• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
bell: ta je nádhernáááá!!!
16. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile:......... .vlastní výroba :grinning: .

Natt, koukala jsem na FB na fotky ze svatby.přepadla tě nostalgie? :grinning: Sluší ti to,máš tam pěknou barvičku na vlasech :slight_smile: .
Leni,vám se to už taky blíží,viď :wink: .Těšíte se? :wink: Co hosti?Rozrůstá se seznam nebo se držíte plánu? :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a ještě se musím pochlubit s Janičkou.stavěli jsme stavěli..........a tohle je z větší části Janičky práce,čestný pionýrský :sunglasses: :
16. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: vlastní výroba ... recept, recept, recept :DDDDDDD

nat: fotky krásný ... že bych také přihodila něco z archivu
17. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak s tou prací je to vážně kaput, včera si manža ještě večer od šéfa vyslechl takových lží, když mu tvrdil, jak je na kolegy nepříjemnej, že mu jich přivede deset na potvrzení, tak manža souhlasil, že by to rád viděl na vlastní oči, protože si je jistej,že taková situace nenastala, tak pak zacouval... prý tam tříská dveřma (už jste někdy práskly vratama, nebo dveřma na fotobuňku???) je prý falešný, očkuje svého vedoucího, do všeho rýpe a víří vody.... skutečnost je taková, že před týdnem dali výpověĎ tomu vedoucímu, manžovi nabídli aby to převzal (jste šikovný, vy to zvládnete), vedoucí prý nezvládal své povinnosti,.... manža to odmítl, neb nemá zkušenosti ani vzdělání... tak chtěli za vedoucího syna majitele, ale ten to po 2 dnech vzdal, protože není zvyklej makat... no a co teď že??? někoho vyrazit přeci musíme, takže vedoucímu výpověď stáhli a manžu tak ponížili výmyslama, jen aby se ho zbavili, včera při tom pohovoru to bylo i řečeno, někoho vyhodit musíme, aby se situace uklidnila... když se manža ptal, jestli jim nevadí, že jim tam ten matla krade, tak odpověď spolumajitele firmy byla, že přeci tam krade každý....!!!!!! (takovou důvěru mají v zaměstnance)
takže do konce srpna a pak snad už něco bude mít :cry: :cry: :cry:
holky kdybyste ho včera viděly :cry: říkal, že si připadá jako blbec, má prostě "štěstí" na grázly, ségra mu říkala, že prostě má držet hubu a krok, jenže to je právě to, co on neumí, co si myslí, to prostě řekne.... bylo mi ho líto :frowning2: :cry:
Terez, kdybych nebyla na mateřský tak opravdu práskne dveřma a na hodinu je venku, ale takhle to moc dobře nejde.... :frowning2: možná mě vezmou do práce na konci roku, tak bych šla makat já a manža na mateřskou, měla jsem dobrý peníze, ale raději bych byla doma s miminkem no..... :confused:

Leni, prsteny krásný, už se to blíží co?

Bell holčičky jsou krásný a šikovný, já doufám, že se dočkám i druhého drobečka a budu si ho moct užít.... :frowning2:
17. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
achjo,Klárko,fakt síla..ale doufej,že si manža rychle sežene jinou práci,abys mohla zůstat doma a pořádně si to mateřství užít.Budu držet pěsti..
My zítra máme v plánu oběd v Doubici,tak snad vydrží počásko.Máme to jako předoslavu Šímových narozenin.Pak v sobotu dortík,návštěvy dárky..akorát nám nejspíš nestihne přijít koloběžka,co jsme objednali,nějak jsme to asi špatně vypočítali.Ale snad se nic hroznýho nestane,když ji dostane o pár dní později
17. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, :frowning2: neboj bude dobře.Já se tvýmu manžovi nedivim.Držim palce ať najde po tom srpnu nějakou dobrou práci,abys mohla bejt s Davídkem v klidu doma a aby jste se mohli soustředit jen na příjemný věci.jako je zadělávka na další mimi :slight_smile: .Třebas je ještě nějaká šance,že se to v práci do srpna ještě nějak všechno uklidní.......a když ne.tak se taky řiká,že všechno zlý je pro něco dobrý.Když bůh dá tak si manža najde práci,kde ho nebudou tak dusit :slight_smile:.

Mirando, :grinning: já myslim,že recept všichni dobře znáte :grinning: .Hele co vám ten olympionik (tak řiká manža radnímu na obřadech :grinning: neb má na krku medaili :grinning: ) řikal tak vtipnýho?! :grinning:

Petru,tak všechno nejlepší Šimonkovi k narozkám :slight_smile: !......čoveče mě to přijde,že to bylo docela nedávno,když si psala,že už jdeš v létě do práce.......a ono už je to rok :astonished:
17. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Daneček ještě spí! :grinning:

Natt, Bell, je to stříbro.

Maki, moc děkuji. Chtěli jsme takové jednoudušší.

17. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no blíží se to a začínám být tak hezky nervózní. Příští sobotu odjíždíme na dovolenou, takže se tam odreagujeme a po návratu to vypukne, všechny ty přípravy, nákupy.. A seznam hostů se samozřejmě rosrostl a výdaje na svatbu taky. Původně nás mělo být 10 - my dva, svědci, rodiče... no a už je nás 22. Jo a k Janičce... týýýýý jooooo!!!!

Mirando, krásná fotka. Sluší to tobě i manžovi. A máš hezký úsměv, čéče :slight_smile:

Singid, tak silně nabývám dojmu, že manžovo místo dostane nějaký příbuzný vedení... to je to jediné, o co tam podle mě jde.

17. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ty prstýnky vypadaj fakt moc dobře :slight_smile: .Já jsem taky stříbrová :grinning: .Prstýnky teda máme z bílýho zlata,ale právě jako aby nám to nekazilo design :sweat_smile: .Taky jsme kouklai na stříbro a chir.ocel...........ale těch prstýnků je toliko :fearful: ,že vybírat je teda pěknej záhul :slight_smile: .
17. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..
ránojsem hned byla na nervy..loni na podzim byla snad dva měsíce rozkopaná Teplická,kolony jak prase a co myslíte dneska ráno?Zase tam něco dělali,takže jsem jela do města půl hodiny.. :rolling_eyes: .Pak zpátky to už jelo normálně,tak doufám,že tím skončili....
17. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin: určitě je lepší odejít z takovýho místa, kde pamuje tak hustá nálada ... říkala jsem si... kolikrát je jedno, co člověk dělá, ale jak se lidi mezi sebou chovají a k sobě chovají a samozřejmě férovej šéf, kterou nepodněcuje klepy a intriky ... Tak věřte bude lépe ... "opouštíme dobré pro lepší!!!"

bell: recepty na hodné a klidné děti :D, asi se nevyzrazují, dědí se s rodiče na děti :DDD

svatbu jsme měli v kostele ... bylo to mooooc pěkný a farářka byla vtipná, to jo, ale paměť už neslouží :(

Leni: dík, už je to šest let a deset kilo (oba:slight_smile:), ale úsměv snad zůstane :D

petrunka: :O neděs nás!!! Zácpu (aut:slight_smile:) a 30stupňů v centru děčína bych znovu zažívat nechtěla!!!
17. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,to je teda blby,ale presne,jak rikaji holky,lepsi z takovyho kolektivu vysmahnout...
Petru a to maji zavrit celou Pivovarskou,myslim,ze v zari. :confounded:
Ta "nase"objizdka uz me taky pekne sere.Jezdit na Starak pres Breziny je docela opruz.Ani navstevy k nam nechteji..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je dnes hezky,co?Max v bazenku,Emca chrni,Romca obraci seno a ja se s notasem valim na slunicku. :grinning:
17. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, on už je manža rozhodnutej, že tam končí, ať tak či tak, i kdyby to náhodou zase stáhli, tak si prostě bude hledat něco jiného a hned jak to bude mít, tak tam končí... je to blbý no, kdybych nebyla na mateřský tak už tam fakt není... on je na tyhle věci fakt háklivej a hlavně hrdej...
opravy jsou hrozný, u nás zase zalepují díry, ale dělají to asfaltem s nějakým štěrkem a auta pak metají kamínky až na chodník, to je taky dobrý.... :rolling_eyes:
Maki pohodička :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
třeba neco sežene a bude v pohode,jeste jsem se nedočetla,kde,že to pracuje?????????

bell,
jj a taky jsem nasla spoustu spolužáku a kamarádu na FB,tak chtej všechno videt,tak proto a Janička je teda kabrnák :wink: a už mám seznam na ledničce s vykřičníkem na příkaz :wink: :wink: :wink:,nechceš vystehovat tchýni a nastehovat me :grinning: :grinning:??????????????????

leni,
prstýnky krásný,taky máme bílé zlato,aby to nekazilo design,jsme jinak na ocel :wink:
a kam frčíte??????????

muj manža má pro jistotu dve práce,aby nás uživil :angry:

maki,
lážo plážo-no Emča se u Vás nepočítá co???????,,,ani o ní nevíte :wink: ,to sousedky Ema jen řve a řve a řve :frowning2:

mirando,
jo kostel?????????to musela být nádhera

petrunko,
Šimonkovi vše nej k narozeninám,dárku bude určo dost,aspon pak bude radost vetší,až si dárečky okouká a bude jen kolobežka :wink: .............počkej tři roky?????????v kolika šel teda do školky :wink:,taky ve dvou a půl????a na stálo?????????
:wink:
17. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,tý jo v kostele,to jsem taky jednou byla kámošce na svatbě...a trvalo to celou věčnost :grinning: .Nejlepší bylo,že jsme seděli ještě s ostatníma kámoškama v přední lavici a samo jsme byli vyfiknutý,výstřihy až na zem :grinning: a farář více méně mluvil k nám v pasážích o slušném chování,rodinných hodnotách ..atd skorem jsme čekali,že se pod náma otevře zem a propadnem se do západního Německa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ale jinak to bylo moc krásný,celá ta atmosféra kostela :slight_smile: .JInak teda recept na hodné a klidné děti.........tak ten má Maki :grinning:.Já mám recepty sice na šikovné ovšem se špendlíkama na zadku :grinning: hodný a klidný jsou jen občas,když se jim chce :grinning:.Ale asi budou holky po mě.moje mamka vždycky řikala,že její děti se neptaly(jestli něco můžou) jako ostatní,ale vždycky jen oznamovaly :grinning:.

Maki,to je pohoda jak ze žurnálu :grinning: .

Sin,tak jsem asi zahlídla tvýho manžu.Dělá u Homolky?Zrovna jsme jeli z tesca a on stál na tom jejich dvoře u dílen.jestli to tedy byl on :fearful: .A držim palečky.Fakt jako člověk má sice nějakou zodpovědnost za rodinu,ale nechat si šlapat po krku a neustále se dohadovat a strachovat....to stojí za hov.... a nakonec se to odráží i v celkový náladě celej rodiny.Držim palečky ať sežene dobrou práci :slight_smile: .
17. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,
taky držím palečky ať co nejdřív sežene nějakou práci a kdoví, třeba to bude ještě lepší :wink:

Maki,
tééda, ty si užíváš! Já už na zahradu ani nejdu, protože bych tam snad ani nedolezla, já spíš mám pocit a to čím dál větší, že už budu konečně rodit, ikdyž není divu, už to mám za pár :sweat_smile:

Jestli jsem propásla že má Šimonek narozeniny, tak vše nej nej nej!!! :sunglasses:

Svatbu v kostele měla moje ségra, ono se to tam u "nás" docela drží a bylo to moc pěkné, no prostě jiné, ale má to něco do sebe :slight_smile:

Leni,
prstýnky jste vybrali moc hezky!

Já jsem před chvilkou dočetla Jardovi pohádku a protože chtěl aby tam byl i tatínek, tak teď spí oba dva :grinning: Já se du navečeřet a hodit nohy na stůl :sweat_smile:
17. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my byli vláčkem v Benešove,malej se vzbudil před sedmou :angry: ,tak teda nevím,v kolik zalehne :unamused: ,ale vyfasoval ho taky tatínek,tak já v klidu uklízim a až doklidim,tak v klidku TV :wink:
17. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ne teď mu budou čtyři,ale až v neděli...šel ve třech letech a dvou měsících
17. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu,
jj Bell dělá tam a nechci to zakřiknout, ale snad se něco rýsuje, sice v UL, ale co se dá dělat... :wink: manža zhubnul o 4kg, ale už má zase chuť k jídlu...

Zdeni, jako fakt dvě zaměstnání? to musí být záhul ne? on to měl s prací taky nějaký blbý že? vídáte ho vůbec doma?? :unamused:

Veru, zahlídla jsem andílka na balkoně:slight_smile:))))))
17. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, já vás prolítla a už jsem vše zapomněla :frowning2:

My se máme fajn, dneska ráno mi volal můj nejlepší kamarád, že se pozítží žení a zve nás - no bomba :grinning:
Tak jdeme na svatbu - těšíme se :slight_smile:

Dneska jsem po práci zůstala s Petíkem u našich na zahradě, přišla kámoška s ročním prckem, tak to bylo fajn..
Pohoda skoro jak u Maki - jen jsme pořád lítaly za dětičkama :grinning:

Zítra jdem na plavčo - máme trochu rýmu, tak to zkusíme propláchnout... :sweat_smile:
Odpolko pořeším svatební dar nedar a může začít víkeeeend...
17. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak proč tam máš dnes má šimonek 3 roky?????????? :unamused:

sing,
jj musí se to zvládat.když se domluví,jeden den v týdnu ho vidime :wink: ,když se nikde neplatí,nejak se to delat musí a já jako prodavačka,těžko vydelám víc :unamused:

veru,
to volal brzy :grinning:
17. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to máš pravdu :grinning:
Já myslela, že budou mít menší svatbu, ani jsem nevěděla datum a nepočítala s pozváním, ale čekají mimi, tak i dar nějak v poho pořešíme.
On je jak můj brácha, jen teď má velkou firmu a míň času a já taky, co mám Petíka, tolik nestíhám, tak nám zlehka uvízla komunikace :grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sváťo,protože mu pořád tři jsou,narozeniny bude mít v neděli,pak se to přehodí,předpokládám :slight_smile:
My dneska byli v Hefaistu,dvě moje kamarádky,co tam byly jsou těhule,tak jsem sáhla na bříško a doufám,že se bacil usadil..:slight_smile:.
Maki,nestraš s uzavírkou Pivovarský..ačkoli,mám dojem,že jsem to kdysi někde četla...chjo,to se asi zblázníme..
17. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
no jen aby..............ukazuje to i mesíce,tak na to jukni,jak to tam máš uvedený :wink:
17. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,někde jsem četla,že po třetím roce to už měsíce neukazuje,jen celé roky..
17. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to promin :wink:
17. čer 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se musim pochlubit.jako každý večer,než šimon usne tak doboru noc Šimonku,hezky se vyspinkej,maminka te má moc ráda,pokaždé řekne já tebe taky :wink: a dneska??????????už skoro spinkal a najednou maminko??????ano,Šimonku...........?????????maminko,já Tě mám moc rád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!až mi slzička ukápla :wink: :wink: ,no miláček.......ani neřel,ráda,jak má ve zvyku sklonovat,jak je více méne mezi holkama :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. čer 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to se ti nedivim,že slzička ukápla :slight_smile: ...já Janičce taky řikám před spaním mám tě moc ráda kočičko a občas se jí zeptám a máš mě taky ráda a ona na to : joooooo mám ráda ! takovym tonemjako to je snad jasný ne :grinning: .Dneska v poledne když obě holky usnuly.Jedna v kočárku druhá na gauči,tak jsem si lehla nazem na koberec a s malym polštářkem jsem vytuhla snad během několika vteřin :sweat_smile:.Po hoď ce mě vzbudila Jaňule,že mě přinesla další polštářky a přišla mě přikrejt dekou :dizzy_face: kočka moje :slight_smile: ....ovšem samo mě nezapomněla peskovat,že hejbu nohama a jí se to přikrejvání nedaří :grinning: :mamí co děláš,nedělej to ,nehejbej :grinning:.
18. čer 2010 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no dětičky jsou zlatíčka :wink: taky před spaním říkám Dájovi, jsi maminčino zlatíčko a maminka tě miluje, pusinka a spinkat... no klape to většinou do tý pusinky, včera třeba stepoval v posteli ještě 45 min.... :rolling_eyes:

Zdeni jj, je to na prd, nedávno jsem slyšela v buse dvě důchodkyně jak se bavily, že dneska by mladý být nechtěly.... :astonished: ale až děti trochu povyrostou a budete vydělávat oba, tak to bude lepší...snad... :wink:
18. čer 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek