• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky,tak ty trhy dneska bezva........teda krom toho,že jsme zaspali :sweat_smile: .Naši tam vyrazili už ráno na 9h s Janičkou,která u nich spala,no a my měli přijít s Jaruškou na 10h.Jéénže Jaruška spala a spala a my s ní,že :grinning: ,takže jsem procitla v 9,52 a než jsme se dostali na zámek tak už bylo 11 a to už Jaňule byla unvená a ospalá...v tom kraválu a vedru se nechtělo ani Jarušce bejt v kočárku,takže taky kňouraala,no paráda :sweat_smile: .V poklusu jsem dali své oblíbené pochutiny,zčíhli všechny stánky a výstavu floristů :sweat_smile: a s duem uřvánek jsme mazali dom :sweat_smile: .Holky obě usnuli,tak jsme sedli k hokeji :slight_smile: .....teda málem na to padli nehty na pravačce jaký to bylo drámo :grinning: :grinning: :grinning: .......
22. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj :slight_smile:

Tak koukám, že jsem tedy o něco přišla - my se na trhy nedokopali - ráno - jak mě viděla Singid, jsem byla na squashi, pak doma obídek a Petík si chrupkal po obědě do 15:30!!!
Takže jsme se vyhrabali z baráku kolem 16. h a táta volal, že je doma sám, tak jsme jeli na zahrádku a náš tatínek nás vyzvedl, když jel z ryb. Petík si to na zahradě hrooozně užíval, lítal, jezdil na odstrkovadle, hrál si na lehátku zahradním, prostě super odpolko - já posekala trávník a najednou bylo sedm!!!
Zítra jedem na výlet do Litoměřic, takže trhy za rok ... no !!

Singid, Davídek je kocourek...

A Jaruška má medaili za super spinkání...

Jo a včera jsem si byli hrát u Natt a Petík je turista roku - ušel tam + zpátky přes 2 km a ani nefňukal :slight_smile: :hearts:
Tímto ještě jednou děkujeme za pozvání :wink:

Hokej super- ani jsem ve finále nedoufala!!!
23. kvě 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krásný fotky, fakt!!! A Singid má bezva video, to je prima, když jsou děti zrovna takový vysmátý zlatíčka. Daneček má takový záchvaty, když leží v postýlce a my s Tomášem si stoupnem vedle sebe a koukáme na něj. Nevím, přijdeme mu k smíchu asi :grinning:
23. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme Danečkovi nějakou dobu povolili sladkosti a už nám zas nechce baštit. Poraďte, co vaříte a hlavně, co vám děti jedí ke snídani a svačinám... nějaké nápady, točím to pořád dokola.
23. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
my byli taky dneska pohodička????????lidí nebylo tolik :wink:

krásný fotky,vy tak krásne fotíte :wink: :wink:

leni,
jakej jsi si koupila magnetek????????? :wink:

sin,
za boha jsem si dnes nevzpomela na tvoje jméno ,ale pozdravuje te Filip Kmochů,prej máte sraz nebo co :wink: ????????,prej mluvil s Martinem Hrochem,tak nevím,my meli po deseti letech,pak nic :unamused:
23. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, líbí se nám (a hlavně Danečkovi) takové ty na malé dlaždičce, ručně malované. Tak jsme koupili autíčko :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jééééé tak to me mrzí,to jsem nevidela :wink: ,ale z druhé strany je obyc megnet????????nebo po celé ploše?????ty obyc já nemuzu dávat na ledničku,máme nerez :unamused: ale naše lednička je plná magnetu :wink:
23. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec ten hokej!!!!!!!!!!!!!!!!už od včera-šikulové :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chudák manža to nevidí je na koncertě Kiss,ale píšu mu :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
My dnešek začali dost náročnou nocí...Já trochu ponocovala a šla jsem spát skoro v 1. Ve 3:30 se skřítek probudil, tak dostal mlíko a že bude spát - OMYL - ve 4:30 na mě zase hulákal a vydržel zlobit do 6 - a to usnul po 20 minutách, kdy jsem ho držela v leže na břiše a škrábala mu zádíčka
Pak spal do 9!!!
Dneska jsme měli spicha se švagrovými v Litoměřicích, PEtr má narozky a synovec měl včera!!
Tak jsem se těšila, jak na cestu dáme Petíka do auta spát - jenže s tím jeho nočním výstupem to bylo DOST jinak...
Celou cestu si prozpěvolal, chvilkama tedy vadnul, ale neusnul. V Litoměřicích jsme byli v cukrárně s dětským koutkem, tam super, hrál si tam i synovec. Pak jsme byli v parku - Petan lítal jako drak, fakt neuvěřitelnýýý a usnul až v autě cestou domů před 16. h na 50 minut...
Takže asi je přetaženej, ještě stále nespí... - ale už tam šel Adam a to je zaklínač hadů, ten ho uspí na 101%

Leni, snídaně a svačiny - u nás snídaně je buď pečivo - se sýrem, Gervais, Lučina, Kidiboo, Tomík (nebo Tomíček??) někdy jen s máslem a do ruky sýrová tyčinka od Apetita a nebo jogurt nebo našlehaný tvaroh nebo domácí Pribinák.
Další v repertoáru máme ovocnou svačinu - čersvté ovoce - někdy zamíchám do rozmačkaného ovoce piškoty nebo BEBE sušenky, jindy dám ovoce v kusech nebo do ruky (jablíčko má rád celé). Nebo ovoce do našlehaného tvarohu. Občas z nouze dám přesnídávku, ale po ní má hned hlad.
Zeleninová svačinka je obvykle chleba s máslem a k tomu do ruky salátová okurka nakrájená na proužky.nebo kus rajčete, Ostatní zeleninu se zatím bojím dát syrovou, taže tu má v jídlech, co vařím.
O uzeninu nemá zájem (a jsem ráda) - zkoušela jsem drůbeží šunku, ale plive to.
Protože jsi šikovná a hravá, pošlu ti mailem něco pro inspiraci a to by bylo, abys ho na to nedostala :wink: :grinning:
Jsou to takové hravé obložené chlebíky - zvířátka a tak, pokud má někdo další zájem, písněte mi email do IP - ráda pošlu :wink:
Ještě k vaření - dost lidí si asi zaťuká na čelo, ale já prostě pořád Petíkovi dost vařím zvlášť - třeba současně s naším jídlem, ale ve vedlejším hrnci - dávám mu do všeho dost zeleniny, třeba hrášek do kuřete na paprice, rajčata do hovězího na kmíně - to je tedy fakt dobrý!!! Atd...Pořád si dělám jídla do mrazáku - často se to hodí, dávám mu je s sebou k mamce na hlídání - mám aspoň pod kontrolou, co tam jí... :grinning:
Omlouvám se za ten román... :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, po téměř celé ploše je tam taková magnetická hmota, nevím jak to popsat, takovej jakoby magnetickej gumovej plátek. Lednici to neničí. Ale když vydržíš, já si chci nakoupit matroš a začít to doma malovat taky :slight_smile: Pro radost, jen tak. Tak vám můžu nějakej magnetek udělat.

Jo, známí jsou taky na Kiss, byli v pátek v Ostravě a teď si to daj podruhý v Praze.

Hokej super!!! Celý Boletice řvou, Rio se pomalu otřásá (to je zdejší hnusná hospoda). Tak taky přepínáme a koukáme na hokej. Suprovej byl ten náš první gól hned ze startu.
23. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
segra je v Riu :wink: :wink: ,fakt............to budeš moc hodná,zamlouvám si mašinku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, Petrovi vše nej. A Tobě klidnou a spavou noc. Adam je teda super brácha a pomocník, neuvěřitelný :slight_smile:

Veru, prosím tě, jak děláš domácího pribináka? To mě zaujalo. A tvaroh šleháš s nějakým ovocem nebo co do toho? Za ty recepty do mailu budu faaakt ráda, připadá mi, že mi jí docela málo, ale kolikrát do něj bohužel víc nedostanu.

Snídaně (cca 8:00) - jen jogurt, víc nedá
Oběd (11,30) - polévka (kuřecí s nudlemi, drobením, dělám hustější), druhé jídlo už nedá
svačina (15,00) - ovoce na kousky (jablko, jahody, kiwi) nebo přesnídávka (ale taky po ní má brzy hlad)
II. svačina (cca 17,00) - rýžové chlebíky, kukuřičné křupky
večeře (19,00) - celý krajíc chleba se sýrem kiri, lučina, veselou krávou apod. někdy s plátkem sýra nebo dětské šunky, nebo když vařím, tak třeba těstoviny s omajdou, šunkofleky, br.kaše s rybou apod.

Já taky zamražuju Danečkovi jídla, ale teda hlavně polívky a omáčky. Jsem ráda, když po tom můžu sáhnout.
Přijdou mi strašně malé ty svačinky a teda byla bych ráda, kdyby jedl víc ke snídani. Dneska jsme to zkusili ráno s namazaným chlebem a snědl jen 1/2 krajíčku a už hudroval, že jíst nebude. Zeleninu taky nechce, radši ovoce. Rajče, okurka, to ho láká, ale kousne si a hned to plive. Chutná mu jen červená paprika a to sní jen malinko.
23. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ok, akorát nevím ,kdy se dostaneme do baumaxu, tam bych ráda koupila matroš. Mám barvy na malbu na sklo, tak snad to vezme i keramika :slight_smile: Asi jo.
23. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..nám Šíma taky zrovna moc nejí..snídá prakticky pořád jen pár piškot,pak teda jí ve školce a prý docela dobře...odpolední sváču jen něco malého a večeři jak kdy,ale celkem často stávkuje.ALe nemůžu si mco stěživat,páč to má po mně.Do mě dostat nějaký jídlo byl prý nadlidský výkon..tak je to hubenka hubená:slight_smile:
23. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

K mé vytržené osmičce-běda,běda!!Díru tam mám jako vrata!Samo že tam zůstavájídlo a já ho pracně doluju,s tím že mě to jěště bolí tak nic moc....zacelí se aspoň trochu ta díra??? :frowning2:

Teda Verčo Petík je jedlík!Co bych dala za to kdyby Kristík snědl kousek jablka či okurku,papriku,rajčátko-nehrozí!!Taky vařím zvlášť,nebo když né tak je to pro mě a děti,já nekořením a bujonový kostky používám jen minimálně do některých jídel,takže s tím malej do styku nepřijde.....
Co se týče sýrů-plátkové a ty tyčinky tak je rozžužlá a plive!!Nyní se naučil vykousávat a olizovat z chleba sýr,chleba pak vyhodí na zem...
Dnes jsme mu dali jahodu,nosil jí v ruce a mačkal ,pak jsem to psychicky nevydržela zkusila mu dát kousek do pusy a vyplivl,chlap měl radu -s cukrem tak dostal vynadáno a bylo :grinning:
Taky dělám to že oběd má polívku a po vzbuzení +-15h dostane druhé hlavní jídlo.
23. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tady je ten pribinák :
http://www.marsiland.wz.cz/index_soubory/Page14515.htm
Takhle ho dělám.

K tomu jídlu - Petík taky toho zase nesní nějak moc...

Snídá kolem 7:30 - půlku hcleba nebo rohlíku s tím sýrem (např)
Svačina 9:30 - Jogurt
Oběd 11:30 - buď polévka - hustá, jak píšeš NEBO druhé jídlo - ještě nidky nesnědl obojí... :slight_smile:
Svačina I - ovoce
Svačina II - 1/2 chleba + sýrová tyčinka / zelenina
Večeře - někdy je to ta druhá svačina, jindy má ještě třeba kaši nebo plébku, pokud neměl v poledne, nebo teplé jídlo...

K tomu ráno a večer 210 mlíka a někdy mlíko v noci.
Tak myslím, že o moc víc než Daneček toho nemá, ne???
A že váží 15 kg :wink: :grinning:

Hokej SUPEEERRR!!! Napínavý až do konce, tak to má být - a klukům to MOC přeju, hvězdy se na tým vysr... a tihle to dokázali!!!!!!!
23. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
super!!!!!!!!!!!!!!!!§§jdu spát :wink:

leni,
v poho,až to budeš delat a vzpomeneš si :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
Natt to si Filip asi popletl, on chodil s Martinem Hrochem do Ačka a já do Bečka, oni mají srazy docela často :grinning: ale vím o koho jde, díky za pozdrav, jinak jsem Klára :grinning: :grinning:
holky jinak včera oslava dopadla docela dobře, akorát tchyně už je asi trochu vystresovaná z malýho, tak na něj včera pro jistotu ani moc nesahala :unamused: což je škoda, já bych nerada, aby se takhle odloučili, ale jí asi těžko předělám a malého už vůbec ne, ten ani neví která bije.... a večer se nám dost budil, asi toho na něj bylo hodně, navíc dala jsem ho spát v půl 2 s tím, že první návštěvy přijdou mezi 14-15h, a samo že švagrová zvonila ve 14:05 a jak na lesy... takže se malej vzbudil a pak šel spát až v 18:30, tak byl taky přetaženej...

jo jo Veru, člověk plánuje a špunti to mají zrovna jinak :grinning: :grinning:

Terez, ta díra se hojí dlouhooooooo, jinak já taky nedávno dala malýmu piškotka a celý to rozňahňal v ruce, a tvrdej rohlík na zuby, chvíli s ním mával a pak s tím fláknul do kouta :grinning: :grinning:

hokej super, seděli jsme s manžou na balkoně, svíčka, romantika, do toho přes okno jukali na hokej a goool byl slyšet celýma želenicema, to bylo hezký :grinning:
24. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Janičkám vše nej k svátku!!!!!!!!
24. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičkám všechno nejlepší k dnešnímu svátečku. Žádné starosti, jenom radosti :slight_smile:
24. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za ty jídelníčky. Když to tak čtu, tak se Daneček s tím jídlem fakt moc neliší. Třeba dneska posnídal jen půl krajíce chleba se sýrem. A já si říkala, jak je to hrozně málo, že by měl sníst celej. A patnáctikilový Péťa sní to samé :slight_smile:

Hokej neměl chybu!!!
24. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo a ten tvaroh? Šleháš s cukrem nebo s ovocem nebo jak?

Jinak mlíko my už ne e. Před měsícem ho přestal chtít, plival ho.
24. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janickam vsechno nejlepsi!!!! :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni zkoukni třeba tyhle stranky http://www.svatebniatelier.cz/pro-nevestu/ozdoby-do-vlasu/5/#pagCount treba se ti neco zalibi, nebo kdybys chtela na aukru neco tak muzes klidne preze me.
24. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k tomu jidlu.U nas se to neda ani poradne popsat,nekdy celej den vylozene zere a nekdy kdy nesni ani pulku chleba.Je fajn,ze jeste pije Nutrilon,rano,vecer a nekdy i v noci.Dneska dal 150 v 8 rano a ted do sebe natlacil skoro celej chleba s platkem syru.K obedu varim vetsinou taky zvlast,myslim,ze to neni Verco nic divnyho,davam taky hodne zeleniny a moc nekorenim.Ale teda nezamrazuju si to,Max miluje sklenicky a vanicky Hipp a Hami,takze kdyz neni vareno a je fofr,davam mu to ,ma aspon mlsku.Stlaci klidne tu nejvetsi 260 g misku testovin a jeste by si mozna dal.Odpo jogurty,pribinaky,presnidavky,rohliky,kazdy den neco jinyho.Jen ovoci moc neda,to musim mackat do jogurtu.Miluje smetanovej jogut Max,asi se mu libi to jmeno. :grinning: Akorat,ze jogurtik ma pul kila a Maxicek by ho dal snad celej,musim mu to vzit,pac by se prezral. :wink:
24. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, díky, koukala jsem na tohle a rozhoduju se:
24. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAneček teď hodil pěknou držku, bude z toho obr boule na čele
24. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek