• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt: Jestli budeme mít třetí, tak si to nenechám řict ... teď jsme to vždycky věděli ...
a je pravda, je takových hezkých jmen a proto je těžké vybrat :grinning: a na celej život

já měla být Barbora - a pak se lekli, že by se mi smáli Barbora - brambora a je z toho Michaela :grinning:
a kdybych si měla vybrat - tak jsem Petra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak jo-Sváta :wink:
14. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, u mě pohasla Tereza, protože zrovna prý běžel ten film Terezu bych za žádnou holku nevyměnil... tak se mamina bála,aby mi neříkali opice Tereza :wink: :wink: :wink:
14. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamči Šimonek :slight_smile:
14. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, Barborka je taky jedno z krásných jmen :slight_smile:

Sváťo, musíme se ještě domluvit na těch prstýnkách na auto :slight_smile:
14. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
neboj myslim na tebe :wink: ,zítra máme schuzi ve školce,tak tam nepojedu,ale ve středu tam zajedu jo,nebo ve čtvrtek,jeste zjistim,jak je na tom segra v práci.čekaj tu na tebe neboj :wink:

Šimonek je krásnej,že moc pozdravujem a gratulujem :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barču mám neteř :wink:
14. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,moc Kamcu pozdravuj,ja na ni nemam cislo.Je krasnej,klucik... :wink:
14. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Natt bude odteď Sváťa,jsem pro..:slight_smile:
Barbora je moje mladší ségra,prý jsem to zařídila já,když jsem namalovala miminko a napsala pod to Barborka:slight_smile:..mamka se děsila,páč ona má příjmení,kde je taky B a R,tak,že bude šišlat.....Starší ségra je kateřina,což je taky moc hezký..My jsme tři ségry a mamka chtěla vždycky kluka-Jakuba..tak to nakonec nevydržela a koupila malej modrej ručník s nápisem Jakub a Bára ho nosila do školky :slight_smile:
Mirando..tak já jsem Petra a nejradši bych nebyla..připadá mi to jako hrozně tvrdý jméno a není moc zdrobnělin,co by se mi líbily..
14. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,holky..znáte někdo restauraci a penzion Stará Hospoda v Doubici?My tam byli dneska odpolko a super..venku úžasný atrakce pro děti,při pěkným počasí zábava na půl dne..
http://www.starahospoda.cz/cz/fotogalerie.html
koukněte do fotogalerie
14. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, víte jak to je ... člověk vždycky kouká po tom co nemá :slight_smile:))))

Petra, Péťa, Petruše ... prostě mi to přijde krásně variabilní jméno .... ale říkám si jsou i horší jména :O,
nedávno u doktorky byla holčička a jmenovala se Pamela - tak bych se jmonevat fakt nechtěla i když to jméno je samo o sobě hezký :grinning:
14. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte, já jsem se svým jménem asi jako jedna z mála spokojená nebo nevim :grinning:
14. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,tak Pamela je pro mě synonymum Esmeraldy :grinning: :grinning: :grinning: .............ale že jo no.......když se jim to líbí :slight_smile: .

Leni,taky pozdravuj Kamču,malej je pěknej puclík :grinning: .

Jinak u nás taky manža chvilku váhal,že jako Jaroslava je takový tvrdý jméno pro holku.právě jako,že je tam to R .......ále nakonec to rozsek sám tim,že se chlubil tim,že budem mít Jarušku i když jsem byla ještě svolná k diskusi :grinning: .Takže máme Jarušku .....pracovně :grinning: Jájinku a po domácku taktéž Jájínku :grinning: .Janičce jsme pracovně řikali ....když jsme nevěděli pohlaví Pupík :grinning: a posléze Pupínka a po porodu Puclina :grinning: .

Petru,Starou Hospohu v Doubici znám mohu všem doporučit :slight_smile: .Svého času hostili i Havla :slight_smile: .

Sváťo :sweat_smile: ,tak zejtra ve školce.....doufám,že to nebudou moc dlouho ,hodim obě holky Járovi na starost a ještě pak chcem jet k Pánkovi s Janičkou nechat jí píchnout druhou klíšťovku.Jooo ještě tam s náma bude chodit dcerka naši laborantky ,v březnu se vrací z mateřský,takže na tu adaptaci to holkám vyjde asi spolu :slight_smile: .
14. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky spokojená s Klárou :grinning: :grinning: :grinning: ač mě děti celý život komolily... jsem prostě teta Jája :grinning: :grinning:

miminko krásnýýýý:slight_smile:)))
14. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rikejte mi Pamelo!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Peto,ukladam si odkaz,vypada to bajecne!Diky. :wink:
14. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamelo, čau :grinning:

Holky, koukněte na moje ani ne pětiměsíční miminko. Takhle se mi uhrálo... aneb i jack russel se NĚKDY unaví :grinning:
14. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jináč Kamče jsem vzkazy vyřídila, moc vás zdraví a s Šimonkem oba děkují :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu kost v hube,to je dobry... :grinning: Ma temperament,co?
14. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
pozdravuj Kamču, malý je kus chlapa, krásné miminko!

holky co kupujete plínky, du se s váma podělit o objev! Maki, Bell, jak se teď v nemocnici dostávají ty boxy se vzorkama, tak jsem tam měla dva kupony na slevu plenek a ubrousků pampers. Teď jsem jukla na jejich stránky a když si tam vytisknete slevové kuponky (mají vyšší hodnotu než v těch boxech) tak to vychází na pěkné penízky. Zrovna jsem koukala že mají akci u Rossmanna, kde se to dá taky použít, ale nevím jestli ikdyž je to v akci, tak je tu mám a vyzkouším! :sweat_smile:

Jo a se jménem Pavlína jsem taky spokojená :wink:
14. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,úžasná fotka s kostí:slight_smile:
Maki,Doubice fakt stojí za to..já o tom donedávna nevěděla,řekla mi o tom švagrová a v pátek tam berem Šimonka na oběd,páč v neděli má narozeniny,tak si to tam užije a pak ještě v sobotu oslava doma.
14. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,asi jsem pubertální,ale děsně mě dostala sága o upírech Stmívání a další díly..četla jsme to už dvakrtá,mám doma zfilmované dva díly a chystám se s kamarádkou na třetí díl do kina.Už máme koupené lístky,páč je o to dost zájem,je to na začátku července.Asi tam budem mezi samýma puberťačkama vzdychat blahem...:slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tam byla nekolikrat,ale v tehle restauracce ne.Je tam krasne,to je fakt. :wink:
Prin,diky za info,kouknu na to. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jasne uvidíme a pani je březinská?????????? :wink: :wink: :wink: :wink: ....................já teda beru Šimona,nemám ho kam dát.........TAK SI TAM POHRAJE :wink:

o.k. jméno beru!!!!!!!!!!!!!!!!

leni,
tak to je super fotka :wink:

před hodinou se kamarádce narodila holčička Eliška............tak se tu zapíjí,me snad všichni zvyklaj jeste nebo co :grinning:
14. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
vy jste tři holky?????????tak to je asi mazec co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,nebo byl doma :wink:
14. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sváťo :grinning: ..no,jedna ségra je o rok a půl starší a rozumíme si nějak víc až te´d a druhá je mladší o 10 let- z mamky druhého manželství,takže spíš už takový jedináček.Teď maturovala,je jí 19 let a chystá se na vejšku,dostala se na antropologii,holt mám chytrý sestry....ale dobrý je,že já jsem ze tří holek,mamka taky a já mám chlapečka.Mamka tomu nejdřív pomalu ani neveřila,že budu mít kluka..:slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám o pet bráchu a o šest segru a se segrou si taky rozumíme tak poslední 4 roky a brácha, :unamused: ,ten je takovej jinej...........jinak nás po svete lítá víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já mám jeste segru od táty a oni maj 3 sourozence taky od táty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,paní bohužel nejni březinská bydlí v centru,ale vzhledem k tomu,že je sama a dělá tady v Březinách tak je nejspíš ráda,že jí holku vzali,aby jí mohla vodit a vyzvedávat cestou do a z práce :slight_smile: .Ani jsem nevěděla,že to tady taky zkoušela,ale dneska se přišla s malou podívat do práce tak to manža hned hlásil :slight_smile: .

Petru,no tak si holt trochu povzdycháš no :grinning: a vrátíš se od mladých let :grinning: .Já to teda neviděla..........ale já na moc na dojáky nejsem .

Leni,Mája dobrý :grinning: ,čoveče ta už vyrostla nedávno takový štěňátko a teď už má rysy psa hlídače :fearful: .

Prin, jdu to zkoumat já už ani nevim,co v tej krabici je :grinning: ,vyndala jsme jen dezinfekci na cesty :grinning:
14. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,tak jsem si tě přidala na FB :sunglasses: ,dětskej den super ,mrkala jsem na fotky :slight_smile: .
14. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska spaníčko do 9 hodin. Paráááda! Odpoledne dám solárko, to bude fajn :slight_smile: Perou se mi cejchy, Daneček si sám hraje, oběd je vařenej, sluníčko svítí... Co víc si přát?

Díky za pochvalu fotečky.

Pamelo, je fakt hodně temperamentní, jack russel se nezapře. Skáče, běhá, je hyperaktivní, čeká ji cvičák... holčičku. Ale když je unavená, je fakt kouzelnááá. Hele:
15. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek