• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
JO a přesně tyhle kšíry, jak jsem dala odkaz Natt, máme http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15559763&tab=0
2. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,my už jsme topení vypnuli dobrovolkně asi před měsícem....při tý šílený ploše bytu co máme by jsme se nedoplatili,topit ještě i v květnu.........takže máme studenej odchov a zatim dobrý,Teď tu sedim na boso.....nohy sice trochu studený a nos taky,ale já jsem spíš zimomilná a holky naštěstí taky :grinning: (co jim taky jinak zbevá,že) :grinning: .Manža teda byl zvyklej na přetápění,ale za těch pár let se mnou už se otužil a teď mu neni zima,i když mě už je :grinning: .Jinak drřim palečky ať tvůj manža dobře, nebo alespoň né špatně, pořídí v práci :slight_smile: .

Leni,taťkovi taky držim palce.Čoveče Janička taky dostala tatrovku :grinning: k svátku od tchýně a od našich sekačku na trávu :grinning: .Tatrovku má venku na písek,ale se sekačkou tady běhá vesekolem kuchyně jak kdyby to bylo bůhví co :grinning: .Jinak na kšíry dojde...zatim se nenápadně vyptávám po okolí,co kdo na to jako řekne,,,,,,,,,,ale fakt jako modlit se,že se nic nestane.Přesně jak řikáš .vysmekne se z ruky nebo budu potřebovat obě na kočárek..... :confounded: .Škoda,že je maminky moc nepoužívaj aspoň by se prolomily ledy a člověk by se sám tak nezdráhal si je pořídit.
2. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si je teda poridim,bo mi stacil dnesni zazitek pred Kauflandem.Byste neverily,vylezeme z auta,dam Emcu do voziku,vyndam Maxe a nez jsem ho stihla nainstalovat taky do voziku,tak se mi vysmek sa zdrhal,volajic "gaga,gaga!"Jsem si myslela,ze se zblaznil,a neverily byste,v louzi na parkovisti u Kaufu se cachtaly 2 divoky kachny! :grinning: Mama kachna a tata kachna. :grinning: No nic,dite jsem odchytla a akorat jsem se utvrdila,ze voditko bude sikovna vec! :wink:
2. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se za ty kšíry nestydim. Co je mi do lidí. Radši ať si myslej, že dělám z dítěte psa, než aby mi dítě vtrhlo do silnice pod auto. Toť můj názor. Navíc moje máma říkala, že když jsem byla malá, tak rodiče běžně vodili děti na kšírách z kočárku.

Bell, jooo na tu sekačku na trávu jsme taky koukali, jako že by Daneček "jako" sekal na zahradě. Ale víc ho zaujlo kolečko, takže to asi příště :slight_smile:

2. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá do vodítek, budeme ty matky, co musej prolomit ledy, třeba na to nějaké další mámy čekaj :grinning:
2. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak si tady čtu o těch kšírách...já bych je dřív taky dala, ale za prvé by je Jarda na sobě nesnesl a za druhé máme doufám zdrhací období za sebou a naopak teď všude chodí za ruku a říká "Jára musí dát ruku, jedou auta" tak snad to vydrží, ale uvědomila jsem si, že mám asi dvoje doma co jsme dostali kdysi teď jsem si vzpoměla jak tu o tom píšete, takže jestli je najdu a fakt je mám, tak klidně vám je dám když budete někdo chtít! :sweat_smile:
2. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zpět, kšíry sice mám, ale jsou to ty do kočárku a mám jedny, tak kdyby jste je chtěli, věnuju :sweat_smile: :wink:
2. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,ty kachny tam furt u kaufu ještě tábořej,jo ?! :grinning: My už jsm ej tam taky viděli :grinning: .Jára teda Janičku brzdil s tim,že jsou nějaký moc přítulný,že se tam tak rochněj mezi autama a jsou klidný :grinning: .
2. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda uz aby bylo hezky.Jak jsme venku vzdycky jen chvili,tak je nevylitanej a tudiz lehce na zabiti. :confounded:
Uz nam stoji voda na zahone,v radkach brambor,nevsakuje se to.... :angry: Chudaci vyplaveny lidi.
2. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,nejaka baba je tam veprostredku silnice krmila rohlikem.Misto,aby je odehnala,tak jim tam delala hostinu.Akorat je nekdo prejede.
2. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ani na zahradě radši nebyla! Ale už jsem psalal našim jak jsou na tom, tam bývá voda, no zatím se neozvali, tak uvidíme, zkouším ségru přes skype! Ach jo, to je počasí v červnu, a s těma dětma ani nemluvím, fakt na zabití jak nejsou venku a nemají pořádný pohyb! :confused:
2. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí už me s..........,jj dítko na zabití též :frowning2:
2. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my měli teď dva dny nepřetržitý fofry...

Já ty kšíry mám, ale nepoužívám a myslím, že na ně nedojde - Petan je zatím poměrně ukázněný. Ale nemohla bych mít třeba ještě kočárek...
A na lidi bych se taky vyprdla, bezpečí dítěte je přednější.

U nás frčí nákupní vozík z Pompa - tatrovku má už dlouho, ale ta ho nebere. zato ten vozík...! :slight_smile:

Chystáme se na 4-denní víkend, ale nevím nevím, jak bude v sobotu na Safari...???

Netopili jsme ani v zimě - máme zateplený barák a je tu i v mrazech kolem 22 stupňů, takže dobrý. To v baráku, až se přestěhujem, asi nebude... :frowning2:
Přišlo nám pískoviště a smutně čeká nesestavené na chodbě u našich, tak snad se to v druhé půlce měsíce umoudří, jak slibují, ti lidi už toho musí mít se záplavama plný brejle - chudáci!!!

Včera jsem si byla nechat říznout zarostlý nehet - musím do smrti chodit na pedikúru!!! A Adam to po tý plastice má stejně zase skoro zarostlý - se na to vyprdnu :frowning2:
2. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max je taky vcelku ukaznenej,chodi za ruku a moc nezdrha,ale jak musim jeste vezt kocar,tak je to naprd,mam jen jednu ruku a clovek nikdy nevi.Nejlepsi je,kdyz se veze na stupatku,to je klid.Ale zase se moc neunavi,ze... :confounded:
2. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,no jo,vasi jsou na Moryve.Sakrys,snad budou v pohode....
2. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taťka odpoledne volal, že mu ty tepny neroztahovali. Zítra se sejdou doktoři i s primářem a vymyslí, jaký zákrok pro něj bude nejlepší. Možná i bypass. Uvidíme :frowning2:

Peču jogurtový koláč s tvarohem, broskvemi, jahodami a drobenkou.
2. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, dej prosím vědět, až se dovoláš. Jsou v nějaké hodně blbé oblasti? Jak je zasáhly posledně povodně? Je mi to líto...
2. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, ale snad to bude v pohodě! Ségra říkala že už bylo hůř v 97, tak doufají že nebudou další deště! Oni jim zvedali hráze a voda by měla jít do polí, pokud se nesesune půda! Frut něco!

Leni,
a tatínkovi je aspoň trochu líp??
2. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,jej s těma nehtama...se mi úplně kroutí prsty u nohou jak to čtu :frowning2: .

S těma deštěma,záplavama....to je fakt děs a hrůza v jednom.Už aby to přestalo :rolling_eyes: .To je pořád dokola :rolling_eyes: .

Jinak u nás dítko také na zabití :rolling_eyes: .Už nám z ¨toho hrabe bejt tu celej den zavřený.Nejhorší je pondělí a středa,kdy chodí manža dom až večer a bejt tu s oběma holkama..........no prostě........už aby jsme se mohli taky trochu vyvenřit,sakriš :rolling_eyes: .

No a s kšírama,pořídim je a uvidíme jak moc jich bude potřeba lepší je mít sebou třebas v tašce a vědět,že když by bylo nejhůř tak je můžu použít a když bude dítko ukázněný tak se pokusim to nějak zkorigovat,aby jsme se dostali z bodu A do bodu B bez úhony.Ještě jsem i zauvažovala o sourozeneckym kočárku,sehanla bych nějakej přes MMB..........ale zasejc jak přesvědčit Jaňuli,aby seděla v kočáře...... :rolling_eyes: .Možná by mi spíš bodnul čaj od Grešíka na posilnění nervů :grinning: .
2. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ten čaj bude levnější :grinning:

Pavlínko, tátu nic nebolelo, on tu arytmii doktor objevil podle výsledků z holtera. To je takovej přístroj, kterej měl táta na sobě 24 hodin normálně doma, pak ho odevzdal, doktor na to kouknul a když viděl tu arytmii, poslal pro sanitku. Táta nechápal, necítil to. Ale často se mu motala hlava, tak to byl asi jediný příznak.
2. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,porid si taky to stupetko na kocarek,Maxik to miluje.Sourozeneckej kocarek jsem zavrhla hnedle,on nechtel v kocaru byt uz v zime. :wink:
2. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: .

Maki,my jsme na to stupátko už koukali,jenže my nemáme klasikej kočárek,co má tu tyčku na kerou se to stupátko přichytává,takže nám to tam nejde. :frowning2: Na každym kolečku máme brzdu zvlášť :fearful: .Akorát na tu tříkolku,co máme na doma by to možná šlo...............jenže s tou se mi moc ven chodit nechce.......Verča bude asi namítat,ale tříkolka je děsnej krám co se stability při překážkách týká,už jenom když sjíždim pidi schůdek na balkon tak má celej kočár co dělat,aby s nepřevrh.Jinak jako se s nim dá otočit na místě to zas jo.
2. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak smolný včerejší den snad máme za sebou, byla jsem v rákosníčkovi, nějaká maminka neváhala a přivedla i svou dost nastydlou dcerku, vůbec jí nebylo blbý, že ta holka kýchala, kašlala a z nosu jí teklo jako z vodovodu... :confounded: tomu nerozumím, takže jsem spíš Dáju hlídala aby necucal hračky a vůbec se k tý holčičce nepřibližoval :cry: :cry: pak jsem vypadla jak cukrář, měla jsem z ní dost...pak na kožní, ač mají od 12:30 a byla jsem tam s předstihem už ve 12:15 (a byli jsme druzí), tak díky "protekci" jiných jsme na řadu přišli až ve 13:15, byla jsem hotová, David řádil jak černá ruka, pak řval hlady, tak jsem ho tam cpala přesnídávkou...já sama snídala v 7h a pak už nic, tak jsem padala na hubu...a manža včera nakonec na tom koberci nebyl, šéf musel někam odjet, tak asi dnes... :confounded: :confounded:
jinak Dája na dnešek v 1h mlíko, ve 4:15 poplácání po prdelce a vstával v 6:30 (včera uložen až v 19:30) uff uff, tak jsem aspoň vyspalá, navíc manža šel včera na 3 chytrý pivečka, tak jsem to zalomila už v 9 :confused: a topííííí, my taky nemáme rozpáleno, ale na tu trojku, což je střed, ale včera ráno tu fakt bylo chladno, máme rohový byt, a navíc soused od vedle tu nebydlí, takže ani netopí, takže studeno ze všech stran...a v baráku bych zmrzla, jsem prostě teple odchovaná, ale už jsem si taky zvykla, u našich už je mi vedro :grinning:

Pavli držím palečky, vím jak je to hrozný, když byla vyplavená vesnice mé tety, co dodat bylo to k pláči... :frowning2:
Leni neboj, tatínek bude v pohodě, dneska už jsou doktoři machři, ale záhul na nervy to je, to vím, když měla máma operaci plotýnky, tak jsem zhubla dvě kila jak jsem byla vystreslá a nejedla :frowning2:

a pozitivum na konec, Davídek už umí dolézt k hračkám na které se ho ptám, takže "kde je balonek" tak se doplazí k balonku a ještě umí doběhnout pro takovou knížečku s velkým psem, takže "kde je pejsek" :grinning: :grinning: :grinning: teda dělá to když chce a musí to mít v zorném úhlu, jak to má za sebou, tak je mimo :grinning: :grinning: a "kde je táta" tak to kouká ke dveřím :grinning: :grinning: když si hodím plínu na hlavu a řeknu, kam se máma schovala, tak se může přetrhnout, jak rychle chce tu plínu strhnout :grinning: :grinning: :grinning: je to zlatíčko
3. čer 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Leni díky Tvýmu odkazu na miminka jsem se dozvěděla že můj bratranec z druhýho kolene má další přírůstek do rodiny!Dvojčátka kluka a holku,no musela jsem pátrat,ale Sinků z Děčína není moc a hlavně jsme všici rodina :grinning: i když se nescházíme nijak často.

Kšíry vím že je moje kamarádka odsuzovala,já to beru tak pokud to vyhovuje mámě ať je svýmu děcku dá...

Kristík má taky lehounce rýmu,fakt minimálně a dnes jsem do Běláska měla jít s kámoškou,ale odvolala jsem to,takže Singid chápu Tvé spravedlivé rozhořčení,prostě já nejdu když vidím že není 100% OK!!

Máme tátu od úterý v nemocnici,zítra si ho přivezeme,tak že toho mám nad hlavu,ale celkem to jde...jen jsem nějaká utahaná asi díky tomu hnusnýmu počasí!!Už mě to štve,zima a déšť.
3. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, další "pršavý" den. Ještě, že si jdu odpoledne na solárko a s kámoškou na kafčo.
3. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak přeju všem hezký den,ať i přes ten hnus fialovej,co je venku,máme všichni lepší náladu :slight_smile: .Já už se těšim na lepší počásko jak malý dítě.Už jsem ukreslená s Janičkou do bezvědomí :sweat_smile: .Krtečka jsme véra viděli 4x .....uff uff.

Sin,legrácky s plínkou na hlavě si pamatuju :grinning: ,.Jaňule z nich měla záchvaty smíchu :grinning: .Vpodstatě je má furt,ale už musíme blbnout buď s larisou nebo s peřinou :grinning: .A gratuluju Dájovi k novým úspěchům :slight_smile: .

Terez,já plně chápu maminky,co ty kšíry odsuzujou.....já mám taky pochyby,přesně jak píše Prin..si nejsem jistá,jestli by v tom vůbec Jaňule chtěla bejt,aby nakonec neječela jako tur a nejlíp,když máme tu batolecí pubertu,tak aby se nešprajcla :rolling_eyes: ,ale na chození po městě,kde je provoz jako blázen a mít sebou kočár....to je fakt pořídim,sichr je sichr.Budu ráda,když je nebudu muset použít,ale když budu muset tak mi můžou všichni.......že jo tento :sweat_smile: .
3. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju, ale snad to bude dobré! :wink:

Sin,
gratuluju k úspěchům Davídkovi, teď už to bude jenom lepší :sweat_smile:

Maki,Bell,
můžete mi sem hodit odkaz na to stupátko? Docela vážně o tom uvažuju! :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
na víkend slibujou pěkný počásko,tak se snad dočkáme.Navíc máme po dlouhý době s manžou společný volný víkend..už přemýšlím,co podniknem..
Včera to minivystoupení v divadle bylo pěkný.Ale zabralo nám to značnou část dne.Ráno tam měly být dětičky v 8:20 s tím,že za 40 minut by měly být po zkoušce.Tak jsme si pro Šímu okolo 8:45 došli a čekali tam v dešti do půl desátý.protože zkouška začala v 9.Pak jsme ho nechali v Křížovce ostříhat,koupil si autíčko ke Dni dětí a šli jsme na oběd.Doma pak odmítl spát,což mi zkazilo plány,páč já jsem byla úplně hotová a spala bych jak Růženka.Pak jedno představení od 16:00,a další od 18:30.Mezitím jsme ukořistili poslední dvě místečka v Hefaistu-naštěstí jsme tam měli známýho,tak jsme si sedli k němu.Domů jsme dorazili po sedmý hodině,Šimonec večeřel v autě,doma sprchaa honem spát,protože byl úplně KO,jak odpolko nespal.
3. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, den plný zážitků! Taky "miluju", když jsem unavená a Daneček mi překazí plány jeho elánem a energií :slight_smile:

Holky, tak taťkovi budou zítra roztahovat 2 skříplý tepny a když to na tu arytmii nepomůže, tak ho čeká kardiostimulátor (budík). :frowning2:
3. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
neboj dopadne to dobře........držíme pestičky :wink: a solárko jo?????????já se chystala už včera,ale Tomáš musel do práce :frowning2: ,tak pujdu o víkendu se prohřát :wink: :wink:

petrunko,
ale pro ty deti to musela být paráda a pak i pro rodiče vid :wink: :wink: ,už se taky tešim,jak budem chodit na takýdle školkový akcičky,teda jestli ho vezmou :unamused:

bell,
jsem tele,nevim kde mám ten papírek,jak se má jít pro rozhodnutí do školky :unamused: ,je to zítra vid od 1????????
3. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek