• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
U nas kycle taky O.K.Ja to stihla paradne :wink: bez fronty,za 5 minut hotovo. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
miranda:
to se musíš ke me hlásit.............já přišla a na papíře jsem byla napsaná jako poslední...........nespalo ti dítko v kočárku????? :wink: a ty jsi čekala??????????? :wink:
25. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny,Emca povecerela tri chody,behem asi hodinky spraskala 270....na :confused: nas sezere.Uz jsem se bala ji pridat,ale rvala,ani me pak nepobila,pekne si krkla jako starej zednik a okamzite usnula.
:wink:
25. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Maki,já bych teda po 270 mlíka praskla :grinning: .Asi je holt Emča při chuti :grinning: .Nejspíš má taky růstovej tejden,Jaruška to do sebe pere,co mi kozy stačej,ovšem ta se pak po tom pobleje :grinning: .Zejtra už dopravdy odendám z ložnice koberec,co máme pod tim našim dětskym koutečkem neb ten už je za těch šest tejdnů posranej a toliko poblitej,že už to nemá cenu ani čistit.Lepší bude,když jenom budu vytírat podlahu :grinning: .Včéra se i Janička lekla,když Jaruška hodila šavli mě přes rameno na podlahu a kočárku na kolečka...Jaňule tam stála s otevřenou pusou a jen zírala,pak se střídavě koukala na Jarušku a na to blitíčko a jen ze sebe vydala :blinkala Jauška :sweat_smile: ,páč se těch letících blitek strašně lekla :grinning: .
25. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,Leni,dejte sem ještě jednou ty odkazy na paní,co šijou ty kapsáře a mantinely.....já bych dala krk za to,že jsem si to uložila a te´d to nějak nemůžu najít :confused: .Chci nechat ušít Jarušce hrací deku do ohrádky,Janička si tu svojí chce nechat porád ještě na hraní.
25. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell to muselo být pro Jaňujli překvápko, mě by taková šavle taky ohromila:slight_smile:)

Maki 270ml mlíka?? ty jo to nedá Dája ani teď:slight_smile:) ale budiž jí to přáno, určo se jí pak krásně spinkalo :grinning:

Davídek se naučil zásadní věc a to sedat si na zadek, když stojí, neboť do této chvíle ukončoval své horolezecké výstupy pádem s nataženýma nohama, takže padal jako špalek :confounded: teď už umí pokrčit nožky a kecne si na prdelku, takže máme podstatně snížený počet rán hlavou o zem :sunglasses: :grinning: a už se pokouší o první krůčky, vypadá u toho jak baletka, včera se dokonce pustil lednice a tři vteřiny vlál ve větru :grinning: byl z toho docela šokovanej a pak sebou krásně švihnul na zem, ani to nebolelo :grinning:

já včera dělala sypaný tvarohový koláč a jak jsem to do sebe večer nedočkavě nacpala teplý, tak jsem měla noc plnou vášně :rolling_eyes: bolí mě celý člověk a to máme jít cvičit, asi se na to vyprdnu, uvidím, jak mi bude po 10h :unamused: a odpo jdeme na ten byťák pro smlouvy :sunglasses:
26. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sin, gratulace k pokrokům :slight_smile:

Bell, teda ty jsi super máma, stíháš to parádně a to blitíčko... fuj, to Jaňule musela čučet. No jo, si ani nepamatuje, že to nejspíš dělala taky, co?

Makinko, Emča je zlatíčko, jak krásně papá. A kojíš nebo už ne?

Ty jo, jdu najít ten odkaz na to povlečení...
26. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky za odkazy :slight_smile: .

Leni,já nejsem super máma,já jsem úplně normální máma :grinning: .Mě samotnou překvapuju jak jsem zase celá vyprdlá z Jarušky,i když jsme ještě ani nestačili vychladnout z Janičky :grinning: ,takže mi přijde roztomilý každý blitíčko :grinning: .Ty miminka jsou fakt lepší než televize.Jaruška se nás furt snaží fixovat pohledem a pak se tak roztomile usmívá a vydává takový ty roztomilý miminkovský zvuky :dizzy_face: .Akorát u Janičky jsem zase vzdala nočníkování.teda vzdala.....nechávám jí a jdem jenom když si řekne a nedávám jí kahotky.Je z toho nočníku tak otrávená,že ho začla skorem nenávidět.....i za přispění mé drahé tchýně :confounded: .A to ještě po ní chcem,aby si nedávala paleček do pusy,do toho tu máme Jarušku........Tak musim na ní pomalinku a holt jí dávat míň k babičkám.teda konkrétně k jedné,že .Naši ji nějak do ničeho moc nenutěj,jen rozmazlujou pro změnu :rolling_eyes: :grinning: ,ale jsem vděčná za hlídání. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych se hlásila ostošest :slight_smile:, ale já Vás prostě nepoznám :(

na focení jsme čekali ... chodíme na cvičení s dětma a fotili jsme se v kostýmu - Toník byl za vosu a kamarádka Emička za berušku ... zmatek byl, protože paní fptografka přijela pozdě a maminky se zapisovaly na papír, prý pořadí, ale potom se zjistilo, že tam jsou nějaké maminky, co jdou na plavání, a ty všechny předběhli - jedna maminka, co tam byla už od 8:30h tak pak čekala až do 10h :O
26. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, z toho si nic nedělej, taky nemám pamatováka na lidi a když už bych zavolala, tak trapně u některých znám jen nick z koníka a ne skutečné křestní jméno :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Bell,díky, tys mě uklidnila s nočníkem - my jsme totiž na plavání poslední, kdo ještě nenočníkuje, ale ono to FAKT nemá cenu...

Sin, gratuluju k poKROKŮM :wink:
26. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,uz nekojim,nemelo to cenu,bylo to nemlich to samy,co s Maxem,jen Emca mela vetsi trpelivost a nejakej cas tolerovala i kozu i flasku,ale casem ji doslo,ze z flasky to tece lip.Aspon mam kontrolu,co sni.Teda spis sezere.... :grinning: :grinning: Papa pekne,myslim ale,ze ten vcerejsek byl nejakej ulet,normalka dava tech 150. :wink:
Savli jsme meli jen jednou,takovou tu luxusni,jinak obcas jen ublinkne. :wink: :wink:
26. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, jasně, než se trápit. Když to nejde, tak to nejde. Nemám ráda řeči, že se rozkojí každá. Vím to i proto, že jsem na tom byla stejně jako ty. Každopádně jsi pro mě byla takový příklad toho, že poprvé to nešlo a podruhé už ano. Tak přece ne :frowning2:
26. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dítě má asi spavou nemoc, spí už 4 hodiny. Jdu budit.
26. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no rozkojit se dá.Maki,šla dom solidně rozkojená,ale Emča je fakt spavec a to je na kojení někdy dost na závadu .Prostě to je tak padesát na padesát,jestli se udělá dost mlíka,i když si mimčo neřiká.Já zrovna včéra na kyčlích potkala tu mojí kámošku,co má tři děti.Dvě kojila dlouho a třetí jen měsíc a skončila :fearful: .Já myslim,že žádný pravidlo v tom neni.Když to jde je to fajn,když to nejde tak už naštěstí nežijem v pravěku a je k dispozici kvalitní jiná výživa.Zabojovat se dá odsáváním,když mičo spí,aby kozy nezlenivěly :sweat_smile: a dělalo se dost mlíka,ale když se člověk potřebuje vyspat a postarat o další taky ještě malý dítě.......že jo no.
26. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
toníka tety hlídaj každé uterý???????????ju nebo ne!!!!!!!!!!
26. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jak pise Bell...Rozkojena jsem byla,ale kombinace extra spavyho ditete a nedostatku casu se na tom podepsala nejvic.Uz jsem vedela lip,co a jak,kdybych nemela Maxe,tak bych to zrejmne zvladla,ale fakt kdyz ti batole leze pomalu po hlave,tak se moc kojit.odsavat a vsechny ty mozny dalsi potrebny veci neda....Obvzlast,kdyz je clovek 24 hodin sam a nikdo mu nic ani nepoda,ani caj neuvari....No pakarna.
26. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dala "jenom"250. :grinning: Uz jsem ji na flasku dala dudlik cislo 2,od 2. mesice,at ji to lip tece,kocicce. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
proto Vás obdivuju :wink:

jsem chtela letos pořídit si druhé,ale jeste si rok dáme oddych,pořádne užijem Šimonka a pak se uvidí,kdy se zadaří :wink:

a v nedeli razim na Děti ráje :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj taky mám ten názor,i když jsem u tenkrát byla málam ukamenována,že se rozkojí každá když chce.........taky jsem nekojila :frowning2: ,ale po druhé bych to chtela zmáknout,aspon se o to pokusit,když to ted v té porodce funguje jinak a deti zbytečně necpou tim sladkym hajzlem :angry: :angry: a pak ti ho donesou a snaž se :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
tak ne to neni tvuj Tomík,tak už v tom mám chaoz i já...........no až uslyšíš,že řvu na Šimona,tak to jsem já :grinning: ..ten je tam snad jedinej,pokud vim,co chodim já uterky a nekdy čtvrtky do herny :wink: :wink:
26. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už blbnu Toník :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to u druhého dítěte chtěla zvládnout, tak uvidíme, ale jak píše Makinka, je to s dalším dítětem náročnější a lejt do sebe čaje, odsávat atd. atd... Hlavně, když jsou ale maminka a miminko v klidu a pohodě, to je na prvním místě. Důležitější než kojení.
26. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky -to je zase počasí... Naštěatí jdu do práce, ale Petík nebude moc lítat po zahradě ... no...

Natt, jééé, to bych jela hned na Děti ráje :wink:

S tím kojením asi už bylo vše řečeno - a někdo holt nechce, ale přece má přávo volby, ne? A jak píše Bell, dneska je to UM dost kvalitní... Se mnou byla v porodnici maminka, která nesnesla mít dítě u prsa a taky mimi vyrostlo.
Je to otázka i volby.
Všem hezký den, snad se to trochu vybere.
27. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
počasí je fakt na draka... zalézt do postele a spát... naše zlatíčko si navyklo každou noc mezi 3-4h řvát (pokud tedy nestojím přehozená přes postýlku a tak tu půlhodinu ho neplácám po prdelce, aby usnul :rolling_eyes: ), takže už jsem z toho trochu mimo...je zvyklý dostávat mlíko, ale už bych to chtěla odbourat, myslíte, že už by mohl vydržet do doby než bude vstávat, že by mlíko dostal až potom? zatím v ty 4 kojím, ale už nechci, tak budu muset dělat UM :unamused: navíc občas není k utišení, já už nemám sílu a sousedi už na mě koukají skrz prsty :confounded:

a kojení, když to jde tak je škoda toho nevyužít, když to nejde tak co? se z toho mají matky střílet do kebule?? někdy mi přijde, že je to fakt jen masáž, první otázka po narození mimina je "kojíš?", je to přeci každé mámy věc
27. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt: v uterý chodíme s Toníkem na cvičení a tety hlídaj Dáju ... jenže teď jsme tam skoro 3 měsíce nebyli kvůli nemocem ... ale příští týden bychom jít měli ... tak se budu hlásit :slight_smile:))) včera jsem tam taky hledala paní, co jsem jmenuje stejně ....

verco111: s nocnikovanim se nestresuj ... my s Dajou zacali nocnikovat az kdyz bylo teplo a ji 1rok a 10mesicu ...a do dvou let byla pres den bez plin a bez nehod :O

jinak pripojim take uzasny zazitek z naseho rodinneho zivota : Daja je u babicky, tak jsme se tesili, jak tu udelame spousty prace ... ale nase ovce jsou jineho minění ... včera utekly jiz ponekolikate a co čert nechtěl sousedův pes je zahnal až k druhým sousedům do ohrady k býkům(naštěstí zavřeným v chlívě). Celé odpoledne jsme strávili vyháněním ovcí z uzavřené ohrady pod proudem...jejich ohrada totiž nemá vrata...
27. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, líbil by se vám tenhle dort jako jednodušší svatební? Nechceme nic oobr s deseti patrama :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vypadá výborně a chutně :wink:
27. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek