• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, já to ss malými dětmi a malými starostmi nenáviděla, ale už jsem to pronnesla i sama - mám totiž za odměnu od obojího kousek doma a tedy někdy masox...!!! A to musím říct, že Adam patří do skupiny "bezproblémových pubošů" :grinning:

Chválím nočníkářky a jejich svěřence, zatím u nás jsme nočníkem nepolíbeni - Petík k tomu ještě nedospěl :frowning2: Ale v létě ho to nemine, i kdyby dělal, že neví o co jde :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a zítra jdu s dětma na oční - před půl rokem (19.11. 2009) nás manžel objednal a jupííí, už jsme na řadě!!! :astonished: :fearful:
Tak jen doufám, že Petík po mně nezdědil oční vadu... Uvidíme.
17. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Veru, tak to jsme tam volali asi stejně, my jdeme na očíčka ve čtvrtek :grinning: Pí. Dr. Kostolná, že?
17. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak Zápisu zdar :grinning:.To nás tam půjde teda pěknej dav co?! :grinning: No uvidíme třeba nás vezmou všechny :slight_smile:.A když né........no tak my to zkusíme zasejc na přes rok :slight_smile:.
17. kvě 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak my včera obdrželi zásilku nového papacího křesílka pro velký kluky, kterým už Davídek je, takže to manža včera smontoval (jo jo hnusnej den byl završen polkým návodem, kdy jsme třeba měli dát šrubki :unamused: ), ha takže Dája ráno vstával, ukázala jsem mu to... no a on se prostě otočil odštrádoval si to ke svému starému houpacímu křesílku a postavil se u něj... takže dal jasně najevo co si o tom jako myslí :grinning: ale jde o zvyk :grinning: :grinning:

jinak ráno jsem mluvila s manžou, tak už s ním nemluví pomalu celá firma, a to před 14 dny tři z nich vytáhl ze sra.čky za 14 tis, když udělali chybu, sehnal jim (tak nějak neoficiálně) náhradní díl, takže zákazník nic nepoznal a oni nemuseli hradit škodu 14 tisíc... :astonished: tak tihle s ním dnes nemluví, protože dle nich není dost kámoš.... :angry: brutus co? tak už jsem mu trochu i vynadala, ať mě neštve, nenechá si sr.t na lopatky a ať klidně pustí do eteru proč se teda proti tomu chudákovi se šéfem spikli...nejlepší je, že oni všichni vědí, že ten máňa je neschopnej, ale protože je zásobuje (no a kde to asi bere, že?) tak každý drží klapačku
holky, fakt už jsem včera natajno brečela, protože mi je manži líto :confounded:

ale musím se pochlubit, Davídek tak nějak začal ukazovat PÁ PÁ (teda jak kdy) a pod kelímky mu schovávám balonek a docela je šikovnej, tak na 80% se trefí a najde ho.... :sunglasses: to mám ale génia co? :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Natt já mazala pěšo do města za manžou neb mu vypadlo, že jde na pivo a měl auto :grinning: tak jsem mazala jak praštěná, někdy zastav a dáme řeč :grinning:
18. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:

Kristík čučí na Kouzelnou školku,"krásně"baští rohlík-užužlaný ho plive na zem...,ale dát mi ho nedá a chtěl by ze židličky pryč!!Má smůlu.
Včera jsme byly u tchýně i s mojí mamkou,pomuchlovaly jsme všechny možný šťěnaťa co má,no Kristíka musím hlídat aby je láskou nepřiškrtil :grinning: a nevyhladil do vyhlazení :grinning:
18. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem.
U nas nocnik tak nejak napul-hovino z 90 % v pline,bo si nerekne,respektive rekne,ale az je dokonano.Kdyz je Roman doma,mam vic casu a davam ho na nocnik hodne casto,takze do nej cura a ma radost,ale sam si nepovi.V sobotu nam tata zase odjede a jak je doma clovek an vschno uplne sam,tak ho nekdy zapomenu posadit...Kdyz se zeptamjestli chce,tak VZDY odpovi,ze NE!A Bell,bud v klidu,Emci pliny a hlavne jejich obsah ho taky fascinujou,vzdycky rve,ze Didi kakala. :grinning:
Rika ji Didi,jako mimi a me rika dada jako mama,neumi poradne M :grinning: Takze i my Emulce rikame Didinko :slight_smile:
Tak doufam,ze to nocnikovani rozstipneme ted v lete.Vcera jsme taky koupili maly prkynko,ale Max ho nechtel ani vyzkouset.A asi jsme koupili blby, ten plast neni pres cely okraj misy,takze ho to bude studit.Meli tam jedno paradni od Cam,ale ta cena...430 korun :unamused: .Ale mozna jsme ho meli vzit,bylo vychytany a krasny.
Sin,to je k vzteku! :angry:
Jinak vsem bezplinakum a sikovnejm detickam posilam pochvalu :wink: .Max taky pomaha,hlavne mycka ho bere a pradlo do pracky ho bavi cpat.Ale obdobi vzdoru se zacina pomalu projevovat i u nas...Zitra budeme tyden po Priorixu tetra,mam narvy uz dneska,co se bude dit.Jinak nam prislo pozvani na preockovani TBC,ze nema protilatky.Chteli potvrzeni,ze ma hotovy povinny ocko,tak jsem sla na ten Priorix a povidam si o tom s Podolskou a ta mi rikala,at se na to ted vykaslu,ze je lepsi na leto pichnout zloutenku.Je jaksi vetsi riziko,ze dite chytne hepatitidu,nez ze nekde schrasti tuberu,ze jo.Navic po TBC se 3 mesice nesmi ockovat nic dalsiho,po zloutence uz za mesic jo.A hlavni problem,kterej mi na plicnim zatajili je ten,ze po TBC se cely 3 mesice nesmi do bazenu,bo te vpich hnisa :angry: .Me blbce to nedoslo a nemuset mit to potvrzeni od pediatra,tak jsem mu zkazila leto.A vlastne i nam....Takze na TBC pujdeme az v zari,po sezone.
18. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak my budeme mít dneska hektický den. Za hodinu razíme na návštěvu k tátovi, pak tam nechám po obědě spát Danečka a jdu na poradu do nové práce na vedlejšák. Hned odtamtud pomašíruju za Danečkem, kde už bude čekat i Tomáš a jedeme rychle k zápisu, ať to do 18 hodin stihneme...

Makinko a ty ho učíš během toho, co ještě nosí plínu? My odbourali plíny a hned od prvního dne si musel čůrat do slipů. A to se mu právě moc nelíbilo, takže se to naučil rychle jak na nočník tak na záchodové prkýnko (máme asi za 120 Kč). Ale chápu, že toho máš fakt hodně, kyž máš doma dvě dítka. Roman si teď Emičky užívá co? Jo a DIDI se mi moc líbí :slight_smile: Mám takového tucha, že jí to zůstane navěky, viď? S tou TBC bych to taky do září nehrotila, to by měl naprd, kdybyste nemohli do bazénu a Maxík má vodu tak rád! My teda na léto dáváme klíšťovku kvůli dovolené v přírodě. Žloutenku chceme dát taky, jen nevím, kdy a kam to vecpat.
18. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme na zloutenku za 3 tydny.Leni,jo,jeste ma plinky a posazuju ho na nocnik,nemam zatim odvahu mu dat slipy.Pockam na leto,az bude litat v krataskach po zahrade,to pujde lip a nebudou louze doma. :wink:
18. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Daneček dělal první tři dny louže jak Mája, to je fakt.
18. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Makinko, my jsme na první priorix tetra měli taky šílenou reakci, tři dny nesrazitelný čtyřicítky. A druhá vakcína byla naprosto bez reakce. Tak neboj. Přála bych vám, abyste to měli taky v poho.
18. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,my na drhej priorix taky nic,já na to i zapomněla,že ho dostala a vzpomněla si až bůhví kdy,že vlastně čekáme na reakci :sweat_smile: .Teď po 19.5. můžem dát tu klíšťovku,už jí máme u Pánka v lednici a když jsem tam byla pro potvrzení do školky,tak mi doporučil i tu žloutenku,ale to zas můžem dát až po dalšim přeočkování klíšťovky.......no mazec.To jsem právě moc nechtěla to tělíčko tak huntovat..ale tak snad to do září nějakl všechno zmáknem bez reakcí :slight_smile: .
18. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak jsme byli v nemocnici na chirurgii, malej lezl tak dlouho kolem skříně, až se ducnul o pant, takže důlek na hlavě jak prase, volala jsem manžovi, neb má dnes auto, frčeli k obvodní, ta raději že do nemocnice, tam zase, že to není až tak hrozný, tak nedělali ani rtg (nepadl z výšky, jen se ducnul) a zpět k obvodní, uff uff, a to jsem na něj koukala a říkala, pojď za chvíli přijde babi, udělala jsem dva kroky a prásk.... já se tak lekla, začlo to hned fialovět :fearful: teď už to má jen takový načervenalý, ale nejraději bych ho upoutala do křesílka a ani krok :grinning: ani nevím, jak jsem do tý nemocnice dojela, tam na mě koukali... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
prostě když se daří, tak se daří :astonished:
18. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,s tim ockovanim je to narocny.To je porad neco.
Teda tam je vitr jako prase,ale zas mi pekne uschne pradlo.Ovsem zima nevidana,malej ma venku na sobe normalka slabsi zimni bundu,je to o nastydnuti.
18. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak jaký máš pocity ze zápisu? :grinning: Já sklidila jen úsměvy a ujištění,že třebas během roku se něco uvolní..no ale že si mám stejně přijít pro vyjádření :grinning: .Šli jsme pak ještě do školky v Riegrovce..a tam byl mazec.....fronta až ven :rolling_eyes: .Né jak v Březinách-herna pro děti s hlídací tetou.Hezky s náma dětičky stály ve frontě a kňučely a snažily se zdrhnout....maminky nadávaly.Úplně mě přešla chuť jít ještě i někam do další školky :rolling_eyes: .Byly tam maminky,co oběhávaliy školky snad po celym městě :rolling_eyes: :confused: .
18. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
tak v Březinách paráda,uvidíme,nedelám si nadejej,ale ve Weberovce je to mazec,přesne jak píšeš,fronta,deti taky uknučený a rovnou,že nečapačka :unamused: a já co mám jako delat v tom prosinci,když mi ho nevemou,no tak si hold zařídit placený hlídání,že to už v dnešní dobe nikoho nezajímá-no děsny................tak snad pujdu do toho druhýho nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
kde pracuješ,teda brigádničíš??????? :wink:
18. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
no my byli taky dneska u zápisu a u nás naprostá pohoda! Děti si hrály, učitelky je hlídali a my to tam řešili, ale plno je všude, letos je prý mimořádný rok, protože má hodně dětí odklad, tak uvidíme! :sweat_smile: Ale je fakt, že zrovna nás jako asi i Bell, nic netlačí! Je ale fakt, že když je ten zápis jenom jeden den, tak co ty maminky a hlavně děti když mají stát někde frontu jak píšete, to je děs... :confused:
18. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,nás když nevezmou no tak holt tam půjdem příště zas a pak zas....... :grinning: až nás vezmou,aby jsme už neotravovali :grinning: .Ale těch mamin,co jsem tak vyslechla je mi líto.nadávaly až hrůza,že jdou už do práce a co maj jako dělat a že jim i někde doporučili ať si platěj v Rákosníčkovi a kde na to maj bát apod. :unamused: No maj recht ,je to bída.A horší je,že i v Rákosníčkovi i v Bělásku nmaj nrváno i když je to nepoměrně dražší.Páč já volal i do těch Běláskovejch mikrojeslí a maj plno :unamused: .Třeba v tej Riegrovce mi ta ředitelka řikala,že vloni přišlo 110 dětí a brali jich 50 a letos to bude nejspíš + - stejně :unamused: .
18. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,tý brďo no hlavně,že je je malej v pořádku.Čoveče,ale takovejch úrazů ještě bude.......Ono to u těch dětí vypadá děsivě,ale jsou jak gumáci :slight_smile: .Samo je lepší teda se radši ujisit a nechat prohlídnout :slight_smile: .
18. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sing,
no koukám,že se taky nenudíte,ukaž nové sedátko???????????jsem zvedavá :wink:
18. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,Natt,se budu muset registrovat :grinning: .Máš recht,v Březinách to měli dobře zorganizovaný :slight_smile: ...........za to v tej Riegrovce fakt děs běs :unamused: .Čoveče zrovna tam maminky řikali proč vlastně sebou brát dítě,když oni u těch zápisů po těch dětech vlastně nic nechtěj :confused: ani by tam vůbec nemusely bejt :fearful: ......a my se už naučili všechny barvičky aj jejich kombinace :grinning: a rozšířili si znalosti zvířátek :grinning: ..........no ono se nám to nezkazí :grinning: .....na Janičku to dost zabírá.Když jí chi něco naučit tak jí řeknu,že to musí umět do školky :sweat_smile: a ona spolupracuje........teda krom těch plín.Dneska teda kdyby jsme nikam nešli,tak byla celej den jen v kalhotkách a dobrý.Dokonce jsem jí nahlodala,že když půjdem ven bez plíny jen v kalhotkách tak bude moc čůrat venku.třeba na trávníček nebo na kytičky :grinning: ......tvářila se,že jí to jako zaujalo :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vedela,proc k zapisu nelezeme...Ale pristi rok to zkusime.Sakrys,docela me mrzi,ze je tchyne v duchodu,delala leta hospodarku pro skolky,naposledy na Staraku,kam chceme.Snad tam ma jeste nejaky znamy.
18. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli na zápise v Máchovce ... odpoledne asi ve 4 jsme měli pořadové číslo 76 ... fronta žádná a měli tam napsáno, přijďte bez dětí .... je to mazec, ale také nás naštěstí nic netlačí ...
19. kvě 2010 ve 04:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak s těma školkama je to na štíru, nejlepší je to, že to nikoho nezajímá, ač pořád chtějí zvyšovat porodnost, aby na nás měl v důchodu kdo vydělávat :frowning2: je to bohužel moc smutný, budiž že těm co jsou teprve dva roky tak to je tolik nebolí, ale fakt je co mají dělat maminky, které musí nastoupit do práce a do školky jim dítě nevezmou... :confused:
u nás jinak dobrý, malýmu se asi něco v kebulce přehodilo, včera řádil jak blázen, je prostě nevybitej :unamused:
dneska letíme na kožní, neb se mu na zádech udělala šílená vyrážka přímo u toho ekzému, tak nevím co to zas je :rolling_eyes: do Rákosníčka a velký nákup
tak pa všem a přidávám fotku nového křesílka
19. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tedy s těma školkama to je nářez!!!
Se děsím příštího roku - já už do "té naší" mailovala v březnu, tak prý máme normálka přijít k zápisu - uvidíme, berou tam tak 8 - 9 dětí!!!!!!
Nějak to dopadne. Zatím na to nemyslím, do práce chodím už teď.
Jen jsem vyslechla včera v busu rozhovor, kdy jedna maminka říkala, že ve školce nahlásila, že jde do práce (a nejde), ale že jí řekli, že kdyby se muselo natvrdo rozhodovat, tak musí dodat potvrzení od zaměstnavatele s razítkem...

Sin, to se nedivím, že jsi se vylekala!!!! Tak snad to bude OK, člověk má holt strach...
19. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sing,
to je nebo to neni Fábula ;ale vypadá :wink:
19. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek