• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky!

Tak konečně mám Ondru ve školce, včera jsme byli na kontrole ORL a vše je ok, takže hned frčel - nemohl se dočkat "svý jediný lásky káji Marešový" - a ona je teď zrovna se školkou v přírodě. Ale aspoň byli v divadle. Odpo jsme šli na tréni nk, mě pak vystřídala ségra a já letěla na svůj. Babička nám totiž včera ráno odjela do lázní :confounded: musím tu nějak ten týden přežít :dizzy_face:

Když jste tu zmínily ta výročí, tak my měli v únoru 15 let, co jsme spolu začali chodit, a v srpnu oslavíme 12 let od svatby :slight_smile:

Sing, nezapomenu, jak se loni (teda předloni) ještě po Vánocích Martin budil, seděl v postýlce a když jsem ho odmítla kojit (že až ráno), cloumal se mnou a řval "cickááááát" :grinning:
1. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to my se bereme po 7 letech, co spolu chodíme :slight_smile: Docela dlouho co?

Sin, teda tohle ti fakt nezávidím a opravdu tě lituju. Já jsem spáč (a ty vlastně taky, jak jsi psala), takže takový noční výlevy by mě totálně odrovnaly.

Dneska je Den dětí, takže všem dětičkám přejeme krásný den, samou radost!!! :slight_smile: My odpo jedeme do Fóra, tak asi Dandula dostane nějakej dáreček :slight_smile: Jo a včera jsem mu konečně koupila pláštěnku tady v Boleticích a pak ve městě vodítko, takový ty kšíry na dítě. Začal mi totiž zdrhat do silnice a to i tak, že se mi vší silou vyvlíkával z ruky... lákají ho auta a autobusy. Autobus je u nás "babu" :grinning:
1. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned jak jsem ho pomluvila, tak usnul na dvě a čtvrt hodiny, zalomila jsem to s ním, tak jsme spinkali až do 10 uff, ufff
já nevím co to do něj vjelo, protože kojím už jakou dobu jen ráno ve 4h a kojit jsem přestala, protože stejně řval,takže to na to asi vliv nemá, pak jsme mysleli, že se bojí tmy (odešla nám lampička, tak jsme to zkoušeli bez ní,) ale manža včera koupil noční světýlko a stejně :confounded: taky jestli si třeba nechce hrát, že je vyspalej, nechce, řve i v obýváku mezi hračkama, prostě u mámy na ruce je klid... dneska vyzkoušíme to mlíko dát už v tu 1h snad pak dá do rána pokoj.... :unamused: co noc , to pokus no :rolling_eyes: taky je jedno jestli ho uložím v 19:30 nebo v 18h, prostě je ráno kolem 5:30 vzhůru, a přes den moc nespí, včera dal 2x30 minut a bylo vymalováno....už chodí podél nábytku tak jestli nemá nějaký vývojový období?????
Leni :grinning: :grinning: jo jo, v noci už jsem si představovala jak mu zmaluju zadek, jen aby spal :cry:

jo a ještě dobrá zpráva, u manži v práci to nepoložilo grázla, ale asi skončí ten vedoucí,tak manža volal, že neví, jak to dopadne, protože dělat práci za dva a ještě mít k ruce flákače.... tak už se v duchu pomalu loučím s druhým dítkem i hypotékou :frowning2: :frowning2: když se dař,í tak se daří (pro vysvětlenou, grázl je kamarád se šéfem a vedoucímu bylo vyčteno, že nezvládá svou práci :astonished: dobrá manažerská politika co?)
1. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
já jsem vás včera mystifikovala,jsme spolu "jen" 11 let-teda v srpnu budeme:slight_smile:...Leni,my se brali po šesti letech,tak jste v normě..:slight_smile:
1. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dětičkám vše nej ke Dni dětí..já mám dneska prohozenou směnu,tak jsme v práci,tak možná zítra na nějaký malý dáreček dojde.Zítra má taky školka mini vystoupení v divadle,jsem na to zvědavá.Nějak mi zůstaly poporodní hormony,tak nevím,jestli mě to nebude dojímat :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - dávám echo - včera jsem zjistila v solné jeskyni v Divišovce,že 8.6. tam má akci VZP.Kdo je u této pojišťovny,má tento den vstup zdarma ( ať už tam chodí nebo ne ).Do jeskyně se jde vždycky v celou - na 45 min.Je to tuším od 9 do 17 hod - ale to nevím jistě.Tak pokud to někdo bude chtít využít ,má možnost.
1. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
to kdybych vedela,já je mám doma,ty kšíry :wink: ,nepoužíváme to :wink:

i my přejem vše nej :wink: :wink: ,hlavně zdravíčko a hodné rodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Šimon si mohl,taky dneska vybrat co chel,nastestí ho zaujali v Jordánce takový rybyčky co se chytaj na prut :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte nekdo tel na Lucku(elektronku)???????????????dekuju :wink:
1. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
a co delá manža???????? :wink:
1. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt,
myslíš na Hanku? :wink:
1. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to jsem si oddychla.......já o těch kšírách taky uvažuju,ale nechtěla jsem bejt za šílence,co vodí dítě na vodítku.......i tak z nás udělala sousedka od vedle asociály,co se nestraj o svoje dítě ( :rolling_eyes: ) tak představa,že vyrazim s kočárkem a s Janičkou v kšírech....to už by z nás udělala nevim co.Ale v každym časáku o dětech,co otevřu ,je maj v reklamě a nebo o nich píšou jak je to výborná praktická pomůcka :confused: .Jaňule je taky ve věku kamikadze............že jí sice nakecám,že se musí držet kočárku,aby hlídala Jarušku,ale spolehnou na to a tiše doufat,že mi nevletí pod auto...... :confounded: .Už jsem s tim viděla chodit jedny důchodce v parku pod zámkem. :grinning: ,hlídali tak vnoučátko na procházce :grinning: .
1. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,vývojový období mít může a taky tim,že se mu trochu rozhodilo spaní,tak může nastat kolotoč frustrace z nevyspání.Radu na to moc nemám,nám se to vždycky nějak záhadně upravilo samo,respektive,když byla Janička menší,tak jsem začla chodit ven s kočárkem v pravidelný časy a ona mi usnula a po pár dnech si na to spaní zvykla a bylo dobře.....když povyrostla tak zasejc chtěla spát (přes den tedy) jen v postýlce.....a když znova povyrostla tak nechtěla spát vůbec.......no prostě,furt se něco tento....vychytává :grinning: .Teď zrovna spí přes den jen na gauči :grinning: ,ale zaplať pánbůh posledních tak 10 dní si po obýdku poslušně lehne na gauč opře se o mě hlavičkou neb si vezmu Jarušku k sobě k prsu a usne a když mám hodně velký štěstí tak usnou obě naráz :dizzy_face: ,ale pst pst....nechci to zakřiknout :sweat_smile:
1. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell :grinning: :grinning:
já myslím, že kšíry jsou dobrý, děti opravdu jsou rychlý a četla jsem, že jedný paní takhle vběhl syn málem pod auto, protože mu uletěla kšiltovka a on prostě bezmyšlenkovitě za ní... :confounded: :confounded: a hlavně pro babičky a dědečky, to je výborná pomůcka :grinning:

Je fakt že Dája poslední dobou má rozhozený i denní spaní, myslela jsem, že místo 3x to stáhne na 2x, ale dneska jsem ho prostě nechala spinkat tak jak má ve zvyku a uvidíme :wink:
1. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm kšírům...na letišti jsem vázala Mackovi takový improvizovaný kšíry z nosícího šátku, měli jsme ten 5,5 m...Macek nechtěl chodit za ruku a neposlouchal. Vlastně to dělá doteď...
1. čer 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,maki,
jj Hanku,jsem tupoun :grinning:
1. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě holky, já při uklízení našla jedno platíčko antikoncepce Cerazette, platné do 1-2011. Neberete to některá nebo vaše kamarádka? Předám zadara někde v kavárně :wink:
1. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
a máš to číslo od Maki, nebo ho chceš poslat do IP?
1. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jj mám dekuju,já shánim číslo na Nadenku,jak jsem kdysi chodila :wink:
1. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,kdes koupila ty ksirky?
1. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
my tenkrát v Mateřince :wink:
1. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
je to ono???????ty mám já nekde :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15559763&tab=0
1. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já znám kšíry od Farlinu a zrovna v nový Betynce je nějaká firma od G........myslim,tam je dokonce nabízej pro dvojčata s tim,že se daj ty kšíry přicvaknout k pasu a maminky maj úplně volný ruce :grinning: .Až na to natrefim znova tak se mrknu,co že je to za firmu.
1. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Bell taky jsem to četla, kšírky jsou od Tommi guard :grinning:

jinak u nás noc v pohodě, v 1h dostal mlíko, chvilku poplácání po prdelce, pak ještě teda koukal, ale byl vláčnej, tak jsem zalehla a čekala bengál, ale v pohodě, vzbudil se pak až ve 4:15, to jsme utěšili hned, ale vstával v 5:15, ale byl hodnej a ještě půl hodinky si hrál v postýlce :rolling_eyes: včera šeli spinkat už po 18h páč byl otravnej a mnul si očka, tak dnes dáme spát později a snad (!!!!!) vydrží až do 6h

a aby se smůla vypatlala celá, tak:
přestali topit, je tu zima jak v morně, takže manža musel vytáhnout el. topítko a zatápíme, jinak to Dája odnese na zdraví :astonished:
manža jde dnes k šéfovi na koberec, tak nevím vůbec co od toho čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jako perličku nám včera PC zahlásil, že máme pirátské Windows, což nás dost překvapilo, neb jsme kupovali i s notebookem přesvědčeni, že je v něm origoš. operační systém (respektive nám to tak bylo řečeno)...to je tak, když si něco objednáte přes známého a on vám "udělá" cenu :frowning2: takže mi tu teď furt skáče, že jsem pirát a ať to urychleně napravím....tak 3tis šup z peněženky a můžeme jet dál.... :confounded: :confounded:
2. čer 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sing,
tak to by me asi zabilo :frowning2:
2. čer 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechodíte někdo do solné jeskyně???
2. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
já včera v Bělásku nebyla,ale další uterý určo pujdu,jeste chodíme čtvrtky :wink:

já se chystám už pekne dlouho :wink: :wink: :wink:
2. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

kašleme, takže dneska veškeré plány rušíme a budeme doma a spinkat.

Bell, já jsem taky měla obavy, aby si někdo nemyslel, že s těma kšírama zacházím s dítětem jak se psem... ale ptala jsem se ve Stellince a prý to lidi kupujou čím dál častěji. A mít ještě kočárek jako ty, tak neváhám a kšíry na Janičku pořídím. Hele, zrovna v sobotu byl Tomáš na zkoušce v Praze, pak šel na metro a tam tatínkovi asi dvouletej capart málem skočil do kolejiště, tatínek ho chytil už ve skoku na poslední chvíli. TAkže zlatý kšíry!!! A Daneček se mi ve městě vyvlíkává z ruky, protože chce za autama a autobusama, takže po téhle zkušenosti jsem neváhala. Představila jsem si, až bude léto, jak mu klouže zpocená ručka a vyvlíkne se mi raz dva. Tak to nechci dopustit.

JO, včera jsem dělala domácí jogurty. Mňááááám :slight_smile: A s jahodama jsou žůžo.

Makinko, ve Stellince za 125 Kč.

2. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táta je zrovna na roztahování tepen v ÚL, tak držte palce.
2. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Den dětí byl super! Včera jsme byli ve Fóru a na závěr vzali Danečka do hračkárny Dráčik. No už si to konečně užívá, dřív se mu to líbilo, ale rozhodně nešílel jako včera. Nevěděl, kam dřív skočit, zamiloval se už do výlohy, dovnitř jsme ho museli dotáhnout. TAm zjistil, že tam mají auta a teda zásek... zastavil se u tatrovky a odmítal odejít, hrál si, šťastnej jako blecha. Jsme mu jí vyndali z regálu a bylo vymalováno... pak už se stačilo jen zeptat "DAnečku, chtěl bys to auto domů?" A horlivě kýval hlavou, že jo, úplně nadšenej. Tak jsme tam ke Dni dětí nechali čtyři kila a jeli domů s tatrovkou a šťastným dítětem. Samým štěstím usnul až před desátou večer, plný dojmů :grinning:
2. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek