• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj a pěkné ráno...

Sváťo, však já vím, že fotku jsi myslela, ale ono se to taak nabízelooo :grinning: :grinning: :grinning:

Bell, díky - já tu jeho pusinku miluju - v porodnici jsem jí asi 100x fotila, měl jí uplně do srdíčka :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:

Tak takový návštěvy znám - taky mám spoustu lidí ráda, ale pak jsem i docela ráda, že návštěva končí... :astonished: A hlavně se snažím, aby moje děti na návštěvách byly nenápadné.
Jo a Adam a puberta? Já vždycky nadávám, dávám ho do latě a pak vidím děti stejě starý a musím uznat, že Adam je poklad .... Ale prostě asi mám jiný měřítka - prostě něco, oc jiným rodičům asi neva, tak pro mě už je třeba nepřijatelné... no nevím. Jsem asi trošičku pes, ale ono se to neztratí :wink:
20. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Natt, tak to byla dobrá odpověď od Verči.Jasně, že jsme Danečka dělali my s Tomášem :grinning: No ale teda tu fotku na jedlém papíře jsem si objednala normálně na internetu. Pošleš foto a oni ti pošlou jedlý papír s fotkou :slight_smile:
20. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, mooc děkujeme :slight_smile:
20. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak fotečky jako vždy krésné a dortík taky :sweat_smile:

Mě teď odjel Michal s Jardou na kolo a vrátí se až někdy k večeru, tak mám "pohodu" musím toho využít a uklidit tady, protože to tu vypadá jak po náletu, chjo :unamused: :slight_smile: Ráno už jsem si skoro myslela že budu rodit, protože takové vyloženě posly co mám, no nic moc, ale tak snad vydržím než se kluci vrátí :grinning: Ale teď to bude asi pořád, takže se nechám překvapit! :wink:
20. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, vyprdni se na uklízení a natáhni se i s pupkem na gauč :slight_smile:
20. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
fotky krásné a je vidět že si to Daneček parádně užil! No jo, už je to velký chlap :sweat_smile:
20. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY TAK TOMU NEUVĚŘÍTE..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fearful: :zipper_mouth:

Šimon byl se Šarlotkou(sousedovic holka 4.roky),sám venku u baráku,obcas na me houknul,že je v pořádku,no na tom by nebylo nic zvláštního,ale když ho koupu tak mi řiká:
mami,já jsel lízal Šarlotce prsa???????????zeptáš se jí?????????? :fearful:
no tak jsem nevedela,jestli jsem se přeslechla nebo se mám smát?????????a co,že jste delali???????tak mi to zopakoval?????????no je to možný???????????to je mazec,tak jsme šli hned na horu a řiká,co jste tam delali???????no tlemili se oba :frowning2:((((((((( ...........................
tak nevim,jsem mu to teda vysvetlila,tak nevim,jak reagovat ve dvou a půl letech na toto????????????
20. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: :grinning: :grinning: - já bych v tom nehledala sexuální podtext. To je ještě pozůstatek z věku kojence.
20. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
no to doufám,že neeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uplne me dostal.jsem nevedela,jak reagovat..............je mi jasný,že neví,co to je a kamarádku tu dneska kojila malou 14 denní holčičku,tak koukali jak z jara :fearful: ,tak asi proto taky.nevím nooooooooo....................
20. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
myslíte že je možné abych měla poslíčky půl dne? Ještě mě k tomu teda začali bolet záda v kříži, tak nevím! U Jardy jsem to neměla :confused:
20. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,bud v klidu...proste kojili,no! :grinning:
Pavli,ja neporadim,v tomhle jsem nezkusena.Vyvolavany porody me toho usetrily.
20. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, mně vždy říkali, že pokud mám pocit, že to jsou bolesti, tak napařit ve vaně - poslíky ustanou, bolesti zesílí... U Adama jsem se napařila večer a do 12 hodin byl na světě...
Myslíme na tebe!!! :hearts:
20. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,taky nam to rikali na kurzu.Dej si teplou vanicku,pak se uvidi. :wink: Kazdopadne drzim palecky!
http://www.novinky.cz/kultura/203790-zemrel-herec-vladimir-dlouhy.html Ach jo,takovej mladej.... :pensive: :pensive:
20. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky na to koukám na netu :unamused:

prin,
jj jak píšou holky,dej si teplou vanu a uvidíš,bud to bude o.k..........nebo jedeš :wink: .........tak na tebe taky myslíme :slight_smile:,ale máš jeste čas,tak snad to budou jen poslíky,ty já mela mesíc dopředu,ale půl dne to ne?????????? a pravidelný ju??
20. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dočítám :slight_smile: .

Prin hlavní je,jestli se ti nějak ty poslíky ustalujou do nějakých intrevalů a jestli se ty intrvaly zkracujou?(údajně) :slight_smile: Jak píšou holky,dej si vaničku :grinning: a ale nech si někde poblíž připravenou sbalenou tašku a mobil :sweat_smile: .Já teda poslední měsíc poslíkovala až hrůza taky se mi stalo u Jájínky,že mě to odpo chytlo a večer už jsem tady netrpělivě popocházela,že se už něco děje a najednou z ničehož nic to ustalo :fearful: a nebejt vyvolávanýho porodu,tak bych rodila já nevim kdy až :fearful: ...u Janičky naopak mě chytly poslíky zvečera jen lehce,kolem půlnoci už jsem měla pocit,že se cosi děje,v jednu mi odešla hlenová zátka,tak jsem dloubla manžu ať nespí moc tvrdě :sweat_smile: ,že asi pojedem.Ale ještě jsme šli spát a do porodky jsem přijeli stále ještě s nepravidelnýma kontrakcema ráno v půl osmý a myslela jsem,že mě pošlou domu....skoro jo.......ovšem vyšetřila mě Žáková a zjistila,že už mám půl porodu za sebou a v 11,20 bylo dílo dokonáno :sweat_smile: .........Takže držim palečky.Klidně bejt tebou,když si nebudeš jistá, do porodky zavolej a zkonzultuj to s nima,jestli už jet nebo ne :slight_smile: ale bu´d důraznější :fearful: .Kámoška takhle poslíkovala půl dne tak jeli a zase je poslali dom.......jak přijeli před barák,tak se zase otočili a jeli zpět div ,že nerodila v autě :sweat_smile: ,ale jen tak tak to stihli :sweat_smile: .Každopádně držim palečky všechny co mám a´t to přijde hned či později :slight_smile: .Moc na tebe myslim :wink: .Drž se a odpočívej, na úklidy už prdˇ(i když to se lehce řekne,že :sweat_smile: ) !
20. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak zase do nového týdne... u nás víkend takový nijaký, ani jsem neměla chuť něco podnikat a manža už vůbec ne..

v pátek mu v práci řekli, že by bylo dobré, kdyby dal výpověď okamžitě... tak to už mu fakt došly nervy a řekl, že na takovou rychlou změnu názorů nebyl připravený, náhradní zaměstnání nemá, takže pešek a výpověď dá dvouměsíční.... tak bylo šéfstvo uraženo, že není po jejich a už ho ani nezdraví....tak má tedy motivaci :frowning2: :frowning2: a to že zaměstnavatel ještě v roce 2010 řeší koho půjdou jeho zaměstnanci volit, a pokud nevolí dle jeho vůle tak jsou špatní a div nemají výpověď taky... to už fakt nemám slov... bohužel mě o víkendu strýc ujistil, že on má známého, jehož zaměstnavatel má jako podmínku přijetí do zaměstnání příslušnost k pravicové modré straně a zaměstnanci mají povinnost!! jít volit, jak ne, tak je malopodnikatelík vykopne... já měla asi fakt štěstí na zaměstnavatele, na slušný chování... a víte co řekla tchyně manžovi, když jí to vyprávěl, že tedy hledá práci protože se to v práci takhle vyvrbilo??? že prý je nezodpovědný, teď už má rodinu a má tedy držet pusu a že má jít a toho šéfa odprosit a zkusit, jestli by ho ještě nevzali zpět.... :astonished: :astonished: tak jsem normální já nebo ona???? je mi z toho normálně na bli...tí

Leni dortík krásný, dnes se mi o tobě zdálo, přinesla jsi mi marcipánový dort, chtěla jsem poradit, jak děláš ten marcipán a ty prý, že je to výrobní tajemství.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Danečkovi vše nej!!!!

Prin držím palečky, já měla tvrdnutí břicha celý poslední měsíc před porodem, pravidelně každých 50 min ale to už jsem se tedy pomalinku ale jistě otevírala... zase to pak bylo rychlejší v porodnici :grinning:

holky máte krásný fotečky, dětičky co mají narozky - přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka......

Náš Davídek posledních pár dní spinká celou noc, mlíčko až tak kolem 5h ranní, chodí spát tak mezi 19-20h a vstáváme v 6:30, a spánek dopolko prodlužujeme už až na 1,5hodinky, odpo tak 30 min... Dája už vydrží pár vteřinek stát bez držení a když má před sebou nábytek tak odkrůčkuje i 5 - 6 kroků, ale sám zatím udělal jen dva krůčky a to ho manža držel za ruku :grinning: :grinning: je kouzelnej.... :wink:
21. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hlásím se po víkendu...
Leni,dort úžasnej,fotky taky..já se snad taky dokopu dát sem nějakou fotku s dortem...:slight_smile:Šimonek všem děkuje za přání.Dneska hned po příchodu do školky hlásil,že má pro ně čikoládičky a že už mu "je čtyži".. :grinning: .Tak prý dostane holba a zazpívají mu..
Klári,to je fakt šílený,takový jednání,nemám slov..A naopak manža není nezodpovědnej,když nedal tu výpověď okamžitě,i když jemu osobně by se hodně ulevilo.Přeju hodně štěstí,aby našel něco dobrýho...
Prin..já teda poslíčky vůbec neznám,já byla pořád v pohodě,až mi jeden den trochu začalo tvrdnout břicho a pak mi hned praskla voda a bylo to..
21. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde,je ta Doubice??????????? :wink:
21. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

Pavli, jsi ještě tady nebo v porodnici? Já poslíkovala hooodně dlouho, ale už si vůbec nepamatuju, jestli třeba půl dne. Možná ano, možná ne. Každopádně nejlepší je zkusit, co psala verča. Nalož se aspoň na 15 minut (ne kratší dobu) do teplé vody a když to budou poslíci, tak se ti uleví a kdyby to bylo k porodu, tak se kontrakce zintenzivní. Funguje to.

Díky všem za pochvalu fotek a gratulace :slight_smile: Daneček má narozeniny až v pátek, ale i tak díky :slight_smile:

Nepřála jsem Šimonkovi, takže hodně štěstíčka a radosti a lááskyyy :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sváťou,kousek za Jetřichovicema...ta restaurace se jmenuje Stará Hospoda
21. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju,zajedem taky :slight_smile: :wink:
21. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ta prin?????? :wink:
21. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ta Prin,ze by? :wink:
21. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,musim ti pochvalit dortik,fakt je mas krasny.A Daneckovi a Simonkovi posilame velikou pusinku! :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja jsem zjistila,ze jsem nejak prepalila zasobu plinek 3-6 kilo,Emca nejak rychle roste a jak ma ty baculaty nozicky,uz se ji pomalicku zacinaji ty gumky zarezavat.Max tyhle nosil podstatne dyl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se mi tu flakaji 2 velky baliky Huggies,zkusim je strelit pani,co tu ma zahradku,jeji vnucka taky ceka.Kdyztak je nadelim Prin! :grinning:
21. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, díky :slight_smile:

A jdu napsat Pavlínce sms.
21. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je u kamarádky a prý bohužel zatím nerodí. Kolem poledne napíše.
21. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,tak to je síla s tou manžovou prací :angry: .To by už bylo na solidní žalobu :angry: ,měnit názory ohledně výpovědi a ještě zjišťovat,jestli lidí volí tu "správnou" stranu :rolling_eyes: .Já teda pravičák jsem,ale přijde mi to nechutný.To je stejný jako kdyby řekli,že přijmou jenom katolíky a židy ne nebo jenom lidi ,co maj správnou barvu opčí apod. :angry: .Mě teda vytáčí i to,když mi kámošky vyprávěj jaký maj problémy najít si práci neb první otázka je : máte děti? :rolling_eyes: A tchýně si nevšímej :rolling_eyes: ,Petrunka má pravdu,kdby byl nezodpovědněj tak by tu výpověď už dal dávno a okamžitou,člověk fakt snese některý věci jen omezeně,ale vydržel nejdýl jako tošlo.Tchýně,tchýně,tchýně......... :rolling_eyes: ty dokážou zpříjemnit už i tak příjemné situace :rolling_eyes: .
21. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek