• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak holky je sice krásný den,ale nám přjde po poledni instalatér rozkopat roh v druhym pokojíčku :rolling_eyes: :angry: .Neb když to tady bylo v rekonstrukci tak si to tam blbci překopli a všude tam tekla voda.Vedle máme totiž prádelnu ...tak to jakože spravili.No a v pokojíčku je vymalováno,položená plovoučka a ono jim to tam celou dobu prosakovalo a my mysleli nejdřív,že málo větráme,když jsme objevili vlhkej roh,tak jsme začli větrat a větrat a už je to pěkně rozlezlý a udělal se i flek z venku na baráku a dole v ordinacích :rolling_eyes: .Chjooooooo :rolling_eyes: ,takže se tu bude zase kopat do zdi :angry:
4. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak konečně vysvitlo????
My odjiždíme na několik dní - v plánu máme Safari zítra a další výlety - bude nás víc rodin s dětmi stejně starými, scházíme se 1x - 2x do roka, jsme ze všech koutů, tak to je vždycky štreka...
Včera jsem sbalila oblečky na čtvero ročních dob a dnes v euforii přihodila ještě dvoje kratásky a pár triček :wink:

Mějte se krásně, užijte si začínající léto a už vypněte to topení :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já jsem si právě říkala, že u nás v DC dělaj císaře vždy jen pod úplnou narkozou a oni ten epi nabízejí.
4. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no to je radost s těma instalatérama... když už chce člověk v klidu bydlet...

Verčo, vypadá to, že vám počásko parádně vyjde. Tak si to užijte, jak to jen jde a foť foť, těším se, až se mrknu na fotky.
4. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sli radši na hřiště než do Rákosníčka,když je tak krásně :wink: ,necháme si to až bude ošklivo :unamused:

jj jsem chtela vedet,jestli to bolí nebo tak neco,nebo jestli to vůbec pomuze,me ho teda chteli dát sami od sebe,ale nebyl nikdo,kdo by to píchnul,když to bylo vhodné,takže nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vypadá to na krásný víkend,tak zítra pojedem k mamce a pujdem do Zoo :wink:
4. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Leni, tatínkovi držím palečky, ať je zase brzy fit!
Veru, užij si hezky výlet!
Natt, mně dávali spinál při císaři a je to poměrně nepříjemný, ale zase že by to byla kdovíjaká bolest, to se říct nedá. Jestli to pomůže nevím, já bolesti neměla :slight_smile: (jako předem, samozřejmě)

Když to hezký počasí vydrží až do neděle, pojedeme pro babičku do Poděbrad, to by taky mohlo bejt fajn. Včera jsem tele zapomněla, že máme jít na logopedii, ale úplně jako na smrt. Ještě v pondělí i v úterý jsem to Ondrovi připomínala, a když jsme dnes ráno trénovali R, vprostřed věty mi došlo, kde jsme měli bejt. Náhradní termín nám dala hned v pondělí místo někoho omluveného a my holt musíme zaplatit 150,- za neomluvenou hodinu :frowning2: Zato jsme včera byli s dětma na mým tréninku, neměla jsem je kam dát, tak jsem to riskla a vzala je na zimák s sebou. A oni mě zlatíčka překvapili, vydrželi bejt celou 1 3/4 h hodný, lítali po ploše a hráli hokejbal a chvilkama fotbal. A spali večer jako zabitý :sweat_smile:
Jo a jsem od úterka zaregistrovaná na pracáku, jsem zvědavá, kolik dostanu podporu, jestli vůbec. A nám budou rozhodnutí o přijetí do školky dávat až příští týden, tak mám nervy. Prý bylo na celý Děčín 250 neumístěných dětí!!! Hustý.
4. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem zapomněla, ségra si v noci přivezla z Hradce svou kočku, kterou nechala u spolubydlící - ta se stěhuje a kočku si s sebou vzít nemůže, byla by ji dala do útulku. Tak nevím, jak si to ségra představuje s kočkou, když už má půl psa. Navíc je to kočka absolutně domácí a tak trochu cáklá. Dost.
4. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my taky příští týden............tak nevim,jak to delaj :wink: :wink:
4. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no to mě taky trochem na tento.......když se janička vyspala,tak jsme se tu přes vrtající instalatéra vyparavili,já vzala Jájinu do klokanky a šli jsme všici tři do školky pro to rozhodnutí.....janička se tam zase tšeila jak kdnby jsme šli bůhví kam a narazili jsme na tu ceduli na dveřích,že to přesunuli na 11.6. :rolling_eyes: .Tak jsme aspoň šli na to hezký hřiště u DDM :slight_smile: .Fakt to tam maj hezký.Janička se krádně vyblbla a šli jsme trochu přichycená od sluníčka doma ještě i na dvorek na píseček :slight_smile: .
Jinak jsem sice naprdnutá za tu díru ve zdi v pokojíčku,ale pro změnu máme na víkend půjčený auto na vyzkoušení hyundai H1 osmimístnej :sweat_smile: .Takže zejtra ho projedem.Janičce se tak líbí,že aj chudák řvala jako tur,že do něj pak navečer nemohla neb byla celá obalená pískem :sweat_smile: .Škoda,že je tak drahý,docela by se nám líbilo :frowning2: .K manžovi totiž chodí se zubama jeden díler přes auta a on se ho jen zeptal jak je to s těma sedačkama v H1 a on se sám nabídnul s tim autem na zkoušku.No tak ho vyzkoušíme :slight_smile: .Ale to by do něj chtělo teda ještě aspoň další dvě děti :grinning: ,aby jsme nejzdili na prázdno :grinning: .
4. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,hele jdeš zejtra taky na vítání občánků nebo máte termín až přijede Romča?Jsem se úplně zapomněla zeptat.My jdem zejtra na 9,30 . :slight_smile:
4. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,takže ségra má půl psa a celou kočku? :grinning: ......a jak vypadá cáklá kočka? :fearful:
4. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,my nejdeme.Ani s Maxem jsme nebyli,nejak na ty oficiality nejsme.
4. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell a nat: ja jsem v DC na epiduralu u cisare trvala ... a myslim, ze to bylo ve vetsi pohode nez celkova. Na JIP jsem sla vysmata a ne v bolestech , mozna i soku, jako ostatni ...
4. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell: Cáklá kočka - ta naše je taková černěmramorovaná (jakoby plesnivá) a děsně vychrtlá, ale ta cáklost spočívá v tom, že ač už jí jsou asi 3-4 roky, tak se chová na kočku nepředvídatelně, vyskakuje z neočekávatelných míst, pak sebou praští, točí se vleže dokolečka, znenadání vyskočí a tak. Je to typická vnitřní kočka, v Hradci jim jednou vypadla z okna a ségra musela lézt v paneláku po parapetech, aby ji zachránila. A tak.
4. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pulka psa stale neobjasnena.... :grinning:
4. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já už vim........ten půlpes...to je ta střídavá péče s bývalým přítelem,že? :grinning:
4. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,Mirando,to jseš statečná..........já bejt při vědomí,když by do mě řezali.... :fearful: .Sic by to nebolelo,ale už ta představa........by mě kleplo :fearful: .
4. čer 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
já myslela,že to tu nedelaj,tak to je paráda :wink: :wink: ,asi bych do toho sla taky,kdybych mela jít na císař :wink:
4. čer 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell: půlpes - bingo!

epidurál při císaři - pohoda :slight_smile:
(já si zas nedovedu představit, že mi vyndají dítě z břicha a já to prospím)
4. čer 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pulpes byl vcelku jasnej,asi nikdo necekal,ze reknes,ze se ti doma vali pulka labradora,ze jo.... :grinning:
Taky bych pri cisari chtela epi. :wink:
5. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell a nat: no já jsem si ho doslova vykřičela ... už mě kurtovali ...
lara: taky mně to přišlo divný, že bych to všechno prospala ... ale ty řeči doktorů si budu pamatovat celej život :slight_smile:))
5. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsme u mamky,je tu paráda................detičky se dneska už i koupali.venku je konečně krásne a nikde nikdo :grinning: ,jen užívejte sluníčka,aspon týden nám to má vydržet :wink: ,jeste zítra stihnem Zoo,ale pujdem hned ráno,než začne pařit a deti budou znuděný vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musela jsem ty fotky přebrat,nevim,jestli tu muzu ukazovat nahatý deti,tak radši jen kde neni nic videt,aby toho nekdo nezneužil.ne jako vy,na netu myslim
5. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tema rukama přes sebe a pohled dolu,to je náš pan uražený,zas nebylo po jeho :grinning:
5. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak se hlásím po malé pauzičce způsobené výpadkem PC :grinning:

malej se konečně snad naučil spát, teď se budí i na to mlíko až kolem 4h, takže když jdu brzy spát, tak se i vyspím :grinning:

včera jsme byli na svatbě bratránka, měli krásně, ještě ve středu jsem si myslela, že to bude na prd, ale fakt se to povedlo, měli obřad na zahradě a venkovní párty, tak počasí bylo fakt na objednávku :grinning: jeli jsme domů až v 19h, šup s malým do vany, ale protože byl nějakej rozjetej, tak až do 21h stepoval po postýlce :frowning2: ale ráno vstával, jakoby spal od 6 :rolling_eyes: chjo, on snad tajně baští plutonium :grinning:

přemýšlím, že když bude v létě takhle parno, že bych s malým vyrazila na koupaliště do brouzdálka, nevíte, jak to tam teď vypadá? já si pamatuju brouzdálka snad ještě když jsme jako malí chodili na koupálko, čůránky, hovínka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nevím jak je to dnes a vůbec nevím, jestli je tam vhodný s takhle malým dítkem... :sweat_smile:

tak užívejte krásného večera,papa
6. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jedna svatební a s miláčkem
6. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...dneska jsme měli krásnej den v Chomutově v zooparku.Bylo to fakt super.Jeli jsme i na místní safari v safari džípu-moc hezký.Jen to naše dítě teď kvůli všemu brečí,jsem z něj na nervy.
Nejhorší ovšem byla ta cesta v rozpáleným autě,to bylo maso...
6. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo cesty v aute děs.......... :frowning2:
jinak my byli v Zoo v Praze,nej víc se tam ujal bazén :grinning:
6. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
já te asi nepřidala do přátel,ale doslo mi to až když jsem to vymazala :unamused: ,problém je,že tu neznám Vás podle příjmení,takže to pak jen mažu,ale když si me najdeš znovu,nebo mi napiš příjmení a já si te najdu ju!!!!!!!!!!!!já tam mám totiž dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sing,
to je parádička,takhle na svatbě :wink: ..............
6. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,probehl zoo vikend.Max byl s tchanovcema v Usti. :wink: Tam pry zase nejvic bodovala masinka a opiky-opicky :grinning:
Joo,zeny,to chce klimosku.Ja bych bez ni v lete umrela a dost dobre si nedokazu predstavit vozit bez ni deti v tom hicu....
7. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek