• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
v kavárně Galerie jsem byla dnes ... super hřiště pro děti,i když by se o bezpečnosti někdy dalo pochybovat, ale Dája je vždy nadšená .... a další ale: k džusu či kávě Vám nedaj vodu z kohoutku, jít s dítětem na záchod je taky masakr ...
19. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsme si dali jednou sraz s kamarádkou a dětzmi před galierií - já čekala u pošty ona v Hefaistu :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Tady to je samý šikula - Maxík je borec!!!!

Bell, Jaruška je kusanec, ale to u vás není nic novýho, že?
My z 56 vyrostli po týdnu :grinning: Však to znáš....

Leni, to je dobrá brigádka - taková příjemná a doufám, že noviny budou fakt pozitivní :wink:

My dneska vyrazili ven až navečer, když přestalo pršet - měl holiny a on to márád, tak jsme ťapali do louží a byla legrace :grinning:
19. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max ma taky holinky rad.Rika jim holily :grinning: Akorat se mu v nich ukrutne poti nohy. :unamused:
19. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no jo Stáňa :grinning: :grinning: :grinning: ....čoveče ani mi nepřijde,že bych furt kojila :fearful: máme docela dlouhý intervaly....jak kdy teda.Ale dvě hoďky určo,když jsme venku nebo někam jedem tak i čtyry hoďky.Minule nám zasejc vytuhla a nechtěla dlabanec pět a půl hodiny....to jsem se i na ní chodila furt koukat,jestli ještě dejchá.Ovšem není to každý den,že :sweat_smile: .Když má žízeň tak si malinko cucne i po hodině,ale velkje dlabanec fakt tak nejdřív po těch dvou.to vcelku jde.Janička si řikala i po hodině :fearful: Jen kdyby ty prdíky nebyly...........chjooooo to jí nedá spát.Já jsem jí zrovna dneska řikala,že má problém neb chodit nemůže,sedět taky ještě ne,ale ležet se jí nechce :grinning: ,tak se tak na mě jenom mile usmála..... :grinning: :grinning: :grinning: zlobidlo jedno naše malinký.Jinak holinky u nás taky frčej :grinning: .Cestou do krámu jsme šli za takovýho jásotu a že chce černý :sweat_smile: .........černý teda naštěstí neměli neb já jí furt cpala barevný,ale nakonec si vbrala a hned v nich i chtěla odejít a všem cestou hlásila,že má nový holiny :grinning: ..............takový radosti,když řeknem že si je může vzít a takovýho brekotu,když je venku vedro a nemůže :grinning: .Ovšem taky sejí v tom potí noha a to jakože hodně :unamused: .
19. kvě 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....tak já v tom mám už asi trochu maglajs..........takže Semafor byl tam co byla před tim pizzerkaa ještě před tim Vietnamci,že jo............řikám to dobře?Takže už to nejni Semafor a je to Galerie............stejně jako Galerie na kruháči a Galerie na Teplický ........řikám to porád ještě dobře? :sweat_smile: ..............tedy já jako nevim jo..........ale nenašel by se nějaký originálnější název?! :grinning:
19. kvě 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
teda bell to já už dávno spim,Janička si vybrala krásný holinky :wink:

proto já řikám Galerii na kruháku -Stelinka a Galerii na Teplický-Hefaistos :wink: a je to :wink: :wink:
20. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ne. Tam, kde byla pizzerka a předtím vietnamci, není teď nic a bude tam ten týdeník Naše adresa. První kavárna s názvem Café Galerie je vedle Stellinky. Druhá kavárna s názvem Galerie je Hefaistos.
20. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem doma po vytržení oosmičky,hubu mám stuhlou.Dr si ze mě dělal srandu zda nejsem zpěvačka z Děčínskýho sboru-páč jsem při injekci a následném zákroku -HUČELA :grinning: nevím teda jak Vy ale já přitom musím aspoň hučet,když nemůžu nic jinýho :grinning:
Myslím že dnes se asi nenajím....koutek mám spadlej jak kdyby mě klepla pepka,no pohled pro Bohy!!!Ale už to je aspoň za mnou..ufufuf

Mak a Bell teda dítka Vám rostou no nádhera!! :slight_smile: jsou to sluníčka :wink:
20. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, doufám, že máš zásobu ibalginů, kdyby to šlo k sobě. A hučela jsi jo? :slight_smile: Já taky vydávám divný zvuky, když mi doktoři něco prováděj :grinning:
20. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Leni snad jo,já je moc neberu to spíš chlap cpe do sebe ibalgin,no musím se juknout,když tak obejdu sousedy,jěště že je máme :grinning: ,jj vydávala jsem luzné zvuky :grinning:
jak si lehne malej po obídku jdu taky,páč aby to zbytečně dlouho nekrvácelo,už mám potřebu vše strhat..........
20. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to taky doma vůbec neužíváme, ale když je nouze, tak to už zabere, protože tělo na to není zvyklé.
20. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
my zase doplnili další zoubek, takže už máme oba horní i oba dolní :grinning: ale protivný a plačtivý je dnes až hrůza

u nás ibalgin docela frčel, neboť já před porodem měla ms hrozně bolestivou, bez ibalginu jsem nemohla nikam vyrazit, zkoušela jsem to i jakože to přebolí, ale vždy se mi udělalo tak zle, že jsem omdlívala :astonished: teď to můžu doma příapadně vyležet, tak už to moc neužívám, ale manža měl kdysi bouračku a hnul si s krční páteří a jednou za čas umírá (a to fakt doslova :cry: takže to mu taky pomáhá)
jinak já se tedy u dr. cukám :rolling_eyes: třeba na gyndě jak jsem našponovaná a čekám, tak se pak vždy leknu a cuknu, takže ze mě Šedivý nemůže, prý se nemám bát :rolling_eyes:(jemu se to řekne, co?) a u zubaře taky

Leni, kdyby to s těmi novinami klaplo, tak by to bylo super :sunglasses: Bell s tím bezbariérovým přístupem máš pravdu, kočárkem se dá přes obrubník vždy nějak projet, ale invalidou na vozíku bych opravdu nechtěla být, je to smutný :frowning2: já hlavně v zimě nadávala, jak se ti chudáci třeba mají dostat z baráku na nákup.... :angry: :angry:

jo a novinka, včera nám přišel papír z byťáku, že si můžeme jet vyzvednout smlouvy o převodu bytu do osob. vlastnictví, JUPÍÍÍÍ
20. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, že by nám to přišlo taky? Tak to jsem zvědavá, žádali jsme zhruba ve stejnou dobu jako vy a taky čekáme.
20. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím Leni, že jestli nebudete mít žádné doplatky (třeba na okna nebo zateplení) tak by to mělo přijít každým dnem :grinning: nám tedy paní říkala, že byty bez dluhů jsou první a pak až řeší byty s dluhem, že to musí zařizovat přes banku a to prý trvá déle... :wink: tak držím palec
20. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :frowning2:
My už máme podruhý během měsíce pro Ondru celkový antibiotika...měl ty dutiny chycený :frowning2:
20. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo táák,ale jinak jsem se vcelku trefila :wink: :grinning: .Já se jen chtěla ujistit,že to je tam kde myslim,že to asi jako bude :grinning: .
20. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Terez,manža se cpe(teda jednou za sto let) práškam na bolest zubů..nějaký od C,já ti to zjistim.Mě je jednou tak ydal,když jsemmyslela,že budu bolestí mlátit hlavou o zeď a potřebovala jsem do práce na noční :fearful: a fakt hned zabral a já byla práce schopná :sweat_smile: .
20. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, tož my jsme byt bez dluhů :grinning:

Laro, chudák, držím palečky, ať je brzy v pořádku.

Bell, jako je to tam, kde si myslíš, že to jako je :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Tak jsme po 6ti nedelni kontrole,vsechno v cajku,Em ma 4490 g a 56 centaku :slight_smile: .Dostala pochvalu.V cekarne to byl masakr,napocitala jsem 12 maminek+1tatinek a 14 deticek ruznyho veku v cekarnicce 3x3metry.Na prebalovak jsem musela cekat,vzdy 2 mimina na jednom,abych se mohla svliknout,musela mi cizi pani podrzet Emulku a jeste mi ji pomohla vybalit ze zavinovacky.Pro hracky a batolata nebylo kam slapnou a bylo tam tak 30 stupnu,pitia jsem se jako dvere od chliva.No maso. :confounded:
Co me ale dostalo byla pani,co prijela kocarkem spolu se mnou,mela holcicku tak 4 mesicni,nabalenou v kombineze a v kocarky ovci fusak.To me teda zarazilo.Navic holcicka teda nebyla podvyzivena,myslim,ze ji melo co hrat,byl ji kus.By me zajimal,co by ji dala,byt -15,ne +.Divne toto....
20. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pisu jako dement :grinning: pitia-potila.vy rozumnet,ze? :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, gratuluji k super kontrole. Šikovná, to ty opravdu jsi. A teda ta druhá maminka byla asi blázen, ne?
20. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko,
ahoj,gratuluji k Emě ....někdy v listopadu si mi posílala info o dr. Rubešovi do IP a už jsme skoro měsíc doma-rodila jsem v Ústí.... info mám v pase u fotky :wink: chtěla bych tě poprosit,jestli nevíš,jak jsou v nemocnici v Děčíně na ortopedické poradně v tom paneláku nad vrátnicí,už si to nepamatuju,který den v týdnu a od kolika do kolika tam jsou-přeci jen jsem tam byla před 3 lety skoro...
20. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,moc gratuluju!!!!My jdeme na kycle pristi pondeli mezi 10-12 hodinou. :slight_smile: :wink:
20. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super hokej!!!!! :grinning:
20. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji.... taky nám vyšel páreček jako tobě :slight_smile: takže na těch kyčlích jsou každé pondělí od 10-12 hodin?
a objednávat se tam nemusí dopředu?
20. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry,kecam,jdeme v utery.25.5.Ale jestli jsou tam pravidelne,to ti nepovim.
20. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale asi jo,koukam na tu zadanku a mam tu nacmarano,ze utery od 10-12.Tady je telefon,radsi si cinkni:412 705441 :wink:
20. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Singid, to je super -samé dobré zprávy, to ti moc přeju....

Zdenko, na kyčlích jsou pravidelně v ty úterky - jak píše Maki.

Maki, to je maso, co??? Taková čekárna - u nás to bývá občas podobné... :frowning2: a některé maminky neví, co roupama na ty děti narvat, asi jim nikdo neřekl o pravddlu jedné vrstvy navíc...???
Emi je super, má Petíkovu porodní váhu :wink:

Holky, snad už se trochu oteplí, ne? Tohle je děsný, my nosíme fleesku... :frowning2: A to jsem koupila takový pěkný letní kompletek z Topolina :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek