• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Hmm,ted koukam,ze nemeckej Jumbopack je mensi nez ceskej,v nasem je 132 plinek (velikost 4)a v jejich jen 88,takze nese Tesco vitezi.Ja tam koupila velikost 3,4-9 kilo,tech je tam 150,za 545. :slight_smile:
9. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,čtu to tady,píšu si to... :grinning: .Když počasí,děti a pánbůh dá,tak se snad v sobotu dostanem se známejma na ty vláčky v rajchu a chcem pak do realu :wink: .Minule měli..... respektive neměli skoro žádný akce,takže jsme jen pokoupili pochutiny a nějaký dary pro rodinu.Občas se nám poštěstí a chytnem fakt super akci na pleny i ubrousky :slight_smile: .
Prin,ty se ještě někam chystáš? :grinning: .....nezapomeň,že už to máš za pár :grinning: ! A fakt jste si nenechali říct co čekáte? :wink:
9. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
věřim,že prin neví.............to je pak překvapeníčko :grinning: ,me to taky nikdo neveřil ale fakt jsem to nevedela :wink: :wink: :wink: :wink:
9. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to bylo vedro!!!
Petík v 6 večer cestou domů od našich propotil klobouček - měl ho uplně mokrý.

Táta docela dobrý, jen jsme začali zařizovat zápůjčku nemocniční postele, z nízké se mu moc špatně vstává a má to na 2 měsíce!

Zítra jdu do práce, měl hlídat táta, ale nemůže, tak tu bude kámoška, snad to zmáknou :wink:
Odpolko naklušu k našim si zajezdit se sekačkou - já to tedy mám moc ráda, takže radost, ale musí dorazit Adam zabavit Petíka, abych ho neměla pořád za zadkem...

Já používám jedině zelený Pampers - na noc výhradně (!!!) - vše ostatní u nás proteklo :grinning:
A ubrousky jsou za bezkonkurenční cenu s tím kuponem ze slevové knížky pro mimi z DM - mně stačí a pár kuponů jsem ještě dostala - tak vyjde myslím to 4-balení po 80 kusech na 60,- a to je fakt super.
Na zadeček jsem dostala takovou speciální pěnu ve spreji - je vtom rovnou i krémík, to je taky skvělá pomůcka. Ale je to drahý jako prase - to bych asi nekoupila...

Přeji vám hezký den zítra.
9. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no vedro příšerný, malej byl protivnej, chudák to špatně nesl, měli jsme i vaničku na balkoně, ale to abych měla deset rukou, jemu by se nejvíc líbilo z ní vystupvat a nastupovat :sweat_smile: pak tu chvíli běhal nahatej a když jsem mu dávala zpátky tílko, tak řval jak tur.... :confounded: a když si vzpomenu jak jsem před rokem v těch vedrech s 6m pupíkem jezdila do ústí do práce....nechápu :wink:

večer jsem byla šikovná a objednala si přes net fotky, tak snad už v pondělí budou, musíme zase podarovat rodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mluvili jsme s manželem, tak si myslí, že do konce roku by mohl v práci vydržet, uvidíme... ale už včera mi říkal, že se lidi dozvídají o výpovědi toho vedoucího, tak jsou prý zaražení.... tak jim říkal, no toho moulu jste si podrželi, jak je báječnej, i když na něj nadáváte, tak co jste čekali?? slušnýho člověka vyrazej a tohohle si tu nechaj...ale stejně je to kolektiv :cry: :astonished:

zítra chci jet do ústí do práce... to abych vyrazila už v 7 ráno, to bude vedro :confounded:

Veru :grinning: já jsem ráda, když vidím, že mi máváte z okna :grinning: :grinning: :grinning: a tatínkovi přeji ať to dobře snáší, hlavně v těhle teplech...

Leni a co tvůj taťka, už je lepší?

Maki a Maxík?? Emičku už máte doma?

tak se mějte krásně a "užívejte" tepla :wink:
10. čer 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
Bell,
tak to parkovné je 2 eura na 4 hodiny a 2,40 nebo 2,50 na 12 hodin! Není to 100% informace, ale mělo by to tak být!
No chystáme se, ale nevím, chtěla jsem ještě do toho Realu, ale v tom vedru, uvidíme :wink: Jo a jinak, fakt nevíme co to bude, bude to překvapení...zatím my až na dva lidi všichni říkají že to bude holčička, ale uvidíme :sweat_smile:

Sin,
tak se drž, nemá to manžel lehké. Je to naprd když je v domácnosti příjem a najednou to může být jinak, člověku to v dnešní době moc nepřidá, ale snad to dobře dopadne! Ono to časem vyšumí a bude zase dobře :wink:

Maki,
no právě, s těma kusama v těch balíkách je to ošidné! Hele, ale mě se dostal do ruky letáček a v Top drogerii, ta je u nás v Boleticích, mají Pampers č.4 84 ks za 359,90kč, jinou velikost nepíšou, tak nevím kolik je tam kusů ale je to ten giant pack a kus teda vyjde na 4,28 kč, to myslím není špatné na to že jsou to ty velké. Můžu se tam zastavit a zjistit tu menší velikost jestli budou mít, ale je to až od zítra!
10. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já sice nestíhám psát, ale po očku vás sleduju (velký bratr vás vidí :wink: )
U nás se toho zase událo...v pátek jsme měli jet konečně se podívat k Bell. No jaksi na babiččině autě náhle odešla spojka, táta, jak byl nas*** a nervní, že to poveze rychle do servisu, nastartoval a že si odskočí pro doklady do baráku. Zapomněl zatáhnout ručku, spojka povolila a auto i přes rychlost sjelo do járku, co máme ve vjezdu. Narvalo se tam chudák tak, že ani nešlo vyndat, museli jsme ho vytáhnout transportérem. Proražená guma, kolo v háji, nárazník, blatník...
V sobotu dopo měl Ondra mimořádný trénink volejbalu, jeli jsme busem, ale nestihli bysme se vrátit a uvařit, tak jsem pozvala tátu a ségru na oběd do Parolodě. Všechno by bylo super, akorát táta si objednal grilovaný křidýlka, takže jsme tam čekali s nevrlejma a utahanejma a hladovejma děckama, až to donesou. Já si hned nevšimla, že "příprava 30 minut", a nenahlásila, že chceme jídla pro děti předem zvlášť. No ale přežili jsme. Večer byl Martin osypanej jako svině, na obličeji úplně otoky, na krku krupice. Buď to bylo tím, že se odpo váleli na zahradě ve v pátek posekaný zmulčovaný trávě, nebo tím krémem, co jsem je dopoledne mazala proti slunci (nenašla jsem ten náš obvyklý), nebo přímo od sluníčka. Večer jsme se koukali na Asterixe, Nova mě pěkně s*** s těma reklamama, byly asi 4 a film tak trval skoro do 3/4 na 11 :angry:
Kdyby aspoň vydrželi druhej den spát. Po obědě dorazila babička z lázní, hurá. V pondělí strašnej den, po o Macek nechtěl spát, usnul za 10 dvě. Ve dvě už jsme v stávali a letěli pro Ondru do školky, abysme stihli pěšky ve 3 tu logopedii, co jsem prošvihla ve čtvrtek. Atubusem na volejbal, tam dorazila taky autobusem babička a já letěla na svůj trénink. V tom vedru fakt vopruz. V úterý Macek taky dostal průjem. Ve středu jsem lítala po pracáku, fakt zábava. Ale aspoň dostanu pár peněz podporu a přihlásila jsem se na kurz pro začínající podnikatele :slight_smile: Jo...nejlepší zpráva - Macek je do školky přijat! Hurá!!!
10. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim tvrdy bobek!Emca prijede v poledne. :wink:
Pavli,schvalne koukni na velikost 4-9 kilo,jo?
10. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouknu, snad nezapomenu, ale ještě poprosím radši Lenku kdyby šla okolo ať mrkne taky, jistota je jistota! Už se na Emču těšíš co? :sweat_smile:
10. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,

Nemáte zkušenost s babylove plenama z DMdrogerky???Mám tady nějaký kuponky na slevu,tak je asi pořídím,jěště jsem je nezkoušela,já PAMPERSKY jěště mám zásobu,používám jen noc a levnější TESCO např přes den.Tak kdyby některá z Vás měla info.Díky

Jinak dnešní můj sen-těhu a porod a narození holčičky!!! :grinning: JÁ UŽ CVOKATÍM :grinning:
10. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mají v Kauflandu akci na Huggies premium, ale nevím jestli jsou dobré! Já měla jenom Huggies a ty byli na prd, tak premium jsou třeba fajn!

Terez,
myslím že Lenka je měla a byla spokojená ale myslím že teď kupuje v Bille že tam vyjdou dobře! No až se objeví tak nám prozradí :sweat_smile:
10. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nějak jsem teď mimo, předevčírem školky, včera celý den na zahradě, Daneček v bazénku a v noci se moc klidně nevyspím, protože náš Dandulák začal trpět nočními děsy. Dvě noci za sebou jsme je teď měli a síla.... Nedá se ani vzbudit, jen hystericky pláče, mlátí sebou a trvá to asi 10 minut, pak se pomalinku probudí, pochováme ho a zas usne. Tak jsem si o tom něco početla a uvidíme, jak to bude dál. Měl asi moc dojmů, navíc přes den nespal a děti to mívají z vyčerpání, únavy, tepla a právě moc zážitků... Tak mu dáme zas dva dny v poklidu doma a snad to bude dobrý.

Natt, chodím zatím zezačátku na 10 minut do klasickýho solárka, ale příští týden zkusím už turbo. Já jsem dost světlá, tak musím opatrně. A mažeš se nějakou speciální solární kosmetikou?

Terez, my už plíny moc nekupujeme, máme 2 na den (na spaní) a to bereme v Hypernově ty jejich plíny za 139 Kč a jsme s nima teda moc spokojený.

10. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, díky za optání. S taťkou jsme byli včera celý den na zahradě a vypadá dobře. Uvidíme, jak mu dopadne kontrola koncem června. Snad nebude potřeba budík.

Makinko, to je fajn, že je líp! Pozdravuj Maxíka.

Terez, babylově někdo chválí, někdo na ně nadává. My jsme byli spokojeni. Super plíny jsou v Bille (Clever) a pak teda ty v Hypce.
Kolem drogerie v Boleticích bohužel nepůjdu, takže nemohu mrknout. Dneska vylezu maximálně se psem za barák a jsme doma, zatažený žaluzie... v kobce :grinning:

10. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
babylově= babylove, asi jste pochopily :grinning:
10. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huggies classic nebrat! Huggies premium dobrý.
10. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky k plínkám:slight_smile:)
my máme na noc huggies a musím říct, že tak 98% nocí fakt vydrží a malej není pročůranej, jen asi když víc pije, nebo nevím, ale jinak drží... pak přes den nám vyhovují obyč z alberta, clever (v bille)... mám teď babylove, vzala jsem už větší (4), ale jsou nám opravdu ještě větší, i když pampersky 3ky už máme tak tak... a přijde mi,že ty babylove tak nějak pouští ten gelík, protože malej má zadeček od takových bílých krupek... :confused: a mají tedy málo kusů v balení.... (4ky po 40ks v balíku :rolling_eyes:)
máma dělá v bille, tak mám vždy echo, že bude sleva, třeba pampersky (všechny velikosti) za 180,-, nebo i ty clever vyjdou tak na 170-180,-, tak teď už dlouho neměli, tak čekám čekám :grinning: :grinning: :grinning: a ještě k pamperskám, mě přijde,že jsou sice tenký, ale malej to má hned "načůraný" že to vypadá, jako bych mu plínu neměnila půl dne... :confounded:
a tesco, to už jsem se nachytala, na ty opravdu "obyč" a ty byly takový šusťákový a ty lepítka jak byly jednou přilepený, tak teda držely.... :astonished: :confounded: lepší jsou ty papírový, ale cenově je to skoro jako už lepší plíny

Terez, taky cvokatím, zdálo se mi o tchyni... :frowning2:

jinak jsem všude vysála, vytřela, vyprala dva koberce, pověsila prádlo, uložila dítě (který dnes vstávalo ve 4!!hodiny) a jsem totálně grogy... a to mám ještě žehlení... :frowning2: ale zítra je taky den:grinning:
10. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jako u nás, taky kobka :grinning:
a noční děsy máme taky, čas od času a zrovna včera taky, od 19h-00:00h byl vzhůru asi 4x :confounded: už to poznám, kroutí se v náručí, řve jak tur, pak se uklidní, otevře oči,zjistí, že tam jsem a je klid, asi jim to teplo taky moc nepřidá, chůďátka :unamused:
10. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé a já mám tolik žehlení a peru další várky, které dneska stihnou uschnout... vůbec nevím, kdy to jako v těch vedrech vyžehlim :frowning2:
10. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mě visí venku 3pračky!Zlatá zahrada :wink:

Dnes s Kristíkem u dr na kontrole-dala PAMYCON kapky,páč se mu dnes spustila žlutozelená rýma a to včera už vypadalo nadějně!!Skoro rýma nešla a jen vychrchlával,nyní úplně hotovej,ubrečenej a jen u mě se držel,a to od rána byl OK!!Tak šel spát bez oběda,ani jsem to nezkoušela sotva jsem do něj dostala trošku BRUFENU sirupu,skoro vše vyteklo při "praním" s ním!Já dnes u dr říkala,že mám problém když si umane něco do něj dostat,včera např jeden sirup jo,druhej už nechtěl-odmítal,kroutil hlavou,strkal do mě rukou,a sestra řekla že by neměl zvítězit on ale já že ona je zastáncem toho to dítě k tomu donutit....

Vařím levnou okurkovou omáčku,nechám chuť v tomhle počasí se s něčím kuchtit!!!!
10. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, zlatá zahrada, ale kdo to má pak žehlit? Kdyby to ta zahrada i vyžehlila :grinning:
10. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babylove teda ja nemusim,prijdou mi prkeny.Higgies premium super,ty obyc jsem ani radsi nezkousela,abychh si nezkazila dojem :wink: .U nas vyhravaj Pampresky,ale Emca uz pomalu dorusta do velikosti,kdy ji budou Maxikovo latkovky,takze pujdeme zase do bavlnky a jednoprdky budou maximalne na ven.A Max s plinama konci,jak pevne doufam.Dnes cely den bez,curani krasne do nocniku,jen ten bobek hodil jaksi na zem a prisel za mnou,aby mi ho ukazal. :grinning:
10. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také jsem se rozhodla, že se zaregistruji a přidám se k Vám když už jsem také z Děčína :slight_smile: Mám dvě dětičky - Tomáška kterému budou na konci července dva roky a Elišku která má 4měsíce. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, to buď ráda, že jsi ty klasický huggiesky nezkusila. Já jo, když byly v akci a už nikdy více. Ani ty největší Danečkovi neseděly, prostě špatný. A taky pevně doufám, že problémy s Danovýma plínkama skončí brzy. V září má jít do školky, tak přes léto snad zvládneme aspoň to polední spinkání bez plíny. Teď ho nechám, páč má fakt ošklivý noci. A s tím bobkem si nic nedělej, Dan ho udělal včera do bazénku a chtěl ho chytat jako lodičku :grinning: :grinning: :grinning:

dkiimm, ahoj a vítej :slight_smile: Máš hezké děti, krásné fotky ve fotogalerii :slight_smile: Já se jmenuji Lenka, mám téměř dvouletého Danečka (25.6.) a bydlíme v Boleticích.
10. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hergot holky vy jste toho nakrafaly.zklusim to dočíst :grinning: .

Vítám novou maminku :slight_smile: !
10. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My dneska zvládli hlídání s mojí kamarádkou - přišla jsem domů a ona se usmívala a řekla, že kdykoli pohlídá znovu - tak jsem ráda...
Ale Petan vycítil, že jsem přišla a po 40 min spaní se probudil!!! A už neusnul...

Terez, já používala Babylove na doma - ty v krabici, je jich tam docela dost - ale teď mám megazásobu Pampers, takžd už ne-e.

Singid - to píšeš o oranžových?? U nich mám taky takový pocit. Zelené mi přijdou fakt super a NIC jiného u nás nevydrží celou noc...

Jedem sekat zahradu - papa.
10. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Veru,jsou to ty oranžový :confounded:

Vítám novou maminku :wink: já jsem Klára, mám 9měs. Davídka a bydlíme v želenicích :grinning:
10. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vitam novou mamcu.
Holky,videly jste ve zpravach tu paseku,co nadelala ta vcerejsi bourka?Jetrisky,Vsemily a okoli total vyplaveny. :angry:
10. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám novou mamču,já jsem Zdena,Šimonovi bylo včera dva a půl a jsem z Chrochvic :wink:

leni,
jj to solárkové opalovací mléko :wink: :wink: ,stálo přes dve stovky,ale když zapomenu koupim tu jednorázovku :wink: ,aspon na prsa a břicho,to se bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sin,
pekná schovka a jak spinká drobek :wink: ,to šimon spí jako my,skoro nahatej,protže to se neda :unamused:
10. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek