• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ježiš to už to testujou tak dlouho jo :confused: a to byl meningokok B samotenj nebo taky v těch kombinacích s hexou a prevenarem?
18. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se s Emcou stejne chystam pred koncem mesice na trimesicni.Tak hodim dotaz. :wink:
18. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene,picha se to dohro s hexou a s Prevenarem.Ale ted ti nevim,jestli uplne vsechny deti,myslim,ze se to tenkrat nejak namatkou vybiralo,ale uz si to nepamatuju a ty papiry k tomu mam zalozeny nekde v sanonu a ten je odstehovanej nekde v krabici na pude,bo budeme od zitra predelavat loznici a je total vyklizena. :grinning:
Kazdopadne nam to pichali dohro.
18. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,je tam napsáno,že výběr do jednotilých skupin,kterejch je sedm je randomizací,takže fakt náhodně a jen jedna ta skupina k tomu dostane ještě i toho meningokoka C.Ty Maki a jste si jsitý,že třebas kluci nemarodili právě proto?Já jen,že mám zkušenost s Janičkou,že ta prostě nemarodila skoro vůbec :confused: , nebejt šestý nemoci a angíny,kterou prodělala ani jsme si toho skoro nevšimli.Já bych si moc přála,aby Jajínka na tom byla stejně a fakt mě děsí představa,že bych jí zadělala na to,aby chytla kdejakou infekci..............já prostě nevim no :confused: to čtivo k tomu je lehce hororový :confused: .
18. čer 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kuk:
18. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ale ja si nemyslim,ze by Max nejak vyrazne marodil.2X za mel ATB na zanet prudusek.Nejaka ta sezonni ryma,ale nic vyraznyho...Danecek je na tom drobet hur,ale je alergik a ma oslabenou imunitu.
18. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já teda nevim,jestli bych do toho sla,asi kdybybch mela zdraví díte,možná jo,ale nemeli,takže nevim,ale už máme žloutenku,v po jdem na přeočkování a taky meningokoka,teda nevim,jestli je to náhoda nebo ne,ale co jsme mu ho dali,marodil jen dvakrát :wink: ,nevim,jestli by bylo možný,že mu nejak podpořil imunitu,nebo neeeeee...........dneska jsme koupili hlívu v tabletkách pro deti,no co myslíte,že to bude jíst??????????asi ho zabiju,tak mu to hold budu dávat do pití rozpustit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................a já jeste pekne to vetší balení,at to má na dýl :angry: ............
18. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak teda postel má Daneček parádní :wink: :wink: ,tam by se spinkalo :wink: :wink: .............a u Pc?????????tak to znám velmi dobře :wink:

mami,
dneska jsem te videla dole u silnice u zastávky u pošty,když jsem vezla manžu do práce :wink:
18. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, marodění Danečka nemělo souvislost s očkováním. Tím jsem si jistá. Je to alergik a od půl roku měl prostě slabou umunitu. Teď už je fit. Celou zimu ani nezasmrkal.

Sváťo, on u PC normálně nemá co dělat, ale já něco vařila a on už tu seděl i s tim svym psem, kterýho neopustí ani na vteřinu :slight_smile: Z postýlky jsem sama nadšená, zachumlala bych se tam. Otázkou je, jak tam Daneček vydrží. Pro sichr máme pořád peřinky v postýlce :grinning:
18. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jen je tam nech..........brzy se budou hodit :wink: ...............
18. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,krasna postylka.A on Danecek spinka tak klidne,ze nemusi mit zabranu?Nespadne?Max by byl na zemi hnedle,pac co ten nekdy vyvadi...letiste 2x2 je mu pomalu malo a kope me a kdyz je tu R.tak se moc nevyspime.Taky ho chceme odlifrovat do pokojicku,hned,az dodelame loznici tak jde! :grinning:
18. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jsem se te chtela zeptat,jak spíte..............jsem řikala,že kdyby jsem emlid ruhé,že asi budu muset koupit jeste jedno letište nebo co :grinning: ,malej usne ve svojí,ale pravidelne mezi pulnocí a jednou ranní je u nás :unamused: ..............a Emička spí kde?????????
18. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emca spi v postylce v pokojicku,na dohled od nasi postele.A to zvire nas okupuje uz pekne dlouho,je velikej a proste uz musi spinkat sam.Ze prileze v noci za nama,s tim se pocita. :grinning: Uz ted spinka na rozlozenym gauci v pokojicku po obede,docela tam chce,libi se mu tam,tak snad nebude problem,az tam bude spinkat i v noci.Cceme mu poridit tuhle postel: http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=193&sek=eshop
18. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis,co ty mezery,kde se mi to tam vzalo??? :grinning:
18. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak ta vypadá skvele...........taky bych pak chtela neco takovýho.............
18. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, právě že Daneček je hroznej cestovatel, v postýlce pořád měnil polohy, pomalu byl i vzhůru nohama.Zábrana tam dát asi nejde žádná, je to klasická válenda s úložným prostorem. Ale dám pod postel peřinu, kdyby spadl. Jinak ta postel, co jste vybrali, je krásná. A vyleze si tam? Já bych se bála, že mi z té výšky spadne. Já lituju, že jsme tuhle válendu koupili, když jsem ještě neznala ty postele se zábranou, jako má třeba Prin nebo Bell, taky bych do ní investovala. Ale nebudu dávat pryč válendu a shánět zas něco jinýho... tak uvidíme.
18. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ja planuju,ze mu zatim asi dame matraci dolu do toho domecku,nez si tam vyleze sam a nebude se nahore bat. :wink:
18. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já vim,že to očkování s nemocnema nemusí mít vůbec nic společnýho......ale prostě.....mě to vyděsilo všechny ty rizika :confused: .

Leni postel se nádherná,Danečkovi se tam koukám moc líbí :grinning: .Hle my bez zábrany bejt nemůžem neb Jaňule se občas ráno probouzí fakt nohama na polštáři :grinning: a když spí v poledne na gauči v obýváku,tak jí aspoň přisunu ze strany konferenčí stolek,aby se neskulila na zem :sweat_smile: ,takmu tam pořiďte taky nějakoej tentononc....třeba nějakou komodku nebo stoleček nebo tak něco :slight_smile: .Jinak Jajinka už taky cestuje v postýlce,já nevimjak to dělá,ale točí se kolem dokola :astonished: .když na ní v noci juknu co tam vyvádí tak jí najdu někdy namáčknutou úplně naštorc....akorát že se tam už na šířku postýlk y nevejde tak jí musim ppposunout zpět,aby se nevzbudila jak binká hlavou o postel :grinning:
18. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
my jsme nakonec do té studie tenkrát nešly, protože jak mi to sestra popisovala, tak to byla pohoda a pak když jsem to četla, tak nás to doma přešlo. On teda Michal byl proti od začátku a protože má kamošku na nosní ušní krční, tak jí volal a říkala, že je to moderní, ale svoje dítě by očkovat nenechala a pak máme ještě jednu známou dr. a ta říkala to samé, obvzlášť když je dítě zdravé! A těch odběrů co tam bylo, sice během asi půl roku, ale i tak, než by se tam potom bál chodit, díky, nechci! On teda je při injekcích v pohodě, ale proč to pokoušet!
No a já zase s tebou souhlasím a jak to tak čtu, tak bych do toho nešla, nějak ty studie nemusím, ale doufám že se holky nebudou zlobit za to co píšu, je to jenom můj názor! :wink:
My ani nemáme žádné očkování navíc, jenom to, co se dává běžně! Říkali jsme si, že když vlastně ještě nemarodil, tak ho tím nebudeme zatěžovat, snad děláme dobře! :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si navykla Šímu,že,když je táta na noční,spí u mě v posteli.taky se moc nevyspím,protože on je děsnej divoch a pořád se vrtí a cestuje.Na kraj poslete vždycky dávám složenou deku,aby měla alespoň nějakou zábranu,ale stejně jsem pořád vzhůru a kontroluju ho.Zlatá jeho postýlka se zábranou,bez ní by to fakt nešlo,kolikrát spí nalepej přímo na ní.
Holky,ten náš chlapeček je děsnej bolestínek.Kdybyste ho viděli..opět (po kolikátý už za poslední dobu..) spadl a odřel si koleno.Normálka celý odpoledne záchvaty-nejdřív,že nechce náplast,pak,že nemůže chodit )chodil nahrbenej a teatrálně kulhal),pak před koupáním,že mu tu náplast sundavám...no,hrůza.Určitě ho to bolelo,to jo,ale děsně přehání..je asi trochu hysterka po mně...:slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím očkováním..musela bych si to pročíst,ale asi bych do toho šla...taky se snažíme vymýšlet,co potřebuje a co ne,ale tohle mi příjde dobrý.Šimonek má navíc žloutenku a meningokoka a to si myslím,je docela potřebný,zvlášť ve školce.
18. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
spaníčko má teda Daneček parádní... :slight_smile:
No my taky bez zábrany ani ránu, přesně jak píše Bell, i v noci když se mu zdají nějaké zážitky, tak tam sebou mele!

Maki,
postýlka krásná, já jen nevím jestli by mi Jarda v noci slezl. Takhle přeskočí zábranu a přijde k nám když chce, ale asi by mi spadl! No ale ten prostor na hraní pod ní by se mu 100% líbil :sweat_smile:

Holky krásné máte fotky :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já se za tvůj názor rozhodně nezlobím. Každá má právo na svůj názor a hlavně na to rozhodnout o svém dítěti :slight_smile:
Jinak tu vrtačku už nepotřebujeme, ale přesto děkuji za ochotu. Nakonec jsme zjistili, že jí má strejda, tak jsme si ji půjčili a máme hotovo.

Holky s tou zábranou... nemáte někdo nápad, jak to vyřešit esteticky u válendy?
18. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
málem bych zapoměla, máme doma tu vrtačku jestli ji ještě chcete?
18. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak koukám že jsme se minuly, v pohodě! :wink:
18. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky samozrejme nezlobim,kazdeho vec,kazdeho nazor.To je jasny. :wink:
Leni,kdyby to byla stara drevena valenda,tak by slo na ten bok prisroubovat drevenou zabranu a nejak mu ji vypolstrovat polstarkem,ale kdyz je potazenej latkou i ten bok,tezko rict.Z ceho je?Chtelo by to sikulu kutila.
18. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, postel je krásná, hned bych se natáhla... i když já bych se momentálně vlastně natáhla všude, ale na té Danečkově obzvlášť s chutí.
Nešla by zábrana udělat na delší kovové pásky, kterby se přišroubovaly zespodu postele a případně přichytily do boku?
18. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny svatební fotky jsou moc pěkné - vy jste byly kočky nevěstičky :slight_smile:

Do té studie bych taky nešla, ale to je opravdu každého volba - kdyby to bylo nějak extra rizikové, tak by to pediatři asi nenabízeli...?
Když si přečtu příbalové letáky, tak bych si skoro nevzala ani Paralen :grinning:
18. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si taky myslim,ze by si to zadnej pediatr nelajznul.Vlastne asi by to nepovolilo vubec ministerstvo...
18. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell.nechate Jarusce pichnout ouska?My dostali od tchanovcu prachy na nausnice,ale moc se mi zatim do toho nechce...Ale asi podlehnu.
18. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek