• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
a ža tam byl rachot vid :wink: ,no ty to děláš s láskou že????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jaký prachy??????????? :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt jj s láskou jak jinak :grinning:

Jdeš do Bělý na Dětský den??Dnes od 10h pro malinký a od 16h pro větší děti.
28. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak dneska vybrat prstýnky a pak k volbám...

Bell, no stuhy na auto.... a vlastně nic kromě šatů... nebereme v salonu, ale ve švadlence. A výzdobu aut dostala na starost mamka. A možná mě za to někdo odsoudí, že se to nehodí, ale nevěsty auto bude zdobené kyticí, kterou mamka naaranžuje z kytek od vietnamců. Je to levný a když se to pěkně nakombinuje, tak to bude i krásný. Půjčení ošuntělé kytice na auto, tisíckrát použité, stojí kolem 300 Kč. Kytici pro sebe a maminky a svědkyni atd. budu mít z květinářství pod nožičkama. Boty mi můj drahý skoromanžel koupil ve Fóru a jsou nádherný!!! Asi za 500 Kč. Svatební boty označené jako "svatební" na internetu stojí 1000-2000 Kč.

Verčo, díky, už jsme to s paní i vypilovaly přes mail a vezmem ho na 100%. Cena 1650 Kč za dvě patra oddělená od sebe, každé na svém stojánku, nad sebou. Horní bude víc nazdobené a s holubičkama. Paní říkala, že si máme přijet večer před svatbou, že se tomu bude věnovat celý den, aby ten dortík pěkně vymazlila :slight_smile: Tak to mě těší.

Terez, takový sousedský vztahy jsou k nezaplacení. To my tu máme samý blázny, ale radši no comment.
28. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsme byli za taťkou. A šok. Cítí se dobře, o těch arytmiích ani nevěděl, ale co je horší... dali ho na internu na JIP a na jednom pokoji jich je asi 5 nebo 6, teď nevím. Táta srdcař po infarktu a bezprostředně vedle něj stará paní se zápalem plic jako sviňa. Hlavně, že nám sestřička říkala, ať tam nebereme malýho, aby nechytil zápal plic... ale srdcaře takovýmu riziku vystavěj. Vždyť by mu to mohlo pěkně ublížit!!! No peklo. Pokoj a zařízení z roku "cvaj", všichni nakupě, vedro, chrchlání... no byla jsem v šoku. Ještě, že ho v úterý vezou do Ústí, tam je to stokrát lepší! Zas budou tátovi roztahovat tepny.
28. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,já měla na autě umytou panenku ze sklepa :grinning:.To vůbec neřeš :grinning: .Ty kytice na auta ze salonu jsou fakt úplně to samý......plastikové květy made in china :grinning: .A boty jsem prosím měla od vietnamců :fearful: neb jsem byla v pátym měsíci..už jsem jasi začla lehce otékat,takže sehnat hezký bílý botky s nizoučkym podpatkem na oteklou hnátku byl lehce nadlidský výkom :sweat_smile: .Až jednou jsem šla na Prokopce kolem ťongů a zahlídla jedny za výlohou.Na nohy padly raz dva tak jsem je vzala a hotovka :grinning: .
Prosim tě a kde že to taťka leží? :confused: to je docela teda sprosťárna teda :unamused: .Pamatuju na svojí tetu,taková baba od rány,facku by od ní člověk nechtěl radši dostat a tady v nemocnici měla slzy v očích jak tam jednaj se staršíma lidma :frowning2: jak někde v dobytčárně :frowning2: .
28. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, držíme palce, ať je tatínek brzy fit ... v nemocnici některý věci moc neřeší ... když jsme tam byli my, tak dali k mamince s šestiletým klukem s podezřením na mononukleozu a jeho zdravé dvouleté sestřičce, 8mi měšíční miminko s zánětem průdušek, jestli někdo někoho nakazí nebo vůbec neřešili ...
28. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zlatíčka, můžu vás poprosit o hlásky? Kamarádovi se narodila dcerka Kateřina Adamcová. Můžete jí tady dát hlas?

http://decinsky.denik.cz/miminka/20100521_mim_tyd20.html
28. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, interna JIP. Před chvílí jsem volala tátovi a prý paní převezli už na normální pokoj. Ale jistě v zájmu ostatních pacientů, ale protože už na tom byla údajně lépe.

Mirando, díky. No a my jsme byli loni s Danečkem ve špitále, protože měl v bříšku nějakou bakterii nebo co a nevěděli, jestli třeba nemá salmonelu a přesto nás dali na pokoj k mamince s dvouletou holčičkou. Samo, že holčina dostala průjmy a zvracela. A já si to vyčítala. Jenže jiný pokoj prý nebyl volný, tak ať se holka nakazí. Hrůza!
28. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
to jsem ti chtela nabídnout prstýnky na auto..............muzu poslat foto :wink: ,jsou takové velké zlaté dva :wink:
28. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo? pošleš foto? To bys byla zlatá
28. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
PROSÍM PROSÍM HLASUJTE RYCHLE, ONO JE TO JEN DO 12 HODIN! DÍÍÍKY
28. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky....
Leni,ať je taťka brzo fit.Koukám,že v naší nemocnici se už nemůžu divit ničemu.Znnám paní,které tu nechali při slepáku nějaký mini nástroj břiše.Když jim po delší době fakt dokázala,že to tam má,od nich,že si nevymýšlí,tak jí řekli,že to je chirurgická ocel,a že to tělu nevadí a konec...Jo,ke svatbě..taky bych se znovu vdávala.Jen ten obřad bych vynechala.Měla jsem nervy a nakonec brečela na svý vlastní svatbě.Vypadalo to,že mě nakonec Martin nutí a já ho nechci...:slight_smile:Na fotkách ze síně jsem červená,jako,kdybych dostala facku.
My měli kytky z květinářství v Tescu a udělali mi i krásnou kytku na auto-živou,fakt krásný.Vím,že si to lidi fotili,ale nevímjestli nějakou fotku najdu.
Jo,děvčata,ve středu mají prckové ze školky od Šimonka minivystoupení v rámci akademie ZŠ v Bynově..to budou manévry s dětičkama-na generálku,první vystoupení,druhé vystoupení...jsem na ně zvědavá.
28. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jj náš tatík taky ležel na JIP v DC nemocnici a teda vím o čem mluvíš............

Maki dík za věci,já to vše už rozdělila do tašek páč co je dost úzký dám tchýni pro vnučku,díky moc:slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jo jo, některý oddělení stojí za to, vím že si táta jednou stěžoval na interně, protože babičku (letos jí bude 90) myli tak, že jí plácli mokrou žínku na obličej, ani pořádně neutřeli, no hrůza,... teta tam pak raději chodila dřív a babičku si celou koupala sama...je to smutný, jsem pro to, aby mě včas odstřelili, protože tohoto se dožít.... :unamused:
mě stačilo, když jsem v těhu byla na sonu ledvin, no ta dr. co mě vyšetřovala, hrůůůza, chovala se, jako bych tam nebyla, navíc jsem měla dost rozšířené ledvinové pánvičky a ona se chovala jako "no pojď se na to podívat, tohle jsem teda fakt dlouho neviděla" (to volala do chodby na nějakou kolegyni...) navíc tlačila tou sondou tak, že mohla vidět i ledviny malýho... ležela jsem tenkrát v nemocnici na gyndě a když jsem se vracela, tak jsem sestře dávala zpět svou dokumentaci a normálně jsem brečela, jak mě ta baba rozhodila... :rolling_eyes:
jo a kytici na autě jsme taky měli, ze salonu, ale byl to nový salon, takže nová kytka a protože jsme si tam oba půjčovali šaty, tak byla zadara :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez,hlavne,at to poslouzi,jedno komu.Bylo mi lito to vyhodit.Pristi mesic rekonstruujeme loznici,urcite jeste neco vyhrabu. :wink:
Leni,at je tatkovi dobre!!! :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak moje teda byla taky na interně,koukám zážitky maj všichni stejný :confounded: .

Tady vkládám fota pro inspiraci ,první je svat.kytice z květinářství na Tyršovce :slight_smile: ,druhá je panenka,co jsem měla na autě a třetí je co měl na autě ženich,ta byla k šatům z půjčovny a byl to ten plastik made in china :grinning: ,naštěesí né za moc peněz.Šaty jsem měla z půjčovny svat. šatů Klárka v Bělý..respektive Čechy .Paní to má v domečku doma a šije si je sama a je moc ochotná a i cenově v normálu :slight_smile: .
28. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje teta jsem chtěla napsat.....

Holky Jaruška už od 10 spí a spí(a před tim spala do 9,30 :grinning: )....ovšem přilepená na mě v klokance.Babyvak se moc nechytil,i když jí tam porád zkoušim dávat,za to v klokance.......do oběda jsem jí nosila,abych si mohla hrát s Jaňulí.Ta pak usnula naplácnutá na mě na gauči,takže jsem byla chvilku zasejc jak obloženej chleba :grinning: a teď tu k´jsem v pololehu v polosedu a Jaruška mi spí na břiše furt ještě přikurovaná v tej klokajdě :sweat_smile: ,ale aspoň mi nesjíždí na strany :sweat_smile: .Já se z těch holek picnu.....fakt u Jarušky to je úplný dežaví :grinning: :grinning: :grinning: taky se nenechá jen tak odložit jako Jaňule.........ta mimochodem už zasejc skoro dvě hoďky chrní,takže večer bude přeodpočatá :fearful: :rolling_eyes: .
28. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki tak tchýně přijela :wink: byla tu včera tak jsem byla překvapená,koupila nějaký dobrtoy klukům tak jsem jí tašku hned vrzla,byla mooc ráda,za vnučkou jedou tak jí to předají,ona ta holčina je docela chudák-tchýně jí měla od 3měsíců života,neboť její vlastní matka jí zvládla jen "udělat" a porodit,nyní je od 10let u svého biologického otce,s tím že on má ženu s několika dětmi a to víš holka je tam docela pátý kolo u vozu,jen čekám kdy přijde tchýně s tím že otěhotní či se chytí party..........
28. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
je to tu :wink: ,ale dozdobit podle svého musíte,my meli čerstvej nejakej keř :grinning:
28. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, já ořvala každou svatbu, nějak mě to dojímá, takže se bojím, abych nebulela taky i na tý svý. Jestli nebudu těhotná, tak do sebe předtím asi hodím pár panáků nebo nevim :grinning:

Sin, teda to jsou zážitky z nemocničního prostředí! :frowning2:
Kytičku na autě jsi měla moc hezkou. Dneska už jí zadarmo k šatům nedávaj. Ale mám zadarmo k šatům závoj a paraplíčko na focení.

Martinko, díky :slight_smile:

Bell, já mám s paní z Čech hoodně špatné zkušenosti, takže tam jsem se ani nebyla podívat.

Natt super, moc ti to slušelo, kde tě česali? Mě budou česat na Teplický v Elixíru. A na ty prstýnky na auto se zítra zeptám mamky aranžérky ju? Jestli by je tam dala. Mně se to moc líbí.
28. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
díky me se to ted už nelíbí,ted bych vypadala jinak,no jo no co nadělám :wink: ,česali me v bejvalé bance na hoře uplnějak je na hlaváku na proti tomu spodníku prádlu :wink: i malovali,byla jsem tam skoro 4 h,pakárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............jasný klido si písni :wink: ,maj takovou gumovou podložku,aby se nepoškrábalo auto,vypadaj pak nazdobený pekně :wink:
28. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, ještě jednou díky :slight_smile: Jo a vím, kde jsi byla. Tam jsem jednou byla na nehtech. 4 hodiny? Ty jo, tak to si nedovedu představit. To bych tam musela jet už v 6 ráno! :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,tam,co tě česali,dřív pracovala i ta moe kadeřnice a česala mě taky tam,pak přešla do Elixíru.
Leni..Mě právě jiný svatby až tak nedojímaj,měla jsem prostě nervy..a panáka jsem si předtím dala taky a nějak nezabral....
28. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,no prosim tě :confused: .Je to ta jak má 3 dět?
28. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
jj šla jsem na 7 a máma už plašila kde jsem :grinning:
28. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, je vidět, je těch panáků potřeba víc :grinning:

Bell, ano, je. Prostě špatná zkušenost s půjčením plesových šatů no. Měly jsme trochu konflikt.

Natt, to umřu, usnu při obřadu :grinning: Musím být kolem 10,30 zpátky doma, abych se stihla oblíknout a tak. No tak jsem zvědavá. Ale co by člověk pro krásu neudělal, že? :grinning:
28. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme odvoleno, Daneček mohl hodit obálku do urny a byl děsně důležitej :grinning:
28. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky byli volit spolu se Šímou:slight_smile:
Mě malovala švagrová,takže jsem se vatebním účesem strávila "jen"dvě hodiny.I tak mi to přišlo hodně...:slight_smile:.
28. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak fotky máte všechny moc pěkné!
Leni,
tak co prstýnky, máte? A neboj, já na svatbách taky brečela, kromě té své, to byla sranda :sweat_smile:
Já jsem byla se nechat učesat i malovat v Děčíně za Jordankou, v tom modrém salonu, ale nemůžu si vzpomět jak se to jmenuje! Ale moc nedoporučuju, spokojená jsem moc nebyla!

Bell,
taky jsem odtamtud měla šaty a super! Taky jsme si tam od ní braly prstýnky!

Zkusím najít fotku s mojí svatební kytkou, ale bude tam asi i pan ženich, bez něj nic nenajdu :grinning:
28. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek