• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ty jo takovýho času u kadeřníka, :grinning: já jak mám krátký vlasy, tak kadeřnice 40 min a malování jsme zkoušely dopředu, takže pak už věděla co a jak a to bylo taky do půl hodinky...
a dnes už opravdu nic zdarma nepůjčujou, my měli tu kytku, já čelenku a bižu, kdybych chtěla tak i boty, a na prstýnky a oznámko byla sleva (oznámko jsme si dělali doma, měli jsme jen 20ks:slight_smile:) ale bylo to před 4 lety, loni se vdávala sestřenka a jak cenově, tak těmi službami se opravdu dost posunuli.... :unamused:

Petrunko, já byla zase tak zblblá, že jsem zapomněla políbit manžela a rovnou jsem se hnala to podepsat :grinning: :grinning:
a mé rodné příjmení bylo často komolené, tak jsem prosila tu úřednici, aby si na to dal oddávající pozor, tak dal, ale místo KLára se mu málem podařilo Krá(v)la :confounded: na to že to byl obřad v 11h, tak byl už slušně mimo :grinning:
28. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky odvolili - tedy já s Petíkem - manža má trvalý bydliště jinde, tak tam jedem zítra :grinning:

Mě česala jedna moc šikovná kadeřnice - doma !!! Luxus :wink:
Kytku na auto jsme měli živou a byla na přísavce, která se "mlaskla" na kapotu - bylo to v ceně kytice.

Bohužel nemám elektronické fotky - ale ono není zas tak o co stát- to byla moje druhá svatba a tak už jsem to tak nehrotila :wink:

Manžel se při obřadu trochu opotil, svědek mu otíral čelo :grinning: - ale svatba byl jeho nápad!!!
28. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru :grinning: :grinning: můj otčím se zase hrozně ošíval, mají video a je to parádně vidět :grinning: :grinning: :grinning: taky si pak doma vyslechl :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, všechny jste byly nádherné nevěsty! Fakt! :slight_smile:

Sin, taky jdu na zkoušku účesu i líčení, takže tím asi dobu podstatně zkrátíme. Mnooo a jsem teda zvědavá na čtení mého příjmení... pan oddávající by si mě ale snad měl pamatovat z naší dlouhé spolupráce v novinách :slight_smile: Snad.

Verčo, ukaž fotku prosím prosím. Naskenovat by nešla?

Oznámko jsme si taky dělali sami:
28. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je,Leni,to je hezky oznameni! :wink: Holky,vsem vam to tak sluselo!Me teda svatby moc neberou,sice mam jednu za sebou,ale uz do toho nejdu,stacilo. :grinning:
Ja byla volit s Maxem i s Emcou,oba byli hodni,Ema spala-jak jinak a Maxe jsem mela celou dobu za zadkem,bo se stydel. :grinning: Dostal lizatko,asi 5x rekl "Ne" na cokoliv jsem se ho zeptala."Reknes ahoj?Reknes dekuju?"Na vsechno byla stejna odpoved. :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak azt holcine ty vecicky slouzej,jsem rada,ze jsem udelala dobrej skutek. :wink:
28. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi k svátečku přejeme jen to nejlepší :slight_smile: ať jsi stále veselý a hravý klučík :slight_smile:

Jiřík jede dnes na výlet se zoo kroužkem,jsem zvědavá na počasí.

Já jdu na prezentaci do Alberta u nádraží,budu nabízet 100%RELAX džus,tak jsem na sebe zvědavá :grinning: po takový době mezi lidma!!Od 10-17h a táta bude hlídat Kristíka,jen ať si to užije :grinning:

Leni oznámení máte pěkný :wink:

My taky byli volit,bože a Jiřík už bude moct za 9let!!!!To uteče ani se nenadějeme......no jo ty děti stárnou jen my jsme stále stejní :grinning:
29. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, nemám skenner, ale možná něco přefotím... :wink:
Máte hezká oznámení !!

Terez, zrovna ráno mě napadlo, že Adam už jde na příští volby!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jedem na ty volby na chalupu, takže jsem navařila a nachystala a za chvíli razíme.
Všem hezký den...
29. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud má dnes Maxík svátek,taky přejem vše nej :wink: ,hlavně zdravíčko :wink:

leni,
zmena oznámení vid,ale hezké,jsi šikovná :wink: :wink:

sing,
tak to byla rychlovka :wink: ,ale slušelo ti to,já měla dlouhý vlasy,tak to byla pakárna,nechteli držet natočený přes natáčky,tak se muselo znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no mela jsem to jen tak tak,ale zvládlo se to
29. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
pan ženich u nepustil nevestu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ??????slušelo Vám to,kde jste se brali?????????,jo když koukám na video ze svatby,jsem se řezala,svedkyne brečela :grinning:
29. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem i dorta,ale my meli jen symbolickej,bylo teplo a nikdo to stejnak nejedl..........svatbu jsme meli na zahradě :wink:
29. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Maxíkovi přejeme všechno nej nej nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile: A posíláme vzdušnou pusinku přes kopce :slight_smile:

Verčo, to bude prima, když to přefotíš :slight_smile: Těším se :slight_smile:

Taťku máme na poslední zkoušce prvního Mgr. ročníku v Praze, tak dneska razíme s babičkou do nemocnice a pak na kávičku, ať se taky odreaguje od starostí.

Pavlínko, prstýnky jsme vybrali. Ještě je tam tři týdny budeme mít kvůli rytině a pak ti je ukážu :slight_smile:

Natt, taky budeme na zahradě. Náhodou ty vlasy jsou krásné. Já mám pár vybraných účesů, ale mám touložené ve Wordu, tak to sem asi nedostanu.
29. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme!!! :slight_smile:
29. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Maxíkovi vše nej :grinning:
taťka byl včera zapíjet svobodu s mým bratránkem, který se za týden žení, tak přišel potichoučku, ani jsem ho neslyšela :grinning: mrně slyším i jak se obrátí, ale že se manža vrátil... mě by prostě mohli ukrást i s postelí a ani by to se mnou nehlo... :grinning:
jinak zbytek noci katastrofa, malej měl hysterák od půl třetí do 4, sousedi mě asi nenávidí, už jsem pak taky brečela, takže bylo veselo, uffffff :confounded:
29. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
taky přeju Maxíkovi vše nej k svátku..
Já jsem v práci,ale večer si snad vzpomenu a zkus¨ím najít nějakou tu svatební fotku...
29. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, manža šel tzv. jak lví pšouk :grinning:
29. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Maxíkovi vše nej, hlavně zdraví!
Opožděně taky přeju Janičkám!
Leni, svatební přípravy ti závidím, vdávala bych se z fleku znova :grinning: (kytku jsme taky měli na autě živou, z květinářství, stejnou jako měla já a družičky, svatebka jsem si tiskla ve škole jako zápočtovou práci na vlastnoruční papír, půjčený jsem měla jen závoj, šaty mám doteď ve skříni - nedávno jsem je "našla" a jsou mi, i když jsem před svatbou ještě shodila a švadlena mi je musela zabírat, obědvali jsme v Koruně a pak už jsme byli doma, to bylo hustý, bylo tam tak 60-70 lidí :grinning: Jediný, co jsem tehdy podcenila, byl vlastní fotograf, takže jsme využili služeb fotografky, co měli v Benešově na zámku. Měla zrovna zlámanou nohu, tak s námi ani nešla fotit ven, měla jsem asi jen 15 fotek každou dvakrát a snad jen 9x13, digitály tehdy ještě nebyly, něco se porozdávalo, zbytek ani nevím, kde vlastně mám :frowning2: )
My byli min. víkend u babičky na Moravě, jednak jsme tam slavili tátovy 60., jednak tam byla Jízda králů, na kterou se těším už dva roky. Takže jsem fotila o 106, nafotila jsem 2x plnou kartu 4GB!!! Takže teď jsem zavalená fotkama a ještě si můj notes bere ségra - dělá na něm bakalářku.
Včera jsem šla na noc kostelů, byli jsme v Rozbělesích, v evangelickém na Teplický a v Bělé a pak jsem jela na "fotohospodu " do Oseka - vrátila jsem se až ve 2, ráno v 6 už se Ondra ptal, jestli jsem přivezla "tu kouzelnou krabičku" (se štěňátkama, jako mají v Hefaistu - jenže se tam ten automat seknul a vydal mi jen jednu kuličku - dnes jsem hned po volbách metla do Hefaista a kupovala druhou :grinning: ), no a od 7 táta sekal o patro výš na záchodě, takže jsem se vyspala fakt dobře (nehledě na to, že po dvou kofolách a latéčku jsem nemohla usnout ani v ty 2) :angry:
29. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak tomu opět říkám nabitý program. Aspoň se s tebou děti nemají ani šanci nudit. To my už dneska namalovali a pověsili do pokojíčku dva Danečkovy obrázky. Teď spí a pak mažeme za tátou do nemocnice a s mojí mamkou do kavárny a pak domů, páč dorazí můj drahý, který dnes dodělal poslední zkoušku na VŠ pro tento rok. Ještě jeden rok a je z něj Mgr. :slight_smile:
... a taky ukaž nějakou svatební fotečku, když už se tady v každé pohnul svatební duch :slight_smile: My máme objednanou fotografku přímo na zámku v Jílovém a viděla jsem už jak fotí, je hrozně šikovná. A za 40 fotek v albu 1950 Kč.
29. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já si vzpomněla, že mám na netu toto:
http://rodina.cz/holeckovi/album/svatba1_1.jpg

Maxíkovi vše nejlepší k svátku - my budeme mít v červenci synovečka - Maxmiliána, tak bude za rok taky slavit...

Laro, to byl super program - trochu snad i závidím...??

My měli prima den, jen Petan je dneska jako by snědl Duracellky, to snad ani není možné - takoví aktivita!!!

Terez jsem zahlídla v Hypru - tedy pultík byl 2x prázdný, když jsem prolítávala kolem (ne na koštěti!!) - ale pak jsem tam viděla zezadu holčinu s culíkem - jen nebyl čas jít pozdravit...

Volby mě docela potěšily :wink:
29. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxínovi všechno nejlepší k svátku! :slight_smile:
29. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,
my byli dneska v Ustí v Zoo,křtily se tam žirafy :wink: .........fotky mám,ale já blbka je zapomela u segry i s fotákem,když jsem vracela neteř :angry: :angry:

jj taky meli elánu,taky jsem řikala,že snad ulehnu ke spánku dřív než malej,ale nespim,těšim se na zítra :wink:
29. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z voleb mám radooost a z rezignace Paroubka ještě větší :slight_smile: A Tomáš skončil první rok Mgr. studia úspěšně :slight_smile: A viděla jsem jednu z našich kočiček, co jsme museli dát před rokem pryč a je šťastná a vypasená... prima :slight_smile:
29. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky za fotku. Moooc vám to tam sluší :wink: Jak vás tady tak holky okukuju a čtu o svatbách, tak se na to začínám tááák těšit :slight_smile:
29. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, zítra si to užij, hned bych se přidala!!!
29. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky, to víš, to je LET!!!! :D :D :D
Tomášovi gratulace :slight_smile: A hodně sil do dalších let.
29. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni gratulace Tomášovi,hmm máš chytrého muže :grinning:

Verčo jééé :grinning: to je škoda že jsem Tě nezahlídla,jj já tam běhala,páč některým lidem to musíš vnutit hned od svýho stolku,pak jdu pro další do regálu...,no řeknu Ti bylo to fajn po takový době vypadnout z domova,sic mě trochu bolí nohy,ale já lítám furt jak namydlená tak to ani nepřijde..
29. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volby super!!! :wink:
Maxino vsem tetam dekuje! :grinning: :wink:
29. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
ty taky brigádničíš?????????????
29. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak mi včéra taky odvolili.Janička byla se mnou u urny a tvářila se moooc důležitě :grinning: .Jaruška to prospala na chodbě s tatínkem :grinning: .Dneksa už to se spánkem bylo horší :rolling_eyes: .Ráno jsme vyrazili všici čtyři do Práglu,aby moh odvolit i Jára, neb je ten Pražák,s tim,že pak dáme Ikeu a snad i kámošku.Tak cestou z Děčína jsem do UL brali švagra a ještě se podivoval jak máme hodný holky...jedna chrněla už na dvoře,druhá lehce vytuhávala při jízdě.Jen vystoupil a my teda vyrazili dál,tak obě procitli a střídavě kňourali až do Lovosic,kde jsme hodili rychlou myšku na parkovisko k bille,kde jsem Jarušku nakojila a Janikča šla s tatínkem koupit si rohlíček :sweat_smile: .Následně byl asi tak 10 min klid a zybtek cesty kňourání.V Praze usnuli :grinning: .....tak jsme chvilku přemejlšlei,jestli nepojedem až do Brna,když už je konečně ticho :grinning: .Jára odvolil,přijedme k Ikea a holky procitaj,následuje duo probuzenej ukňouránek,jedna v kočárku druhá ve vozejku.Menší uřvánek přestává jen na chvilky..má prdíky a nemůže zabrat....Janička chce jít tam kam my ne :grinning: .Nakonec Jaruška usíná a Janička se utábořila v dětskem oddělení.......no prostě ještě ani teď nevim,co jsme vlastně chtěli koupit :grinning: ,ale nějaký krámy zasejc máme to jo,včetně lamipčky do pokojíčku,tak jsme jí hned s Janičkou prubli jak se při ní čtou pohádky,jestli jako správně fungýruje :grinning: .Potom jsme ještě stihli za kámoškou na návštěvu,kde byl svatý klid neb jsme byli venku s dětma na hřišti na klouzajdách :grinning: a Jaruška usnula při drncání přes drny na trávníku.Domu jsme jeli při střídavém kňourání a spaní.No a pak zasejc nechtěla ani jedna večer usnout...........takže teď už obě opravdu spí :rolling_eyes: a já zjišťuju,co že to vlastně máme v taškách :grinning: .Ale jinak jsme na sebe pyšný,že máme za sebou delší vejlet bez úhony a i když jsme z toho trochu nahluchlý, z pohledu Janičky to bylo fajn :grinning: .tak se asi postupně osmělýme k delším trasám. :grinning:

Verčo,no čoveče,já z první svatby už si toho ani moc nepamatuju.Já teprve z druhý mám nejvíc zážitků i fotek a i jsem to prožívala nějak moc neb jsem byla nervozní až hrůza :fearful: :grinning: .,ale tak nějak moc hezky :slight_smile: .Nenechala jsem po první špatné zkušenosti vůbec odradit............. :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek