Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
miranda77
19. kvě 2010
v kavárně Galerie jsem byla dnes ... super hřiště pro děti,i když by se o bezpečnosti někdy dalo pochybovat, ale Dája je vždy nadšená .... a další ale: k džusu či kávě Vám nedaj vodu z kohoutku, jít s dítětem na záchod je taky masakr ...
miranda77
19. kvě 2010
jo a taky jsme si dali jednou sraz s kamarádkou a dětzmi před galierií - já čekala u pošty ona v Hefaistu 🙂
verca111
19. kvě 2010
AHojky 🙂

Tady to je samý šikula - Maxík je borec!!!!

Bell, Jaruška je kusanec, ale to u vás není nic novýho, že?
My z 56 vyrostli po týdnu 😃 Však to znáš....

Leni, to je dobrá brigádka - taková příjemná a doufám, že noviny budou fakt pozitivní 😉

My dneska vyrazili ven až navečer, když přestalo pršet - měl holiny a on to márád, tak jsme ťapali do louží a byla legrace 😃
makinka.1
19. kvě 2010
Max ma taky holinky rad.Rika jim holily 😃 Akorat se mu v nich ukrutne poti nohy. :-|
bellatrix13
19. kvě 2010
Maki,no jo Stáňa 😃 😃 😃 ....čoveče ani mi nepřijde,že bych furt kojila 😕 máme docela dlouhý intervaly....jak kdy teda.Ale dvě hoďky určo,když jsme venku nebo někam jedem tak i čtyry hoďky.Minule nám zasejc vytuhla a nechtěla dlabanec pět a půl hodiny....to jsem se i na ní chodila furt koukat,jestli ještě dejchá.Ovšem není to každý den,že :-N .Když má žízeň tak si malinko cucne i po hodině,ale velkje dlabanec fakt tak nejdřív po těch dvou.to vcelku jde.Janička si řikala i po hodině 😕 Jen kdyby ty prdíky nebyly...........chjooooo to jí nedá spát.Já jsem jí zrovna dneska řikala,že má problém neb chodit nemůže,sedět taky ještě ne,ale ležet se jí nechce 😃 ,tak se tak na mě jenom mile usmála..... 😃 😃 😃 zlobidlo jedno naše malinký.Jinak holinky u nás taky frčej 😃 .Cestou do krámu jsme šli za takovýho jásotu a že chce černý :-N .........černý teda naštěstí neměli neb já jí furt cpala barevný,ale nakonec si vbrala a hned v nich i chtěla odejít a všem cestou hlásila,že má nový holiny 😃 ..............takový radosti,když řeknem že si je může vzít a takovýho brekotu,když je venku vedro a nemůže 😃 .Ovšem taky sejí v tom potí noha a to jakože hodně :-| .
bellatrix13
19. kvě 2010
Holky....tak já v tom mám už asi trochu maglajs..........takže Semafor byl tam co byla před tim pizzerkaa ještě před tim Vietnamci,že jo............řikám to dobře?Takže už to nejni Semafor a je to Galerie............stejně jako Galerie na kruháči a Galerie na Teplický ........řikám to porád ještě dobře? :-N ..............tedy já jako nevim jo..........ale nenašel by se nějaký originálnější název?! 😃
bellatrix13
19. kvě 2010
tak jsem ještě přihodila další fotky na FB : http://www.facebook.com/album.php?aid=15654&id=...

Týýý jo,ale už fakt letim do pelechu 😕 :-N
nattally
20. kvě 2010
dobré ránko,
teda bell to já už dávno spim,Janička si vybrala krásný holinky 😉

proto já řikám Galerii na kruháku -Stelinka a Galerii na Teplický-Hefaistos 😉 a je to 😉 😉
lenik_25
20. kvě 2010
Bell, ne. Tam, kde byla pizzerka a předtím vietnamci, není teď nic a bude tam ten týdeník Naše adresa. První kavárna s názvem Café Galerie je vedle Stellinky. Druhá kavárna s názvem Galerie je Hefaistos.
terezam22
20. kvě 2010
Ahoj holky,

Tak jsem doma po vytržení oosmičky,hubu mám stuhlou.Dr si ze mě dělal srandu zda nejsem zpěvačka z Děčínskýho sboru-páč jsem při injekci a následném zákroku -HUČELA 😃 nevím teda jak Vy ale já přitom musím aspoň hučet,když nemůžu nic jinýho 😃
Myslím že dnes se asi nenajím....koutek mám spadlej jak kdyby mě klepla pepka,no pohled pro Bohy!!!Ale už to je aspoň za mnou..ufufuf

Mak a Bell teda dítka Vám rostou no nádhera!! 🙂 jsou to sluníčka 😉
lenik_25
20. kvě 2010
Terez, doufám, že máš zásobu ibalginů, kdyby to šlo k sobě. A hučela jsi jo? 🙂 Já taky vydávám divný zvuky, když mi doktoři něco prováděj 😃
terezam22
20. kvě 2010
No Leni snad jo,já je moc neberu to spíš chlap cpe do sebe ibalgin,no musím se juknout,když tak obejdu sousedy,jěště že je máme 😃 ,jj vydávala jsem luzné zvuky 😃
jak si lehne malej po obídku jdu taky,páč aby to zbytečně dlouho nekrvácelo,už mám potřebu vše strhat..........
lenik_25
20. kvě 2010
My to taky doma vůbec neužíváme, ale když je nouze, tak to už zabere, protože tělo na to není zvyklé.
singid
20. kvě 2010
ahojda,
my zase doplnili další zoubek, takže už máme oba horní i oba dolní 😃 ale protivný a plačtivý je dnes až hrůza

u nás ibalgin docela frčel, neboť já před porodem měla ms hrozně bolestivou, bez ibalginu jsem nemohla nikam vyrazit, zkoušela jsem to i jakože to přebolí, ale vždy se mi udělalo tak zle, že jsem omdlívala :-o teď to můžu doma příapadně vyležet, tak už to moc neužívám, ale manža měl kdysi bouračku a hnul si s krční páteří a jednou za čas umírá (a to fakt doslova 😢 takže to mu taky pomáhá)
jinak já se tedy u dr. cukám 8-( třeba na gyndě jak jsem našponovaná a čekám, tak se pak vždy leknu a cuknu, takže ze mě Šedivý nemůže, prý se nemám bát 8-((jemu se to řekne, co?) a u zubaře taky

Leni, kdyby to s těmi novinami klaplo, tak by to bylo super 😎 Bell s tím bezbariérovým přístupem máš pravdu, kočárkem se dá přes obrubník vždy nějak projet, ale invalidou na vozíku bych opravdu nechtěla být, je to smutný 😞 já hlavně v zimě nadávala, jak se ti chudáci třeba mají dostat z baráku na nákup.... ]-( ]-(

jo a novinka, včera nám přišel papír z byťáku, že si můžeme jet vyzvednout smlouvy o převodu bytu do osob. vlastnictví, JUPÍÍÍÍ
lenik_25
20. kvě 2010
Sin, že by nám to přišlo taky? Tak to jsem zvědavá, žádali jsme zhruba ve stejnou dobu jako vy a taky čekáme.
singid
20. kvě 2010
Myslím Leni, že jestli nebudete mít žádné doplatky (třeba na okna nebo zateplení) tak by to mělo přijít každým dnem 😃 nám tedy paní říkala, že byty bez dluhů jsou první a pak až řeší byty s dluhem, že to musí zařizovat přes banku a to prý trvá déle... 😉 tak držím palec
larakroft
20. kvě 2010
Holky 😞
My už máme podruhý během měsíce pro Ondru celkový antibiotika...měl ty dutiny chycený 😞
bellatrix13
20. kvě 2010
Leni,jo táák,ale jinak jsem se vcelku trefila 😉 😃 .Já se jen chtěla ujistit,že to je tam kde myslim,že to asi jako bude 😃 .
bellatrix13
20. kvě 2010
No Terez,manža se cpe(teda jednou za sto let) práškam na bolest zubů..nějaký od C,já ti to zjistim.Mě je jednou tak ydal,když jsemmyslela,že budu bolestí mlátit hlavou o zeď a potřebovala jsem do práce na noční 😕 a fakt hned zabral a já byla práce schopná :-N .
lenik_25
20. kvě 2010
Singid, tož my jsme byt bez dluhů 😃

Laro, chudák, držím palečky, ať je brzy v pořádku.

Bell, jako je to tam, kde si myslíš, že to jako je 😃
makinka.1
20. kvě 2010
Cau zeny.Tak jsme po 6ti nedelni kontrole,vsechno v cajku,Em ma 4490 g a 56 centaku 🙂 .Dostala pochvalu.V cekarne to byl masakr,napocitala jsem 12 maminek+1tatinek a 14 deticek ruznyho veku v cekarnicce 3x3metry.Na prebalovak jsem musela cekat,vzdy 2 mimina na jednom,abych se mohla svliknout,musela mi cizi pani podrzet Emulku a jeste mi ji pomohla vybalit ze zavinovacky.Pro hracky a batolata nebylo kam slapnou a bylo tam tak 30 stupnu,pitia jsem se jako dvere od chliva.No maso. :-S
Co me ale dostalo byla pani,co prijela kocarkem spolu se mnou,mela holcicku tak 4 mesicni,nabalenou v kombineze a v kocarky ovci fusak.To me teda zarazilo.Navic holcicka teda nebyla podvyzivena,myslim,ze ji melo co hrat,byl ji kus.By me zajimal,co by ji dala,byt -15,ne +.Divne toto....
makinka.1
20. kvě 2010
teda pisu jako dement 😃 pitia-potila.vy rozumnet,ze? 😃
lenik_25
20. kvě 2010
Makinko, gratuluji k super kontrole. Šikovná, to ty opravdu jsi. A teda ta druhá maminka byla asi blázen, ne?
zdenkapo
20. kvě 2010
Makinko,
ahoj,gratuluji k Emě ....někdy v listopadu si mi posílala info o dr. Rubešovi do IP a už jsme skoro měsíc doma-rodila jsem v Ústí.... info mám v pase u fotky 😉 chtěla bych tě poprosit,jestli nevíš,jak jsou v nemocnici v Děčíně na ortopedické poradně v tom paneláku nad vrátnicí,už si to nepamatuju,který den v týdnu a od kolika do kolika tam jsou-přeci jen jsem tam byla před 3 lety skoro...
makinka.1
20. kvě 2010
Ahoj,moc gratuluju!!!!My jdeme na kycle pristi pondeli mezi 10-12 hodinou. 🙂 😉
makinka.1
20. kvě 2010
Super hokej!!!!! 😃
zdenkapo
20. kvě 2010
děkuji.... taky nám vyšel páreček jako tobě 🙂 takže na těch kyčlích jsou každé pondělí od 10-12 hodin?
a objednávat se tam nemusí dopředu?
makinka.1
20. kvě 2010
Sorry,kecam,jdeme v utery.25.5.Ale jestli jsou tam pravidelne,to ti nepovim.
makinka.1
20. kvě 2010
Ale asi jo,koukam na tu zadanku a mam tu nacmarano,ze utery od 10-12.Tady je telefon,radsi si cinkni:412 705441 😉
verca111
20. kvě 2010
Ahojky 🙂

Singid, to je super -samé dobré zprávy, to ti moc přeju....

Zdenko, na kyčlích jsou pravidelně v ty úterky - jak píše Maki.

Maki, to je maso, co??? Taková čekárna - u nás to bývá občas podobné... 😞 a některé maminky neví, co roupama na ty děti narvat, asi jim nikdo neřekl o pravddlu jedné vrstvy navíc...???
Emi je super, má Petíkovu porodní váhu 😉

Holky, snad už se trochu oteplí, ne? Tohle je děsný, my nosíme fleesku... 😞 A to jsem koupila takový pěkný letní kompletek z Topolina 😃