• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky,tak my měli cestovní víkend :sweat_smile: ,v sobotu jsme jeli projet to půjčený auto.Po vítání občánků,jsme přijeli převlíkli do cestovního a vyrazili do Mníšku por Brdy na chajdu za tchánovcema.Cesta byla fajn.Jaruška spinkala,Janičce jsme koupili(v bille za nasbírané bodíky :sweat_smile: )dvd přehrávač,takže půl cesty koukala na krtečka a půl prospala.....akorát,že za Prahou jsme kousek od Radotína zůstali viset asi hodinu v zácpě :rolling_eyes: v tom šílenym vedru.Zaplaťpánbůh za klimošku a holky naštěstí spali i když to nedrncalo :sweat_smile: .Pak jsme se vylítali na chajdě u lesa opekli buřtíky a jeli jsme večer zase dom.Pokochali se zapadajícím sluncem neb to už teď nevídáme.než uspíme děti a konečně si odfrknem tak už je dávno za kopcema :grinning: .V neděli jsme vyrazili se projíždět zasejc,ale už našim vozem :sweat_smile: .
Jinak vítání občánků bylo totální fiasko.Hezky jsem si holky nastrojila,nakojila Jarušku hupsli jsme do auta....no Jájina hned klimbla...jénže jsme tam přijeli a jak jsme jí vyndali ze sedačky tak se jí přetrhlo spaní a konec.Celý to chudák prořvala,že ani Rašku slyšet skorem nebylo.Snad jen na malý chvilk y se utišila,ale fotky budem mít s malym zarudlym uřvánkem :frowning2: .A to jsem měla strach,aby Janička nezlobila....ta byla tak hodná až zrak přecházel.Hezky stála poslouchala ani nedutala :slight_smile: ......no jo no tak holt si na zeď slávy pověsíme fotky s uřvánkem no :fearful: .A nejlepší bylo,že hned jak to skončilo tak se začla usmívat a usnula :rolling_eyes: :sweat_smile: .Ach jo.
7. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža má po koberci a dopadl jak sedláci u chlumce :confounded: samo, že je na lidi nepřijemnej, chodí často kouřit (s jeho 5 cigaretama denně, z čehož dvě vykouří večer doma :rolling_eyes: ), bylo mu doporučeno, aby se nad sebou zamyslel... nevěřím svým očím a uším, holky tohle snad není ani možný.... :confused: vedoucího vykopli (on neodchází, protože si našel náhradu, ale byl "odejit" protože v téhle firmě se asi výpověĎ nepodává, tam se jen dostává... :sweat_smile: takže tam zůstane manža a ten nemakačenko... ještě se šéf manži ptal, jestli jako taky už hledá zaměstnání... no nechápu, kdo by jim tam jako zůstal....
no a protože jsem střevo a pesimista k tomu, tak tu sedím a řvu jak tele,je to nespravedlnost,... nevím, jestli tam manža teda zůstane, jestli ho otráví, nebo bude muset hledat něco jiného, ale co, že??
7. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Bell,hezký fotky budete mít...:slight_smile:
Singid,já tě chápu,taky bych si to hodně brala a byla z toho špatná.ALe neuděláš nic,je to na manžovi,co si myslí,že bude lepší...Přeju vám,aby se to rychle a co nejlíp vyřešilo.
Tu klimošku do auta -už o ní uvažuju,je to fakt brutál v těchle vedrech.Sice zase nejezdíme až tolik,ale přece...máme jen takovej větrák,ale to není nic moc.
7. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,to bude dobrý neboj,je jasný,že z toho máš nervy,kdo by v dnešní době neměl,ale nic se nejí tak horký jak se to uvaří :slight_smile: .Teď je na manžovi jak to vyřeší.Každopádně určo udělá všechno,aby se o vás postaral.Jestli v téhle práci nebo v jiné. :slight_smile:

Petru,dík :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, už jsem se i trochu uklidnila, malej byl ze mě vyděšenej, tak se musím srovnat... :cry:

Bell a neboj, fotečky budou určo dobrý, Veru taky psala,že Petík poslední plavčo proplakal a fotky měli hezký :grinning: já se u Dáji taky bála, že bude řvát, ale je to naše modelka, tak pořád koukal do objektivu a smál se... i na tý svatbě byl v pohodě, ale držela jsem ho na ruce a to bylo teda maso, ještě, že jsme stáli ve stínu... :sweat_smile:
7. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás holky dočítám.....to fakt byl zoo víkend :grinning: :grinning: :grinning: ,aj lehhce svatební :grinning: .
Sin..no já nevim čoveče do brouzdálka.jako já bych šla,ale jestli vám dr. nedoporučil plavání............spíš se zeptej dr.Myslim,že by mu to nemělo nějak vadit,kdyby se jen tak oráchal a pohrál a zasejc ven,to spíš ty budeš mít záda spálený :grinning: .My jsme tam vloni s Janičkou chodili abrouzdálko bylo krásně čistý.Museli jsme jí od tam tud vyloženě vyhánět neb nevylezla dokud by celá nezmodrala :grinning:
7. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím se po pár dnech. PC nám šlo, ale nějak jsme radši využívali sluníčka. Jezdili jsme po návštěvách (s klimou v autě) a byli na zahradě a tak... Dneska jsme byli u doktorky pro papír do školky a taky na druhou klíšťovku. Dovařila jsem polívku s játrovými knedlíčky, Daneček jí kýbl zbouchal a už usíná. Takže pohodička...
7. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,

U nás nachlazení Kristíka :frowning2: má hnusnej velkej kašel+rýmu,ve čtvrtek jdeme na kontrolu,páč říkala že to má trochu na plicích,áchjo,když bylo hnusně byl OK, a teď...konečně trocha tepla a jeho to skolilo!!!
Teď se krásně najedl omáčky a rýže a nyní v postýlce kašle a kašle.......
7. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a zkoušela jsi mu před spaním dát tussin? To jsou jediný kapičky, který nám pomáhají.
7. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to kecám má chycený průdušky,Leni dávám mu Mucoplant na dobrou noc.
7. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdyby nečvachtala myčka,tak tu mám teď doma úplně ohlušující ticho :dizzy_face: ,obě kočky spinkaj jak když do vody hodí :dizzy_face: .
7. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak ať je Kristík brzo zdravej :slight_smile: .No o no ty šílený změny taky nic moc.Ve čtvrtek člověk ještě přimrzával na balkoně k židli a dneska už tam nai nevlezu jak to tam smaží.Tak snad se to počásko už taky trochu ustálý :slight_smile: .
7. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dyk jo v úterý jsem viděla holky jak chodí v minisukni a kozačkách :sweat_smile: a za pár dní vedro na sandály!!!No chrchel má hroznej,jsem musela ale do školy+do daichmana pro bačkory Jiříkovi,no holt jak není hlídání je to v prd.......tak že chudák rudej v autě a nyní budeme doma,v tom vedru ho ven fakt nevezmu,zítra zase má Jiřík kroužek od 15h do 17h,no holt ho odvezeme a hurá domů,nebudu s ním po městě trajdat.....
7. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to si představte, že já blázen ještě chodím v tom vedru na solárko :grinning:
7. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: ,tak to budeš mít superxtraspeciál prohřátý kosti :grinning: ani k moři už nemusíš :grinning: .
7. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nechrchalme,ale Maxik ma 39,3 a zvracel.Doufam,ze se jen pripekl na slunicku,dostal cipek,zbodnul chleba se sunkou a vypada uz zase uplne normalne... :confused: Rano ho vzbudila Emca v 6 (spinkala celou noc az do tech 6 :wink: )no ale uz neusnul.Po obede mi usnul jen na hodinu,takze ve 4 byl K.O.sel spat znovu a chrnel do 19,30,to uz jsem vetrila problem...taky ze jo. :confounded:
7. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maki,
to je mi Maxe vážně líto, ale snad to nebude nic hrozného a zítra bude fit!

Leni,
nejsi blázen, budeš krásně opálená, ikdyž já se teda sluníčku cíleně vyhýbám, tak teď jak jsme furt na zahradě to moc nejde a solárko mi nedělá dobře!

Počasí super, ikdyž mám teda fakt šíleně oteklé nohy a sotva se vleču, tak aspoň užije Jarda sandálky! Kupovala jsem je před čtrnácti dny a to mě všichni strašili že nebude léto a neužije je, tak jsem ráda! :slight_smile:

Bell,
vy jste si teda užívali, super víkend! :sunglasses:
7. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
juj tak snad bude Maxík ok, snad je to jen ze sluníčka, včera to fakt nechutně pálilo, na to, že hlásili jen 22C :astonished: byli jsme u známé na zahradě, na mě nešel stín ze slunečníku a ač jsem teplomil, tak jsem toho měla za půl hodinky dost a šli jsme domů, a to bylo už po 17h, fuj....
jinak u nás stále nálada na bodu mrazu, raději se o té práci ani nebavíme... :frowning2: tak nevím jak to dopadne...
tak všem hezký den, já jedu do města a odpo nám přijde babička, tak snad malýho zabaví a já budu při návštěvě žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jestli bude zase vedro tak na to s...e můžu vykašlat :grinning:
8. čer 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásíme se po 4-denním víkendu.
Krásně nám vyšlo počasí. Děěti byly vzorné.
Byli jsme v Babiččině údolí, na Kuksu a v ZOO ve Dvoře Králové - Safari nás tedy docela zklamalo - kdybych tam kvůli tomu jela z DC, tak mě klepne!!!
Vedro jak blázen, ale podařilo se nám děti udržet bez úžehu či úpalu, i když se dost divím - byla fakt výheň!
Ubytko bylo fajn - venkovní areál kolem penzionu byl oplocený, takže děti se vylítaly až až.
Za chvíli jdu do práce - manžel si vzal ještě den dovču na hlídání - mamka totiž odjela na dovolenou do Maďarska do nějakých horkých pramenů a mezitím tátu hospitalizovali s prasklým obratelm. Takže jsem ještě na dálku rychle domlouvala hlídání na čtvrtek - málem to zbylo na Adama, ale do toho se mi moc nechtělo....

Moc jsem vás nedočítala - jen Maxíkovi pozdrav a snad má jen úpal.

Singid, to je tedy HNUS, co se děje u tvého muže v práci...!!! Držím palce, ať máte brzy klid.

Hezký den všem.
8. čer 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi přejeme rychlé uzdravení!!!

Verčo ahojky,no to jste si užili :slight_smile:

Singid v té práci se to určo zlepší,nemůže vyhrát nespravedlnost!!A už se chlap poohlíží někde jinde??Možná by to bylo nejlepší řešení........

JÁ jdu vysát malýmu nudle to zase budou hysterický scény!!
8. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak mi si za hodinku jdeme pro rozhodnutí do školky. Druhou klíšťovku jsme zvládli v pohodě.

Makinko, jak je na tom dneska Maxík? Brouček... Kdyžtak dej vědět kvůli zítřku. A Daneček mi kašle, ale spíš to vidím na alergii, takže už jsme se objednali.

Prin, no těhotná by ses hlavně stejně neměla opalovat :slight_smile: Já mám na sobě opálený bílý tričko, což by ve svatebních korzetových šatech bylo fakt dost blbý. Tak proto solárko.

Sin, držím palce s tou prací manži. To jsou starosti. Dej vědět, jak to vypadá.

8. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v MŠ Borovského mi Danečka nevzali, že si mám zkusit zavolat až v říjnu. Tak jsem si brnkla do Májovky a tam mi řekli, ať klidně hned přijdeme, za pět minut jsme tam byli a za dvacet minut mám doma rozhodnutí o přijetí. Daneček tam může chodit na pět dnů v měsíci už od září. Super přístup, učitelky usměvavé, vypadá to tam hezky. Tak uvidíme.
8. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ze slunicka to neni,v noci zvracel 3x ale fakt brutalne,kompletne celou postel i s matracovym potahem jsem uz vyprala. :confounded: Rano mel 1x prujem,konzultovala jsem s mudrou,radila dat Emu pokud mozno uplne jinam,pokud to jde.Nebo at na ni vubec nesaha.Takze jsem ji dala k tchanovcum,ale srdce mi to rve. :frowning2: Ted sel spinkat,snedl dopol suchej rohlik a ted v poledne trochu ryze s mrkvi.Ach jo.Snad to nebude salmonela,Podolska rikala,ze to zacina pekne radit.Kdyz to nebude akutni,tak k ni nemusime,stajne by nam leky zadny nedala,mame srazet teplotu,hodne pit,probiotika na prujem a doufat,ze to nebude delsi nez 3 dny. :unamused:
8. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a namichla me tchyne,kdyz jsem ji rano volala,tak mi povedela,ze zvracel uz v sobotu a ze mi to zapomela rict! :angry: Kazdou kravinu resej,ale tohle mi nepovi.Kdyz mam doma novorozene,na nic nanaockovany :angry: .Kdybych to vedela,tak je separuju od sebe uz v nedeli.To prijel a jeste ji hladil a daval ji pusinku na hlavicku.
8. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, téééda, chudák Maxík a chudák i ty. Neboj, Emička se bude mít určitě moc fajn, pak si sebe zase užijete, je v dobrých rukách. A co dáváš za probiotika? Nutrolin B? Zkus ještě hylak kapky. Jsou hnusný, já osobně je nepozřu, ale děti většinou ano a pomáhají. Pamatuju se, že mi je dokonce dávali na salmonelu, když jsem ji měla.
8. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
tak to bych byla docela nas... kdyby mi to tchyně neřekla, ale snad to bude dobré! Hlavně když bude pít a Emča se ti brzo vrátí, neboj, bude to v pohodě! Na prd je, když se něco takového stane a nemáš chlapa doma, ale aspoň že ti má kdo pohlídat!
8. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,jesteze ji mam kam dat,to bych mela nervy ho porad od ni odhanet a me by asi slezla brzy kuze na rukou,sahla jsem na Maxe,padila jsem se umej a dat na ruce desinfekci,abych mohla sahnout na Em.Ale aspon,ze je zlata a v noci spala,zatimco jsem tu pobihala a Max brecel.Litat jeste k ni,tak jsem mrtva,uz tahhle jsem spala asi tak 3 hodiny dohromady po 15 minutach.... :unamused:
Mam probiokapky Bio gaia,dala jsem mu je do obedu.Holt dneska vynechame mliko,to mu teda vecer fakt neudelao dobre.Jo a dat dvouletymu nastvanymu diteti sama cipek,to je fakt narez.Normalni bitva.
8. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,držim palečky :frowning2: .To musí bejt fakt mazec,tak hlavně ať je Maxíkovi co nejdřív dobře,třeba je to jen nějaká viroza,budu mu držet palce.To je teda něcíčko ubránit jedno dítě před druhym,aby na sebe neplivly bacil.My furt hustíme Janičce do hlavy,kde všude jsou bacily a že si musí od těch bacilů umejvat ručičky a že si musí dávat ruku před pusu když kašle nebo kejchá.....naštěstí jí to tak zaujalo,že je vcleku poslušná a ty bacily tam na těch rukách fakt mít nechce :sweat_smile: .Ale občas si stoupně ke kočárku a splna hrdla si odkašle (nechtěně samo že jí prostě jen něco zaskočilo)to mě může úplně vzít ďas :unamused: .Tak se držte Maki ať je to jenom něco né moc škodlivýho :slight_smile: a Emička může zasejc v klidu k mamince :slight_smile: .
8. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Leni ty se máš :slight_smile: .já zrovna před chvilkou volala do školky do Riegrovky,jestli mi to rozhodnutí pošlou poštou,že jsme se tam včéra pro to nedostala a nějaká krajně nepříjemná baba mi řekla,že to teda si proto musim přijít osobně,že nic neposílaj a že se to musí i podepsat,že jsem si to vzala a že mi to může vydat jen ředitelka a ta je tam jen do osmi do rána a nebo kolem poledního a,ale že v půl jedný už zase chodí pryč :angry: :angry: :angry: .To je naposr.......kvůli tomu,že tušim že mi jí tam stejně nevemu budu vypravovta dvě děti...ráno to je věc nemožná neb jedna vstává v půl osmý a druhá v děvět a lomcovat s nima zbytečně už někdy v sedm ,aby jsme tam dojeli nejpozdějš do půl osmý to teda mě můžou ....... :angry: no a v poledne chodí Janička spát a ještě se modlit,že nám třbeas baba proklouzně a odejde o chvilku dřív :angry: .Zkusim ráno zavolat rovnou tý ředitelce :angry: .SAkoro mám chuť si to tam strčej někam,že :rolling_eyes: :sweat_smile: .No a tady v Březinách se uvidí až v pátek :fearful:
8. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,já dneska potkala Petíka s tatínkem.....nebo tatínka s Petíkem..... :grinning: .Byla jsem u Košařky na kontrole po šestinedělí a jak jsem vylezla ven,tak zrovna Petíka ládoval z auta ven a já sama na Petíka začla hned cukrovat,tak se asi divil co je to za otravnou ženskou :grinning: .Zorvna jsme vzla v kočárku rozeřvanou Jarušku a před náma letěla s babičkou Janička :grinning: .Jinak víkend jste měli parádní,co.Jukla jsme na FB na fotky :slight_smile: .

Leni,na solárko klíďo choď :slight_smile: ať jseš hezká nevěsta :wink: K tej bílej budeš mít krásnou opálenou barvičku :wink: .Já například do solárka chodím neb jsme běloba bělobová a jak si zjara nedojdu aspoň párkrát tak se hned spálim ,zrudnu,zfialovym :rolling_eyes: .Akorát teď posledníích pár roků jsem byla snad jen dvakrát neb jsem byla nějak furt těhule :sweat_smile: .
8. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek