• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky..
s plínama neporadím,páč je už nemáme.Vím,že ty Tesco-fialový byly dobrý a Huggies byly na nic..
Co děláte s dětičkama v tom vedru?My byly dneska u švagrový na zahradě s bazénkem pro děti,ale jinak nevím,co s ním.Šimonek je děsně horkokrevnej a ani ho moc neba být v tomhle počasí venku.Ale i doma máme vedro...
Vítám novou mamču..Já jsem Petra,bydlím v Bynově a máme skoro(příští týden) čtyřletého chlapečka Šimonka.Fakt to děsně letí.A teď bychom rádi druhé,zatím se teda nedaří...
10. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hlásím,že jsem terpve před chvilkou přišla od Janičky z pokojíčku :rolling_eyes: v tom vedru ne a ne usnout :rolling_eyes: .Jinak chválim odkaz,co mi dala Natt na paní,co šije :slight_smile: .Dneska jsme si u ní v Benešově vyzvednuli novou hrací deku pro Jarušku a ještě jsem u ní přikoupila polštářky pro holky s vílou Amálkou :slight_smile: .Jaruška už tři hoďky poslušně spinká,tak já jdu taky do hajan......už :grinning: .Hlásím,že Jaruška ze středy na čtvrtek spala v noci osm hodin v kuse,pak jsem jí nakojila a spala další čtyři hoďky.......a pak už jsem jí šla lechtat na nožičce neb jsme museli jet na očkování mě :grinning: a už jsme tady s Janičkou přešlapovaly obě oblečený u dveří :grinning: .

Jinak gratulace Maxínovi k trvdýmu bobku a že Emča může dom :slight_smile: .O plenkách nevím nějak jsem zrovna nesledovala akce........jinak se snažím ještě vás dočíst.......ale radši až zítra. :grinning: Přeji všem hodně zdaru na další přesluněný den :grinning: .Jooo Prin díky za info :slight_smile: .
11. čer 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dkiimm: Také zdravím novou maminu :slight_smile: a koukám, že jste také vzali děti hopem :slight_smile:
11. čer 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dkiimm: Také zdravím novou maminu :slight_smile: a koukám, že jste také vzali děti hopem :slight_smile:
Já jsme Míša ... Dolní Žleb a mám 2 děti (v srpnu 1 a 3 roky)

Plíny kupuju v DM , jako jedny z mála a zcela překvapivě neprotekaly - se slevovými kupony to vyjde na 3,50Kč kus ... a můžu někomu věnovat kupony na newborn pleny ... jen jsou do konce června
11. čer 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ještě je chládek.... nejlíp je ráno v 5h :grinning: to jsme vstávali, ale zase na obranu Davídka, šel spát v 19h, pak se tedy asi 2x vzbudil, ale od 22h spinkal až do těch 5, teď tady sedí a snaží se sníst ponožku :grinning: :grinning: je tak hodnej, prostě fakt u nás hračky nefrčí... takže snídám a vyrazíme do toho UL, co nejdřív :wink:
Péťo abych se přiznala, tak my včera ani nevystrčili paty z domu, dopolko jsem Dáju ukodrcala v kočáře v chodbě a pak šupla do postýlky, má ji v ložnici, tam svíti sluníčko jen ráno v 6 a pak se to stáčí, takže celý den je tam chládek, tak spinkal hodinku a půl (na nás výkon), pak jsme si tu hráli, odpo na chvilku do vaničky na balkon (tam zas paří dopoledne, ale od tý 13h stín) a pak teda už byl takovej zmoženej, tak jsem zkusila postýlku, ale byl z toho akorát hysterák a usnul v krmící židličce v 17h :frowning2: a po 20 min jsme ho museli vzbudit, byl úplně zpocenej, kapičky potu na nose, pod nosem... ale je fakt, že vy jste náročnější na hraní a pohyb, tak celý den doma....

Veru myslím na vás, jak koukám, že vám celý den paří do oken.... :frowning2:

jo a včera jak jsem měla tu uklízecí mánii, tak jsem chtěla vyprat i koberec v kuchyni, ale pak jsem to už vzdala... dneska ráno manža upustil marmeládu a bylo to skoro po celý kuchyni, tak ještě, že tak, bych ho jinak asi přetrhla :grinning:

jdu sundat dítě ze záclony :rolling_eyes: chjo
11. čer 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

My včera zápřah, ale zvládli jsme to - posekala jsem půlku zahrady - dnes zase kus a zítra strunovkou zbytek. Zítra jdu k tátovi na celý den, večer by měla dorazit mamka, tak snad OK a trochu zvloním, to tempo je v tomhle počasí náročné.

Singid, já dopolko větrám, pak to zavřu a zatáhnu žaluzky a světe div se, je tu přijatelně. Ložnici máme do Bažáku, tam je příjemně a Petík tam hezky spinká. Včera tedy ne-e, byla tu kamarádka na hlídání a on usnul normálně po obídku, ale pak asi vycítil, že jsem přišla domů a po 40 minutách měl vyspáno :grinning: Vydržel do večera...

My jdem dneska na plavání - opravdu se MOC těším!!!!!

Vítám novou mamku, já jsem Veronika, bydlím v Želenicích a mám chlapečky 15 let a 20 měsíců.
11. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem.Dneska mame asi posledni den letnich teplot,tak si to uzijte!Teda je fakt,ze vubec nezavidim vam,co nemate svuj dum se zahradkou.Pri predstave,ze se s detma parim nekde v parku...no fuj.U nas je fajn,Max ma bazenek,mame tu slunicko i stin,super.Susim seno,modlim se,at neprijde odpol bourka,uz je to skoro suchy,bracha to dnes odnese.
11. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Dkiimm: Zdravím tě tu mezi námi, ty máš teda nick - můžu ti říkat Kim? :sweat_smile: Já jsem (taky) Veronika a bydlím na Letné se dvěma kluky - Ondra necelých 7 a Martin 3 roky.

11. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá vzali nás do školky :grinning: ! Sice může na celodenní až od dubna,ale budem moc pár měsíců předem chodit na adaptaci :slight_smile: .Ale i tak jsem ráda i když hoplt nepůjdem jańule hned od září.Už i dneska jsme jí nemohla ze školky dostat,zaplula tam mezi děti splynula s davem :grinning: a zabydlela se,takže jsem jí musela dom lákat na kdeco :grinning: .

Natt,vás vzali určo taky v tom rozhodnutí je napsáno,že vyhověli všem účastníkům řízení,tak honem proto do školky :slight_smile: .
11. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Je tu opět parný den,ufuf...
Kristík pořád rýmu ,tak vysávám za urputného boje nás obou!!
Peču domácí houstičky se slaninou,normál v trobě-pekárnu nemám,ale zvládám to i bez ní:slight_smile:

Vítám novou maminu,já jsem Terka z Chmelnice,mám 2robátka nejhodnější pod sluncem :wink: Jiřík 9let a Kristíkovi budou v září 2roky.
11. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme na tom jako Verča, dopoledne větráme a kolem poledne rychle zatáhnout žaluzky, udělat kobku a je tu tak nějak přijatelně. Před hodinou jsme byli nakoupit a i když jsme za 40 minut byli zpátky, jsme totál durch zpocený.

Terko z Chmelnice, ať už jste zdraví! A jaké máš těsto na houstičky?

Bell, supeeer!!! Gratuluji ke školce. Ta adaptace je právě skvělá, když tam pak mají děti rovnou zůstat. Je to fajn.
11. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, krásné fotky, kulíšek malej roztomilej :slight_smile: A jak spinká naznak :grinning:
11. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.toprecepty.cz/recept/4822-slaninovosyrove-housticky/

Leni odkaz :slight_smile: jsou fakt mňamozní!!!
Kristík teď udělal EE ale vedle nočníku,já byla též na wc :grinning: takže jsem slyšela že něco huláká,ale nevěděla jsem co...až jsem přišla zpět stál u hovňajze a řval EE EE.Tak jsem ho jěště posadila na nočník a zbytek dodělal tam :slight_smile: ono jak je to vedro jsem ho teď nechala bez plíny a dám až půjde po obídku.Jo a u nás vítězí DVD MRŇOUSCI!!On tu kdejakou havěť zbožňuje a to jak v TV tak na ulici :slight_smile: není procházky bez zastavení u všeho co leze!!A teda je fakt,že to nezašlápne!Švára mi řekl no kterej Marek z týhle rodiny nemá rád zvířata,což je taky fakt :grinning:
11. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Daneček tady běhám jenom ve slipkách a slabounkém triku. Slipky musí mít, páč jak se mu tam ten bimbas bimbá, Mája je celá nadšená :grinning: Díky za odkaz.
11. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a jak dlouho se to celkově peče? Po 20 minutách dám sýr a pak jak ještě dlouho?
11. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, co Maxík, jak mu je? A Emča v pohodě?
11. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni sýr jsem dala po necelých 20min,ono taky záleží jak komu peče trouba,pak jen ten sýr nechat roztavit a vyndat :wink: fakt chuťově výborný!!!Mám je pro kluky k večeři,nakrájím rajčata a hotovo,nechci se s ničím párat,jdu teď vytřít chodby,suprově se tu sráží vlhkost :angry: :angry: takže co chvíly jdu a málem si rozbiju hubu!! :angry: To je díky těm vedrům.....máme to vždy ve vedrech a jak prší zase slejzá voda po stěnách,no barák sice paráda,ale když je starej a k tomu bydlíte u pole tak je to děs...odkopaný to nemáme,to je vše v nedohledný době,říkám mít tak 3-5chlapů aby každý byl na něco doma potřebnej....
11. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, díky :wink:
11. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky po poledni :slight_smile:

Náš teploměr e zbláznil, ukazuje JEn 28!!!
My se chystáme do města - jen na skok na pedikúru a vybrat brýle šup na zahrádku - tam pobydeme do večera, možná i v baráku, je tam příjemně.

Holky, no super, jak vám ty školky vyšly - jsem zvědavá za rok na nás!!!! :astonished:

Hezké tropičké odpolko :wink:
11. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se du taky pochlubit, dneska nám volala ředitelka ze školky a vypadá to prý na 99% že nás vemou, ale ještě se zas tak moc neraduju! Oni měli dostat nějaké peníze na nové pisoáry a když to vyjde, tak prý bude dalších 12 míst a prý to vypadá že jo, tak si du 16.5 pro rozhodnutí! Jo a Bell, já můžu Jardu dávat normálně od září už na celý měsíc protože na něj nebudu brát mateřskou a ty ne jo? Čert aby se v tom vyznal jak to je! Já mám teda v plánu když to teda vyjde a bude to snášet v pohodě, ho dát na celý měsíc a po obědě si ho brát, tak jsem zvědavá! :sweat_smile:

Jinak my byli dneska už od devíti od rána až do čtyř na zahrádce a paráda, ale bez bazénku by se tam vydržet fakt nedalo! Jarda nespal a teď padá na pusu, tak ho dám už v šest a je to! :sweat_smile:
11. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no vzali,ale zapomeli na nás,ale vzali,když vzali ostatní a my byli na zápisu,nekam zašili přihlášku nebo co.takže v září maže na 5 dní v mesíci :wink: .............budu ho dávat týden v kuse,at si zvykne :wink: ,at mu to nejak netrhám :wink:

my byli dnes na koupálku v Benešove paráda :wink:

všem školkařům gratulujem-paráda,ale že to uteklo co :frowning2:
11. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
gratuluju školkařům...je fajn,že vás vzali.Děsně to uteklo,Šíma už bude ve školce rok,budou mu 4 roky,už ot začíná být opravdu velký kluk....:slight_smile:
My máme dneska páté výročí svatby a samo jsem v práci.Ale včera malá oslavička proběhla a dostala jsem i kytku,což jsme ani nečekala:slight_smile:.Já bych se klidně vdávala znovu....
11. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás čeká zítra šesté výročí svatby ... všechno tak utíká!!!

I my blahopřejem školařům :slight_smile: ... hlavně, aby jste to s dětmi ve zdraví ustáli ... my na to moc štěstí neměli :(
11. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tu bidu se skolkama,je nase perticka docela uspesna,co?
Teda to byl dneska paradni den.Takovy pocasko bych brala,ten vitr byl super!
Pridala jsem foto z poslednich dnu+jednu archivni pro srovnani...http://www.modrykonik.cz/fotoblog/makinka-1/album/deti/5278663/
11. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to jsou krásný fotky!!!! :hearts:
Holky, nevíte, jak brali letos do školy v Tylovce?
11. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando.no na školkový choroby se těším nejvíce :unamused: ............tak uvidíme,jestli vůbec bude se z čeho radovat :sweat_smile: .

Natt,ta vedoucí mi řikalakdyž jsem nadhodila že by jako už v září.......že od září půjdou ti,co jsou rození do ledna a ostatní až pak na tu adaptaci.....no určo si to nějak spočítala,aby vyhověla všem a neměli úplně každej den narváno :grinning: ,ale zaplťpánbůh za to.Já budu ráda i za to druhý pololetí :slight_smile: .Řikala,že je prej na Děčín 300 neumístěnejch dětí :confused: .......což mi přijde jako skandál :angry: .

Holky nebudete mi to věřit,ale já před chvilkou dosázela na balkoně afrikány :sunglasses: (nic jinčího jakž takž ucházejícího jsem nějak nesehnala :cry: ). Tak tedy dobrou všem a krásný nový den :grinning: !
12. čer 2010 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj,ale tim,že jsme v prosinci,tak prej by to s nim zkusila na tech pet dní,aby si zvyknul,tak uvidim jestli od září nebo října :wink: ,hlavne mi taky řikala,že deti musej být samostatný,bez plínek ,sami se najíst,tak jsem ji řikala,že všechno to umíme,ale jen čurat,že asi nebude umet,ale že chodíme do Běláska,kde maj ty malý záchodky taky,takže to dopilujem,aby to umel sám :wink: :wink: !!!!!!!!!!!!!!!jinak,když si řekne učitelce,dojde s nim :wink: a taky jsem řikala,že to nebudu kouskovat,ale dám ho na tech pet dní v kuse :wink: ,no uvidíme v uterý na schuzce :wink:
12. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nám od září zas daj lék na tu imunitu,tak snad to bude v poho :wink: .................ale je mi jasný,že obcas neco přinese :unamused:
12. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek