než maso. Na Jiřském náměstí do něj cpu čokoládovou mléčnou rýži. Ondra se snaží spadnout do kašny. Martin se pos*al. Mám náhradní ponožky a mikiny, kdybysme zmokli. Martin pokračuje bez spoďárů. Chce jíst maso HNED. Ondra chce na Karlův most. Suneme se Hradem k Nerudovce a je mi neustále nadáváno, že stojím a koukám. Na Hradčanském náměstí hrají muzikanti - jsem vyzvána k tanci. Martin chce domů. Chce být doma TEĎ. U McDonalda kupuji oběd - chcete hamburgra nebo nugetky? Chtějí hamburgra. 3x uji´tuji obsluhu, že je svému grilovanému McWrapu skutečně nechci žádnou přílohu. U stolečků není místo, balíme tašku a jdeme se najíst na lavičky na Kampě. Odchytá nás paní, jestli nechceme a lodičku, já za 200, děti zadáčo, jede se hned. Ondra řve, že se pojede lodí. Martin řve, že se nejede lodí. Usedáme, vybalujeme hračky z hepymílu. Martin řve, že nechce hamburgr. Proplétámes e davy turistů, děti obdivují pána hrajícího nosem na zobcovou flétnu a u Bridge Bandu mě Ondra opět vyzývá k tanci. Martin chce být k metru nesen. Automat mi opět odmítá vydat poloviční jízdenku. Na nádraží mi automat na záchod odmítá rozměnit 2 bůry za desetikorunu potřebnou k průlezu důmyslnými automatem řízenými skleněnými dveřmi. Když jsem směnila mince s paní vedle, hajzlbába mi desetikorunu sebrala a vpustila mě na invalidy. Ondra se vyčůral a Martinovi jsem umyla černé ruce. Fotobuňka odmítala sepnout a umýt ruce Ondrovi. Aspoň jsem mu je ošudlala o mokré umyvadlo. (ráno jako na potvoru Macek kakal těsně před odchodem, takže jsem už připravené vlhčené ubrousky z batohu vyndala a již nenandala). Konečně ve vlaku. Martin neustále cpe boty na sedačku. Zula jsem ho. Martin neustále ťape v ponožkách po zemi. (před námi nějaká "matka" v oddílu pro rodiče s dětmi nechala asi 8 flašek od piva, přičemž ta jedna nedopitá se při rozjezdu vylila). Nadávám mu. Jsem hloupá a blbá. Taky dostal facku.
Uf. Už nikdy sama děti nikam neberu :grinning:
14. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, fakt jo? Že bych měla v Děčíně dvojnici? :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,.....byl tu vznesen dotaz jak to dopadlo s těma šikookýma turistama ? :grinning: :grinning: :grinning: Jaký bylo skore?Kolik Japonců,Číňanů.......... :grinning: :grinning: :grinning: .Prosim tě,kde si nabrala tu odvahu jet s nima sama? :grinning: .no ale každopádně máte přehršle zážitků to joo to se musí nechat :grinning: :grinning: :grinning: .
14. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holk,tchýně nám Janičku vrátila celou.....ale moje obavy to moc nezažehnalo........ :unamused: .

Sin,téme tchýně...........by bylo skorem na knížku :grinning: ,ale neboj neješ v tom sama :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bell - já se právě uklidňuju v tématu Tchyně, že na tom nejsem až tak špatně :grinning: a máš odvahu, já tchyni synka pokud možno nepůjčuji.-)
Leni - dospávali, nicméně, před spánkem hysterák jak blázen, naučil se stát v postýlce a řvát, takže peklo, já položím, on vstane, já položím... no takhle dokola asi půl hodiny, pak jsem na něj houkla a spalo se, skoro hodinu a třičtvrtě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru -úplně to vidím, jak tě Petík budí, Dájovi stačí, abych při hře spánek předstírala a laškovně se na mě vrhne a jde mě budit, je to škoďák :wink:
14. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpátky z plavání - Petan řval skoro celou dobu. A to teď v plavečáku ZADARA pilně fotí a točí, takže tam všude kromě maminky - hrošice bude mít brutální škleb nebo pusu jak vjezd do pískovny!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Laro, kolik stála oprava objektivu???
Já tam v dubnu měla foťák za 3100,- ... ... ...
Jinak super story, já taky ráda někam jezdím s dětmi... :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lara: můj obdiv!!! mne stačí cesta Děčín - Dolní žleb a to je Toník přikurtovaný v kočáře :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ohledně šikmookých turistů to bylo tak, že šlo jen o rozbor slovní, nikoho jsme tam nehonili a nelegitimovali :slight_smile:
Odvahu...no, potřebovala jsem ten objektiv, poslat jsem ho nechtěla, abych si to vyzkusila, děda nesmí tušit, že byl rozbitej...no a to můzeum slíbené bylo, bohužel to vyšlo tak, že se mnou nikdo další jet nemohl (a asi ani nechtěl) :sweat_smile:

Veru, výměna bajonetu, pohonu AF a ostřícího šneka - 976,- ....kupovala jsem ho za 2 790 před sotva 3 měsíci :frowning2:

Singid, šťourání do zavřených očiček známe taky důvěrně :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak to jsi na tom poměrově o dost hůř - to byl novej???
OMG - já si koupila Sigmu, ale mám prodlouženou záruku, tak snad mě to nepotká.... - stál přes 5 tis... :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, byl novej, přišla jsem o záruku :frowning2: (EF 50/1,8 II od Canonu - je to laciný a holt tomu odpovídá kvalita zpracování a odolnost - dala jsem ho na blbé místo a kluci mi shodili fotobrašnu)
Držím palce, ať te se Sigmou nic takového nepotká :wink:
15. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zima strašná!!! ještěže už alespoň neprší!!!
15. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideální počasí na prohlížení nádherných fotek :slight_smile:
15. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,parádní fotečky! :grinning:

Holky,teda počasí fakt stojí za hovínko :unamused: .Ještě,že je aspoň ten hokej :grinning: .
15. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, my byli statečně odpolko venku - fakt kosaaa!!! Blbá sopka fakt!!! :angry: :angry: :angry:

Maki, fotky krásný - máš dvě super radůstky... :hearts:

Já přidala zdneška na FB :wink:
15. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jak už nekteří z Vás ví,nemám moc dobré období :frowning2: ,manželovi zavřeli ze dne na den hospodu,výpoved,bez vejplaty starej se :angry: :angry: :angry: ,nastestí už má jinou práci,ale i tak,je to desný,jak se dneska jedná s lidmi :angry: :angry: :angry: .............do toho jak už ví celej Děčín jsem bourala v nedeli na den matek na Novém mostě,srazila jsem pána na motorce,proboha na vysvetlenou,nebyl to smrták.....byla to nehoda,ale pánovi je 83.let,takže jsem mela dost běhání :cry: :cry: :cry: ,byla jsem i za pánem,leží na děčísnké chirurgii na jipce,byla jsem se omluvit,já nemám na aute ani škrábanec,takže se vzorky posílali na expertýzu.............v pondělí jsem byla obvinena z neumyslného ublížení na zdraví :unamused: :unamused: :unamused: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dnes mi policie volala,že pán nedal souhlas k nahlížení do dokumentace,takže se to bude rešit jako nehoda,musím za pánem znova a podekovat.............jeste nevím co me čeká,asi rok podmínka,5 bodu dolu a pokuta 2500-5000 kč,ale to se vše uvidí ve správním řízení :frowning2: :frowning2: ..........no hlavne,at je pán v pořádku :wink: :wink: :wink: :wink: to je nejduležitější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

všem chválím fotečky!!!!!!!!!!!!!!! :wink: ,kochám se :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!

mejte se zatím krásne,já Vás čtu,ale potřebovala jsem to vysvetlit,stejnak se me každej ptá,co kde,kdy,jak a me už nebaví odpovídat :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,stalo se,už to nevrátim :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je mi hrozně líto, že vás pořád pronásledují takovéhle věci... :frowning2:
Věřím, že ti je krušno, ale ono to přejde, uvidíš myslím, že už máš vybráno do konce století, ne?!
Ta nehoda ... to se prostě stane.
Moje 3 důvody, proč nejezdím, i když mám řidičák??? Chodci, cyklisti a motorkáři - mám z nich uplnou paniku...
Myslím, že peníze a body, ať vezme čert, ale ten pocit - to ti už nikdo nevezme, tak držím palce, ať se s tím nějak brzy srovnáš a ať je pán v pořádku. S tím nesouhlasem s nahlížením do odkumentace ti docela pomohl, to je dobře, ani jsem to netušila, že to takhle funguje.
Držím palce, ať je tohle období za vámi...!!!
16. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
já jsem v práci,tak je mi počasí celkem putna..ale bohužel to i nadále vypadá stejně blbě-zima a déšť :frowning2: .
Zdeni..máš toho dost,co se na vás valí,ale už bude jen líp,uvidíš.Pán je teda frajer,že ti takhle pomohl,určitě za ním ještě zajdi.Džím pěsti,ať se vám další hrůzy vyhnou...
16. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
Natt, to jsem nevěděla, že máš takové trápení, držím moc palec ať je to vše v pořádku, tohoto já se hrozně moc děsím, a co jezdím s malým, tak mám v autě nerva ještě většího :frowning2: prostě si už tolik nevěřím, i když mě manža přesvědčuje, že to bude ok, tak kam můžu, tam raději zajdu pěšo a nebo jedu busem :sweat_smile: tak fakt moc držím pěsti
16. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, držím palce, ať je pán v pořádku a vše se co nejdřív urovná, včetně manželovy práce...
16. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju..........nejak to dopadne :wink: ............ale už by ta smula mohla skončit :frowning2:

jj cyklisti a tadyty mopedové,kor v tom veku,a to jsem si ho v dobré míře chtela objet,synovec co sedel vedle me tvrí,že se me lek a strhnul mi to tam,já si nic nepamatuju,já nebyla schopna ani vytočit tel na záchranku,ječela jsem na at mi ho řeknou a stála tam s mobilem jak debil...........no nastestí,pak nekdo zareagoval :wink: ,za pánem zajdu a jeste jednou podekuju,to je jasné :wink: :wink: ,že nemám známku ublížení na zdraví,ale jen v uvozovkách nehodu :zipper_mouth:

napsala jsem to navysvetlenou,porotže vetšina Děčína už videla jen me,helmu,motorku a rukavice,nesmelo se s tim po celou dobu co se to vyšetřovalo hýbat...........trvalo to tři hodky,no mazec :unamused: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takže jsem týden lítala mezi nemocnicí,pojistovnou,probacnim a atd

veru,
jj to mi řekli hned,že pokud nedá souhlas,bude to dobré,ale nebyli za nim,tak mi přišili ublížení na zdraví,až když nedal souhlas zavolali,že se to bude vyšetřovat tak!!!!!!!!!!!!!!!!!

díky zvládnem to :wink: ,nejak bylo,nejak bude,ale ted to bylo všechno opet najednou,tak me to malinko zaskočilo :frowning2:
16. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt: moc držím palce manželovi, ať najde fajnovou práci a pánovi ať se brzy uzdraví ... Autem jezdím a kolikrát si říkám, že je to otázka času, kdy se něco stane ... kouknu na děti, přehlídnu něco, hlava plná práce, myšlenky pryč ... pár sekund a něštěstí je na světě ... tak přeji hodně síly.

jinka koukám na předpověď a dnes snad spadne jen pár kapiček nebo nic, ale pod mrakem bude asi pořád
16. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Natt,
aspoň že má manžel jinou práci, že se nemusíš stresovat ještě tím!
Hlavu vzhůru, hlavně že je pán v pořádku!!! Asi se to lehko řekne, ale jinak nevím jak pomoct! :confused: :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to je mi lito,co se vam deje.Preju pevny nervy a panovi v nemocnici rychly uzdraveni!!!
16. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, myslím na tebe, ať to co nejdřív vytěsníš z myšlenek a už tě konečně přestanou provázet smolné dny. Je to hrůza, hlavně na psychiku, je mi to jasný, nechtěla bych být v tvé kůži. Musíš si pořád opakovat, že to dopadlo dobře, že je pán v pořádku, ty jsi v pořádku, nikomu se nic vážnějšího nestalo...
16. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, hezké fotky. Tu dřevěnou mašinku máme takdy doma a Daneček jí má moc rád. Emička roste jako z vody, je den ode dne krásnější.
16. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jěště že to tak dopadlo,kašli na body,pokutu a podmínku!!Hlavní je že pán vyvázl a je na živu!A hlavně Ty se dej do kupy a doufám že jezdíš a brzy se zbavíš psychické újmy,jj bude Tě to provázet dlouho, tyhle hnusný pocity pocity znám dost dobře....

Dle mého si je pán vědom co a jak způsobil svou jízdou,těmhle lidem už by měli brát řidičák bez ohledu zda je zdravotně dobrej,páč už ty reakce v tomhle věku jsou horší jak u malech dětí!!!!
16. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,držim moc moc všechny palce a´už máš tohle blbý období za sebou.Všechno bude dobrý neboj.Manžovi přeju ať se dobře uchytí v práci a tobě,abys co nejdřív měla za sebou všechny ty komplikace okolo.Nehoda se stát může,hlavní je,že pán bude v pořádku a nějaký body nebo pokuta,čert to vem. :wink: :slight_smile:

Holky,víte co mě hoodně pomáhá při řízení.................nadávání :grinning:! .Já se totiž za každou cenu snažim předvídat i co udělaj ty kret...... okolo mě,takže se soustředim tim,že celou cestu furt všem řidičům nadávám......teda těm,co si to zasloužej :grinning: .Akorát te´d musim potichounku,aby to po mě neopakovala Janička :sweat_smile: .Takže v podstatě celou jízdu přemejšlim jen nad jízdou a ještě se vynadávám do sytosti,takže když vystupuju,tak jsem úplně odreagovanej člověk :grinning: s čistou hlavou :grinning: ,ale poslouchat mě....to je teda něcíčko :sweat_smile: .
16. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju za podporu :wink: ,až pujdu na výslech zjistim jak to je s tim,že nedovolil nahlédnout do dokumentace,jestli proto,aby me ušetřil,nebo jak píše Terez,že už nemel na tom mopedu co dělat,ale podle toho,že mel chudák jeste papírové značky,tudýž to mel nové,tak asi počítám že jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jasně,že nejduležitejší je,že je celej :wink: a my tři taky,to je to nehlavnější!!!!!!!!!!už jsem oklepala,chvilku mi to trvalo,ale doufám,že tim jsme si to letos vybrali a už bude jen dobře :wink: :wink: :wink: :wink: !!!!!!!!!!!!akorát ten malej jeste to má nekde zapamatované,před každou jízdu mi řiká,maminko jed opatrne at nemusíš brečet :frowning2: :frowning2: :frowning2: a večer se ptá než usne,kde je ten pán,co tam ležel na zemi a když jedem po moste,tak řiká,že tady jsme bourali.............tak opakujem,že je všechno už v pořádku,nic se nestalo a vše bude dobré :wink: :wink: :wink:

bell,
jo tak to mám podobné!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: ,jinak holky jsou fakt jak dvojčátka a Janička je andílek :wink: :grinning:

řídám dál :fearful: ,jen me ted deprimujou ty lidi kejvající se na tech kolech,bez helmy a ty kola z roku raz dva..........to je pak opravdu hned to nestestí :angry: :angry: :angry: :angry:
16. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek