• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, to jste měli pěkný výlet...

Já tu druhou svatbu mám taky radši - byla super, ale měla jsem na mysli, že jsem to okolo tak neprožívala - ty přípravy. Přesto jsme měli všechno, jak má být a moc se to povedlo. Tak jsem to jen asi špatně napsala...? :wink: Fotky mám už JEN z druhý - měli jsme super fotografa - rpofíka, oc fotí do časopisů (hodně do dětských) a opravdu od něj ty fotky jsou překrásný!!! Přei cenzuře jsem ani jednu nemusela vyřadit :grinning:

Za chvíli jdu na squash - šla jsem pozdě spát a brzy vstávala - to budou výkony :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Vcera jsem Maxe pujcila babi,takze jsem doma sam,Emcu snad ani nemuzu pocitat,bo o ni skoro nevim. :grinning: Jednodetna noc jako ze zurnalu,Em si dala zase papu az v 5 a pak jsme obe spinkaly do 9.Nedhera.Fakt jedno dite-zadny dite-Teda takhle hodny,myslim. :wink:
Bell,koukala jsem na fotky holcicek na te dece,je to moc pekny.Taky jsem ji chtela vytahnout,ale jaksi to nema cenu,ona se naji a vetsinou hned vytuhne,hracky co ma na kocarku ji jeste moc neberou,parkrat se teda usnala na plysovej polstarek s medvedem Pu,kterej ma v postylce,ale spanek nadevse vitezi. :grinning: Coz mi teda neva.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
natt,
díky, svatbu jsme měli v Benešově na zámku :slight_smile:

Leni,
no už se těším na ty prstýnky :sweat_smile:

tak vám mám pocit, že každou chvíli porodím, už druhý den mi je divně, ale to bude asi jenom pocit, chjo, nějak mi začínají otékat nohy, no nic moc!
30. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no u nás vítězí utahat jednu jako druhou nějakou zábavou...aby usnuly :grinning: :grinning: :grinning: .Ovšem nejvíc jsem utahaná povětšinou jen já :rolling_eyes: :grinning: .Klíďo bych chodila hned po zprávách způsobně spinkat :grinning: .

Prin,no jo ty už skoro stříháš metr, viď :wink: ,držim palečky...ovšem ty můžu držet ještě měsíc,že :grinning: .Já měla poslíky snad celý poslední dva měsíce...ten poslední měsíc teda už dost hodně :grinning: ,ale výsledek stojí za to :grinning: .
30. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a hlásím,že vejlet byl sice moc nespací.za to v noci ..Jarušku jsem v deset nakojila a usnula a vzbudila se prosím až v půl šesté ráno :fearful: ,sice to pak vypadalo,že mě sežere i s noční košilí.....ale zaplaťpánbůh za to :grinning: ,škoda že jsem šla spát až v jednu ráno :grinning: .
30. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Pavlínko, jen nám ještě chvilku vydrž. Ten poslední měsíc, to jsou muka, to si pamatuju a Makinka s Bell určitě taky a živě.
30. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no proč nespíš holka :unamused: :wink:

prin,
jj ještě chvilku vydrž :wink:

jsem se ted vrátila,muzikál nádherný :wink: ,Slezáček mel narozeniny tak se i zpívalo hodně štestí,zdraví..........................
¨
leni,
kdyžtak si písni o ty prstýnku ju :wink: :wink: :wink:

maki,
to mi teda napiš jak Emička spí,no to snad neni možný...............kdybych vedela,že druhé bude zlatíčko,jdu do toho už ted taky :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,Emicka spi furt! :grinning: Naji se,chvili kouka,nekdy usne primo u jidla,to ji musim vzbudit,aby si vubec krkla.Dneska ji babi udrzela chvilku v bdelym stavu,mela ji na ruce a povidala ji a ona zacala tak rozkosne broukat a pak vytuhla,no zlaticko. :grinning:
30. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no u nás to je tak,že jak začne rozkošně broukat tak je to v loji neb to už neusne vůbec :grinning: ,naopak jak jí odložim tak chvilku nespokojeně okouní a pak začne řvát......a uklidní se zase až si jí vezmu do ruky a brouká si dál..... :rolling_eyes: :grinning: .
Takže Natt,je to sázka do lotérie,estli ti padne karta zrovna na spavý dítě :grinning: v opačnym případě začni posilovat,aby si mohla mít celej den mimino v ruce nebo na sobě přivázanou,aby si mohla mít volný ruce na starší dítě :grinning: ,co se chce od rána do večera ňuchnínkat :grinning: .A nejlíp.,když máš ještě jednu ruku,kterou můžeš luxovat apod. :grinning: .Jsou dny,kdy bych si přála bejt chobotnice :grinning: .Ale jsou i lepší dny,dneska mi to holky vynahradili za včerejšek,kterje jsem popsala jen v kostce a vynechala jsem detail s honičkama za přebalovacíma a kojícíma koutkama a krmením Janičky tim či onim neb chtěla co viděla.........Tak dneska Jaruška prospala zase celý odpolko 5 hodin v kuse a Janička spolupracovala,takež jsem si v Abrahámovi koupila nějaký kytky a různý propriety.Doma jsme konečně připevnili janičce ještě nějaký věci do pokojíka(už nám přišla konečne dekorační síť) a pka se mnou Jaňule sázela bylinky.Jsem dostala k svátku takovou krabičku -sadu na sázení s kalíškama z kokosových vláken a semínka :slight_smile: ,takže jsem si včéra v Ikea koupila květináčky a dneska je zaseto..tak uvidíme,estli to hned nepochcípá :grinning: .Ovšem zejtra bude určo zase uřvanej den :fearful: :grinning: .
30. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky chci být někdy chobotnicí ...
31. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj,
taky chci být chobotnicí, ale spíš mám malou chobotničku doma, on stačí v letu sebrat ovladač z gauče, no neskutečný..
a Bell já to měla tak, že tři dny byl vždy takový řvavější a pak byl den klid, dalo se to fakt propočítat:slight_smile:)))nějaký cyklus či co to měl naprogramovaný.,.. zato teď, má asi rozbitý harddisc :grinning:
31. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..pokusím se vložit konečně slibované svatební fotky.Snad se to povede.
Maki,spací mimčo fakt závidím,to teda Šimonek nebyl...uvidíme,co druhé,jestli se teda zadaří...
31. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to samo odeslala dřív,než jsem přidala fotky...Ta kytka,co tam je,je z auta..na utě jsem ji bohužel nenašla,tak aspoň takhle.Dort jsme měli jen symbolicky,nikdo ho stejně moc nejedl,zato ovocné mísy byly hned pryč...
31. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jedna ,kde je trochu vidět účes..lepší jsem bohužel nenašla..a jedna z Holandska se ségrou
31. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,já se někdy divim,že to příroda zařídila tak nešikovně,že má ženská jenom dvě ruce :grinning: :grinning: :grinning: .

Sin,no máš recht...jen si pamatujua už se na to tak nějak zase připravuju,že u janičky vždycky,když už jsem měla něco vychytaný a nastalo období klidu,tak povyrostla nebo měla nějaký vývojový zlom a zase jsem dál něco novýho vychytávala :grinning: .......ještě tak 18...20..let a už to snad budu mít vychytaný všechno :grinning:
31. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,jo ještě jsem si vzpomněla,že nám Janička postupně tak naslintala do ovladače na tv,že přestal fungovat a bylopotřeba novej :sweat_smile: ,nevim co jí na něm tak chutnalo,ale šla po něm jako divá :grinning: .

Petru,nádherný fotky :slight_smile: a hezkej melírek :wink: .
31. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, i když doost studený.

Natt, já jsem se ptala mamky "aranžérky" a byla bys tedy moc hodná, kdybys nám ty prstýnky na auto půjčila :slight_smile:

Péťooo, nádherná nevěsta jsi byla! A ty šaty jsou prostě dokonalý!
31. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky..trochu jsem si zavzpomínala,za pár dní máme pětileté výročí..
31. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,Petík má krásný fotky z plavča.sice neměl den,ale i tak byl statečnej :wink: .Hele a to teď jako fotěj jak,si psala něco,že zadara? :confused: A při normální hodině nebo se musí zasejc objednávat?Já už půjdu teď v červnu holky přihlásit na plavčo.ješě sice trochu váhám zda plavečák nebo Ledňáček................ale zatím vyhrává plavečák :fearful: .Sice v ledňáčku je lepší voda.......ale prostě já nevim no.Nějak mi přijde lepší chodit plavat do míst kam chodíme plavat i soukormě a Janička už to tam zná.V tom ledňáčku je to takový vytržený z kontextu...........jako na stopro ještě nejsem rozhodnutá neb zatim nemám moc do detailu rozmyšleno jak to udělám s hlídáním.
31. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
i my v srpnu 13tého, :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme 5 let :wink: ,to to teda uteklo :wink:
31. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Já chci taky být chobotnice... :grinning:

Maki, Eminka má pochvalu - zase... :wink:

Petrunko - krásná nevěsta jsi byla.

Bell, díky. Ano, fotí a natáčí videjka při normální hodině - pak ti dají DVD. Dokonce jsme hodně chyběli, tak natáčeli pak jen nás :wink:
Opravdu se snaží, co jim ledňáček vzal klienty :wink: - všechno má svoje, já taky zůstávám v plavečáku.

No my měli letos osudových 7 let od svatby a zatím to tedy je čím dál lepší, tak snad to tak zůstane.
31. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevěstinky krásný, já bych to fakt chtěla prožít znovu :wink: :wink: my taky v srpnu, 26.tého ale teprve 4. roky :grinning: ale v létě to bude 10 let, co jsem viděla manžu poprvé a zamilovala se na první pohled :grinning: :grinning:

jinak jsem se právě vrátila z masáže, úúúúúžasný, sice se zítra asi nehnu a chvílema to dost bolelo, ale relax super, s paní jsme si i hezky popovídaly, manža vykoupal, nakrmil a uspal dítko, takže fakt pohoda.... oooooo více takových dní :grinning: :grinning:

jo a viděla jsem odpo Verču s novou hlavou :grinning: :grinning: :grinning: špijonila jsem na balkoně, když s Petíkem pobíhala u nás v parčíku :grinning: :grinning:

Bell u nás nefrčí normální hračky, ale nejvíc Dáju zajímá žaluzie, topení, ovladače, mobily, foťák, noťas, minule jsem mu ukazovala fotky v albu, tak tam taky furt leze a chňape po něm....na tohle má pamatováka, ale aby udělal pá pá.,.. to jen když má fakt náladu :grinning:
31. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda nemame vyroci svatby,ale slavime vyroci pocatku chozeni,taky v srpnu,letos 15 let. :confused: :grinning: Jinak se zname uz z gymplu. :wink:
31. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, my taky slavíme, 16.6. ikdyž my teda si nekupujem dárky a tak, moc na to nejsme, ale snad bych i zapoměla... :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spolu šest,ale známe se už od prváku z praxe :grinning:
31. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spolu budeme letos 12 let....
31. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že tu mám asi jediná krátkou známost :grinning: .My jsme se tedy brali 2007 a známe se jen o něco málo měsíců před tim :grinning: ...........no ale život je krátký,že :grinning: .

Sin, :grinning: u nás dlouho frčeli pet láhve :grinning: a dývka :grinning: .Jak jsem nechali rozříděnej odpad bez dozoru tak byla v něm :grinning: a dývka lítali ze stojanu rychlostí světla :grinning: ,dodneška se divim,že se ještě vůbec daj přehrát :grinning: .Však od Dája přijde na chuť hračkám :slight_smile: ,my myslim začli tak kolem roku.Když to tak vezmeš tak výrobci hraček pro úplně nejmenší děti maj klamavou reklamu....že jako ty hračky děsně nutně potřebujem :grinning: .Takovej kastrol nebo pet lahev nadělaj radosti a zadarmíka :grinning: .Čoveče ty si užíváš......úplně mě z tebe louplo v zádech jak si povzdechli,že by taky snesli nějakou masáž :grinning:

Verčo,no jo vidiš,tak ať se v plavečáku snažej,že jo no :slight_smile: .Je fakt,že zdravé konkurence nejni nikdy dost.Já zatím zvažuju zvažuju............ale asi to bude ten plavečák......... :confused:
31. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mít 12.6. šest let od svatby :slight_smile: ....

nat: tak doufám, že dnes se potkáme ;)
1. čer 2010 ve 04:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj,
z mého dítěte se stal netvor, který vstává v 01h a hystericky řve jak tur, vůbec nevím co s ním :frowning2: dnes od 00:30 do 1:45 uspávání, jakmile byl vložen ve vytuhlém stavu do postýlky tak do minuty řval znovu, uspala jsem ho až na sobě a deset minut vydržela :confounded: ve 3:30 byl opět vzhůru, vyžahnul 150ml mlíka a vytuhnul u mě v posteli, už jsem neměla sílu ho stěhovat, za to vstával v 5:45 s manžou... pomooooooooc, v zádech mi škube a kdybych měla jít plavat tak se utopím :rolling_eyes:
Bell jak jsme psaly, než to stačím vychytat, tak zas bude spát celou noc v pohodě.... nejhorší je, že kdyby brečel, tak ok, ale on stojí v postýlce a vyloženě řve, zajíká se, hysterčí, jako by tam byl sám ďábel a píchal do něj vidlema :frowning2: zkoušela jsem ho nechat i vyřvat, ale to se prostě nedá, mám pocit, že ho tím zabíjím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a už jsem sekla s kojením, stejně pak řval že má málo, tak dostává mlíko, tak uvidím, už je to druhý den, nevím jestli mám odstříkávat a nebo jestli se to mlíko vstřebá??? cítím, že tam ještě asi trochu mám... :confused: :confused:
1. čer 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,no nám Janička takhle vyváděla když jsem odbourávala noční kojení a to nejhorší řvaní,kdy to vypadalo že jí snad řežem hlavičku od tělíčka, trvalo 3 dny.Pak se to začlo zmírňovat a asi potejdnu se už jen vzbudila fňukla a sapla dál.Za dva tejdny už spala celou nocjako dudek ani se nebudila na pití vodičky,co dostala do hrnku do postýlky.A co si ještě takpanatuju,tak my jí při tom řevu vzali k sobě do postele a nechali řvát.leželijsme tams manžou úplně ohlušený a ona byla úplně mimo sebe jak se zajíkala.........ale vydrželi jsme.Podobný hysteráky jsme ovšem měli teď v šestinedělí :rolling_eyes: .První dva tejdny po porodu jarušky to vypadalo,že to přijala dobře,ale pak najednou začla vyvádět a hlavně i v noci :confounded: .Jenže to jsem řešila bu´d tim,že jsem jí prostě nechal vyřvat nebo když jsem měla volný ruce tak v náručí..........ale už se nám to zlepšilo,naštěstí.hysteráčky už polevili jenom, na občas hlasitý, kňourání.Jinak s mlíkem nevim....mě se nějak odstavila janička sama.Kojila jsem teda do 18-ti měsíců,ale postupně jsem to omezovala.V 11 měs. jsem odbourala to noční,pak jsem kojila 4 xdenně,postupně jsem to stáhla na 3x denně a když jsme v 15 měs jeli na dovču,tak tam jsem vynechala polední kojení(ani si toho nevšimla).No a pak další měsíc jsem vynechala ranní kojení a nkonec jsme na podzim byli na chajdě se známýma a večer po grilování jsme padli tak unavený,že jsme všichni hend usnuli ...a já s epo chvilce vzbudila,že jsem vlastně janičku nenakojila,ale nechala jsem jí bejt a ona si ani nevzpomněla a ani druhý den ani třetí a bylo odstaveno a nejspíš protože už jsem kojila tak malinko,tak ani prsa nijak neprotestovali neb už v nich stejně nic moc nebylo,takže žádná zatvrdlina nic a bylo to.
1. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek