• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Janičkám vše nejlepší k svátečku:slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičkám také vše nej.............. :wink:
24. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Janám a Janičkám vše nejlepší :hearts:

Leni, já cukr skoro nedávám - spíš to našlehám a pak tam loupnu ovoce na kostky.

Maki, já ty skleničky a vaničky kupuju na cesty, takže to má taky docela často :slight_smile:
Max má rád Max - to je ale překvapeníííí!!!
24. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to jsem ráda, já právě teď taky cukr odmítám dávat, protože lump po něm nechce jíst normální jídla. Už jsme jednou tenhle problém měli a zase jsme zpátky. Takže stop sladkému! :slight_smile:
24. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď čtu že zemřel zpěvák Petr Muk,no mám dost........zrovna jeho jsem poslouchala jako puberťačka.
24. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dekuju bohu,ze to sladky Max neji.Obcas si da susenku,ale nevyzaduje to,spis,ze mu dam sama k snidani bebetka.
http://www.novinky.cz/kultura/201098-zemrel-zpevak-petr-muk.html :pensive: Ach jo,takovej mladej....Mela jsem ho rada.
24. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už jsem to volala segře,že zemřela láska jejího mládí,visel nám snad všude :wink: !!!!!!!!!!!!!!!
24. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, taky jsem to četla. Tak mladej :frowning2: Jo, deprese je sviňa :frowning2:

Makinko, já jsem si to zavinila sama. To byl perník ke sváče, loupáček, sušenky a malej se nám zmlsal a nechce ani svoje dřív oblíbená jídla. Si pamatuju, jak se mohl utlouct po kaši s rybou. Dneska řve jak tur, že to nechce. Brambory s kuřetem včera k večeři skončily v hajzlu. Tak na to fakt nemám nervy vařit pro nic za nic. Tak nebude jíst normálně, nic jinýho nedostane. Už to jednou zafungovalo, tak si ho převychováme znovu.
24. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám krásný starosti. Uvažuju, jestli k závojíčku ty štrasový kytičky do vlasů nebo takovou tu štrasovou čelenku :grinning: Dilema...
24. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hmm takový starosti bych taky brala :grinning: joo už se nevrátí pohádka mládí :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...........
taky jsem byla mimo kvůli tomu Mukovi..též býval můj idol..
Janičkám a Janám vše nej k svátku
24. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no jo, to je příjemný :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já bych brala ty kytičky :grinning: .hned bych se vdávala zas..........ale já už mám vybráno dostatečně :fearful: .možná třeba,že by jsme si s manžou vybrali něaký repete k nějakýmu výročí třebas :grinning: :grinning: :grinning:

Holky,díky moc za přáníčka :slight_smile: .Jinak u nás teda to je s jídlem taky na prd.Kdyby máma neprotestovala,tak by se jedli jenom jogurty a pribiňáky :rolling_eyes: a bramborová nebo krupicová kaše ty jako může porád no.takže se snažím seč to jde dávat jídlo pestře,takže každej den fakt něcio jinýho.Jak nám to vyjde a podle toho,co se dá sehnat zrovna za ovoce a za zeleninu.teď třeba maj dorý hrušky takže hruškujem a taky cherry rajčátka :slight_smile: .
24. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sin,
jak jsi psala o tom ekzému, tak neboj, to bude v pohodě! Jarda ho má od tří měsíců a pamatuju se jak jsem lítala a zkoušela všechno možné a nakonec jsem dospěla k tomu, že když se neškrábe, tak to nebudu tak moc řešit! Víš z čeho to Davídek má?

Bell,
vše nej tobě i Janičce :sweat_smile:

Taky bych se vdávala, ale ty starosti před tím, to bych už nemusela, ale jinak jo! :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si ty "starosti" rozdělila na hodně dlouhou dobu, takže je to v poho. I když... ten poslední týden bude masakr.
24. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo svatební starosti, týden před svatbou to fakt bylo hustý :grinning: :grinning: a to jsem tři měsíce před tím dělala státnice, nastupovala do nové práce... ale svatba kráááááásnáááá, chtěla bych zas :grinning: a dilema jsem měla taky, jestli závoj nebo čelenku...

Prin, nepřišla jsem na to z čeho to má, ale prostě se mu udělal flek a teď se mu to začalo zhoršovat jak leze a má stále zakloněnou hlavu (má to vzadu na krku), takže se mu tam dřou trika :confounded: po tý jedný mastičce se mu to začlo šíleně loupat, ale teď po tom kortikoidu to je fakt moc lepší, a ta vyrážka pod tím se začala taky ztrácet... jinak dr. poradila i málo nabalovat, aby se nepotil, tím se ta kůže taky trápí... :sunglasses:

Bell my taky hruškujeme :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky to jsou starosti s jídlem-Jiřík je přejedený rohlíků a housek ke sváče,tak holt budu péct né 1x v týdnu a pak sobotu ale asi vícekrát a vymýšlet co mu dát ke sváče.. :wink: malé děti malé starosti velké děti atd :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ani nemluvím o sladkém, Jarda toho spořádá teda dost, ale zase mi celkem pojí, tak nevím :confused: :slight_smile:

Sin,
tak řekni dr. ať mu veme krev! Jardovi tak zjistili že má lehkou alergii na mléčnou bílkovinu! Ty kortikoidy jsme měli jednou taky, ale musí se fakt opatrně! Járovi se to horší v zimě a v létě to vyleze, chvilku je toho moc a pak je klid! :slight_smile:

Já měla na svatbu takové perličky v hlavě! :slight_smile:
24. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
na koníkovi koukám je nějaký divný čas ne? Dívám se že Terez dala příspěvek ve 20.45 :fearful:
24. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a ty jsi asi nějakej duch, páč sem píšeš až za víc než hodinu :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky holky, píšete tak rychle, že předbíháte i čas :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
no to teda sem duch lapiduch :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky a no jo :grinning: :grinning: tady ten čas letí :grinning: sem a tam.......
Jsem teď byla u sousedky na obarvení vlasů ooo to budu hvězda Severu :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo..........bude půl noc a tady nikdo nespí :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: jdu na focení do Běláska :wink: :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čas pořád běží kupředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, čas je napřed, Natt, nepropásli jste už to focení? :grinning:
25. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: jeee, tak to jsme se tam "zase" někde potkali :slight_smile: ... byl tam ale dost zmatek, co?
25. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak máme za se kyčlíky.Máme je ok,tak zsejc jdem ve třech měsících :slight_smile: .Dokonce jsem se trefila do mezery a nebyla tam žádná fronta.Ovšem s Maki jsme se nesetkali neb já mám od rána nějaký zmatkařský den a jsem v jiné časy na jiných místech s jinými věcmi :grinning: :grinning: :grinning: a to si ještě za chvilku jedu pro Janičku k našim na chatu a večer s oběma holkama k dr.jednu na převážení,druhou na očkování :grinning: .Večer budu určo plná dojmů :grinning: s tou mojí hlavou děravou :grinning: .
25. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek