• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt,mně je to ve finále samozřejmě taky jedno..akorát mě nenapadá moc klučičích jmen,na kterých bychom se shodli s manžou:slight_smile:.Pojď do toho s náma,ať je nás víc a nebojíme se vlka nic....:slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin my máme už 4ky a je jich tam 50ks, myslím, že to vychází 3,40/plínku

holky, my jsme chtěli koncem roku začít pracovat na sestřičce a dneska na mě manža vybalil, jestli teda už začneme zkoušet :astonished: :astonished: :astonished: to mě fakt dostal :grinning: :grinning: ale má teda peška, protože jsem před 14 dny přestala kojit a chci si taky chvilku odpočinout.... podzim to jistí :grinning: :grinning:
13. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,bodeť by extra kaková milka nezabrala...já bych na ní zabrala hned......ovšem u mě to neni až takovej zázrak :grinning: a sklepní uhlí teda...bych fakt vynechala :grinning: to si schovejte zasejc na další zimu :grinning: .Hele to fakt jako koukat na to jak hubne miminko to opravdu není,co řešit.Hlavní je,aby dítko prospívalo,ale Max to dohnal solidně taky je ho pěknej kus :grinning: .Jinak vláčky v rajchu jsou fakt super,samo nezapomněli ani na mašinku Tomáš :sweat_smile: .dá se tam koupit jako suvenýr za nemalý peníz a děti jdou po něm jak po flusu :sweat_smile: .My se ubránili..nějakým zázrakem,ale známý koupili holčičce aspoň plastovou výpravku na vláčky s bonbonkama(kus plastu s pochybnym obsahem).........za 3,50 éček :fearful: a holky to málem rozflákaly hned na odchodu.......no i když my zas kupili Jaňuli zmrzlinu v autíčku taky asi za 4 éčka a zmrzliny tam bylo tak na olíznutí prstů :rolling_eyes: .Ovšem je to na pěknym místě u přívozu pod skálama,je tam hezký hřiště pro děti ,takže se i holky vyblbly a příjemně jsme se prošli podél Labe..na vodě houkaly parníky.Fkat to byl příjemnej den :slight_smile: .Jooo v tej restauračce u vláčků je i přebalovací koutek.Real jsme sice taky stihli,ale fakt s těma plenama nic moc,takže jsme je nebrali.
A hlásím,že Jaruška chodí večer spát nejpozdějš v devět jako Janička a fakt spí sedm-osm hodin v kuse :astonished: .Budí se až tak v pět ráno a po gáblu spí ještě další tři až čtyři hoďky........jsem z ní fakt v šoku :astonished: .Takhle nám Jaňule v jejim věku fakt v noci nespala...........ale předpokládám že to je asi jenom nějaký dočasný stav :frowning2: .No a taky nám začínaj tvrdnout dásničky :astonished: ,přes denjí to neustále ruší ze spánku a hryže si ruce jako blázem,když jí dáme něco na kousnutí tak secvakne jak rotvailer :sweat_smile: .bohužel i do prsou mě občas štípne jak si hce ulevit.........tak uvidíme kdy ty zoubyky přijdou.Janička měla ty první dva dole ve čtyrech měsících :fearful: .Možná,že jaruška v noci spí právě proto jak je přes den z těch dásniček utahaná a taky z ručiček jak si je objevila tak je jima tak fascinovaná,že hodinu leží a jen je pozoruje :grinning: a je od ní klídek :grinning: .

A holky šup na druhý miminka :grinning: ..noci jsou teplé,meze taky..úplná romantika :grinning: to by bylo,aby to nevyšlo :grinning: .

Prin jaký máte jména v záloze?
:slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
berou ti ji jako 5 denní,když bude bez plínek,vemou ti ji na tech pet dní,dokud ji nebudou 3 :wink: .............
13. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
ted je řada na manžovi holka je jasná,malej chce Elinku :wink: ,já teda chtela neco od š,ale uvidíme,tak at si vybere,na Šimonovi jsme se teda shodli, u holky byl boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,na konec jsem tam stejne přijela a místo Adélky jsem řekla Rozárka :grinning: ,manža na me koukal jak z jara,jak jsem na to jako v tu chvíli přišla a řikal,jestli jsem si jistá,já že joooooooooooo :wink: ,tak mu nic jiného nezbejvalo :wink: :wink: :wink: a ted si mi líbí Štěpán,nebo David,ale asi Štěpán,ale to je času dost a buh ví,co me zas napadne,takže zase nikomu nic neřeknem a bude to :grinning: ,takže dám manžovi,jako,že na vybranou,ale co já vim,co me tam pak zas chytne za amok že jo no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože jsem u prvního mela seznam jmen a jako,že ukazovalo,když se nekdo zeptal,jak se bude jmenovat?????????no prej ejstli jse normální a tak mi t rozmlouvali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: u me výtězila Bianka :wink: :wink: :wink: ,me se to proste líbí :wink: :wink: :wink: ,takže nic,nikomu nic a tak jim pak nezbyde,než si zvyknout :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a i nám nakonec,když se zas necháme překvapit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se na jménech moc neshodli.Pro holku jo,měla to být právě Rozárka(pak nám ji ukradli příbuzní).šimon byl můj nápad a nakonec se ujal.Martin je děsně vtipnej a pořád mi nutil Gaia Lucia :grinning: :grinning: .On sám měl prý být Lev-příjmením je Myškamskutečně dokonalá kombinace.Pak mi ještě na sále nutil Rafaela...Takže,druhé dítko ještě není ani na cestě a už se dohadujeme o jménu.Teď pro změnu to má být Kleopatra...fakt úžasný.Já mám vymyšlenou Johanku nebo Karolínu a pro kluka fakt nevím.
13. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunka01 ... :slight_smile: Martin je opravdu šprýmař :grinning: :grinning: :grinning:

My měli jména vymyšlený taky ještě před otěhotněním : První kolo: Daniel x Diana, druhé: Gabriela x Antonín a třetí pro kluka Oldřich a na holce jsme se ještě neusnesli :grinning:, ale mně se líbí - Judita, Sabina, Alena a favoritka je Petra,jenomže příjmění máme od R, takže jména s r u nás většinou neprojdou :(
14. čer 2010 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
holky mě právě překvapuje, jak každý chce v těhotenství vědět jaká jména máte a pak je akorát kritizují....u nás frčelo, a proč David? to je židovské jméno... to jsem fakt nechápala...že to jako lidem vadí nebo co???
Davida si vybral manžel, je to jeho vysněné jméno, nevím, asi se tak jmenoval v minulém životě :grinning: tak jsem do toho moc nekecala :grinning: pro holku jsem měla Adinu, ale když se mě ptali a pak to komolili na Aminu, Adlinu... no tak jsem se toho raději vzdala... takže druhý musí být holka, protože na dalším klučičím jméně se ne a ne shodnout (mě by se tak líbil Antonín, ale to je můj otec a to by mi máma neodpustila :grinning:) možná Daniel, Vojtěch ... ale holčička bude Magda (ne Magdalena) a nebo Zuzanka, možná i Zdeňka po mé babičce :grinning:
a Mirando my taky máme v příjmení R, takže kdyby ráčkoval... to mu nemůžu udělat :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak to je fakt manža koumák :grinning: ,naše deti by mela stejná jména :wink:

jeste jsem si vzpomela manža si prosazoval Miu :wink: ,me se líbí i Markétka :wink:

sin,
no to jako myslíš vážně Zdeňka?????????trpim celej život :unamused: ,pořád máme řikám,jak na to jako přišli :frowning2: ,nezvykla jsem si snad nikdy i jsem jeden čas uvažovala o přejmenování.............David je hezký,me se líbí,jak se to dá pekne hodne sklonovat :wink:
14. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s těmi jmény to je mazec...
My nazývai Petíka v břiše prasovně Hugo a všichni se mohli pos..., proč jako HUGO??? A já jim nevysvětlovala, že to je pracovní název. A pak se narodil, je to Petr a zase jako proč NE HUGO??? Takže lidem se člověk nezavděčí, tak neřešit!
14. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sin,
díky za info, ale to jsou ty oranžové, že jo? Mě to pak došlo, tak nic, s těma spokojená nejsem. :unamused:

Bell,
jména máme jasné, ale neřeknu, to bude taky překvapení, ale není to nic moderního! Jardu si vybral Michal, tak teď jsem vybírala já a řekl že jo, tak uvidíme! :sweat_smile:

Nám než se narodil Jarda a nikdo nevěděl jak se bude jmenovat, jenom že je to kluk, jsme mu říkali a všem okolo Spíťa :grinning:
14. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli docela neobvykly jmena,kdyby byl Max holka,tak by byl Marlen :wink: Ema neni Marlen jen proto,ze jsme chteli,aby mala stejne kratky jmeno,na tri pismenka.Libila se mi Lea,ale to neproslo. :grinning: A nerekla jsem to prave proto,aby nam do toho nikdo nekecal. :grinning:
Taky se na masinky chystame,snad to vyjde,budeme predelavat loznici,ale az se vyleje podlaha,tak bychom mihli vypadnout,kdyz to bude tvrdnout.Bell,to je fajn,ze mala v noci hezky spinka.Nase Emca uz taky trochu upravila spankovej rezim,usina taky pozdeji,uz 3 dny za sebou az okolo 22 hodiny.Driv usinala hned po koupani.Pro me jenom dobre,protoze kdyz dostane jist tesne pred spanim,tak se vzbudi na jidlo az uplne rano.Dnes teda udelala vyjimku,respektive ja-Budila se okolo 2 hodiny kvuli prdikum,ale jen knourala,tak jsem ji udelala mliko,Max se vzbudil taky,tak dostal taky flasku,napucli se oba a byl klid.Emca jeste spinka. :wink: Max vstaval v 8.Dnesk jeste bez bobku. :grinning:
14. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, tak jsem si myslela, že vstáváme v 7-7,30, pootevřu oči, kouknu na hodiny a ono 9,15 :grinning:
14. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto speciálně pro Terezku:
14. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam co to je za dobroty?
14. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, u nás by Šimonek nebyl. :wink:

Bell, teda Jaruška ti parádně spí, už takhle brzo :slight_smile:

No a k těm jménům... Vzhledem k tomu, že nikomu (ani sobě) neprozradíme pohlaví, tak zůstane utajeno i jméno. Právě proto, aby do toho nikdo nekecal. Daneček se jmenuje podle švagra a tomu jsme celý těhotenství tvrdili, že to bude Honzíček, aby pak byl překvapený. No a když se Daneček narodil, tak jeho partnerka pronesla "Honzík by bylo lepší jméno. Proč Daniel?" No tak nic... Ale obecně se nám líbí jména Lenka, Markétka, Zuzka, Daniela (to měl být Daneček, kdyby byl holčička)... Daniel, Vojtěch, Tomáš... ale bůh ví, co bychom nakonec vybrali, můj styl je hodiny a hodiny se hrabat v kalendáři a pak svůj názor z minuty na minutu měnit. Jen ten Daniel u nás byl na 100% jistý už asi v 8tt :grinning:
14. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, to mi Terez dala recept na domácí housky se slaninou a sýrem, jenže jsem neměla slaninu, tak je v tom turisťák :grinning:
14. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, na Huga si pamatuju a no a, i kdyby se tak jmenoval... je to vaše věc. Kámošce se teď narodí holčička a bude se jmenovat Berta :grinning:
14. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
klido dej,ono to je to jedno jak se bude jmenovat,hlavne at se brzy zadaří a mimi jsou zdraví :wink: ..................jj překvápko,to je nejlepší :wink: :wink: ,ale musíš to dodržet :wink:
14. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
MÁME TO TU ZAS NOVÝ,NEBO SE MI TO ZDÁ :wink:
14. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, jsem zvědavá jak vopice, ale to překvapení je prostě krása! Líbí se mi představa, že půjdu rodit a ještě nebudu vědět, jestli kluk nebo holčička...
14. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25
berta je taky dobrý..........to jenom Berta,nebo to je jinak :wink:
14. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj jen jdi do toho,je to krásný překvápko,lae musíš všude hlásit,že je to překvápko,já to hlásila mezi dveřma,aby se nekde neprokecli a Košařce se to i povedlo,že řekla a on a já už byla za dveřma a vrátila jsem se,když mi to došlo a řikám jí??????on jako kluk?????????já to nechtela vedet,ale,a jí to asi došlo taky a řekla mi na to neeee,ne on jako ten plod :grinning: :grinning: ,ale zalecala to dobře :grinning: :grinning: ,až pak mi to došlo,když se mi fakt narodil kluk :wink:
14. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Zdeni, takový hezký jméno :wink: Zdeninka, Zdenča, Nina....
já měla být Tereza.... a brácha Antonín, ale máma chtěla Honzíka a když se jí v porodce ptali, tak z ní vypadlo Ondřej... říká, že doteď neví, proč zrovna tohle jméno :grinning: :grinning: :grinning:
já si asi pohlaví taky nenechám říct (jestli to vydržím :grinning: ) ale ostatní mají smůlu tak jako tak, ani pohlaví, ani jméno... :confused:
14. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, prostě Berta :slight_smile: A Košařka dobrá. Jinak když se zadaří (jako že zatím né), tak to budu všude hlásit. Na to jsem připravená.

Singid, další společná věc... já měla být taky Tereza. Táta ale běžel hned po porodu a chtěl Lenku, tak to nahlásil a mamka měla peška :grinning:

14. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
jj zdenča mi řikal,ale nina,nikoho zatim nenapadlo,budu jim to muset navrhnout :wink: :wink: ............mamka je jak já co????????to te tam pak napadaj veci :grinning: ,to jsem na to po druhé zvedavá,kolik tu bude překvápek :wink: :wink: :wink: ,já mela být Svatopluk,máme se asi zbláznila,fakt s tema jménama segra Vanda,je Linda :wink: :wink:
14. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ti asi začnu říkat Sváťo :grinning:
14. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratulace Kamče k Šimonkovi!

Koukám jak se tu zase řeší jména a tak :slight_smile:

Co se týče pohlaví, tak já jsem 100% zástánce nevědění. Podle mě se mnohem líp rodí, když je člověk natěšený na to překvapení. V ten okamžik porodu (a pak už samozřejmě i potom) je pak člověku úplně fuk, jestli se mu narodilo zrovna to opačné pohlaví, než si třeba celých 9 měsíců přál.
A jména...já jsem zastáncem těch menších extravagancí, když už, hlavně pokud jsou českého původu (Rozárka, Kordulka, Dora, Háta...čert mě bere u těch Rosalind a Esmerald a podobně :slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám holky,fakt je to tu zase nějaký inčí :fearful: !

No já bych to rozhodně nevydržela nevědět,co čekám :grinning: :grinning: :grinning: .Mě přijde těch devět měsíců čekání tááááák strašně dlouhých.to je moc velkej záhul na mojí zvědavost :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak u nás je pro eventuelně další děti :grinning: jména Julinka,Jenda a Jára........mě se teda líbí i Jolana a Jasmínka :slight_smile: ........ale prozatím máme dětí přehršlě :grinning: ,to se uvidí až za nějaký čas kolik jich vlastně zvládnem :grinning: :grinning: :grinning: .Ono je vůbec takovejch hezkejch jmen........fakt snad až na ty Esmeraldy :grinning: se mi líbí snad všechny :slight_smile: .Dokonce i Zdeňka a Svatopluk :grinning: ..........dyk to jsou hezký jména,Natt :slight_smile: .
14. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek