• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
my byli dneska v Bělásku konečně jsem tam potkala Mirandu,kdyby se nepřihlásala,tak ji nepoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak ty fotky oskenuju sem,ale to až večer,ted jsem přišla,uklidim nákup a zas mažem pryč :wink:

maki,
tak at jste brzy fit a co ten Kulíšek na zvracení,já to teda taky nepozřu,ale Šimon to vypije v klidu ,když je mu zle :wink: ,tak snad budete brzy v pohode a je dobře,že máš kam Emču dát :wink: ,ale tchýni ti to teda říct mela,ach ty tchýne :angry: ,ale zas pohlídá,to je skvelý :wink:

leni,
tak školku ti závidim,já to budu vedet v pátek jako Bell,ale nadeji si nedelám :unamused:

8. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ona fakt zapomela,je docela prehnane pecliva cistotna,ona by mi to rekla.Jenze uz taky zapomina.... :grinning:
Kuliska nemam,ale koupim,vzdycky zapomenu,taky jsem skleroticka :grinning: .On docela dopoledne hodne pil vodu a caj,tak snad dehydratovanej nebude.Tak jsem doted surovala.Ty woe tady je tak cisto,ze by se dalo zrat z podlahy .Vivat Savo a Domestos. Vsechny neelektricky hracky se koupu v Miltonu,plysakum se mota hlava v pracce... Max spi uz od 12,30.Snad to bude O.K.
8. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo Maki,se v těch saponátech rozpustí celej barák :grinning: .To u nás to vypadá jak po boji.Koukámjak tu v slunci poletuje všudypřítomný prah a na podlaze už uasejc leží chuchvalce bůhví čeho :fearful: .K nám teď přijít nějakej bacil tak se poměje :fearful: .Jaruška zrovna leží na dečce,co na ní janička v klidu vleze s teplákách,ve kterejch leze snad všude..... :fearful: .Ale mám bojovej plán,že zejtra budu mít leteckej den.Většinou to vychází na neděli,ale když byl ten hezkej víkend :sunglasses: .....
8. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás byl letečák taky v neděli, ale i tak... stačí dva dny a je tady zas jak po výbuchu. Hlavně všudypřítomné hračky, Danečkem vykramařené nádobí, psí hračky, moje dva koše s prádlem k žehlení a tak dále a tak dále...

Právě jsem se vrátila ze solárka, vyšťavená z vedra venku, z vedra v solárku a z vedra v busu.

Bell, sice budu mít šaty šampaň, ale i tak se chci opálit, bude to vypadat líp. A vzhledem k tomu, že mám na sobě vidět vypálené bílé triko, tak by to fakt bylo dost blbý :grinning: :grinning: :grinning:

Makinko, myslím na vás, teda ty si "užíváš", tyhle situace nesnáším. Taky jsme si to zažili asi před měsícem, jak řádila střevní chřipka. Byla jsem nastěhovaná u Danečka v pokojíčku a každých cca 20 minut zvracel. No děs.
8. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Maki, to je maso, ještě že máš kam dát Emičku, tak snad to brzy zmáknete a bude fajn. Držím palce.

Leni, gratulace ke školce, mně to někdo říkal, že v Boleticích v nějaké školce berou v pohodě. Tak se Daneček těší??

Bell, jo jo, Petr hlásl, že měl Petík nápadnici, jen vůbec nebyl schopen dodat popis... :grinning:
Já si tak nějak myslela, žes to byla ty, když je to úterý....
Dneska hlídal Petr - ráno jsem mávala na Singid, když jsme jeli k našim. Rozhodl se, že budou na baráku, aby mohli ven na zahrádku a já stejně musím ještě za mamku obstarávat firmu, takže jsem tam po práci šla na emaily... Mamka je v lázních v Maďarsku a táta v nemocnici - ten mi dnes řekl, že ho zítra pouští domů - to je ale docela problém - má totiž korzet na 6 týdnů - 3m a mamka se vrací v sobotu, takže zítra hned poránu tam jedu s Petíkem, abych pomohla tátovi se vším, co bude potřeba - přemístit věci, aby se nemusel ohýbat, nesmí sedět, takže vše upravit. Něco jsme udělali dneska, zbytek holt zítra, ještě jsme se mu stavili pro nákup. Ve čtvrtek tam půjdu odpolko - dopolko hlídá kamarádka a já z práce pomažu domů, tam počkám, až se Petík vyspí a alou k tátovi.
V pátek se tam asi nechám vysadit rovnou po plavání a v sobotu se tam nakvartýrnu hned zrána...

8. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, těší, moc se mu tam líbilo. Zdejchnul se s paní učitelkou dřív, než jsem stačila něco říct :slight_smile: Jojo, berou v Májovce. Teda nevím, jak to bude zítra, ale snad ano. Paní ředitelka říkala, že se to tam valí i z města...

8. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni docela me mrzi ze jde Mila do tech kresic takhle by se kluci znali a hned by tam bylo veselejs.Ale aspon my budem moct se dohodnout dat kluky a udelat si treba vylety po kramech.
8. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Oni tam asi maji dost volno ale nechapu proc. Ze by se vsichni hnali nahoru do Borovskyho?
8. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, nevím. Jinak proč nezkusíš místo Křešic ještě Májovku? Já bych asi do těch Křešic 2x denně necestovala...
8. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,to je fajn,ze jdete do skolky! :wink:
Max je lepsi,teplotu ma zatim jen 37,5.Snedl rohlik a ryzovej chleba.Rad by neco lepsiho,ale nedam.Dneska jeste ne. :wink:
Letecak,to je dobry! :grinning:
Bell,jestli si jako myslis,ze u nas to vypada jinak,tak jsi na omylu.Teda ted je na chvili vypulirovano,ale jinak....Hlavne,kdyz je hezky,tak jsme celej den venku a doma to tak nejak solichham,ale abych delala velkej uklid,kdyz je venku konecne leto,to ne!Kdyby nebylo bacila,tak mame dal krasne nesterilno. :grinning: Zrovna vcera se me ptala kamoska,co tu je na letnim byte-maji tu zahradku s chaloupkou a ma 4 mesicniho klucika...No ptala se tak opatrne,jak moc stiham uklizet,ze ji prijde,ze uklidi a za chvili tam ma bordel. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se smala,at si nepripada divne,ze je to normalni a ze teprve uvidi,az bude kluk mobilni! :grinning:
8. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,no jo mě taky žere svědomí,když ten náš bordel vidim :grinning: ,tak mě taky hřeje,že někdo hlásí že je na tom stejně :grinning: .Člověk když vidí ty reklamy,jak tam děti pobíhaj v těch nablejskanejch bytečkách....... :grinning: .mi to přijde skorem jak scifi :grinning: .

Verčo,držim palečky ať to kolem táty zmáknete.Starat se o maroda i o malýho :fearful: ,taky bys potřebovala bejt chobotnice,viď :slight_smile: .
8. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,to je fuk bílá nebo šampaň k obojímu je opálení hezký :grinning: ......... opálený bílý triko teda by asi fakt bylo trochem zvláštní.... :grinning: .
8. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,jak že je to s parkováním v tom rajchu na vláčkách?Kolik to stojí a jak se to platí?Mja automaty?Tys psala,že je dobrý sebou mít drobný viď? :slight_smile:
8. čer 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Maki ty jo, tak to držíme moc palečky ať je Maxíkovi už líp a Emča ať to nechytne :confused:

Veru, fakt jsi mávala? já to asi nějak nepostřehla,ráno jsme mazali na autobus a měli jsme to tip ťop, slepýš no.... :astonished: :astonished:

u nás úklid taky nic moc, tedy ráno vždy uklízím, naběhnu s luxem a koštětem (tedy ne každý den :grinning: ) uklidím kuchyni, hračky posbírám, prádlo srovnám či vyžehlím a odpoledne???? hračky rozházený, druhý den už se krásně prach v slunci tetelí, opět vypráno, opět na žehlení.... no každá to určo znáte, minule mě kamarádka chválila jak to zvládám, když mám dítě, že mám tak naklizeno, chudinka nevěděla, že hodinu před jejím příchodem a hodinu po jejím odchodu už to tu vypadalo jak po pumovém náletu :grinning: :grinning: :grinning:

Leni gratuluji ke školce!!! :grinning:

manža v práci zatím udržuje pozici, tak snad se bude dařit i nadále.... :confounded:
8. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell,to neni SKORO scifi,to JE scifi. :grinning: Joo,chobotnice ta se ma! :grinning:
8. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru a tatínkovi držím palec ať je brzy fit, a tobě ať ten zápřah vydržíš, mamka se brzy vrátí a bude dobře... jen to přežít :wink:
8. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky, no jo, je to nářez, k tomu ta firma - ubyvotávání, lidi jsou jak ze řetězu, k tomu do práce ale zatím to zvládáme.

Singid, já tě viděla, my jeli nahoru k vám na křižovatku se otočit a jeli jsme k těm našim. Tys mazala na bus, kterým obvykle jezdím do jobu :wink:

Jinak u nás je hypermegabordel, protože od pátku jsme vlastně doma nebyli - takže to tu volá po vysavači, hadru, mopu, prachovce..... - ale KDY,,, Kdy to jako mám Petík ještě nespí, tak snad, až ho uložíme. Zítra jede manžel na dva dny pracovně do Prahy, takže nic moc tomu asi nedám no...
Holt bude Petan odolný :grinning:
8. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak u nás taky připadá velkej uklid na nedeli,ale taky jsme nebyli doma,tak neco díhánim ted a chtela jsem žehlit,no peču na to,uklidila jsem aspon skríně a složila asi tisíc ponožek a ty druhé nekteré nám asi nekdo sežral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malej odpad v 7 :wink:

maki,
co Emička??????????? :wink: a co malej???????prej to fakt řádí,ach jo,pořád neco :unamused:

sin,
tak snad to dopadne,držim pestičky :wink:

leni,
kolik si dáváš????já 12min-turbo :wink:

fotky mi nejdou oskenovat :angry: :angry: ,netušim proč,musim počkat na manžu :angry:
8. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčata,

Nevíte o nějaký akci na plíny??Čekám zda nebudou zase v Tescu 2+1,ale dostanu se tam taky jen občas...Zítra jdeme na kontrolu k dr tak snad to bude mít malej lepší,pořád mu teče z nosu,v noci spí bez kašle,ale přes den jěště chrchlá.
Dnes musím chtě nechtě jet pro mýho dědu a odvézt ho k dr,páč obvodní mu nenapsala sanitu!Že to mají zakázaný a takový kecy,do nemocnice mu to napíše a do polikliniky néé!!!Malej už je aspoň lepší,není protivnej a je bez teplot,takže to snad zvládneme v poho.

Já včera myla okna a teď domývám v ložnici pak mě čeká vršek baráku po dědovi,doma jsme furt zalezlý,takže binec...včera jsem uvařila,upekla a vytřela,tak dnes jen srovnám prádlo a pověsím záclony,to je furt dokola!!

Natt já se už těšila že uvidím fotečky!!!

Lucko gratuluju ke školce,to je fajn!!! :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo ať je tatík brzy fit!!

Včera mi psala taky kamarádka,její mamince se vrátila rakovina prsu po 5letech,tak denně jezdí k dr na čištění rány,která se nehojí....chemo už jí nedávají-nezabírá a její po tom dost zle,váží 50kg,prý je jen potažená kůží,ale nedává znát jak moc jí je zle,snaží se držet!!Je to zatracená nemoc!!!
9. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Terez, já viděla akci na plíny v Tescu, ale byly to Huggies za 299 tuším - nevím, nekupuju je.
Teď koukám na akcniceny.cz - tam jsou ještě ode dneška v Hypernově - Megapack Pampers za 599,- V Rossmannu mají Huggies za 319,- ze 399,- a v Albert Supermarket Happy za 169,-

Tak my se balíme a jedem k tátovi, abychom tam s ním byli, až ho přivezou - k večeru mě vystřídá ségra.

Hezký den všem.
9. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo dík :wink:

A tatíkovi hodně sil,Ty ať vše zmákneš v pohodě!!!
9. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
nevím jestli to půjde spustit, kdyžtak ti to napíšu, my se tam pro plenky chystáme!

Bell,
tak jak jsi psala že tě vždycky zahřeje když má někdo doma taky binčes, tak to ti bude pěkně vedro! U nás je to taky tak, jen něco uklidím, je to tam zase, takže bych se vykašlala! :grinning: :unamused:
Jo a s tím parkováním už si to nějak moc nepamatuju, ale zeptám se Michala až přijde z práce, třeba si to pamatuje! Kdybych nepsala, tak se mi připomeň, nějak zapomínám :grinning:

Dnes du k dr. do poradny, tak jsem zvědavá co bude nového, ale asi nic, no uvidíme, ale ani se mi nechce v tom vedru vylézat ven, ani nevím, jaké si vemu boty, fakt už mi snad žádné nejsou, chjo :fearful:
9. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
blbec jsem to odeslala bez odkazu, takže znova...
http://letak.makro.cz/makro/1013/makro_potraviny_0906_2206_2010.html
9. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
natt: no já bych tě asi taky nepoznala, ale uviděla jsem klíčenku Šimon :slight_smile: , tak jsem to riskla ....

Jinka my do školky také nejdeme .... na Máchovce prý brali jen předškoláky, nárváno .... jinde to asi zkoušet nebudeme... :(
9. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau zensky.Tak uz to vypada dobre,bez teploty,bez zvraceni,bobo jeste nebylo.Akorat jsem vic spavej,byl teda vzhuru uz v 6,ale jeste usnul a dali jsme haji do 9,30.Kdyz nebude prujem,tak si asi vezmu malou uz vecer domu.
Megapack Pampers jsem v Tescu kupovala v nedeli za 545 korun,ty Huggies tam meli taky za 299+maly baleni ubrousku zadara.
9. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kouknete na http://www.real.de/,je tam akce na Pampersky,Jumbo pack za 15,99.Nepojedete naaahodou nekdo?Ze byste mi koupily? :wink:
9. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,
my se tam chystáme už dlouho, ale nějak to nevychází :unamused: Záleží taky na tom, kolik jich tam je, ale myslím že se teď moc nevyplatí, mají akci i tescu. No ale říkala mi kamoška, že je strašně spokojená s těma jejich "real" prý jsou super, ale taky nevím kolik vyjdou, nepamatuju si to! Každopádně malinké pro mimi ještě nemám a musím je koupit a pro Jardu už nepotřebuju, ten má jenom na noc a to je v pohodě! :sweat_smile: Když tak dám vědět :wink:
9. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek