• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Já teď chci na solárko tak 2x týdně, venku už jaksi asi do svatby bronz nestihnu nahonit :grinning:
3. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kasa.cz/baby/koupit/836498/doplnky-a-prislusenstvi/lascal-buggy-board-zavesne-stupatko/
My ho mame z obchodu Krtecek. :wink:
Sin,diky za info,zase jsem se aspon vyhla problemum,mela jsem skubani vzit zitra Maxe do Rakosnika na skakaci hrad,tim padem i Emu...Jesteze jsi to napsala,zase jsem zpatky v realite.Nektery mamy by zaslouzily. :angry: Asi bych se ozvala,potkat tam takhle usopleny dite!Ja tam vzdycky pul roku nejdu,pak si rikam,aby chudinka Maxik byl v kolektivu,tak ho tam vezmu a on tam okamzite chytne minimalne rymu....Takze uz ne,hriste je hriste!
3. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci zítra zkusit Rákosníček :wink:
3. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt.bylo to hezký představení,děti to evidentně bavilo..byla to první taková akce a byla jsem náležitě hrdá matka:slight_smile:.
Přeju hodně štěstí,aby Šimonka vzali do školky..
Leni,určitě ti to říká každý,ale s tatínkem to bude dobrý,uvidíš.Jak už tu bylo řečeno,doktoři jsou dneska machři.Určitě bude na svatbě jako řípa a odvede tě k oltáři-teda před oddávajícího :grinning: .
3. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, díky :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,neboj,ani budik neni spatnej,svara ho ma a je mu o moc lip!Zrovna minulej tyden s nim byl v "servisu",v Usti na kardiu,jak rika.... :grinning:
Jinak ty stupatka maji i jiny,staci si to zadat do vyhledavace,nam se zdal tenhle bytelnej a hlavne perfektne pasne na Quinny. :wink:
3. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Maxik byl poprve bez plinky,jem asi hodinu a pul,nez sel spat a bez nehody.Vim,ze to zatim neni nic moc,ale byl pysnej,ze ma trenky jako tata :grinning: .Tak jestli bude teplo,nahodime trencle a snad se casem odplenime.
3. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
díky, docela o něm uvažuju, ale ještě nejsem rozhodnutá jestli je to fakt nutné! :slight_smile:
A Maxovi velká gratulace... :sweat_smile:
3. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,já už ten odkaz nikde nemám,koukali jsme nto už když jsem byla těhule.

MAki,no Jaňule taky vydrží bez plíny klidně celej den a nakonci dne se nám vyčůrá na koberec.jako zrovna včéra......takže .já nevim co si o tom myslet,ale prosstě dneska zase jsme na plíně,i když si na záchod řikala.Nějak nevim jak rychle vyletět a všechno čistit,převlíkat když mám v ruce Jájinu......budu to muset nějak natrénovat :sweat_smile:
3. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak už jsem ten papírek taky vyhrabala :sweat_smile: .Je to zejtra 12-16h ve třídě Pastelky v 1.patře. A píšou,že po tomto termínu budou nevyzvednutá rozhodnutí odeslána poštou. :slight_smile:
3. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Maki,tohle stupátko je trochu jiný než na jaký jsme čučeli.Jestli se k tobě taky někldy už dohrabem s holkama na návštěvu tak to budu muset očíhnout,jestli by to přeci jenom na ten náš taky nešlo :fearful: .
3. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidne si to muzes vyzkouset. :wink: Prijdte pristi tyden,uz ma byt konecne leto!
3. čer 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLUNICKO!!!!! :grinning:
3. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda venku takhle na večer......... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by jim ta předpověď na víkend vyšla....?to není snad ani možný.já mám volno,dokonce i s manžou a má být hezky....? :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně to nezakřiknout...
3. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki moc pěkný!Fakt jsou to sluníčka!Malý už je kousek!! :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
neprovokuj s tema vláskama Maxíka ju??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ................to ani nemuzu ukázat doma,by me zabil,že já ho ostříhala :unamused: :zipper_mouth: .............teda Emička pekne roste :wink: a taky nekdy nespinká :wink:
3. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: stupatko mame taky ... je to docela dobry!!!
nat: jo v utery nebyl v herne nikdo ... teda zadne ditko:slight_smile:, tak pristi tyden ...
SLÁVA SLUNÍČKU!!! A TEPLU A LÉTU!!!
3. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Natt,to bylo tesne po jidle a tesne pred usnutim. :grinning:
3. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
provokace po druhé :grinning:

jsem se chtela zeptat,mela jsi ty nebo Bell epidurál?????????? :wink:
3. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemela jsme ho ani jedna,my jsme holky statecny a rodime bez fetu... :grinning: Tady by nam ho stejne nepichli,tady se setri... :grinning:
3. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,přesně tak :grinning: .
3. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,hele když jde Max pohladit Emču.....necháš ho s důvěrou nebo s jseš připravená ke skoku? Já si furt řikám,že bych měla jaňuli trochu víc důvěřovat........ale porád jsem připravená skočit kdyby něco.Ona jí chce hned pusinkovta a dělat ňušínek,což znamená že by jí skorem celou zavalila :confused: .Ale dělá to s takovou láskou,že se mi jí nechce nějak moc odhánět......ale strach mám :confused: .Ona by jí i chovat chtěla a podobný bláznoviny to už na mě jdou mdloby jen při tý představě........když vidim jako nosí panenky za nohu, za hlavu :sweat_smile: .
3. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jsem si myslela :grinning: ................šetří se a šetřiti bude.............dyt ti chlapi neroděj že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,docela uz jsme se uklidnila,ze zacatku jsem byla jako ostriz,ale je na ni fakt neznej,vetsinou se ji dotyka jen koneckama prstu.Spis davam bacha,kdyz ji jde ukazat nejakou hracku,aby ji to nehodil nedopatrenim na hlavu.A kdyz na ni mluvi,tak takovym vysokym hlaskem,to je srandovni,pritom ja na ni tak nemluvim,ale on to dela a Radky Tomasek taky.
3. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no hračky to samý u nás.a tenhlásek taky :grinning: ovšem ona jí jde takhle něco říct,i když spí :fearful: a to batolecí kvíkání by teda vzbudilo i mě :sweat_smile: .Emču asi ne :sweat_smile: ,ale Jájina je vzhůru hnedle :rolling_eyes: .No já jsem furt jak ostříž.Janička se zdokonalila v tom jak se dostat na nakouknutí do kočárku,židle,gauč,stůl..........já vim,že jí nechce nic udělat.,ale stejně ...potřebovala bych oči i vzadu :sweat_smile: .

Natt,tady se s epidurálem nepřetrhnou............rozhodně ho nenabízej.Možná kdyby na něm člověk trval a byl neodbytnej......tak možná...bůhví :fearful:
4. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nevím jak u normálního porodu, ale když se jde na císaře, tak v DC nabízejí úplnou narkozu nebo epidural.

Makinko, krásné fotky. A taky už se musíme někdy srazit :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no u císaře je to pochopitelný,tak aspoˇn že tak.Já nevim,ale mám dva porody za sebou a o epidurálu nepadlo v porodce ani slovo.Asi fakt vyčkávaj až jestli na něm bude rodička trvat :sweat_smile: .
4. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek