• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo a pro pobavení... říkáme tomu DVOJČAJ :grinning:
15. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, ještě k těm jménům ... teď porodila kamarádka a jméno je fakt kuriózní
Natanael .... :O, tak toho je mi fakt líto ... Natanael Holeček

bell: jo, jo už se přátelíme na fb :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando...tak to je vskutku pěkné jméno ....Natanael Holeček :grinning: .........něco jako René Novák :grinning: :grinning: :grinning: .........no ale podle vkusu každého soudruha,že :grinning: .

Leni,to je jako pes v zavinovačce? :grinning: Ještě kdyby měla lahvičku u pusy tak je dokonalá :grinning: .No já právě,když jsem se rozplývala nad fotkama Máji tak mi manža řikal,že to je pěkně neunavnej psék :grinning: ,že to maj ti russlíci v povaze......takže u nás asi zůstane snění o labradorovi :slight_smile: (se kterým budem muset určo denně běhat :grinning: ).Jinak dvojčaj taky známe :grinning: :grinning: :grinning: .
15. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, nééé, probůh, ještě zavinovačku jí dávat... ale je fakt, že leží na gauči, pod sebou polštářek a je přikrytá svojí osobní dekou. Byla čerstvě vykoupaná a klepala se.

Natanael... mnooo, tak to už je na mě moc.
15. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vidím, že se tu debatí o život :wink:

Kamče gratuluju a chválím chlpapečka - je krásnej :slight_smile:

My s těmi jmény jsme se ségrou taky exotky své doby - já Veronika a ségra - který je už přes 40 - je Štěpánka. :grinning:
Člověk si zvykne - ale tedy Nataniel???? Holky, náš není!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Doubici jen a jen doporučuju - my tam jezdíme několikrát za rok už pár let - vloni poprvé s Petíkem, letos se chystáme znovu, ale už ne na oběd nýbrž na večeři - fotky zp oledne jsou na prd, samý přepal... :frowning2:
Až budem na chalupě vJetřichovicích na týden, tak dáme výšlap na Tokáň a pak Doubici za odměnu :wink:

15. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame tatu doma.Ten koukal,jak vyrostla. :grinning:
15. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, a nemáte nějakej přírůstek v přilehlé rodině? :grinning:

Maki,tý jo za tři tejdny...to se nedivim dyk ty mimča rostou skorem před očima :grinning: .Já si zrovna dneska po koupání povzdechla,že aby jsme si pořádně užili miminek,tak by jsme museli mít určo tak tak tři ..čtyry děti :grinning: .Dva měsíce už jsou pryč.......i ty větší zavinovačky,co jsem si nechala ušít už nám jsou jen tak tak..spíš už k prdu....... :grinning: .....za pár měsíců už budem jenom vzdychat jak ten čas letí a z miminka už zase bude malej člobrda co bude demolovat byt :grinning: :grinning: :grinning: .Tý hele Maki,my dneska dostali od Pánka papíry ať si to proštudujem a dáme vědět na studii na meningokoka B s tim,že je v tom i meningokok C a prevenar společně s hexou....jde mi z toho hlava kolem,ale asi do toho půjdem.Nedala ti taky něco takovýho dr. pro Emču? Máme dát vědět a 29.6. by jsme jeli do nemocnice na první očkování.
15. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko děvčata,
Bell jo jo, taky jsem si dnes povzdechla, jaký byl Dája přítulný miminko, teď na něj 10x volám a má mě na háku, nechci to vidět za dva roky... ale když ho něco bolí..... :grinning: :grinning: přišla na mě nostalgie, protože manža mi konečně pověsil fotečky v rámečku na mou "stěnu slávy" v kuchyni, abych se měla při vaření čím kochat :grinning:

manža má příští týden dovolenou, tak si odpočine od práce... zaujal zajímavé stanovisko, protože mě to prý trápí, že to tam je na hov--o, tak mi to raději neříká a trápí se sám.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak je to doma takový blbý :confounded:

jinak jsem Dájovi přestala dávat ten sirup na kakání, tak jsme včera bojovali, bobky tvrdý, brečel jak želva :confounded: tak nevím, dneska budu nakupovat,zas nakoupím nějaké švestky a snad to pomůže :frowning2:
16. čer 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni, myslis ze bych mohla ve zlatnictvi objevit neco podobneho?
jsem se do nej uplne zamilovala
http://www.klemantis.cz/sperky-stribro/prsteny/prsteny-snubni-r0289.html
16. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ne ne, my jsme jediní Holečci v rodině :wink:

Ty děti fakt rostou, až to zaráží, co?
Petan už je taky "klacek" - ale pořád nejroztomilejší, jakého znám... :hearts:
A manžel pořád, že ještě jedno.... :sunglasses: - no nevím... Bych se snad i vyspala. A musíme se ve zdraví přestěhovat. A práci jsme 3 angličtinářky na MD...!

Sin, ono se to urovná a bude zas dobře. To jsou holt taková období. Snad to kakání zvládnete s kytičkou. Držíme palce.

16. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

peru deky, dělám šunkofleky, za chvíli je tady můj taťka s jahodama ze zahrady, odpoledne jedeme k mojí tetě na zahrádku do Chrochvic... tak už se těším.

Lucko, nevím. My koukali jen po stříbrných, takže jsem ostatní nabídku neviděla. Ale nemá smysl něco hledat předem, pak ti to předložej a fakt je lepší vybírat šaty i šperky osobně a ne přes net. Zdání klame.

16. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
a kam???????????že bych je tam nechala???????????? :wink:
16. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sváťo, přímo vedle veteriny v Chrochvicích jsou řadové baráčky, tak hned ten první. Budu tam určo kolem 16. hodiny. Minimálně do pěti.
16. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já mám dneska uhoněnej den..........zase :grinning: .Akorát teď mi svitlo.jsem si vzpomněla,že v rajchu v realu se už dá platit ČESKÝMA BANKOVKAMA :sweat_smile: ,maj to napsaný v češtině hned u vchodu.......bohužel jsme si nevšimli kurzu, neb jsme stejně platili eurama,ale ten se stejně mění.Ovšem zajímavý to určo je a dá se jet na nákupy i bez cizí měny :slight_smile: .
16. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si dopo koupila v zahradním centru v Bynově další afrikány do dalších dvou truhlíků a ještě balzamýnu na pověšení do závěsu na balkon :slight_smile: .zatím teda trnu jestli mi v autě nechcípnou neb už jsem fakt neměla volnou ruku na odnos dvou plat kytek .teď tu čekám až Jaruška usne a doběhnu pro ně.snad.teda ale dobrodrůžo.Moje mamka je moc hodná já jí jsem vděčná až za hrob ,že mi hlídá...ale jak jdem někam spolu a s holkama...tak to je jak když mám tři děti :grinning: .takže v zahradnictví to vypadalo tak,že Jaruška řvala v kočáře,Jaňule lítala sem tam a rabovala květináče a mamka co chvíli zakopla neb okouněla po kytkách a ještě se pokoušela dohnat Janičku......takže jsem nakonec sepsula je obě dvě houpajíc u toho řvounka :grinning: ........já myslim,že třetí bych ještě zmákla :wink: :grinning: ,ale až zase nejdřív tak za ty dva roky :grinning: .

Natt,dělala sis poznámky?Já si poznamenala na tej schůzce takovej dlouhej seznam........ :grinning: .Ovšem snažím se si hlavně zapamatovat nezapomneout dát trvalák na platby :grinning: .Hele a Šimonek je šikulka,hezky se tam zapojil do hry :slight_smile: .Nepůsobí na mě,že by tam bez mamky bejt nemoh :wink: .
16. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď volal manža, že mu bylo doporučeno, aby dal výpověď :frowning2: :frowning2: včera se rozčílil na jednoho kolegu, který sháněl toho matlu a nemohl ho najít (taky aby ano, když se pořád někde fláká...), manžel mu řekl, že za něj makat nebude, ať si ho najde sám, když je to podle nich taková hvězda... no a ten kolega asi neváhal a hned to zatepla donesl šéfovi... tak je prý manža nepříjemný na lidi, křičí tam... a tak no.... je to prostě v prd--li,
po novém roce asi pomažu do práce, jestli mě tedy vezmou zpět
16. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: tak ať jsi rychlá jako vítr ... zvlášť ten dnešní :slight_smile:))))
tvrdá česká měna v rajchu :D to jsou skvělé zprávy ... já už se konečně dohrabala pro novou občanku, tak můžu taky někam s prďolama vyrazit ...

Verca: Holečkovi jsou z HK :D
16. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: bell,
jj v Nemecku už to maj napsaný od minulého roku že se dá platit českýma...........jo tak to nemám,jen jsem tu dnes řikala manžovi,co všechno musí mít do školky :wink: a že musim udelat ten příkaz k uhrade,první do konce srpne,ale večer si k tomu sednu a napíšu na ledničku :wink:
16. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,fakt jo.já jsme si tý cedule v realu teda zatim nikdy nevšimla a jsme tam určo jednou do měsíce :astonished: a už jste zkoušeli tam platit tvrdou českou měnou? :grinning: By mě zajímalo jak to probíhá.jestli vracej nazpět v eurech?........ :sweat_smile:

Sin, :frowning2: držim všechny palce.Určo to zmáknete neboj :slight_smile: !
16. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
tak my jsme včera byli od rána do večera na Rychnově. Manžel tam dělá dětské hřiště, tak to byla pohodička! No dneska jsme byli jenom chvilku v tom větru se mi moc nechtělo a je tam docela studeno! No a taky mi zas není nějak dobře, tak nevím, nevím... :sweat_smile:
Jo a jinak jsme byli dopoledne ve školce pro rozhodnutí a hurá, vzali nás a můžeme klidně na celý měsíc, což je super! :sweat_smile:

Jojo, v Realu už to mají od minulého roku napsané! Už si to nepamatuju, ale myslím že to nebylo moc výhodné, ikdyž když nejsou eura, tak je to super služba :sweat_smile:

Sin,
třeba to ještě dopadne dobře, uvidíš! A to mu jako doporučili aby dal výpověď hned? :unamused:
16. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni hmmm teda houstičky se Ti povedly!!A chutnaly co???

Gratulace Kamče!!Miminko má krásný!!

Co se týče jmen-moje jméno už ráda mám :grinning: ve škole né-Marie Terezie apod... :angry:
Moje děti a jména neřeším,chtěli jsme to my a co chtěli ostatní mají smůlu!Naši nemůžou vydejchat Kristiána,že měl být jménem po strýci když Jiřík je po otci a dědovi...nezájem!!!!

Děti teda rostou a fotky máte všechny fantastický!

Já dnes celý den vařím a peču!No blbka!!Včera kdybych nepozvala sousedku s manžou a dětma,vyhazuju koprovku+houbovku který jsem dělala v jeden den i s domácíma knedlema,moji chlapi všici dohromady nejedli!!Takže k sousedům půjdem brzy na rybu :wink: mají zase dost ryb v mrazáku :slight_smile:

V pátek mám sraz se základkou,dám si véču už se těším že obslouží někdo mě :slight_smile:
V sobotu rande s kámoškou snad po čtvrt roce takže večery budu mít příjemně zasloužený!!

Zítra razím na samosběr jahod do Habartic,mamka moje jede se mnou bude hlídat prcka mě a sousedce..jinak bych nic nenasbírala!Jen budu muset zapnout lednici s mrazákem po dědovi ,páč svůj mam plnej a míním nasbírat aspoň 3-4košíky ,dle času a nálady dětí to je jasný....

Leni máš suprovou fotku profilovou ani jsem Tě nepoznala!Sekne Ti to!!
16. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin no s tou prací Tvýho muže to je na odstřel těch blbců co tam dělají....já bejt na jeho místě odejdu snad hned..ale zase kam jít když není hned nic po ruce že :confounded:
16. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,ty jseš ouplnej radioaktivák :grinning: !

Prin,koukám jsem jediná co jsem tu cedulyi v sobotu poprvé objevila :grinning: :grinning: :grinning: .no holt jsem pro samej les neviděla stromy :grinning: :grinning: :grinning: .A podávej info....už se ti to blíží...... :grinning: .Už stříháš metr?Máš hnízdečko naklizeno? :grinning: Já jsem zvědavá až hrůza,co budete mít :grinning: .

Jinak u nás se vše nějak ustálilo.nebo ustaluje :sweat_smile: .Janička je klidnější,Jaruška víc spí a když né tak pokud něco nepotřebuje tak neřve a holky nějak začínaj mít podobnej rytmus.....asi už si na sebe zvykly :grinning: .Vkládám foto,taklhel mi tu JAruška spinká,tak dlouho se snažila binknout do pejska s kostičkou a tak dlouho se usmívala na vílu Amálku až vytuhla :grinning: ,přikryla jsem jí a dosázela ta afrikány :sweat_smile: :
16. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
Jaruška teda vypadá rozhodně na víc než dva měsíce, je taková jakoby dospělejší :sweat_smile:
Metr stříhám a už si říkám že by to mohlo být! Poslíky mám až hrůza, no ale co můžu dělat že jo? :sweat_smile: A zvědavá jsem taky co to bude :sweat_smile:
16. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ooo děkuji za pochvalu profilové fotky... Haha, foceno před dvěma dny po umytí hlavy :grinning: A housky byly fakt super.

Natt, Sváťo, prstýnky na auto jsou úžasný. Už je má aranžérka mamka a byla z nich taky nadšená. Fakt moc děkujeme. Máš to u mě.

Sin, téda, tak to je dost nepříjemná situace. Fakt to u manži v práci jde podle hesla "Pro dobrotu na žebrotu". To by mi fakt drásalo nervy. Je mi líto, čemu musíte čelit. Věř mi, i když je to teď těžký, že všechno zlý je pro něco dobrý. Člověk si ledacos uvědomí, pozná priority, naučí se snášet mnohem víc... ať to u vás hlavně dopadne dobře.

Bell, Jaruška je nádherná a roztomilá. A vypadá už zas úplně jinak. Ty děti se pořád mění.

16. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
neni zač,to jsem ráda :wink: ,prstýnky jsou pekné,fakt????????bílé zlato,nebo ocel?????????? :wink:

bell,
ne ne neplatili,taky eurama,ale co nepije už čaj a mliko,tak tam nejezdime moc :wink:
16. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to je ta deka,pod tou hrací???????? :wink: a Šimonek nevim,snad jo,ale už vyhrožuje,že tam nejde :unamused:
16. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,..no jo Jaruška už by mohla hnedle k matuře :grinning: :grinning: :grinning: .......no prostě je taková jako velká no :sweat_smile: .
Jooo holky, já bych si přála aby to miminko bylo chvilku dýl miminko :slight_smile:,já se s ní furt ňuchňám a ňuchňám,abych si dostatečně očuchala voňavý mimi :dizzy_face:.Janička je taky takovej můj ńuchnínek :dizzy_face: s tou zase hrajem na pusinkovanou :slight_smile:.......ách jooo a obě ty opice vyrostou a začnou dělat jakože jsme s manžou děěěěěsně trapný :sweat_smile: už se na to těšíme :sweat_smile:.

Jo......tak to tak po sobě čtu..neřiká se náhodou,že se pro stromy nevidí les? :grinning: .no to je fuk prostě jsem slepá jak patrona :grinning:

Natt,jj pod tou dečkou je hrací dečka od paní z Benešova :slight_smile: ,je moc šikovná a ušila nám to levnějš než tu Janinínu,co nám šili na Teplický. :slight_smile: .Koukám Šimonek má jasno :grinning: ......ále ono se mu to pak rozleží v hlavě až si najde kamarády :wink: .Já jsem na Jaňuli taky zvědavá,ta má zase jasno,že by tam šla nejpozději hned...........ale aby se jí to pro změnu nerozleželo,že by radši domu za mámou :fearful: i to se může stát :fearful: .

Leni,nádhera,a z čeho to máte?Bílý zlato,stříbro nebo chir. ocel? :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenim,tobe to slusi a ty prsteny jsou nadherny,takovej styl se mi libi!
Teda Jarusky je kousek,pane Matlafousek! :grinning:
16. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek