Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
nattally
12. čer 2010
tak co,jak to dneska vypadá s tim počáskem,asi všelijak.tak uvidíme,co dnes podniknem 😉
miranda77
12. čer 2010
Dája chodila 1x týdně ... v únoru byla naposledy ... od té doba téměř doteď kašel rýma ... začali jsme už brát lék na imunitu ... a s Toníkem se doplňují ... takže příští rok školku prostě vynecháme 😞
nattally
12. čer 2010
mirando,
a jakej lék??????????? 😉 ,jestli rybomunil,tak nám teda zabral 😉 -tuk,tuk,tuk
nattally
12. čer 2010
my dnes koupálko Brná,pak na grilovaččce u babičky Aničky na Labské,šimon je pekne rozjetej,tak nevim kdy usne 😃 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak já asi budu spát,dřív než on.............jdu se vykoupat a hajat 😉 😉 😉 😉 😉 😉
miranda77
13. čer 2010
jo, jo ribomunyl .... tak to jsem ráda, protože jsem od pár lidiček slyšela, že jim nezabral ... tak nám taky držte palce! 🙂

my měli včera dětský den ve Žlebu ... i s divadýlkem a Dája padla do postele a spala hned ... příští rok můžu doporučit 😃
lenik_25
13. čer 2010
Krásné ráno, právě mi psala Kamča, že jí praskla voda. Kontrakce nemá, ale už si ji nechali v porodnici 🙂
lenik_25
13. čer 2010
Mirando, nám taky ribomunyl moc pomohl. První rok života Daneček promarodil, pak jsme nasadili s doktorkou ribomunyl a druhý rok života měl 1x rýmu a to je všechno. A to byla rýma 3 dny, prostě super.
lenik_25
13. čer 2010
Natt, taky budu dávat na pět dní v měsíci a i učitelky doporučují dát děti v kuse jeden týden. Třeba se prý něco učej a měl by to rozkouskovaný. Takhle se třeba za ten týden naučej písničku a tak. Navíc je to lepší pro adaptaci. A už víš, kolik budete platit za těch 5 dnů v měsíci? My ještě nevíme.

lenik_25
13. čer 2010
Makinko, krásný fotky. A co stříhání Maxíka na léto? Půjdeš do toho? 🙂 Jinak to srovnání s kojeným Maxíkem... zaplať bůh za umělou výživu, že z něj je tak statnej krásnej chlap, co? Emička je samý faldíček, to je moc prima. A ten oranžovej šato-overálek je prostě nááádhera. Kde jsi sehnala?
makinka.1
13. čer 2010
Leni ten je z MMB,ostatne jako skoro vsechno. 😉 Za par kacek.Se strihanim nevim,kdyz je parak,stajne je furt v bazenu.Je mi tech vlasku lito a jestli bude leto pokracovat takto,tak nestriham.... 😃
nattally
13. čer 2010
leni,
tak hned písni,až porodí,at to má rychle za sebou 😉 ...........pekný datum 😉 na porod.........jsem taky 13 😉 .................budem platit 240 kč,když se to nezmění 😉 ,ale já ho tam ze začátku nebudu nechávat spát,uvidíme,jak se naučí 😉
makinka.1
13. čer 2010
Holky,poradte,co na prujem.Vim o ryze+merkev,horka cokoska,baban...a dal?Je jeste neco?
prin
13. čer 2010
Ahoj holky,
tak super, to si malý vybral fajn počásko, bude se dobře rodit, taky bych to brala a třeba hned! Nebo až večer, Michal vzal Jardu před chvílí na kolo, tak jeli na výlet a jsem tu sama, ale aspoň si odpočinu! :-N Stála jsem dopoledne u žehlení, protože toho byla fakt hromada a teď mám nohy jak balony. No a žehlila jsem růžové věcičky, pro jistotu, tak jestli to bude kluk, tak vám to holky rozdám! Dostala jsem tak krásné věci a i větší tak na vaše holky, teda myslím že by jim něco bylo, ale uvidíme, uvidíme :-N
prin
13. čer 2010
Maki,
tak na ten průjem neporadím, fakt nevím :-|
Ale fotky krásné a Emča je teda miminko!! Faldíčky... hned jsem si vzpoměla na Maxe jaký byl hubeňourek, než jsem došla k těm posledním fotkám cos tam dala, na to nejde zapomenout, ale teď by to do něj nikdo neřekl! :-N
bellatrix13
13. čer 2010
Tak holky,my máme za sebou výlet na vláčky do rajchu 🙂 ,fakt to bylo super 😉 .Před chvilkou nám odjela návštěva,tak se pokusím dočíst a ještě písnu.Kamče přeju pohodový a rychlý porod 🙂 a Leni dej hned vědět až budeš mít nějaký další zprávy!

Maki,na průjem krom toho,cos psla už nevím......ajkorát mi kámoška řikala,že prý staví gumový medvídci............ale u nás to nejěka nefunguje ne je Janička miluje,ale sere každej den normálka :-N .

Natt,no právě s tou samostatností ve školce...my to tak už máme nacvičený,papání a oblíkání i obouvání ...když máme suchý zipy 😃 😃 😃 a kdybych věděla,že by jsme museli bejt v září bez plín,tak by prostě bez plín byla a hotovka,teď jsme tak na půl no 🙂 moc to nehrotíme.Včéra projevila zájem dojít se vyčůrat ne velkej záchod v rajchu v restauračce 😃 ,takže se záchodem mimo domov problém nebude 😃 .Ale prostě půjdem do školky až nám řeknou,že můžem 🙂 .Nejspíš budou nejpozdějš ke konci školního roku chodit se Šimonkem spolu do třídy už na stálo 🙂 .
verca111
13. čer 2010
Ahojky 🙂

Maki, z nepotravinových musím na průjem vynachválit Enterol - probiotika v sáčku, sypou se do jídla, dávala jsem klem Nového roku, jak měl Petík ten megaprůjem a krása...

Kamče držím palečky, ať je mimi i ona OK a brzy jsou spolu.

My jedem odpolko k našim - teď manžel s mojí mamkou sekají zahradu a parcelu na chalupě.

Taky jsem uvvažovala, jestli ostříhat kudrnky, ale láska k nim zvítězila, zatím jsme s nima léto zvládali.... tak uvidíme
lenik_25
13. čer 2010
Makinko, suchý rohlík a prý se můžou i vařené brambory.
bellatrix13
13. čer 2010
Maki,ještě hořkej černej čaj jjjjjsen si vzpomněla jak psala Lenik ten rohlík,že já sama když mi je špatně od žaludku nebo nějakej průjem tak lemtam ten čaj a jim suchý rohlíky.A taky živočišný uhlí-rozdrtit na prášek 🙂 .
bellatrix13
13. čer 2010
Maki,tak jsem teď obdivovala ty oranžový šatečky 😃 ,jsou fakt super.Teda,ale vyrazila mi dech fotka Maxína kojeňátka :-o ,ty jo to bych taky vůbec neřešila,jestli mu dát něco výživnějšího nebo ne.Za to Emča ta to dohání za oba 😃 s faldíkama 😃 .
lenik_25
13. čer 2010
KAMČA: "DNES V 16.41 HOD. SE NARODILO NAŠE VELKÉ ŠTĚSTÍČKO. JMENUJE SE ŠIMON. VÁŽÍ 3500 G A MĚŘÍ 51 CM. ŠŤASTNÍ RODIČE KAMILA A PAVEL" 🙂

Pak jsem ještě Kamče psala a porod prý měla na 3 kontrakce, takže dobrý. Malej se dokonce hned přisál.
bellatrix13
13. čer 2010
Jupííííííí x-) ,tak že přeju Kamče hodně zdravíčka oboum dvoum a ať jí dělá Šimonek jenom samou radost x-) !

Tak teď ještě Prin 🙂 .......
lenik_25
13. čer 2010
Aaach jooo, já chci takýýý
nattally
13. čer 2010
kamče gratulujem.............. 😉 takže další Šimon 😃 .................leni neboj bude taky a taky Šimon????????? :-p
prin
13. čer 2010
Kamče taky moc velká gratulace a jak tak čtu, tak porod paráda a tak to má být :-N
singid
13. čer 2010
ahojda,
jůůůůůůů nový miminko, super, mamince i chlapečkovi velké gratulace 😃

já vám včera psala takový dlouhý psaní a pak spadl net a bylo po.... :-S

u nás dobrý, Dája už bude přes den spinkat jen 2x, včera dokonce vydržel od 13-19h bez spánku 8-( večer nechtěl pomalu ani jíst, upadal mi do spánku :-p spinká už víc přes tu noc, mlíko zabralo, kolikrát ho chce až ráno kolem 4h, ale spinkal 2x jen do 5hod 8-( dneska vydržel do 6 8-( tak nevím, ale vychytáváme vychytáváme....

manža včera stěhoval sestru, tak je dneska rozbitej a my byli venku sami, dojeli jsme si do města (v bille mají teĎ pampers za 169,- akce až do úterý), prošli se v parku, hezké odpol...

školkářkům gratuluju, dětičky si hezky zvyknou na kolektiv a snad nebudou tolik marodit 😉

tak všem krásný zbytek víkendu
prin
13. čer 2010
Sin,
a kolik tam těch plínek je a jakou máte velikost?

Maki,
co se těch plínek týká, tak jsem se byla tady zeptat a prý vytiskli leták, ale mají zpoždění týden, takže nic! Ale až to bude tak zjistím! 😉
makinka.1
13. čer 2010
Jee,ja tu Kamcu rano uplne prehlidla!Tak to je super,ze to mela rychly.Moc jim vsem gratulujeme!!!!A samozrejme prejeme hodne zdravi a stesti!!!
Prujem:rohlik ano,ale jen cerstvy :-p
Cerny caj nepije :-p jen bylinky,vygooglim,jestli neni special bylina na prujem.
Gumovy medvedy nevezme do pusy,neji bombony :-p
Enterol ANO,uz je na nem druhej den,mame v tobolkach,otevru,vysypu do jidla 2x denne.Cekam,jestli to zabere.Dnes kadil jen 2x rano. 😉
Ale pozor,veliky uspech,preveliky!Jedl se mnou horkou cokoladu.On normalka tohle neji,jen obcas Kinder cokosku,tak jsem mu ji jako otevrela,ale do pusy jsem mu strcila kousek Milky extra kakaovy,je vyborna a mekka,ta kakaova napln uvnitr je skvostna!No a on to jedl a pak chodil a "kolada,kolada"Tak jsme ji s polu sezrali skoro celou.Ja vic... 😃
makinka.1
13. čer 2010
Jo a zapomela jsem na zivocisny uhli....Nemame :-p Jen par metraku hnedyho ve sklepe,co zbylo po letosni paradni zime. 😉
Bell,aspon vidis,o cem jsem mluvila,kdyz jsem ti vypravela,ze Max hodne zhubnul prvni mesic zivota.... |-| Uz jsem to nedopustila a Em jen kvete.Mam z ni radost.Byla jsem blba
Prin,jojo,diky moc! 😉
petrunka01
13. čer 2010
ahoj..taky Kamče gratuluju.
Natt...já chci taky mimčo,ale druhýho Šimonka už neeeeeeeeeee,já te´d plánuju tu holčičku🙂
Konečně domů po pracovním víkendu,hurááááááááááá
nattally
13. čer 2010
petrunko,
me je to fuk,co bude druhý,kluci chtej,tak do toho asi pujdu taky s váma 😉 😉 ,já si to stejnak nenechám říct 😉

Začni psát odpověď...

Odešli