• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
tak co,jak to dneska vypadá s tim počáskem,asi všelijak.tak uvidíme,co dnes podniknem :wink:
12. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dája chodila 1x týdně ... v únoru byla naposledy ... od té doba téměř doteď kašel rýma ... začali jsme už brát lék na imunitu ... a s Toníkem se doplňují ... takže příští rok školku prostě vynecháme :(
12. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
a jakej lék??????????? :wink: ,jestli rybomunil,tak nám teda zabral :wink: -tuk,tuk,tuk
12. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes koupálko Brná,pak na grilovaččce u babičky Aničky na Labské,šimon je pekne rozjetej,tak nevim kdy usne :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak já asi budu spát,dřív než on.............jdu se vykoupat a hajat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo ribomunyl .... tak to jsem ráda, protože jsem od pár lidiček slyšela, že jim nezabral ... tak nám taky držte palce! :slight_smile:

my měli včera dětský den ve Žlebu ... i s divadýlkem a Dája padla do postele a spala hned ... příští rok můžu doporučit :D
13. čer 2010 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, právě mi psala Kamča, že jí praskla voda. Kontrakce nemá, ale už si ji nechali v porodnici :slight_smile:
13. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, nám taky ribomunyl moc pomohl. První rok života Daneček promarodil, pak jsme nasadili s doktorkou ribomunyl a druhý rok života měl 1x rýmu a to je všechno. A to byla rýma 3 dny, prostě super.
13. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, taky budu dávat na pět dní v měsíci a i učitelky doporučují dát děti v kuse jeden týden. Třeba se prý něco učej a měl by to rozkouskovaný. Takhle se třeba za ten týden naučej písničku a tak. Navíc je to lepší pro adaptaci. A už víš, kolik budete platit za těch 5 dnů v měsíci? My ještě nevíme.

13. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, krásný fotky. A co stříhání Maxíka na léto? Půjdeš do toho? :slight_smile: Jinak to srovnání s kojeným Maxíkem... zaplať bůh za umělou výživu, že z něj je tak statnej krásnej chlap, co? Emička je samý faldíček, to je moc prima. A ten oranžovej šato-overálek je prostě nááádhera. Kde jsi sehnala?
13. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ten je z MMB,ostatne jako skoro vsechno. :wink: Za par kacek.Se strihanim nevim,kdyz je parak,stajne je furt v bazenu.Je mi tech vlasku lito a jestli bude leto pokracovat takto,tak nestriham.... :grinning:
13. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak hned písni,až porodí,at to má rychle za sebou :wink: ...........pekný datum :wink: na porod.........jsem taky 13 :wink: .................budem platit 240 kč,když se to nezmění :wink: ,ale já ho tam ze začátku nebudu nechávat spát,uvidíme,jak se naučí :wink:
13. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,poradte,co na prujem.Vim o ryze+merkev,horka cokoska,baban...a dal?Je jeste neco?
13. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak super, to si malý vybral fajn počásko, bude se dobře rodit, taky bych to brala a třeba hned! Nebo až večer, Michal vzal Jardu před chvílí na kolo, tak jeli na výlet a jsem tu sama, ale aspoň si odpočinu! :sweat_smile: Stála jsem dopoledne u žehlení, protože toho byla fakt hromada a teď mám nohy jak balony. No a žehlila jsem růžové věcičky, pro jistotu, tak jestli to bude kluk, tak vám to holky rozdám! Dostala jsem tak krásné věci a i větší tak na vaše holky, teda myslím že by jim něco bylo, ale uvidíme, uvidíme :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
tak na ten průjem neporadím, fakt nevím :unamused:
Ale fotky krásné a Emča je teda miminko!! Faldíčky... hned jsem si vzpoměla na Maxe jaký byl hubeňourek, než jsem došla k těm posledním fotkám cos tam dala, na to nejde zapomenout, ale teď by to do něj nikdo neřekl! :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,my máme za sebou výlet na vláčky do rajchu :slight_smile: ,fakt to bylo super :wink: .Před chvilkou nám odjela návštěva,tak se pokusím dočíst a ještě písnu.Kamče přeju pohodový a rychlý porod :slight_smile: a Leni dej hned vědět až budeš mít nějaký další zprávy!

Maki,na průjem krom toho,cos psla už nevím......ajkorát mi kámoška řikala,že prý staví gumový medvídci............ale u nás to nejěka nefunguje ne je Janička miluje,ale sere každej den normálka :sweat_smile: .

Natt,no právě s tou samostatností ve školce...my to tak už máme nacvičený,papání a oblíkání i obouvání ...když máme suchý zipy :grinning: :grinning: :grinning: a kdybych věděla,že by jsme museli bejt v září bez plín,tak by prostě bez plín byla a hotovka,teď jsme tak na půl no :slight_smile: moc to nehrotíme.Včéra projevila zájem dojít se vyčůrat ne velkej záchod v rajchu v restauračce :grinning: ,takže se záchodem mimo domov problém nebude :grinning: .Ale prostě půjdem do školky až nám řeknou,že můžem :slight_smile: .Nejspíš budou nejpozdějš ke konci školního roku chodit se Šimonkem spolu do třídy už na stálo :slight_smile: .
13. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Maki, z nepotravinových musím na průjem vynachválit Enterol - probiotika v sáčku, sypou se do jídla, dávala jsem klem Nového roku, jak měl Petík ten megaprůjem a krása...

Kamče držím palečky, ať je mimi i ona OK a brzy jsou spolu.

My jedem odpolko k našim - teď manžel s mojí mamkou sekají zahradu a parcelu na chalupě.

Taky jsem uvvažovala, jestli ostříhat kudrnky, ale láska k nim zvítězila, zatím jsme s nima léto zvládali.... tak uvidíme
13. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, suchý rohlík a prý se můžou i vařené brambory.
13. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,ještě hořkej černej čaj jjjjjsen si vzpomněla jak psala Lenik ten rohlík,že já sama když mi je špatně od žaludku nebo nějakej průjem tak lemtam ten čaj a jim suchý rohlíky.A taky živočišný uhlí-rozdrtit na prášek :slight_smile: .
13. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak jsem teď obdivovala ty oranžový šatečky :grinning: ,jsou fakt super.Teda,ale vyrazila mi dech fotka Maxína kojeňátka :astonished: ,ty jo to bych taky vůbec neřešila,jestli mu dát něco výživnějšího nebo ne.Za to Emča ta to dohání za oba :grinning: s faldíkama :grinning: .
13. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAMČA: "DNES V 16.41 HOD. SE NARODILO NAŠE VELKÉ ŠTĚSTÍČKO. JMENUJE SE ŠIMON. VÁŽÍ 3500 G A MĚŘÍ 51 CM. ŠŤASTNÍ RODIČE KAMILA A PAVEL" :slight_smile:

Pak jsem ještě Kamče psala a porod prý měla na 3 kontrakce, takže dobrý. Malej se dokonce hned přisál.
13. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííííííí :dizzy_face: ,tak že přeju Kamče hodně zdravíčka oboum dvoum a ať jí dělá Šimonek jenom samou radost :dizzy_face: !

Tak teď ještě Prin :slight_smile: .......
13. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaach jooo, já chci takýýý
13. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamče gratulujem.............. :wink: takže další Šimon :grinning: .................leni neboj bude taky a taky Šimon????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamče taky moc velká gratulace a jak tak čtu, tak porod paráda a tak to má být :sweat_smile:
13. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
jůůůůůůů nový miminko, super, mamince i chlapečkovi velké gratulace :grinning:

já vám včera psala takový dlouhý psaní a pak spadl net a bylo po.... :confounded:

u nás dobrý, Dája už bude přes den spinkat jen 2x, včera dokonce vydržel od 13-19h bez spánku :rolling_eyes: večer nechtěl pomalu ani jíst, upadal mi do spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: spinká už víc přes tu noc, mlíko zabralo, kolikrát ho chce až ráno kolem 4h, ale spinkal 2x jen do 5hod :rolling_eyes: dneska vydržel do 6 :rolling_eyes: tak nevím, ale vychytáváme vychytáváme....

manža včera stěhoval sestru, tak je dneska rozbitej a my byli venku sami, dojeli jsme si do města (v bille mají teĎ pampers za 169,- akce až do úterý), prošli se v parku, hezké odpol...

školkářkům gratuluju, dětičky si hezky zvyknou na kolektiv a snad nebudou tolik marodit :wink:

tak všem krásný zbytek víkendu
13. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,
a kolik tam těch plínek je a jakou máte velikost?

Maki,
co se těch plínek týká, tak jsem se byla tady zeptat a prý vytiskli leták, ale mají zpoždění týden, takže nic! Ale až to bude tak zjistím! :wink:
13. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,ja tu Kamcu rano uplne prehlidla!Tak to je super,ze to mela rychly.Moc jim vsem gratulujeme!!!!A samozrejme prejeme hodne zdravi a stesti!!!
Prujem:rohlik ano,ale jen cerstvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cerny caj nepije :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen bylinky,vygooglim,jestli neni special bylina na prujem.
Gumovy medvedy nevezme do pusy,neji bombony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Enterol ANO,uz je na nem druhej den,mame v tobolkach,otevru,vysypu do jidla 2x denne.Cekam,jestli to zabere.Dnes kadil jen 2x rano. :wink:
Ale pozor,veliky uspech,preveliky!Jedl se mnou horkou cokoladu.On normalka tohle neji,jen obcas Kinder cokosku,tak jsem mu ji jako otevrela,ale do pusy jsem mu strcila kousek Milky extra kakaovy,je vyborna a mekka,ta kakaova napln uvnitr je skvostna!No a on to jedl a pak chodil a "kolada,kolada"Tak jsme ji s polu sezrali skoro celou.Ja vic... :grinning:
13. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomela jsem na zivocisny uhli....Nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen par metraku hnedyho ve sklepe,co zbylo po letosni paradni zime. :wink:
Bell,aspon vidis,o cem jsem mluvila,kdyz jsem ti vypravela,ze Max hodne zhubnul prvni mesic zivota.... :pensive: Uz jsem to nedopustila a Em jen kvete.Mam z ni radost.Byla jsem blba
Prin,jojo,diky moc! :wink:
13. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..taky Kamče gratuluju.
Natt...já chci taky mimčo,ale druhýho Šimonka už neeeeeeeeeee,já te´d plánuju tu holčičku:slight_smile:
Konečně domů po pracovním víkendu,hurááááááááááá
13. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
me je to fuk,co bude druhý,kluci chtej,tak do toho asi pujdu taky s váma :wink: :wink: ,já si to stejnak nenechám říct :wink:
13. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek