• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Hezký den,

dneska budíček v 8,30, takže paráda.

Pavli, dneska ven nepůjdeme, prší :frowning2: Stačí, že musíme párkrát vyběhnout s Májou. Ta udělala louži a za 10 vteřin šla domů sama.

Bell, taky uvažuju, že bych ještě v létě dala to očkování na žloutenku. Kolik stojí a kolikrát se očkuje?

Sin, už jste v pohodě? Ty jo, ty rány kolikrát vypadaj děsně, já vím. A křesílko super! Kolik jste za něj dali, jestli se můžu zeptat? A je to polstrování pod Dájou omyvatelné nebo bavlna?

Verčo, takovej podvůdek jo? Ale určitě by musela doložit z personálního, že bude nastupovat.

Natt, budu pro nový týdeník Naše adresa dělat korektury (v pátek a v neděli odpoledne) a z domova pro ně budu psát servisy, co bude v kinech, divadlech atd.

My byli u zápisu kolem 16,30, dřív jsme to nestihli. Ale bylo to prima, sešli jsme se tam jen dvě rodiny, takže na nás byl i čas. Daneček s tatínkem si hráli a já poctivě vyplňovala lejstra. Prý jde letos málo dětí do školy a hoodně přihlášených, takže budou brát málo prcků. Prý to vidí bledě s rozhodnutím, ale máme si pro něj přijít 8.6. a budeme jako náhradníci, kdyby od ledna nějaké dítě vypadlo. Taky nám zatím o nic nejde.
19. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, já jsem chlapeček na nočníku :grinning:
19. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
fotka moc pěkná!
No procházka mě fakt mrzí, protože včera jsme byli venku pořád a dneska je to na palici! :fearful:
19. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme včera měli hrozně lítání, domů jsme se dostali někdy po 17. hodině a pryč jsme byli od rána. Je to naprd, třeba se to ještě vyjasní, to bychom si písly...
19. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám na vás velkou prosbu. Nevíte, jak se oficiálně jmenuje kavárna místo galerie Hefaistos a případně, kdo je majitelem?
19. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to nevim.
U nas super noc,Em se najedla v 8 vecer a pak vstavala az ve 4,znovu gabl a spinkali jsme do 8,super! :wink:
19. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no tak to je solidní podvůdek,fakt že jo :rolling_eyes: .Já teda bych dala nevim co za to,aby Janička mohla aspoń na těch 5 dní v měsíci do školky........ale zasejc jsem soudnej člověk,když prostě je hodně těch co to potřebujou nutně,tak s e z toho věšet nebudu a prostě půjde do školky až v době kdy bude muset už opravdu jít.

Maki,čovčeče jestli máte nějaký kontakty na zaměstnance školky,tak je začnětě radši už teď oprašovat a družit se :grinning: .Uteče to jako voda a nějaká ta přímluvička se vždycky hodí :wink: :grinning: .Ředitelka v tej Riegrovce hnedla poznala ke komu chodí se zubama....tak já na ní udělala psí oči :grinning: ..ovšem že jo no.Usmívala se a snažila se mi opravdu vysvětlit,že to fakt ani klapnout nemůže :grinning: ,ale aspoň už je tam člověk profláknutej a holt příští rok jdem zasejc no :grinning: .Ta zástupkyně řed. v Březinách si mě taky už pamatovala,že jsem jí tam chodila otravovat už měsíc předem :grinning: ,tak mě aspoň pochválila,že jsem taková pořádná a určitě mám všechno vyplněný :grinning: (no měla jsem asi tak půlku,ale evidentně to stačilo :sweat_smile: ).......tak mi spoň dávala naděje,že se během roku ty stavy dětí mění,že by se i mohlo stát,že by nám jí tam vzali třebas na podzim nebo v zimě.....

Leni,parádní fotečka :grinning: :grinning: :grinning: .Čoveče kam ty na ty vedlejšáky chodíš?To je vcelku solidní prácička :slight_smile: .Jsem si na tebe vzpomněla dneska ráno,když jsem vezla Janičku k babičce a míjela jsem v Riegrovce Oriflame.jsem si už dřív řikal kam tam pro to jezdíš a až dneska jsem si tej cedule na baráku všimla :grinning: ani nevim proč....a to tam jezdim neustále kolem toho :grinning: .
19. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ta prácička si našla v podstatě mě. Solidní to je určitě a už se na to moc těším. Bude to totiž i super projekt. Redaktoři budou psát na průtahu v nové kavárně (místo Semaforu naproti spořitelně) mezi lidmi. Lidi můžou dávat podněty, komunikovat přímo s novináři, kecat do toho a tak. Navíc to budou pozitivní noviny, na což se fakt těším, toho je málo.

Jooo Oriflame už nedělám, jsem akorát nakupovala nejvíc sobě :grinning:
19. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ad. školka: My šli až před půl třetí (já přemýšlela, jestli tam nemám naklusat hned sama na tu jednu, ale Macek furt jak půjde k tomu zápisu, tak jsem ho dala spát, že teda půjdeme na druhou. Samozřejmě neusnul, zlobil, takže než jsme se tam pak dohrabali, bylo už pozdě. Měli jsme číslo 33. Tak si už druhej den nadávám do hus, že jsem tam fakt nešla hned. Jo, co se týče práce, tak paní ředitelka řekla, že na to letos stejně vůbec nekouká (tak na co tedy? :confused: ), takže teď se teda budu taky ty 3 týdny klepat jak ratl. Já už chci jít od června na pracák, abych měla aspoň nějaký to vlastní kapesný. A práci si už taky nějakou chci sehnat, už mi doma fakt hrabe.
No a ze školky jsme jeli rovnou na kontrolu na ORL, kde jsme měli být už před 14 dny, jenže jsme furt marodili...a od neděle má Ondráš zase zeleňáky. Takže nás paní doktorka poslala na RTG dutin a ve čtvrtek znova k ní...a že si ho mám nechat doma a dohlížet na řádné smrkání... :angry: já už fakt nechci!!!
Dnes ráno ke Košařce, kupodivu to šlo vcelku hladce, přišla jsem tam těsně po osmé, byla jsem 11. a měla se vrátit cca v půl 11. Takže šupem pro čerstvý housky a dětem dovézt druhou snídani (v 7 jedí jogurt nebo tak něco), Kouzelná školka a pak to sbalit a do Polikliniky na ten rentgen. Asi nás vzali přednostně, páč před námi brali jen jednu paní a i ta čekala v kabince, až Ondru "vyfotí", pána, co už tam seděl, volali až po nás. Takže jsme byli zase za půl hodinky doma, já se bála, že to budu mít ke Košařce jen tak tak. Tam jsem přišla, přede mnou jen jedna paní, takže pohodička. Po mně už nikdo nebyl.
Jo, v pondělí jsem si u Bati objednávala botičky přes net (v krámě neměli moje číslo) a už je mám na nohou :slight_smile:
A ještě z pondělka máme dobrý zážitek, kolem baráku sekali veřejná prostranství, děda měl kamsi jet autem, vyjel před barák a když zavíral bránu, jednomu šikulovi odletěl od kosy šutr a rozbil dědovi zadní okno. Takže celej den zas lítal kolem auta :frowning2:
19. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak az me neco ve meste vytoci,tak muzu vlitnout do novin a hned je donutit,aby to hodili na pair,jo? :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tou školkou, já jsem se bavila včera s ředitelkou a ta mi tak nějak řekla, že větší šance je, když si děti nahlásíme na celý měsíc a pak když je vemou, tak se to dá domluvit na těch pět dní a je fakt, že když jsem si na zadní straně četla ty kritéria, tak když chce čelověk dítě dát na těch pět dnů, tak je to někde až ke konci, takže jsem tam dala celý měsíc a uvidíme :wink:

Jo a Jarda už nám moc nechodí na nočník, ale spíš na velký záchod, tak mám radost! :sweat_smile:
19. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, jasně! Přesně tak :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já tam ke konci nedala nic, ředitelka mi řekla, ať to klidně nechám být a nic tam nevyplňuju. Že si jen pohlídaj, kdy mu bude 2,5 a pak by mi zavolali jako náhradníkovi. Tak jsem zvědavá. Každopádně kdybych neotěhotněla, tak mi došlo, že budu potřebovat, aby Daneček šel do školky v půlce května 2011 a to souvisí s tímhle zápise a ne tím dalším... uf
19. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak to v tej kafárně budem asi porád :grinning: .Možná by to měli přejmenovat na stěžovatelnu :grinning: .

Leni,myšlenka je to dobrá.....ale jak dlouho vydrží? :fearful: No každopádně až tam v tej kafárně někdo bude tak jim tam přijdu říct,aby se pokud možno mluvilo o tom jak je celý město bariérový :rolling_eyes: .Já teprve teď jako matka s kočárkem vidim kam všude se nedostanu.Lidi na vozejčku jsou tu úplně odkecaný :unamused: .Počínaje chodníkama,přes úzký dveře až po blbých pár schůdku třebas na poštu,že.A lesopakrk pod Kváďákem.......nějakej retardovanej umělec tam nechal zvelebit cestičky tim,že je vydláždil...ovšem udělal tam tak zhruba po 50m dva schůdky :angry: :angry: :angry: :angry: neskutečný fakt.Asi bylo moc pracný zvolit jinou bezbariérovou metodu zvelebení.A to nemluvim o tom,že udělali ve svahu lavičky.........který kopírujou terén......takže když si člověk sedne tak sjíždí zadkem na jednu stranu :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .Jsme si s manžou řikali,že to je jak ty dětský kresbičky stromů na kopci :grinning: ..........no prostě......někdy vlžim foto až tam zase zajdem,fakt zůstává rozum stát :sweat_smile: .
19. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, klidně přijď a klidně můžeš i napsat a oni ti to otisknou. JInak je to hodně úspěšný i v jiných městech ČR, kde už to jede rok.
19. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
kavárna Galerie a majitel Václav Šedivý :wink: ,leni já jdu ted na přeočkování na druhou,ted je v akci tenhle měsíc :wink:
19. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni,no vidiš,jsem ti chtěla napsat,že s tou žloutenkou nevim.......on mi to Pánek i řikal,ale my tam teď chodíme celá rodina,takže....jestli to řikal tak už jsem ho chudáka asi neslyšela.Příští týden tam jdem zas......tak se pokusim udržet myšlenku v hlavě do podrobna :sweat_smile: .
19. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a tady vkládám foto Jarušky v bodýčku od Lenika......musim honem honem vyzkoušet všechny oblečky neb pomalu ale jistě vyrůstáme z velikosti 62 :fearful:
19. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky za info a za druhé info :slight_smile:

Bell, no krááása nebeská, moc děkuju za vložení fota. Jarušce to moc sluší. A počkej, vám už nebude ani 62???
19. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, teď na to koukám, takže my máme v Děčíně Café Galerie a Kavárnu Galerie, to je teda "nápadité" :grinning:
19. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,Jarusky je kus :slight_smile: .To my teprve na 62 najizdime,zatim ji stacila 56. :grinning: A bodycko od Leni jeste zapneme na tu prvni radu patentku v pohode.Bell,kolik vazi?My jdeme zitra nebo v patek na 6nedelni kontrolu,tak jsem zvedava.
19. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mimochodem jsme dneska zjistili,ze Max umi poznat cervenou,modrou,zelenou a zlutou barvu.Jeste to neumi moc rict,ale pozna je.A to jsme nijak netrenovali,jen tak mezi reci.... :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě taky říkám, že jsme velikost 56 měli docela dost dlouho a pak jsme snad nejdýl unosili tu vel. 62, ta byla Danečkovi dlouho.
Makinko, my jsme už Danečka z barev taky zkoušeli, neříká, ale pozná, podává nám to podle barev, které si říkáme. Max je taky šikula!
19. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
On jakztakz rekne zluta a misto modra je to bodra. :grinning:
19. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale i tak, to je náhodou dobrý. Však víš, že Daneček se k mluvení nemá! :wink:
19. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nám se Janička naučila barvy koukáním na auta a pak podle lentilek :grinning: .

Maki,no Janička měla včéra na převážení 5615g.Na šestinedělní jdem zasejc v úterý i s tou počůranou plínkou.Nějak nám nabírá no.v porodnici ztratila 300g.za to doma.... :grinning: .A hlavně jde do dýlky teda no.Začínám mít i pocit,že snad přerostě i Janičku.jaňule npř.měla v šetitýdnech 5250g :fearful: a z 62 jsme začli vyrůstat myslim až na konci druhýho měsíce.nebo tak nějak,já už si to zasejc tak nepamutuju.Drobek holt nebude :fearful: .
19. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no jo, všude dobře, doma nejlíp...
19. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak u nás lepší, bebí je jen taková malá odřeninka, takže v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sedátko máme z netu, z baby-car, zn. 4baby mají různé motivy (jungle, africa, australia,my máme antarctida), cena 1624,- + poštovné 110,- a sedátko je vypolstrovaný a na povrchu je takový jako igelit, takže lehce omyvatelný, myslela jsem, že to bude studený, ale jak na to sáhnu, tak za chvíli teplíčko, takže dětičky mají pohodlí, zatím jsem spokojená, akorát ten igelit trochu klouže, takže Dájovi trochu jezdí prdka, ale on si ještě nezvykl, tak snad to pak bude dobrý :grinning:
a dneska jsme byli znovu na kožním, máme další mastičku, ale jednou jsem to mázla a hned je to lepší, doufám, že to bude mít stejně dobrý pokračování :wink:
Laro, taky se nám to s tím sekání veřejné zeleně stalo, já v Praze na školení a manža se vracel z Anglie :sweat_smile: takže ač to normálka nemusím, tak nás zachránila zvědavá sousedka, která věděla, že manža jezdil v MHD a tam jim dali kontakt na manžu, tak nám policajti volali a tech. služby cálovaly :fearful:
19. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, tak to je pěkný sedátko, hlavně, když je omyvatelný, to se bude hodit :grinning:
19. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ty jo,obryne Stáňa :grinning: Uctyhodna vaha.My mame letecky vazeno na nasi domaci digivaze asi 4,40.Ty nedelas nic jinyho,nez ze kojis,co?
19. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek