• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Cha,Petikovu porodni vahu,to je dobry.... :grinning:
20. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já rozumět,já tak psát porád :grinning: .Hele pak se domluvíme na ty kyčlíky,já hodim Janičku k našim a půjdu tam jen jednodětná :sweat_smile: .Minule tam byla vcelku solidní frontička :rolling_eyes: .Hlásim,že naše Stáňa :grinning: dnes prospala celý den a před chvilkou zasejc usnula :dizzy_face: ani nevim jak....dočítám vás a mám jí na ruce a najednou koukám,že spí :grinning: .Vydržela celý dopolko nákupy po městě a ještě odpolední nákupy v rajchu a spala a spala....určo si všichni mysleli jak máme hodný miminko... :sweat_smile: .V rajchu jsem prolejzala regály a ani drncat s košíkem jsem nemusela..........to ovšem hned zítra přejde neb jsem si dnes dala čerstvé houstičky cestou dom :fearful: ,tak teď se snažim to zachránit fenyklovym čajem :grinning: .Ty jo Maki,já takhle navlíknout holky,tak mi z nich v kočáře zbydou jenom škvarky :grinning:.Dotyčná maminka to"mírně"přehnala..........dítko se jí odvděčí určo nějakou chorobou z přehřátí.....respektive hned při prvnim ofouknutí těch opocenin :unamused:.

Zdenko,gratuluju k mimi :wink: !

Sin,taky gratuluju k dobrým zprávám,těch není nikdy dost :wink: :slight_smile:!

Terez,ty prášky na bolest zubů jsou coxtral.
20. kvě 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo ještě musím krom Jarušky udělit chválu manžovi...že obětoval hokej a jel s náma na nákupy :grinning: .O to větší radost jsme měli,když v rádiu hlásili,že jsme postoupili :grinning: ........kdy by to byl čekal po těch posledních pár letech,že :grinning: .
20. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak dětičky krásně rostou, to je moc dobře.

Nám se docela lepší ten ekzém, sice tedy na ten nejhorší flek máme slaboučkou kortikoidovou mast, ale to už se fakt nedalo, měl to až do živého :frowning2: tak snad mu to až tak neublíží (je to ploška 2x2cm) a ta vyrážka kolem už taky mizí, ufff

dneska jdeme na kontrolu té boule (no spíš už neboule), skoro nic není vidět, tak to bude jen tak pro sichr...

přeteplování dětí také znám, nám se v 6n Dája jednou tak osypal potničkama, že od té doby dávám pozor a dle některých mamin ho spíš na oblečení šidím a mám kamarádku, se kterou jsem jednou jela ven, náš Dája tepláky, ponožky, body s dl. rukávem, mikinku a bundičku (bylo krásné dubnové počasíčko) a její holčička overálek, na tom pletený svetřík, bundičku a ještě ve fusaku a na tom deku, holka řvala jen jsme se setkaly, tak jsem jí hned řekla, že to je z tepla, tak jí odbalila a malá byla v cuku letu v klidu....já teda nesnáším moc zimu, raději teplíčko, ale když je mi vedro a nemůžu se zchladit tak se můžu vzteknout.. chudáci děti, když to nemůžou ani říct

jinak vtipná perlička našeho života :rolling_eyes: v pondělí mám narozky, tak manža, jak to jako oslavíme s rodinou a vzhledem k tomu, že bych to nejraději neslavila vůbec (prostě oslavy nemusím), tak že mé rodiče a jeho matku pozveme na neděli na 4h,prostě jen kafčo a dortík... tak nejdřív plašil, že dvě babičky na jedno dítě, jak se o něj poperou a bla bla... nakonec jsme se málem pohádali, řekla jsem, že to tedy na 2x dělat nebudu, víkend tím nezabiju... takže nakonec tchýně dorazí o něco dřív asi už na 15h (zato se švagrovou :fearful: ) a naši tedy až na tu 16h.... :angry: takže několikahodinový návštěvní maraton :confounded: už teď jsem trochu otrávená, tak snad se to povede

tak hezký den všem
21. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj při pátku...

Bell, teééédy, ta Jaruška je hodnááá - vy ani nevíte, že jí maáteeee :grinning: :grinning: :grinning:
Ona má takové nákupní porozumění, co?

Holky, já tedy na kyčlích byla 2x a vždycky tam bylo narváno, n icméně jsem za 20 minut od příchodu byla zase venku... tam to prostě jede!

Sin, to máte pěkný program na neděli :grinning: - taky Blíženka??? My doma oba :grinning: Petr má nerozky v neděli.

Přestali jsme používat kočárek - naposledy jsem s ním jela před 10 dny.
Samozřejmě si ho nechávám, ale asi jen jeden, druhý zakonzervuju pro švagrovou nebo prodám.
Petík vše ujde v pohodě, chodí rád a hezky za ruku, takže i ve městě jsme v klidu. Jezdíme autobusem, on to miluje, pozoruje lidi, dveře, jak se otvírají a zavírají, stromy, domy, řeku, lodě, most... Je to pro něj pořád nějaké dobrodružství .
Saozřejmě zítra na trhy ho musím vzít, to by asi nevydržel - Petan - psychicky!!! :grinning:

Dneska jdem na plavání - poslední lekce z toho to kurzu, ale ještě nám dají 6 do června, tak jsem ráda. V posledních hodinách natáčeli videa a dělali fotky, tak uvidíme, jak jim to jde. Ten Ldeňáček je pro plavečák požehnáním - tedy pro klienty plavečáku :grinning:
21. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Verčo a když jsi někde celý den s Petíkem tak jak ho dáš spát?My taky kočár používáme minimálně,spíš vůbec,jak ho chci posadit má hysterák,ale pokud jsme někde celý den musím mít něco sebou aby se měl kde vyspat(výllet -krosna)
Taky bych ho klidně prodala,ale pokud v létě vyjde dovča,vezmu sebou-kvůli tomu spaní.
Pak je tu problém-zima a jízda od nás autem a nahoru-pokud budu bez kočáru tak cesta bude trvat 2x tak dlouho než s kočárem,sousedka má o rok staršího kluka a vozila ho tuhle zimu jěště v kočáru,když nesjela kopec,tak mám prostě dilema!!!..

Singid hmm pěkná vyhlídka na neděli...ufuf,hodně trpělivosti :wink:

Bell tak to teda chlap je kabrňák ,ten můj totálně nesportovní typ a čučel po kouskách na hokej,mezitím musel hlídat děti,já vzala prášek a šla ležet :wink:
21. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Bellatrix
děkuji,také blahopřeji k Jarušcem koukám,že jsme to i s Maki zaholčičkovali :wink: jak jsem teď rodila v Ústí,tak tam se rodili samí chlapečci,tak jsme byli unikát :slight_smile:

Verca,Makinka
holky díky za info... je teda fakt,že když jsem tambyla před těmi 3 lety s Tomáškem,tak bylo narváno,ale frčí to tam rychle... tak snad budem s Aničkou brzy venku... jinak tedy budu asi muset stejně zavolat naší mudr.,protože žádnou žádánku nemám,nebo vám jí dali už v porodnici? :astonished:
21. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,teky pujdu na kyclicky jednodetna,bo by to tam asi neprezili,jit jeste s Maxem.Teda aspon v to doufam,tchyne jeste nevi,ze bude hlidat. :grinning:
Na kyclich byva naval,ale jde to fofrem,ta mudra se s tim nemaze. :wink: Zadanku nam dali v porodce,tak nevim,jak to delaji v Usti,my uz na tom papiru mame nalez z te prvni kontroly v porodnici,radeji se zeptej vasi pediatricky,at tam nejdes s prazdnejma rukama.
21. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaruska je teda zlaticko a manza taky.U nas by nakupy misto hokeje neprosly ani u Romana,ani u me,hokej milujeme oba.A Maxino zacina taky,vzdycky rve "OOOOL" :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,plně tě chápu :rolling_eyes: .u nás se takhle slaví narozeniny Janičky(svátek už radši zvlášť) :rolling_eyes: .V loni přišla naše část rodiny dopolko a manžova odpolko a letoš naši přišli v 15h a tchánovci v 16h....sice se tu nakonec potakli,protože jsem nehodlala naše a bráchu s rodinou hnát po hodince pryč....takže tu bylo plno lidí až do večéra.............Ale přijde mi to fakt trapný a důvod je stejnej,aby se babičky nehádaly o vnučky :zipper_mouth:

Verčo,začínám zjiš´tovat,že na ty moje holky platí pravidlo,počítej s horšim.......J8 jak někam jdem tak už se připravuju na to,co zase bude za čoromoro a když překvapěj,tak z toho mám radost nevídanou :grinning:
21. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě v Ústí do ruky nedali nic-jen v očkováku je zaškrtlá prohlídka kyčlí,tak dr. brnknu příští týden...

právě před chvílí se Anička v postýlce přetočila na bříško... to,že se točila na oba boky ve 2 týdnech jsem brala,ale tohle mě překvapilo :grinning:
21. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jo jo, blíženec a doma mám dvě panny :rolling_eyes: ti až se proti mě spiknou.... :sweat_smile:
zítra taky vyrazíme na trhy, u nás bych to psychicky nevydržela já, zkusíme už dopolko, neb mi volala babi a zítra nás pozvala na oběd, takže to bude bez práce, gulášek si udělám až navečer a aspoň zbyde na pondělí :grinning:

bell no právě, ty návštěvy, já to nechápu, Dája si stejně sám většinou sedí na zemi a něco si brouká, chovat se už moc nedá, to ho neba, tak nevím, ale manža prostě už má asi plný zuby toho, jak si tchyně stěžuje, že ho nevídá a naposledy před půl rokem (blbost, chjo :cry: ), takže to prostě uděláme tak, já to přežiju a budu mít na rok pokoj, akorát Dája kolem 16-17h si chodí zdřímnout, tak uvidíme... ale až bude mít malej v září rok, tak to prostě bude najednou a basta :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my byli na kyčlích u Nácovského v poliklinice, byl to RTG a šli jsme na řadu hned (předběhli jsme všechny dospělé) a i u dr. to bylo šup šup, takže za 20 min venku :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsme strávili hodinu a půl v herně v Rákosníčkovi a bylo to po dlouhé době fajn.
Kdo by chtěl, tak každý pátek od 9 do 12 je v herně nafouknutej skákací hrad, vstupné na něj je na celou dobu 15 Kč.
21. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už taky všude jezdíme bez kočáru, pokud nemám hodně chození po městě. Na trhy kočár ale taky vezmu, protože pak jdeme odtamtud ještě na oběd a k tchýni, takže by toho na prťouse bylo moc. Ale chodí krásně za ruku, je hodnej, ukazuje na všechny auta, miluje autobusy.

Na kyčlích jsme taky byli v poliklinice u Nácovskýho. A spokojenost.
21. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tato situace ještě nenastala - jezdíme na výlety tak, že dám oběd, do auta mlíko a vyspí se cestou - případně dospí a my zatím dáme kávu :wink:
Já mám kočárky dva a psala jsem, že ten menší si nechám. :wink:
Na celé dny chodíme, když jsem v práci, ale to spí u mamky.

Za 2 rýdny jedem na 4 dny na takový srazík maminek s miminky a roidnami - jsme parta, už seuvidíme potřetí- tam kočár vzít musím a asi se v něm bude i spát - budeme celý jeden den na na SAafari... - nooo, uvidíme, jak to pozvládáme.
Na zimu nevím s Adamem jsme taky bydleli v centru a kočár už jsme na tu jakoby zimu, co bude teď , neměli.

Bell, to je dobrá taktika, připravuješ si totiž jen příjemá překvapení - jsi můj člověk :grinning:

Dnes na plavání lepší, takže ještě dáme těch 6 hodin do prázdnin... :wink:
21. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to my jezdime kocarem! :grinning: Teda mala v kocarku a Max na stupatku.Drandime paradne,hajzlik,nechce z uz pomalu bez toho.Kolikrat musime board jako zapomenout,aby vubec chodil. :grinning: Ne,ze by byl linej chodil,po zahrade lita jako drak,ale kdyz uz jsme ve meste,chci ho utahat,aby byl vecer klid a kdyz se jen veze,tak pak stejne jeste chce na zahradu litat.Takze board jen na delsi obchuzky anebo,kdyz potrebuju neco rychle obehnout.
21. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám na tv public............jsou tam dlužníci,byla tam maminka v těžké životní situaci :frowning2: a ona tam řiká,že nemá školku,tudíž ji nemuzou nabídnout práci,protože nemá hlídání a tudýž jí nedávaj ani korunu,protože jí nemuzou dávat tu práci.......to je smešný a jestli je to pravda,je to mazec :angry: :angry: :angry: :angry: ,co třeba já??????????když se nemám kam vrátit......nedaj mi školku?????????má příjem 2700 s alimentu a ze sociálky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: !!!!!!!!!!!!to je stát tohle :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,mě to ani nepřekvapuje.....pořád,že je nízká porodnost,ale z čeho maj žít matky s dětma.To už nikdo neřeší.A když se chlap nepostará tak jsou v loji a kolikrát jsou v loji,i když se chlap stará,ale při dnešních platech a cenách všeho to stojí pěkně za h...... :unamused: .Člověk nikdy neví co bude.Já osobně např. nestrádám,ale kdyby se manžovi něco stalo,tak už mám nemalej problém.Spoustu placení,dvě děti .do práce daleko a i pak je to s prací dost nejistý......no prostě že jo no.Lepší je na sebe problémy nepřivolávat,ale zkusit řešt jak se do takový situace nedostat...já sama teda teď hned taky nevim úplně přesně jak....Ale ty se teď zbytečně nenervuj ještě i problémama jinejch už i tak si vybíráš sama problémy tak na padesát let dopředu.Školku ti určo daj a práci taky seženeš,neboj :wink: :slight_smile: .
22. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,dneska jsem asi viděli Romču....neskáknul si náhodou na jedno do Březinky? :sweat_smile: Teda jen se nám mihnul,když jsme vyjížděli ze dvora tak na tuty to říct nemůžu.že to byl on,ale myslim si,že asi jo. :slight_smile:
22. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,malem se posral,bezel tam na zachod! :grinning:
Mam infarkt z hokeje! :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, hezky řečeno :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem přejeme hezký den. A že se fakt vydařil :slight_smile: Od 10 do 13 hodin jsme byli na trzích, moc se nám tam letos líbilo, hodně stánů, pěkné zboží... pak nás tchýně pozvala na obídek. No nachodili jsme toho, že mě bolej nožky. :slight_smile:

Jooo a potkali jsme Danču s Vendulkou, tak jsme tam chvíli byli společně a pak ještě Petrunku s jejím manželem. Měli pohodu, klídek, vodili se za ručku, romantika bez dítěte, dítě prý na horách :slight_smile: Takže spokojenost na všech stranách.
22. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme tam!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooooooooooooooo!!! Taky jsem koukala :grinning:
22. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy..to byl infarkťák,co,ten hokej......
Jo,Leni,si piš,že jsme si to užívali,tohle se nám zase jen tak nestane,abychom odevzdali dítě a měli zároveň i volno...:slight_smile:
Trhy se nám taky moc líbily a taky jsme toho nachodili....
22. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
nervy to tedy byly:slight_smile:))
Maki :grinning: :grinning: :grinning:
na zámku jsme taky byli, ale hned ráno fronta jak blázen (a v ní tchyně) tak jsme se otočili a že půjdeme později... jeli jsme pro objednanou autosedačku a nakonec se domluvili, že manža bude doma kutit a já půjdu na trhy s mamkou... s kočárkem za trest, lidi nekoukají, dvakrát nám málem naběhli do kočáru, pár babek,který se zastaví v půlce kroku jsme zase nabraly my, takže skore vyrovnaný :sweat_smile: Davídek má letní čepeček, já magnetek na lednici a manža dostal perníček z lásky, na který jsem měla děsnou chuť, tak jsme ho už snědli :grinning: :grinning: :grinning: pak ještě nábřeží, ale to už bylo maso, já oblečená na ráno, takže docela teple a odpo jsem umírala :confounded:
jinak jsmeráno viděli Verču jak se nakládají do auta a pak i Petrunku, ale než jsem stačila pozdravit, tak zmizli za rohem :grinning:
papa
22. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, s tou tchýní ve frontě jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: Hned jsem to musela přečíst Tomášovi :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid..já vás viděla,ale myslela jsem,že ty nevidíš,tak jsem nechtěla halekat.-)
22. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Peťo tak to klidně halekej :grinning: , já právě zahlídla na poslední chvíli, tak si říkám až přijdou blíž, no a vy jste uhnuli :grinning: :grinning:

Leni, já vím, že to je hrozný, no :grinning: :grinning: ale hned takhle po ránu :grinning: :grinning: my bychom to pak museli absolvovat s ní, a to se nám ani jednomu nechtělo :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přidala jsem na FB video Davídka, který dostal záchvat smíchu, je to tedy ustříhlý, celý to trvalo asi 10 min, je to prostě náš blázínek:slight_smile:)
snad správný odkaz
http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100000760377309
22. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek