• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni, vypadá dobře, my měli od paní Tomšíkové ten na přiložené fotce, a musím se přiznat, že nejvíc mi chutnaly ty labutě navrchu... ony jsou ty dorty hodně ozdobené tím krémem a ten je na mě dost hutnej, takže mě svatební dort moc nechutnal :confused:
27. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajajaj, já jsem prostě zvyklá mačkat to odeslání :grinning:
27. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, nádhernej dort, na kolik vás u paní Tomšíkové vyšel? Tak na 3500 Kč co?
Já ještě uvažuju o jedné paní, která peče domácí dorty, na tom prvním by byly rudé růžičky podle svatební kytice a ten druhý bych nechala udělat na dvě plata nad sebe, zkrátka dvoupatrový. Nevím...
27. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, díky, ještě bychom na něj akorát nechali dát třeba labutě nebo něco, aby bylo jasný, že je to jako svatební dort :grinning:
27. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyy jo, nádherný dorty!!! Ale ta cena :( ...
27. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten do žluta, jak jsem sem dávala jako první, stojí 1500 Kč. Ty poslední dva peče paní doma, tak ještě čekám na její e-mail.
27. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ta Tomšíková..to je ta malá cukrárnička na sraráku?My jsme od tamtud měli dort pro Janičku k prvním narozkám a byl nádhernej i nitřek šel,ale ten krém byl fat hrozně hutnej a moc nejedlej.My měli na svatbu dortík z cukrárny Kamélie a byl celej chuťově výbornej.Byl světlej,ale nechali jsme si udělat tmavej vnitřek
27. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je,nic zase až tak extrovního na koukání,ale fakt byl dobrej :slight_smile: a stál něco do dvou tisíc,přesnou částku už nevim.
27. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, právě že taky 1500,- ale jak jsem psala a Bell potvrdila, vnitřek dobrej (jako těsto) ale ten krém byl vlastně mázlej ve vnitř a na povrchu ho bylo fakt dost, prostě, když jsi do toho kousla, tak jsi měla "plnou hubu" :grinning: :grinning: v Kamélii mají dobrý dortíky a hlavně takové netradiční, sice asi připlatíš, ale myslím, že za 3500,- to by musel být fakt mega dort...
27. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fakt moc děkuju, tak já ho od ní brát nebudu, chci, aby chutnal, že jo...
Singid, by ses divila. Přikládám další dorty od paní Tomšíkové ze Staráku. První 3500 Kč, druhý 2500 Kč, třetí 3500 Kč, čtvrtý 2500 Kč.

Mám pocit, že to nechám upéct tu paní z Děčína, člověk má jistotu, že je to domácí.
27. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to docela zírám, já chápu, že podnikání je od toho aby se vydělávalo, ale někdy mám pocit, že punc "svatební" občas způsobuje předraženost :confounded: já když sháněla třeba doplňky na svatbu, tak jsem kolikrát ani neříkala, že to je na svatbu, protože spousta prodejců pak nabízela zaručeně svatební věcičky (bez kterých prostě by svatba nemohla být) a několikrát dražší :confounded: prostě byznys no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mě se ten od té paní z DC (ten dort s 21) líbí, vypadá i líp než ten s tím krémem :wink:
27. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Leni, nevím jestli už to bylo řečeno, ale ty "růže" na našem dortu jsou taky z krému a vsadím se, že na těch tvých dortech taky...my měli marcipánové jen labutě, na růže jsem se nechala nachytat, protože dle obrázku vypadaly jako marcipánové a pak byly z toho krééééémííííčku (ble :grinning: )
27. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, to nemáš jen takový pocit. Třeba dort, který vypadá skoro jako svatební a je narozeninový, stojí méně. Jako proč? Taky nechápu. Korunku do vlasů koupíš pomalu u vietnamců za ani ne stovku, když si ji objednáš, že je svatební, stojí i přes pět stovek. To samý boty... Ahá, já chci růže z marcipánu? Tak to z krému jako né. Objednám to u té paní, co peče doma. Už komunikujeme přes mail, tak se těším na její další zprávu. Poslala jsem jí i pár ukázek, jakou mám představu.
27. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta paní, co peče doma, se jmenuje Míla Navrátilová. Neznáte někdo?
27. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska měli přijet naši a máma volá, že nedorazej, hlas se jí klepal... Tátovi po tom lednovém infarktu dali na 24 hodin holtera (snímá srdeční činnost) a když na to dneska dr. Hlaváček kouknul, okamžitě ho nechal odvézt do nemocnice, že má poruchu srdečního rytmu... jsem úplně v prdeli :cry:
27. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni,
to s tatínkem je mi to líto,ale alespoň problém odhalili včas. Drž se.

K těm dortům, co si sem dala fotky, jsou kouzelné, ale ty ceny jsou přehnané :unamused: Ségra mojí švagrové peče také dorty, ale za zcela jiné ceny, jsou vynikající a krásné, tady vám nechám odkaz. Na požádání vyrobí cokoli, stačí jí obrázek nebo popis, jak by měl vypadat. Je moc šikovná. Takové peníze bych za dort nikdy nedala!
http://dorty.artmama.cz/user/217/images
Já u ní budu zítra objednávat dort pro Elinku k 8. narozeninám, vybrala si tento: http://dorty.artmama.cz/pro-deti/ostatni-dorty-pro-deti?page=2
27. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, díky. Jinak té paní (nebo slečně), co jsi dala odkaz, jsem včera psala. Ale je z Benešova, takže tam pro dort nepojedeme, víš. Ten pátek toho budeme mít tolik, že jet ještě do Benešova... Ale má krásné dorty. Každopádně stránky www.artmama.cz mám už asi rok v oblíbených a nechala jsem si péct k roku Danečka od Dongarky (paní bydlí na trase mezi Starákem a Březinami) a ten svatební už jsem definitivně uzavřela... vyhrál tenhle dort (bude mít dvě patra, každé na svém platu nad sebou, nebudou spojená, vrchní díl bude mít víc kytek a holubičky). Vše za 1500 Kč.
27. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jěště u nás v Želenicích je paní Tymová tel.co mám zkus -412539034,myslím že ho nezrušila-telefon,no a od ní jsem měla koláčky a dorty a úúžasný kremrole!!Ona svoje zboží inportuje i do ciziny,ale holt jí zavolej a uvidíš zda bude mít volný termín.

Jinak dnešek se proti mě spiknul-Kristík budíček v 5h ráno,dostal mlíko a furt řval a krotil se,po nějaké době jsem ho šupla zpět do postýlky,usnul do 8.30h.
Jiřík mě ráno vzbudil v 7.50h!!Prý my jsme ZASPALY!!On už oblečenej a prý si hrál!No já taky cvakla budíka jako že jěště chvilku...znáte to!!!Tak hned výjezd do školy,prcek spal,tak jsem ho nechala.
Odpolko jsem uvařila svíčkovou,s tím že jsem měla pár knedlů v mrazáku pro mě a prcka,zbytek že si uvařím až ho dám spát-dobrá představa.....V 11.20h jsem měla uvařeno tak jsem počítala s tím že ho vezmu před oběděm ven,vždy se utahá a je jasnej do postele,ZAČLO PRŠET ven se nešlo,malej v postýlce řval já plácala těsto na knedle.Pak dala kynout,malýho oblíkla a hurá do kočáru uspat ,neuspala,vrátím se domů,dám si vodu do hrnce a DOŠEL mi plyn!!!
Volám sousedce zda je doma že potřebuju uvařit knedlíky(chudák si chtěla lehnout aspoň na hodinu,že jí bolí zuby a jde jí to do oka),vezmu kočár ,hrnec a knedle :grinning: ,tak jsem si to u ní uvařila,nyní přišla domů,prcek samo že nespí a už ani nepůjde,já tu mám binec,nádobí +prádlo na žehlení a na podlaze oběd který s velkou chutí místo do sebe házel Kristiánek nilovanej na zem :angry:

Aspoň že se to jídlo povedlo,kámoška dostala šišku knedlů jako prezent a já jdu něco dělat,ale můžu Vám říct chtělo se mi vzteky brečet,když se to tak se to že jooo!!!!

Jinak jsem byla včera v Lidušce pro Jiříka a mluvila s učitelkou ,která ho moc chválí že má osobitý styl,je precizní,abych ho u malování držela,že má na to cit a může to dotáhnout někam dál,tak jsem měla radost že se mi chtělo skorem brečet :slight_smile:

Za hodinu přijedou kluci domů a já bych se nejradši na vše vyprdla velebnosti!!!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni přeju tatíkovi ať mu je líp a TY buď v klidu a věř že bude dobře!!
27. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, mám chuť na kremroli. Hlavně při těch dnešních nervech bych jich do sebe nacpala! Díky za přání, táta bude snad lepší, je to těžký, nějak se to s námi od začátku roku veze... Jo k tomu spaní... Daneček šel spát večer ve 20,30 a spal do rána do 9,30. Zázrak nad zázraky!!! Jo a hele, ty nemít tu sousedku...
27. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já tu mám sousedky dvě který jsou doma na mateřský ,ta třetí má hospodu tak bývá doma minimálně,jo a už se sem nastěhovali na léto starší manželé na chatu tak je tu už zase veselo a když je potřeba mám fakt kam jít pro pomoc a samo že opačně :slight_smile:
27. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, s tatínkem to bude fajn neboj, hlavně,že na to dr. přišel hned, lepší dřív než pozdě...
27. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,přeju tatínkovi ať je brzo fit :slight_smile: .Sin,má fakt pravdu,jakimile to je na svatbu,tak je najednou všechno s velehorskou přirážkou :rolling_eyes: .Kytičky do vlasů,který jsou běžně k dostán,í na plesy apod., jsou na svatbu najednou dvakrát tak drahý,to samý stuhy na auto.......lepší než ve svat.salonu je skočit do švadlenky.Stejně jako s kyticí.....objednaná přes salon je drahá jako prase a uvázaná v květinářství na míru je za třetinovou cenu a hned ti na rovinu řeknou,který kytky a přesně v jaký barvě použijou neb vědí,kdy a od kterýho dodavatele jim přijdou,za to objednávka z katalogu v saloně je pěknej zajíc v pytli stejně jako když si objednáš květinovou výzdobu na svatební hostinu.Lepší je si to zajistit sama. ono se to nezdá,ale když se to pak sečte suma sumárum za všechny položky,tak ten cenovej rozdíl může bejt v hodně tisích,který by jen tak vyletěli oknem.

Terez,ty se taky nenudíš.co :grinning: :grinning: :grinning: !
27. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
já bych ti dala knedlíky,když se chystám uložit na každou dobrou hodinku ke spánku :grinning:

leni,
to bude dobré,hlavně mysli pozitivně :wink: :wink:

terez,
nejak flákáš Bělásek,byla jsi vubec na focení?????????? :unamused:
27. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na slavnostech jsem potkala jen Dckami,bříško má pekné-sluší jí to :wink:
27. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell samá pravda, já si právě vše oběhla a nakonec jsem usoudila, že přes salon neeee :confused: i u bot jsem tvrdila, že je mám k bílému kostýmu:slight_smile:))))

Terez - když prostě člověk nemá den.... :grinning:
27. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

leni, dortík jsi vybrala krááásnéééj :slight_smile:

Terez, to je , co ? Když se daří,,,,

Singid, píše se, že děti vydrží od 6 měsíců spát 12h bez mlíka - ale u nás totedy nefungovalo.... do nedávna :grinning:
27. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt jj byly jsme tam i s JIříkem ale pst nepráskni mě Tvojí tchýni :grinning:

Kristík to ráno vstával v 5h no a v autě usnul,mi tam byly od 8h ranní a on se nechal přenést a spal do 9h v Běláskovi na matraci ani ho ty děti kolem a nic nevzbudilo!!!!! :grinning:

Byla tu dnes moje tchýně,pochválila Jiříka dala mu 200kč :wink: to by ho mohla odměňovat častěji :grinning: mě pochválila svíčkovou a knedlíky,no ale 200kč jsem nedostala :grinning: za to jak jí krmím jejího synáčka a vnuky :grinning:
27. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
tak to je Vás víc...............Hanka s Márou také :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek