• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
fotky z Bělásku a naše postel :wink:

leni,
jak píše Verča,jukni na netu,koukala jsem,že maj zíbrany,co se jen zasouvaj pod matraci,tak tohle by slo asi i pod uložnák............ani my bez zábrany,ani ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
naušničky dej,já si nechala píchnout až v 9,respektive nastřelit,to nebolí :wink: ,myslim,že se i dnes natřeluje už i miminkám,já bych teda byla pro nastřelení,kdybych řešila náušničky,jinak bych je píchala už v porodce když už a ne ve třech mesících,to už podle me musí bolet víc,ale nevim............... :unamused:
18. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 9.tříde,jelikož máma nás nechtela videt trpet :wink:
18. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: ja muzu jen k ockovani rici, ze od ty doby, co jsme Daje dali prevenar ... tak se ji zdravi docela zhorsilo a Tonikovi taky ... Do dovu let mela Daja jen jednou atb ... obcas rymu, kasel .... ted mela znovu rymy, kasel a jeste nalezy na pruduskach .... masakr .... mozna nahoda, shoda okolnosti. Tonik je asi kapitola sama pro sebe ... a jsem rada, ze mu tu imunitu uz nebudeme zbytecne zatezovat ....

lara: krasny fotky!!!!

Maki: postylka pekna!!!

petrunka: naše Dáaja je taky strašná hysterka ... posledně. když si odrela koleno belhala a narikala celej den ...ani bonbony nepomaha ly ... uz jsme si opravdu mysleli, ze budeme muset k MUDr., ale tam se ji nechtelo, tak statecne prohlasila, ze to rozchodi :slight_smile: - druhy den o nicem nevedela :angry:
18. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ja to mela stejne,asi v 7. tride jsem si to vyrvala.Vedla me tam segra,mama mi rikala,ze me taky nechtela nechat trpet. :wink:
Tak nejak si ale myslim,ze by si to mela holka rozhodnout sama,jestli je chce nebo ne.Aspon v necem ji nechat svobodu,kdyz uz do ni bez jejiho rozhodnuti nechame napichat vsechna ta ockovani...
Ale je fakt,ze ty holcicky jsou s nausnickama roztomiloucky.A az zacne dedit hadry po Maxovi,tak aspon poznaji lidi,ze neni kluk,ze jo.... :grinning:
18. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to jsem zapomela říct,že jsem dnes potkala Verču a chtela jsem Petíka ostříhat :grinning: -utekla mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,my budem Jájině píchat náušničky samy stejně jako Janičce a to už tak za měsíc :fearful: .Náušničky už máme doma připravený v krabičce.My jsme oba saďouři :grinning: ,u Janičky to bylo tak,že já držela Janičku a Jára vzal dezinfekci,jehlu a šup jedno ucho,šup druhý,nandali jsme náušnice a bylo vymalováno.Janička chudák řvala jako tur a mě u toho i ukápla slzička,ale u nás se všechny bolítsky řešili a te´d zase řešej :sweat_smile: kozou,takže jsem jí hned dala k prsu a za minutku už ani nevěděla,že jí někdo píchal do oušek :sweat_smile: .Přišlo mi to míň drastičtější než kdyby nám do ní píchal někdo cizí :fearful: -Co jsem tak posbírala od maminek holčiček,tak vezmou mimčo,pošlou maminky pryč,aby to neviděly a neděsily se :fearful: .Hele a fakt to miminko najednou vypadá jak velká holka :slight_smile: ,mě to tenkrát tak dojalo,že už nemáme malinkatý miminko,ale velkou slečnu.Ovšem i přes naušničky a růžovou čepičku se mi stejně stávalo,že se mě občas někdo zeptal jak se chlapeček jmenuje :rolling_eyes: :grinning: .

Holky,já už jsem rozhodnutá,že na tu studii kašlu.Třeba dělám špatně,ale mě ty rizika s tim spojená nenechaj ani spát.
18. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ty fotyk z Běláska jsou nádherný........já to fovení vždycky nějak prošvihnu :unamused: ,sakriš.No ale už se těšim,že tam budem od září zasejc chodit :slight_smile: .A poznávám list nad postýlkou...IKea :sunglasses:

Joo Mirando,jakže to děláš s dětma,když jdeš do Běláska na cvíčo?Musíš to mít předem domluvený,že ti jedno nebo druhý pohlídaj nebo se to dá vyřešit až na místě?Já jsem tam zatim azžila jen jednodětný maminyk nebo maminky,co už maj větší děti a choděj tam jen s jednim,tak zrovna řešim jak to budem pytlikovat :fearful: .To samý s plaváním.Budu muset holky přihlásit na odpoledne,když bude mít manža krátkou,aby jsem jednu nebo druhou nechala s nim :fearful: .Tý jo fakt jedno dítě žádný dítě :sweat_smile: .
18. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já na ten gazel koukala zrovan včéra zase znova a běhala jsem s metrem po pokojíčku :grinning: .Ono je to pak jako palanda vysoký jen 155cm,takže mám jasno,že za rok a něco půjde Jáinka k Janičce do pokojíčku a Janička bude spát nahoře.Trochu jsem měla strach,že by mohla spadnout,ale za rok už to bude zase o něco větší slečna a z týhle vejšky to zas něni taková hrůza :slight_smile: .ještě jsem koukala,že by se mi líbil ten látkovej tunel na dpostel..ale chtěj za to něco kolem dvou tisíc.......tak to ještě zvážim :fearful: ,přijde mi to moc :unamused: .
18. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je pravda, Sváťa mi na potkání chtěla ostříhat náš poklad !!! :grinning:

Jo, ta postýlka, co dávala Maki, je fakt moc pěkná.
My ale máme už dlouho na zakázku dělanou palandu, co jde rozložit na dvě stejné postele, takže asi tak.

Jinak mám v pácu super postýlku se zábranou - masiv, asi než bude moct do velké postele, pořídíme.
Je to taková střední - můžu případně najít odkaz...
Už se v postýlce mydlí do hlavy, nohou, uplěn se to v noci otřásá, však se tam už skoro nevejde... :rolling_eyes:
18. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Sraz byl supr.Přikládám fota z Běláska :wink: jsou to modelové :wink:
19. čer 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je proste šikovná,ta pani na focení...............jani,muzeš i soukromne k ní domu do Veleně :wink: ...............chystám se tam na Šimonka 3 roky :wink:
19. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tereza je má pekný,me nešli oskenovat :unamused:

bell,
třeba ti pak Alena zas neco spíchne,když si řekneš
:wink:
19. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt mě to oskenovala švagrovka to víš mi tuhle vymoženost nemáme!!! :wink:
Na jahodách mě pěkně chytly záda!!Mám je hnědočervený,pěkně to pálí!!!
Ze včerejšího srazu jsem se už trochu vzpamatovala a jdu vařit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: po obědě to zalomím asi......
19. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda to jsou nádherný fotky. Z Běláska jo? A kolik jste platily?

My dneska slavíme Danečkovy druhé narozeniny, takže mažu uklízet. Na zahradě to v tomhle počasí nejde, tak hurá na grunting! Dort je hotovej, jen něco doladím, chlebíčky dělá máma a já uplácám pár chuťovek.
19. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni sada 3fotky 150kč,já měla sady dvě+2fota A4 takže 480kč to jistilo :confounded: ale zase jsou fakt pěkný a památka :slight_smile:

Ale Daník dnes jěště nemá narozky né?To slavíte dopředu?
JJ venku nic moc,ale jdu si sednout na chvíly,malej spí tak nechci rachotit s nádobím.....
19. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, my příští sobotu odjíždíme na dovolenou, proto to slavíme dneska. Daneček bude mít narozeniny v pátek. Už jsem i udělala dort, ale včera jsme tu měli asi moc teplo a tak mi stékal krém, proto třeba silnice je křivolaká. Dneska jsem to dolaďovala, ale žádnej zázrak.
19. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a příště klidně dejte vědět, až se zas tak hezky bude fotit v Běláskovi, přišli bychom taky :wink:

Jinak spaní ve velké posteli super. Večer ani moc nešmajdal, párkrát slezl a rozhlížel se po pokoji, ale vždy jsme ho zahnali. Dneska po o to bylo horší, to furt bylo slyšet ty jeho ťapičky, jak běhá po předsíni. Teď tam spí. A ani se zatím neskulil. Ale pro všechny případy tam má v době spánku naskládaný polštáře na zemi.
19. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jj 150 kč,3 velké a 5 malé do peneženky,ale je moc šikovná,fakt to stojí za to,vedet dám určitě :wink: :wink: ,to jsme spunktovali my z holkama,tak to zas po prázdninách nadhodíme :wink: :wink: a dort užasnej???????????ty jsi delala i ty mašinky???????????fakt paráda :wink: :wink: :wink: ,jsi moc šikovná :wink: :wink: a ta fotka?????????ta je jedlá????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Leni, ty jsi fakt čím dál lepší v těch dortech :hearts: :slight_smile:

My dnes byli na té svatbě - bylo to hodně neformální, příjemné, Petík v pohodě.
19. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 malé :grinning:

veru,
tak pak ukaž fotky :wink:
19. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky.
Sváťo, ta fotka je z jedlého papíru, takže jsme Danečka zbodli. Z dortu nezbyl ani kousek, což jsem fakt nečekala. A tu mašinku a autíčka jsem nedělala já, ale jedna paní doma. Ale když jsem na to hodila očko, zvládla bych to taky. Tak aspoň mám mustr pro příště.
19. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a story............jsme byli v Benenšove na Slunovratu :wink: ,a kasal se,jak pujde na skákaci hrad pro velké deti.v poho vylez ale dolu ne.............takže segra ,která ho naočkovala ve svých 34 letech,musela zachránit Šimonka :grinning: ,celej benešov mel z toho prču,no komedie.............příste pekný kulový :grinning: .fotky na FB
19. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo delal Danečka????????? :wink:
19. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, na netu nezveřejňuju fotky lidí, kteří o tom nevědí, pokud to není moje rodina, takže jen netradiční a pak moji kluci, jo? :wink:

19. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, kdo by asi tak mohl dělat Danečka, že????
Asi Lenka s Tomášem, ne??? :grinning:
19. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru :grinning: ...........
19. čer 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tu fotku???????????????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nééééééééééééé :grinning:
19. čer 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
všude kde mám na tričku,teda já ne,ale Šimonek nejakej nápis,nebo bodýčko,je od Aleny :wink:
19. čer 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dočítám.......Leni dort je úžasnej :slight_smile: ,fakt čim dál tim lepší prácička :slight_smile: .Tak všechno nejlepší Danečkovi k narozeninám :slight_smile:,hodně štěstíčka,zdravíčka a ať vám dělá jenom samou radost a přeju příjemnou dovču :wink: ,kdyby jsme se tu na MK do pátku nějak minuli :slight_smile:.

Veru,hezký fotky..Petík má tak roztomilou pusinu :grinning: .

Holky,my měli dneska návštěvu...jsou to teda moc fajn rodina máme je rádi...už jenom to jméno....Beránkovi :sweat_smile: ,ale teda bylo poznat,že přijeli bez maminky :fearful: .Poslední dobou si po návštěvách řikám jak je Janička vlastně hrozně moc hodný dítě ,já nechápu na co si vlastně stěžuju :grinning: .Když usnula tak jsem si řikala,zaplaťpánbůh za ní :grinning: :grinning: :grinning:.

Natt,to je ten nafukovací hrad,co je tak děsně vysokej,že by se na něj bál i dospělej?S velkou klouzačkou? :grinning: Tak se ségra aspoň svezla ne! :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek