• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ty by se meli pokutovat :angry:
16. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt : jednou jsem s dětma nabrala kačenu ... už to bude pár měsíců - kačenu jsme jen ťukli, letěla dál a přistála na vodě, ale Dája si to ppořád pamatuje...a vždy když jedeme kolem, tak se ptá: "mami, nesrazila si kačenu?" ... pro děti to je asi taky pěkně silný zážitek...tak přeji ať je i Šíma brzy v pohodě!!!
17. kvě 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
Bell já taky nadávám a už jsem se naučila i odhadnout, jestli ti okolo mě nebudu dělat problémy, protože někdy opravdu už jen tím jak odbočujou nebo staví před přechodem, někdy jsou ti lidi opravdu na pěst :rolling_eyes: jako by byli na té silnici sami a ostatní se starejte, že já tu chci odbočit ale nedal jsem blinkr? no a co!!! :cry: :cry: je to fakt smutný
Natt máš pravdu, cyklisti jsou úděsný, nejlepší jsou i ti co mají výbavu jak profíci a kruháč nebo zatáčku berou středem, najednou z ničeho nic prostě ze strany šup a jsou ve středu silnice... jednou se manža málem i pral, potkali jsme cyklistu, udělal tuhle kličku, manža tak tak, že to strhnul do protisměru a naštěstí tam nic nejelo... a ten cyklista ještě pyskoval, co prý si ho dovolujeme předjíždět...no manža měl dost, říká že po 20 letech profesionálního ježdění se i tak má stále čemu divit :confounded: :confounded: bohužel...
a papíry bych bez milosti brala úderem 70 roku věku, protože opravdu, spousta z nich nevidí, neslyší, reakce zpomalený.... se divím, že si sami troufnou... jenže oni prostě nad tímhle nepřemýšlí

jinak Maki fotečky krásný, taky jsem něco málo přidala do fotoblogu :grinning:
a už se nám klube horní druhá jednička, jsou to tedy klofáky :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj a hezké ráno všem :slight_smile:

NO s tím řízením... já jsem tedy řídila asi jen 2 roky, ale vždycky jsem si nahlas říkala, co dělám, co udělám a značky :grinning: Adam se vzadu smál, povídal, ale jakmile jsem řekla: "Křižovatka" - tak ztichnul :slight_smile:
Budu se muset osmělit, začnem stavět chalupu a budu tam muset jezdit to hlídat...

Sin, moje mamka tedy podniká, je jí 67 a kdyby jí v 70 vzali řidičák, tak je v ... :cry:
Ale myslím, že ti lékaři, kteří k tomu dávají souhlas, by to měli zodpovědněji posuzovat - nebo by se mělo dělat nějaké přezkoušení... no...
17. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jj souhlasim,ale 80 a víš je už mazec :unamused:
17. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

dneska čekám kamarádku s dvouměsíční holčičkou, tak to zas vyměknu :slight_smile:

Daneček je zlato. Kdybyste ho viděly včera! Celej den jak andílek, rozdával úsměvy a pusinky, poctivě si říkal na záchod a nenačůral ani do plíny, když ji dostal na ven. K obědu jedl mnou uvařenou polívku a celou dobu říkal "mňam mňam"... no a večer se mnou dával prádlo do pračky a když jsme vyprázdnili koš na prádlo, tak ho vzal a odnesl mi ho do koupelny, kam patří. Kdykoliv mu řekneme, že se jde koupat nebo spinkat, tak nejdřív jde a sám od sebe uklidí všechny hračky a knížky na své místo... no nestačíme zírat!!! :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak Daneček je šikulka :wink: :wink:

bell,
kdy rostou 6ky??????????????
17. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,to je dost individuální,třeba tvoje mamka v 70 na tom bude stejně jako v 60 :slight_smile: .Je to dost vitální ženská.Ale některym bych vzala řidičák nejdýl po padesátce :grinning: a někerym bych ho radši nedávala vůbec :angry: :grinning: .

Natt,na šestky si jetě počkáte :slight_smile: ,ty rostou až s druhejma zoubkama.Mlíčňáku je jenom 20 páč maj děti malou pusinku.Tak až Šíma odevzdá všechny zoubky do čistírny(to řikali mě,když jsem byla malá :grinning: ),tak už mu začnou růst druhý a těch už bude 32 :slight_smile: .Al ro bude až tak nějak v předškolnim věku a na poslední osmičky...........někdo čeká dodnes :grinning: .
17. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky k cyklistům.........já jak je vidim tak radši hned brzdim.Zrovna dneska jsem si jela pro občanku a jeden se rozhod u Libverdy jet prostředkem silnice :rolling_eyes: .Naštěstí měl aspoň helmu,ale těch bezhelmejch............teda těch je :angry: a zásadně neukazujou kam odbočujou.Já nechápu proč se zrušili dopravní hřiště ,zavedla bych je povinně i pro dospělý cyklisty :fearful: .Vrávoraj na tom,střihnou to kam chtěj,jednosměrkou v protisměru apod. :rolling_eyes: .Se ani Natt nedivim,že pána vzala a nechtěla,bůhví jak tam dědek zavrávoral..v jeho letech ještě ke všemu.Prostě holt se to stane a nejvíc si to vyčítá ten,kdo má strach,že tomu druhýmu něco udělal .
17. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to nevim co to naše dítě šaškuje...........5tky už má skoro venku,ale má boule za tema petkama,takový velký bílý..........tak to asi počkáme teda fakt :grinning: .dekuju zas jsem chytřejší :wink: ,no bell práve jediná moje chyba byla,že jsem si přibrzdila,kdybych to neudelala,nic se nestane :unamused: ,jdeš zítra???????? :wink: na zápis???? :wink: ,co já vim,jde nás zatim 8 :wink:
17. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Veru, mému otci je taky 67 a občas brigádničí s busem, ale je fakt, že musí každý půlrok na nějaké testy, k psychologovi atd, už je z toho docela otrávenej,jezdí rád, ale tohle než absolvuje :rolling_eyes: má i docela vtipný historky (jako třeba když se měl svléknout do spodků a projít se po takové čáře na zemi před doktorkou, nešlo to páč on chodí na ostro, tak se vymlouval atd... jenže ona mu řekla, že buď tedy donaha a nebo příště, ale bude muset znovu zaplatit 1000,- poplatek za testy :grinning: :grinning: :grinning:)

takže jak píše Bell, každý je jiný, ale od určitého věku....

ono se stačí podívat i na ty mladší, spousta věcí jim nedochází, i když máte vzadu samolepu jak blázen, že je dítě v autě, tak prostě nevnímají, zažila jsem i paní, která mi raději 5 minut stála za zadkem než jsem vytáhla malého v sedačce, než aby zaparkovala o 10m dál :rolling_eyes:to jsem z ní tenkrát rostla, ale nechala jsem jí vycukat, protože mi tohle prostě hlava nebere...

já taky nemám 8čky, ani jednu :grinning: žádný zuby moudrosti :grinning: jsem jako ty děti, na tolik zubů mám prý malou pusu (říkal kdysi zubař:slight_smile:)
17. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sing,
a jak to dopadlo :grinning: ,předved táta striptýzek?????????? :wink: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, tak to by mě taky zajímalo... byla procházka po ordinaci naostro? :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo. Já teda taky jezdím na kole radši jen po Popovičáku, když už musím...
17. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
táta je spořivej, tak co myslíte? :grinning: :grinning: :grinning: přitom máma mu furt říká, ať se oblíká, kdyby se něco stalo (už takhle 2x ležel na chirurgii jen v andělovi, jednou si málem usek prst a podruhé si chtěl uříznout celou ruku... prostě nepoučitelnej :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni,
tak jak jsi říkala že vyrazíme ven bez plíny a já jsem moc nechtěla, tak klidně můžem! Jarda se už pár dní nepočural! Když chce kakat nebo čůrat tak si řekne! Včera jsme jeli do Ústí a v pohodě! :sweat_smile: No radost mám velkou převelkou :sweat_smile:
Jinak, Daneče je šikulka, jenom aby to vydrželo co? To bybylo :sweat_smile:

Holky,
fotky jsou moc pěkné :wink:
17. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď mě manža nadzvedl,
ve čtvrtek přistihl kolegu jak pronáší materiál z firmy (navíc tak blbě, schovával si to do sběru, který pak třídl můj muž, takže kdyby to viděl někdo jiný, tak si myslí, že to krade manža :fearful: ) takže to řekl šéfovi a ten že si promluví s tím dotyčným... ten vše popřel, že to není pravda a bla bla... jenže oni na něj mají spadeno již dýl, navíc je to nemakačenko, pořád ho někde bolí, nic nedělá a ulejvá se :confused: no ale na pátek se to šéfovi rozleželo v hlavě (a hlavně po argumentaci, že vlastně kreje zlodějnu a že manža je v tom taky namočený, že by si mohli myslet, že to je jeho práce) tak šel za nejvyšším a že už toho kolegu v týmu nechce, že jsou s ním problémy, dostal několik šancí atd, ale neřekl, že krade..
no a dneska si nejvyšší poddal mého muže, co jako proti tomu nemakačenkovi má, on totiž mluvil nejdřív s ním, takže ten zloděj to popřel, vylhal se z toho a nakonec obvinil manžela, že ho nemá rád a chce ho z firmy vyštvat...šéf je věřící, takže lidumil a doteď nepíchnul, že ten kolega vlastně krade, manža to taky neřekl, protože to šéfovi slíbil, ale myslím, že je tak nasr..nej, že to asi udělá... takže teď jdou po firmě řeči, že manža je falešnej kámoš atd... :confounded:
jsem z toho fakt rozladěná, manža přijde na zlodějnu, ohlásí to a nakonec je on ten špatnej, navíc je fakt poctivej takže umí i odejít středem jen aby se nemusel koukat na rozkrádačky (taky už jsem u něj zažila...) ale jak to bude teď když je jedinej výdělečně činnej v téhle rodině... je mi z toho fakt ouvej, že prostě dneska mají zloději a nemakačenka takový štěstí :confounded: :frowning2: :cry:
17. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Leni, Daneček má megapochvalu !!! To je ale šikulín!!!

A Jaroušek od Prin taky za bezplenkování :wink:

Bell, jojo, to moje mamka bude ještě ve 120 vitální :grinning:

Sin, to ti věřím, taky bych byla otrávená, to jako má dneska člověk mlčet??? A jako se ozve a je za vola??? chjooooooo :frowning2:
17. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Prin, kluci jsou fakt šikulové
17. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, asi ano, prostě držet pusu a krok a mít žaludek aby to člověk skousnul :frowning2:
17. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Danček je šikulín :slight_smile: ...............ale bacha na to..takhle jsme se nechali oblbnout janičkou,když jí byl rok a čtvrt.Byla úplně ukázkový dítko dokonce i spát se jí chtělo :grinning: ,do schodů sama chodila,se všim chtěla pomáhat.......ukázková holčička.a tak jsme si uplácali další mimčo......takže jí to hned jak mi začlo růst břicho přešlo a te´d je to zíškodník nejvyšší třídy :grinning: :grinning: :grinning: .Já si teda mysli,že je to normálně věkem,že holt máme období vzdoru o něco málo dřív........ale řikali jsme si te´d by to šlo,už je tak hodná .... :grinning: :grinning: :grinning: .

Prin,teda vy jste šikulky :slight_smile: ,u nás to bude na dlouho :fearful: .Janička je spokojená......Jájínce vyndáme hovínko,Janičce taky vyndáme hovínko ... :rolling_eyes: ....chjoooo.Skoro mám pocit,že bude mít plíny dokud jí bude fascinovat,že je má i Jaruška :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .takže to te´d máme tak půl na půl.Když chce tak si umí říct a nosí kalhotky a když se zasekne tak je v plíně :unamused: .

Sin,dneska už je možný všechno :unamused: .Fakt to je naposr.....když flákačům všechno projde a ostatní maj akorát problémy :angry: .Držim palce :slight_smile: .
17. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
jo jo přesně, Jarda byl taky super, uklízel si, všichni v rodině nadšení, poslouchal, no jak píšeš a pak ho to bohužel přešlo, ale třeba to Danečka nepřejde a bude dál mamince pomáhat...
Jo a s těma plínama...já jsem je vzala Jardovi asi před 14 dny, první den katastrofa ale večer si řekl čůrat, já radost jak blázen, ale pak odjel manžel na týden pryč a nechal mi auto doma, no a jak bylo hnusně, tak jsme jezdili po kamarádkách a to jsem mu zase plínu dávala a to byla velká chyba, pak to bylo těžší ho dostat zpátky do slipů...no nakonec jsem mu jednou ráno řekla že jsem popleta a zapoměla jsem je koupit tak co jako budeme dělat, no tak dostal slipy a za týden byl klid! :sweat_smile:

sin,
dneska je asi fakt lepší nic nevidět, neslyšet a hotovo...jenže na to asi musí být povaha! Vůbec se nedivím že jsi nas... :rolling_eyes:

veru,
to víš, první dítě, radost velká :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééééé proč ty děti nezůstanou hodné až do smrti.....smrťoucí??????? :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,.asi aby maminy měli o čem povídat :grinning: :grinning: :grinning: .

Prin,no jasný,já si právě mysli,že jsem uděla megachybu,že jsem to nevystihla,když Janička projevila zájem o velkej záchod.Ještě jsem tenkrát z kafárny běžela s Maki do Jordanky koupit to malý prkýnko.....jenže mi nějak nevydržel elán a bylo to v troubě a te´d je to stkrát horší,když je tu mimčo a nemám čas..horší,když si řekne a já hned nemůžu vyskočit a mazat s ní na záchod :rolling_eyes: ...chjooo :unamused:
17. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to mi připomnělo jak mi kámoška řikala,jak jí štvalo, :angry: když měla první dítko a někdo ji řikal : jedno dítě žádný dítě ....teď má dvě a už to chápe :grinning: .Teď pro změnu nechce poslouchat kecy typu malý děti malý starosti,velký děti velký starosti :grinning: ......ale předpokládá,že to časem bohužel taky pochopí :grinning: :grinning: :grinning: .
17. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, jooo, táta je frajer :grinning: A doktorka nadržená :grinning: Teda a tvýho chlapa je mi líto, dnešní doba přeje fakt jen grázlům a zlodějům. Jakmile je někdo poctivej, tak na to akorát tak doplatí.

Pavli, tak jo, to by bylo fajn. Když bude normální počasí, tak můžeme třeba ve středu odpoledne :slight_smile: Jaroušek je velký šikula!!!

Bell, no doufám, že taky nezačne záškodničit, jsme z něj úplný měkejši, tuhle mi i naklepal řízky :grinning: haha :grinning:

Jooo a Dajdula už si říká i na kakání. Hip hip hurá. Akorát nevím, jak to odlišit, protože to hlásí stejně jako čůrání a když mu venku vyndám pindíka a on to pustí zadem, tak nevim nevim :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak předběžně jsme domluvené :wink:
No u nás zatím pohoda. Jarda si řekne kakat nebo čurat a dokonce i když má na spaní plínku a běhá ještě po bytě, tak si řekne :sweat_smile: No a když usne odpoledne, tak je bez plínky a zatím se nepočural, tak uvidíme jestli to těm našim chlapákům půjde tak dál! :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
:grinning:

sing,
jsem te dneska videla a chlap teda chudák,fakt dnešní doba je hnus,pro dobrotu na žebrotu :angry:
17. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin: no jo dnešní doba - každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán ...

bell: mne teda přišlo horší jedno dítě než dvě :O ...

lenik : :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ok, jinak Jarda je šikula, že se nepočůrá ve spaní. Daneček když dostane plínu před spaním, tak si taky říká, ale v noci ho to teda nevzbudí.
17. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek