• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No a s prohibicí je to tu tak, že v obyč krámě koupíš jen pivo (ve všední dny do 20, v sobotu do 18 - pak zatáhnou regál a šmytec), no a ost. pitivo jen ve speciálním obchodě "vinmonopolet", který zdaleka nejsou v každý obci...no a je na tom dost vysoká daň, takže je to drahý.
4. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !

Laro, vítám tě ! Klučíci hezounký :dizzy_face: . Jinak co píšeš o Norsku, tak je to zajímavý. Děsí mě to teda hlavně ta tma, to bych asi psychicky neunesla. Už teď jsem z tý brzký tmy tady nevrlá, dlouhý večery a nevím, co s díťátem !

Mílo, mám ti vzít v Bělásku ty keramický destičky s obtiskama pacek ? Mělas tam jaký jméno napsáno ? Kája, Karolínka nebo co .... ? A kolik jsi jich měla ? Zítra tam jdeme na Mikuláše, tak se k tomu možná dostanu už zítra.

Holky já dneska jela s Luci z Rákosníčka ještě do Tesca, potřebovala jsem jen koupit drobnost, a ona jak je vždycky z těch MC tak kantáre, tak mi normálně usnula v tom jezdícím košíku. Hlavička jí padala ze strany na stranu, pak jsem si jí musela hodit přes rameno, tak jsem vypadala fakt úžasně s taškou, košíkem a dítětem .... Bylo mi jí tak líto myšičky, ale zároveň ten pohled na to spící padající dítě je k popukání :grinning: :frowning2: Oni prostě když usnou, tak usnou a je jim šumák kde :slight_smile: .
4. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
elektrona: Ahoj, taky zdravím! A dík.
Když jsme doma, tak s Mackem sem tam do MC chodím, do Běláska hlavně na plavání, nebo se tam scházíme s kámoškama s dětma...teď posledně jsme byli v Rákosníku a moc se mi tam líbilo, teda hlavně Mackovi...a dostávám se tam pohodlněji než do Bělý...tak se tam třeba potkáme :slight_smile:
4. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky...taky vítám novou cizinku-Děčíňačku :slight_smile:
Moje ségra byla v Norsku pár let nedávno-studijně.Byla až za polárním kruhem-v Tromso.A myslím,že se jí tam docela líbilo.
Moje jízdy v autoškole nic moc.Ze začátku jsem z toho měla radost,ale teď mi to nejde a to mám dělat za 14 dní zkoušky.No,to nevidím dobře:frowning2:
4. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunka01: Ahoj, zdravím :slight_smile:
No jo, za polárním kruhem, to už musí bejt úplně jinej svět, to si ani nedovedu představit...v létě bych se tam ráda podívala, ale trávit tam pár zim, to by mě zabilo :confused:
4. pro 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Maki to je dobře že je Maxíkovi už dobře.

Jsme po očkování, a vážení Vendulka má 6850g ale od posledně to je jen 400g takže začínáme pomalu přikrmovat zatím jen kaši na noc a uvidíme, dávaly jste kaši ze lžičky nebo z lahve???

Petro to bude dobrý to zvládneš já jsem na tom byla stejně jako ty, ze začátku radost, pak vztek že mi to za to nestojí a nakonec jsem to zvládla levou zadní, a teď jsem šťastná že mám řidičák. PS: dělala jsem ho loni jako těhu :wink:

Laro fotky super tam by se líbilo mé čubině, miluje sníh- a já taky žew je čistá :dizzy_face: a stím kojením jsi fakt dobrá, obdivuhodné :sunglasses:
4. pro 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ryangi, ten sníh je, celkem fajn, hlavně pro děti, ty jsou vodvázaný, ale v souvislosti s těma psama mě napadlo, že je fakt chuťovka, když to leze na jaře dolů...to, co se 4-5 měsíců pěkně hromadilo pod něj, se najednou objeví v "plné kráse"...to pak fakt není kam šlápnout :angry:
Kaši jsem klukům dávala ze lžičky, Ondra ji nukdy nejedl, Macík celkem jo.
4. pro 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Laro, to chápu, takže nejen v Čr jsou lidi neohleduplný ale i v cizině??? Blééé :unamused: :frowning2:
4. pro 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, všude je to stejná verbež :grinning: (mi přijde, že přes léto celkem i sbíraj, ale jak napadne sníh, že na to víc kašlou..."že se to schová" :confounded:
4. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, Daneček měl taky po očkování průjem asi dva dny, takže věřím, že to byla síla :grinning: Jsem ráda, že už je na tom Maxíno dobře. Teď jsme zas na řadě my.

Laro, tak při takové tmě bych tam už vážila ze sušenek a čokolády už tunu. Ne že bych byla hubená, to rozhodně ne, ale tam by to bylo ještě horší. Nervy taky kompenzuju sladkým.

Petruš, tak to jsem se zasmála. Hezký žroutík a chudák přišla i o bačkory :grinning: Taky bych řvala :grinning: je to šikulka. Mléčná rýže. Tak tu asi budeme moct dávat až po 1 roce, protože jsme na HA výživě. Ach jo. Mezi těmi nemléčnými kašičkami není zrovna největší výběr, spíš skoro žádný.
4. pro 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to jsem se zasmála nad tím spacím výletem do Tesca. Daneček mi po Rákosníčkovi taky vždycky vytuhne.

Petrunko, to jsou běžné obavy, ale určtě to zvládneš. Jsou to jen nervy.

Dančo, kaši ze lžičky :slight_smile: Z lahve mi ji Daneček ani nechtěl.
4. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenik_25: Leni, no neboj, jsem tu měsíc a fous, na váze mám sice jen asi o kilo víc, ale svaly, který se mi podařilo nabrat za 6 týdnů doma poctivým tréninkem a běháním do školky, jsou teď fuč, na pupku mám pěknej airbag... :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nech bejt, já jsem rodila v červnu a pneu mám solidní :grinning: A kam chodíš trénovat v DC? Někam do posilovny nebo lítáš za dětičkama o sto šest?
4. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro a jsi děsně podobná jedné mojí kamarádce (podle té fotky v profilu). Nemáš tu fotku ve větším, že bys ji dala do alba? Možná se mnou budou souhlasit i pbauerova a ryangi, které tu kamarádku také znají (Aninu). Nemyslíte holky? :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo...najdu...hodím :wink:
4. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, sháněla jsi už nánožník ke quinnymu? Nevíš jaký?
4. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ja mam nanoznik Emitex,univerzalni.Ele je fakt dost velikej.
Danco,my dali kasi lzickou jednou,ale by uz l unavenej a nechtel ze lzicky jist.Takze ji ma z lahve a dobry.Kazdej vecer 150,zatim davam ryzovou,ale mame oficialne doporuceny zacit pomalu s lepkem,tak zkusim krupicnou. :wink:
4. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, je tam....ale nevim, jestli z ní něco vykoukáte... :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska dostala kaši ze lžičky, ale asi koupím lahev, pak už to měla studený jak to trvalo a kaši měla pomalu i za ušima. Já koupila kaši od Nutrilonu od 4.měs první kaše a chutnala jí a mě taky (musela jsem ochutnat co jí dávám, že jo :sweat_smile: ) Přemýšlela jsem o tom Emitexu jak píše Maki ale přijde mi dost širokej ten Freestyle neni tak širkej jako Speedi tak ti nevím ještě kouknu na net a pak se rozhodnu, vy už jezdíte ve sporťáku??? Já asi za měsíc budu muset už je nám ta korbička těsná
4. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryangi: Ahoj, s nánožníkama neporadim, sporťák jsme začali používat s Mackem asi v 6 měsících, ale máme Chico Ponee, což jsou spíš golfky než sporťák, a nánožník to má svůj. V zimě jsem mu tam házela ovčí kůži(to jsem se naučila v Norsku :sweat_smile: ), na tý seděl, přes něj jsem hodila jen dečku a ten nánožník...v Norsku se v zimě kočár moc používat nedá, tam jsem ho nosila v šátku, brala jsem si taťkovu bundu, abysme se tam vešli oba :dizzy_face: .
4. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Vcera jsem mela hrozny kvalty a vubec jsem vas nestihla a vy jste toho tooolik napsaly !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Laro, ano, Kuba :grinning:

Peto, ty blaho, jeste ze jsi Dorce nedala ty backurky snist!!! :wink:

Trosku se ztracim, kolik je Vendulce?

Holky, od kolika masicu jste melysportak? My se asi vyhledove nevejdeme do hlubokeho kocarku, tak rasim dilema, co s tim udelam. Bud vytahnu z pudy starou "lod", kam se pak Peta jeste chvilku vejde, nebo prejdem na sportak, ale to asi zalezi, kolik mu bude.
To pak ale musim taky vykoumat nejaky ten super fusak, co jde ve sportaku pridelat a ma diry na ty 5-bodove pasy - tak ase Aesthetic nebo Emitex - mate s tim jiste zkusenosti, muzete poradit?
Dekuji.

Leni, dnes se tesim, snad vas snih nevyleka...
5. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verčo, my jsme o tři dny mladší než Daneček od Lenky :slight_smile: , do sporťáku by měli jít okolo 6měsíce, ale některé korbičky jsou malé, abzvlášť teď v zimě :wink: jo a fusak jsem kupovala http://obchod.teplodomova.cz/fusak-detsky-vlna a ty pětibodové díry nám tam za příplatek udělali taky, a je fakt moc teplej a příjemnej, cena je teda šílená, ale co by jsme pro tu naši holčičku neudělali já jsem sním spokojená a nelituju
5. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne! Já jsem teď nějak převrácená, je to děs, chodím spát až po půlnoci a před osmou jsem nepoužitelná...v podstatě až po devátý nabíhám na 100% provoz :sweat_smile: To jsem zvědavá, jak budem zase od příštího týdne běhat do školky na osmou...
Verčo, co máš za kočár, když už se ti do něj malej skoro nevejde?
Ryangi, ty fusaky jsou super...škoda, že už ho nepotřebujem :slight_smile: .
5. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
teď nevím jestli jsem přivítalal novou maminku, takže vítám a chválím pěkné fotečky :slight_smile:

Dančo,
já dávám od začátku lžičku a Jarda vlastně neví co je flaška, myslím že je to lepší a baští v pohodě, taky je někdy unavený, ale vždycky nakonec baští.Jednou vlastně byl tak moc, že jsem mu kaši nalila do flašky, ale ne klasické, má tam větší dirku, aby si zvykal polykat jako z hrníčku-což pije taky, no ale nevypil toho moc, tak nakonec to tou lžičkou zvládl :wink:

Maki, Leni,
dneska jsem se bavila s holkama na plavání a dvě z nich mají to očkování co vy a taky měli horečky, jedna prý jela na pohotovost :unamused:

Jinak, voda teplá a máme náhradní lekci zítra ráno, což je super! Dneska to ale byla nejlepší lekce od začátku.Nikdo jiný kromě miminek nebyl a děti měli nové polohy.Tím jak jsou velké, tak už jsme je drželi jenom v podpaží, což se jim moc líbilo a taky se dneska poprvé asi třikrát potápěli. Nebudu lhát že jsem neměla slzy v očích, ale bylo to supééér a Jardovi se to moc líbilo. Maki, těš se, Maxík bude taky spokojený, uvidíš.. :sweat_smile: :sweat_smile:
5. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

Makinko, je fakt, že jsem posílala dotaz na ten uni nánožník od emitexu a paní mi odepsala, že by byl lepší nánožník golf s límcem emitex. Je menší a pasuje. Prý ho sama má na quinny speedi, tak by snad měl pasovat i na freestyle.

Laro, pěkná fotka. Sluší ti to. Ale nakonec jí podobná nejsi, hihi :grinning: Na té maličké fotce je to neskutečná podoba.

Dančo, my jsme měli mrkev i kaši zpočátku taky až za ušima. Jako prase nebyl jen Daneček, ale i já. To se srovná :slight_smile: Jojo a korbička už je nám těsná teď. Je tam jak sardinka, když je ve fusaku.

Verčo, jojo, S Dančou Ryangi jsme spolu byly v porodnici. Nejdřív jsme si tady z toho dělaly srandu a pak to tak fakt dopadlo.

Prin, dokonce pohotovost jo? Chudátko malé. Ale je fakt, že já jsem se u dr. setkala s maminkou, která šla na to samé a za pár dní jsem jí potkala a prý neměli absolutně žádnou reakci. Je to různé. Škoda, že zrovna Daneček a Maxík to nesnášejí moc dobře. Podle mě jsou ty 3 injekce prostě moc.
5. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, holky, teď tady tak kupuju dárky, a koukám, že jeden z mých oblíbených e-shopů Vrtulníček otevřel krámek s hračkama v Dc v Křížovce!
Byly jste tam už některá???

Jinak s těma injekcema, mě tu loni pěkně nakrkli, když píchli Mackovi bez mýho vědomí pneumokoka. On předtím snášel očkování v pohodě, akorát byl spavější. Po konzultaci s naší Dc doktorkou jsem pneumokoka (přinejmenším prozatím) odmítla v těch cca 9 měsících. A když jsme přišli na další kontrolu v roce, naočkovali ho, a já až teprve doma zjistila, že i tím pneumokokem (když jsem koukala do průkazu, kolik přibral a vyrostl). On p tom celej den nespal, nemohl spát ani v noci, pořád kníkal a pobrekával...jsem ho musela celej den nosit :confounded: .
5. pro 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara,
jo jo, já tam chodím moc ráda, je to tam moc pěkné a paní moc příjemná, teď tady dělala dětský koutek ve Sněžníku!
:sweat_smile:
5. pro 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ryangi, dekuju moc za odkaz - myslis, ze tento fusak je az do dvou let? Tzn. ze bych s nim eventuelne vydrzela jeste jednu zimu?

Laro, mam X-lander, korbicka neni uplne mala, ale to dite je nejake vetsi nez obvykle :D :D :D - na vitani obcanku ho asi budeme muset do te kolibky naslapat!!!
5. pro 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko, psala jsem ti do IP, četla jsi to?
5. pro 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se tam budu muset jít podívat...já nebyla ještě ani ve Sněžníku, co to předělali :frowning2:
5. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek