• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
autor
Ahojky,

Leni máš to pěkné :slight_smile:

Pytel na spaní máme, ale slabej tak to vyzkoušíme a uvidíme.
1. pro 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, díky :slight_smile:
Když peru ten vyteplený, tak máme taky slabý a přes něj ještě přikrývám. Je fakt, že se i tak odkopává, ale jak má nohy v pytli, tak mu to tolik nejde. A vyteplený nemá chybu, to není někdy potřeba ani dál přikrývat. Tak zkus mrknout na ten MMB.
1. pro 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !
Jen vás v rychlosti pozdravím. Už jsme pár dní doma, takže relativně "klid" od psů a máme svoje domácí pohodlí. Až na to, že skáču kromě Lucinky ještě kolem manžela a sem tam musíme kvůli nějakým komplikacím do M.Boleslavi k dr. :angry: A taky se nám opět rozbilo auto. Né že bychom měli málo výdajů.
Manža pracuje z domova, tak se sem ani nedostanu moc psát. Ale dočitám !
Chválím věnce, krásný :dizzy_face:

Tak pa
1. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Leni, mas ten venec krasny - sikulka...
Mailnu ti kvuli tomu patku - doufam, ze to plati.

My taky mame spaci pytel, ale Peta v nem mel uplny amok, nemohl kopat nozickama a neslo mu prdet, takze jsem ho zatim odlozila.

Dneska jdeme do poradny na kontrolu v 6 tydnech - hrozne to sestinedeli uteklo....
2. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak my jsme byli dneska na 8m prohlídce-verca111, fakt to hrozně utíká a Jarda má 75cm a 9300g :sweat_smile: no doktorka z něj hotová, furt ho muchlovala a Jarda se na ni smál, no sranda. Teď spinká na balkoně a já běžím něco dělat...

Leni,
moc pěkný výrobek :slight_smile:

Maki,
tak co Maxík po tom očkování?
2. pro 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, mám novinku. Daneček se včera nadzvednul na všechny 4, ale jen na pár vteřin a žuchnul :grinning: Vypadal u toho úžasně. Od té doby se rozčiluje, když mu to nejde znovu

Hani, tak držím palce, ať to všechno ustojíte a máte ty starosti co nejdřív za sebou :slight_smile:

Verčo, díky. A písni :slight_smile: Platí to. Nesmíme se ale sejít moc odpoledne, aby mi pak ti čerti v Boleticích neházeli při návratu domů do kočárku rachejtle.

Pavlí, vůbec se nedivím, že Jardu doktorka muchlovala, je totiž hrozně roztomilej :slight_smile: A díky za pochvalu věnce.

Maki, držím palce s očkováním, ať nemá horečky jako posledně. Uf, už teď se netěším na další očko, máme ho tak za 14 dní.

Tak já se pakuju ven, jdu do Křešic k doktorovi pro prášky. Prý se mi ten cholesterol podle další krve ještě zhoršil. NECHÁPU.
2. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
díky a doufám že to bude dobré! :slight_smile: Zrovna jsme se s doktorkou bavili že během tří dnů se Jarda postavil, posadil a lezl a ona říkala že to de skokově ale zato pak hrozně rychle, tak třeba Daneček brzo poleze :wink:
2. pro 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne,

tak se Vendulka točí i s pytlem :unamused:

Prin krásné míry :wink: my jdeme k dr. ve čtvrtek, jsm zvědavá kolik budeme mít my.

Dneska nevařím ale musím vyžehlit fakt se mi chce. :angry:

Takže přejeme příjemný den všem :slight_smile:
2. pro 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rya,
přesně jak Jarda, taky se s ním točil ale možná proto že je pletený :slight_smile: Neboj, to bude dobré a zlepší se to.

U nás kupodivu to usínání funguje. Necháme ho v pstýlce a když se dlouho nic neozývá, tak se deme podívat a Jarda leží sice obráceně, ale spinká, takže se mi fakt ulevilo. Doufám že to vydrží, protože to začínalo být na palici. Jo a taky mi doktorka řekla že opravdu se budí často proto, že je hyperaktivní, a holt musíme počkat a vydržet to...
2. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prin, tak to jsi mě nepotěšila :wink: , my máme bavlněný a bylo to možná trochu lepší, ale vždycky se do něj úplně zamotala, asi se jí na tom bříšku spinká líp než na zádech, taky teď usíná hůř, až tak v devět a to usínala jakmile padla osmá a teď se pořád rozčiluje a převrací, takže jak řekla tvoje dr. musíme to vydržet :wink:
2. pro 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
všechny moc zdravím, Mílo, jak je, už je to lepší?

Leníku, gratuluju :grinning: , začíná ti to!!!

Přidala jsem ty fotky z ateliéru, tak číhněte :wink:
2. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidičky, tak to nebyl omyl, Daneček se dneska na všechny čtyři zvedá celý den :grinning: Buď je na rukách a chodidlech, jako by dělal kliky nebo se mu podaři dostat se na chvilku i na kolena. :slight_smile:

Dančo, tak to nevím, co bych ti poradila. Pytel jí asi nevyhovuje, když ráda spinká na bříšku. Daneček mi na bříšku nespal ani jednou, tak bohužel už nemůžu radit.

Petruš, Dorotka vypadá nádherně. Hlavně na PF 2009. Se jí asi nelíbila čepice, co? :grinning: Moc pěkné.
2. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Rya - jestli máš ten pytel dostatečně velikej,tak by to Vendulce nemělo vadit.Já ho měla na Andrejku a mám v něm i Káju,obě holky spí střídavě na zádech,na břiše,na boku,obě v něm normálně lezli,dokážou se v něm postavit a dokonce v něm i chodí.Myslim si,že si na něj zvykne a je to věc k nezaplacení.

Jinak nám lezou najednou spodní špičáky a můžu potvrdit,jsou fakt nejhorší.Malá je mrzutá,fňukavá.Už nám zbývá jenom 6 zoubků,už aby to bylo za náma.

pbauerová - díky,je mi líp,ale třeba hlavu si v předklonu ve vaně pořád ještě neumeju. :frowning2: V pondělí jdu na další rengen,tak se uvidí.Pořád se mě doktorka ptá,jestli nejsem těhotná,když mě pořád takle rengenujou - no ještě totak.Na to jste tu jiný. :grinning:

Fotky úžasný a gratulace k pokrokům. :wink:
2. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě se musim pochlubit,dneska jsem vydrbala okna a hodila ven výzdobu,ještě mi zítra zbývá dát chvojí na balkon a ozdobit ho.Sice se mi do toho nechtělo,ale Ája mě donutila. :angry: Proč já si dělala děti? :grinning: :grinning:

Jo a na pátek máme objednaného mikuláše,anděla a mají 5 !!!!!! čertů.Přímo k nám domu.Doufám,že od pátku nebudu muset kupovat balík plen navíc. :grinning:
2. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A málem bych zapomněla napsat novinku. Mojí kamarádce a exkolegyni se dneska narodila holčička skoro měsíc před termínem (měla ji mít na Silvestra). Jmenuje se Sofinka, měří 47 cm a váží 2,44 kg. Je v pořádku, uzlíček malej.

Ahojky Mílo, kámošce taky klučík v tom pytli stojí v postýlce :slight_smile: Já na pytle nedám dopustit. Až z těchto Daneček vyroste, určitě pořídím další - větší. Tak ať má Kája ten růst zoubků na za sebou. Já myslela, že nejhorší jsou stoličky. A jak tak koukám, tak tobě nakonec punkce snad dělat nebudou. Kéž by to vyšlo. Já mám vyzdobený byt, ale na balkon se asi zatím vyprdnu, možná až bude Daneček větší, tak tam dám větývky, budku pro ptáčky... ale v tom 11. patře mi to stejně nikdo nevidí.
2. pro 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dorotka je fašanda a fotografka je šikovná moc se jí to povedlo :wink:

Jjj pytek má na délku 100cm a širokej je taky dost, no uvidíme jak to bude dnes v noci asi jí jednodudeše nechám spát na břiše a ať se tam mele jak chce :slight_smile:

Leni, Vendulka se zaze plazí, zaboří hlavu do matrace nadzvedne se jako pídala a odstrkuje se, takže nechat jí na gauči jen tak je dost nebezpečné a i když jí to zatarasím tak najde skulinu a veme to jinudy :wink: no ohrádka to jistí
2. pro 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky.Maxino zatim dobrej,normalne si hral a radil,ted chrni v kocarku.Ale bojim,bojim.I kdyz mudra rikala,ze hodne deticek na tu treti davku reakci nemelo tak velkou.Tak uvidime.Byl moc statecnej,plakal jenom u pichani,pak uz vubec,Danca muze potvrdit,potkaly jsme se na obede!Konecne jsem videla Vendulku live,je to kocka!!!
Jinak Maxik dostal pochvalu,povedel pani doktorce "babababa" a bylo! :grinning: Meri 74 cm-uz roste pomaleji :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vazi 7820g. :slight_smile:
Leni,tak to jste nas predbehli s tim zvedanim!Gratuluju!Mas peknej svicen!S tim cholesterolem je to fakt blby,snad ti leky pomuzou!
Jinak my jsme pytel taky meli,ale uz z nej vyrostl,tak jsme ho prodali a ted resim,jestli koupit dalsi,Maxino spi sice docela klidne a putuje pouze smerem vzhuru,takze se zastavi az hlavou o celo postele :grinning: ,ale az bude lezt,tak aby neprotestoval.Asi to risknu,sice ma berankovou deku,ale obcas z ni stejne prave odputuje a pak je studenej,preci jen v tom baraku je k ranu chladno.
2. pro 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki děkujeme za kompliment :dizzy_face: Maxík byl spokojenej, a je šikovnej, líbilo se mi jak chtěl Vendulku chytit za ručičku :wink: tak snad mu bude dneska dobře.
2. pro 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My jsme dnes byli na prohlidce v 6 tydnech. V poradne vse v poradku.
Peta meri 56 cm a vazi 5700g Opet se tam pocural a tentokrat i ublinknul - to jeste nepredvedl - ted uz to pani dr zna komplet - minule byly prdiky, kakani a curani...
Zapomneli mi rict, ze mame prinest pocuranou latkovou plenku, takze ji tam do konce tydne mam donest. On se tam sice pocural do latkovky, ale ta byla modra a sestricka chtela bilou... :slight_smile:
2. pro 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pockej,za chvili spolu budou chodit za ruce! :grinning:
Uz spi hodinu a pul,minule byl taky hodne spavej.
2. pro 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidis,Verco,frajeris s barevnejma plinama (jako ja :grinning: ) a mas cestu navic. :grinning: Maxino se taky dneska ublinknul,nakrmila jsem ho v cekarne-bylo tam dneska narvano,a bylo skoro poledne,bala jsem se,ze pak bude plakat a nechtel by jist.Takze byl nacpanej a nekrnul si,az trosku poblindil v ordinaci lehatko... :grinning:
2. pro 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky blbej dotaz ale proč ta počůraná látkovka,?? My nic takového nemuseli :confused:
2. pro 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delaji test na nejakou nemoc,ale zaboha si nemuzu vzpomenout na jakou.Kapnou na tu moc nejake cinidlo a asi podle barvy poznaji vysledek.Pro nas byla vysledkem pouze znicena plina. :grinning: Nejde to totiz vyprat,tak si Verco vezmi nejakou starou. :wink:
Maxino porad chrni,uz od 16,30
2. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, je to šikulka. Jojo, tu polohu "na pštrosa" zadkem nahoru - hlavou dolů, taky známe. A leze Vendulka popředu? Daneček couvá. Paráda je, že chce za hračkami, které má před sebou a místo toho se od nich vzdaluje :grinning:

Makinko, tak to Maxík zase hodně rychle říká babababa, no co jiného doktorce za to očko, že jo? :grinning: Večer už se Dandulka nenazdvedl, asi už měl unavené tělíčko, tak nám tady předváděl místo toho couvání. Na ten cholesterol jsem fakt zvědavá, když se to dokázalo zhoršit během 14 dnů a to jsem jedla dietně (haha, až na tu klobásu u priáče). A Daneček mi taky v pytli cestuje jen směrem nahoru, pak se zarazí hlavou o čelo postýlky a vyvrátí paličku dozadu. Sem tam ho stáhnu dolů, aby nebyl tak vykroucenej, ale jemu to tak asi vyhovuje či co.

Verčo, už se těším, až toho tvého "malého" fešáka uvidím. Krásně roste, brouček.

Já pořádně nevím, proč jsem měla jít s tou počůranou látkovkou, zapomněla jsem se zeptat a doktorka mi to tam nevysvětlovala. Jen vím, že ta skvrna nejde vyprat, zůstane po tom oranžový flek, jak na to něco stříknou. Ale ono se to ztratí mezi těma flekama po mrkvi :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxino taky couva. :wink:
V ty postylce je to taky tak,vzdycky je zarazenej o to celo a hlavu zvracenou,se divim,ze jim to neva :grinning: .Taky ho chodim posouvat dolu.Dokonce jsem kvuli tomu musela dat vys desku monotoru dechu,pakrat mi pipal,kdyz se odpidalkoval. :grinning:
Furt spi...
2. pro 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho nakonec sla v 8 vzbudit.Mel 38,4,najedl se,dostal leky a ted je v postylce,ale jeste nespi,hraje si s dudlikem a dela babababa.Snad ta teplota uz nepoleze vys.
2. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny!!!

Tak na váš-náš stromek jsme nakonec nejeli, byli jsme totiž u nás v Pardubicích na trzích... a já jsem poslední dobou nějaká hrozně unavená...

Koukám, že máte za sebou různá vyšetření a očkování - tak ať je vše v pořádku. Koukám, že Maxíček je vzorné miminko... nevím tedy, jestli nespinká jen po tom očkování...

Tak už máme prosinec a nám se blíží doba stěhování... jak jsem se tolik těšila, tak najednou mám hrozný strach... Já vlastně v Děčíně nikoho neznám :frowning2: Takže potom vás pozvu na těhulkovskomaminkovský dýchánek.

Mějte se všechny moc hezky, Renda
2. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak nejvyssi teplotu mel po 23 hodine,38,8,dostal dalsi leky a ve 2 mi prislo,ze uz teplotu nema.Spal pekne,jen asi 2xchtel dudlika.Ale neplakal,jen potichoucku zvatlal "babababa".Je zlatej.Vstaval az v 8,defakto jsem ho vzbudila,mel uz zase 38,4.Moc si ani nehraje,ale neplace a povida si a trosku hraje s hrazdou,ale jen lezi na zadech,zadny pretacky.Asi bude zase hodne spat,jako minule.
Rendyx ahoj!to bude fajn,az se pristehujes,tak se sejdeme a trochu te zasvetime!!! :grinning: Maxik je sice docela vzornak,ale toho dlouhy spani bylo opravdu po ockovani,pres den spal normalne,takze tohle dlouhy spani zpusobily ty injekce...
3. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendyx,
neboj, bude to v pohodě, já jsem taky nikoho neznala...

Maki,
hlavně aby bylo Maxikovi líp
3. pro 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a chci se k vám přidat. Jmenuju se Veronika, mám dva kluky (Ondra 5 let a Martin 21 měsíců). Jsem z Dc, ale hodně času trávíme s TM v Norsku, kde on pracuje. Ale už se těším, až bude O. chodit do školy, protože to už budeme zase v Dc.
3. pro 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek