• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,jukla jsem na fotky :slight_smile: ,Daneček dostal suprovej stoleček,kde jste ho sehnali?
21. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
právě přišla koloběžka..večer ji manža sestaví,jsem zvědavá,jak se bude Šimonkovi líbit...abych nakonec neměla větší radost já,než on :grinning:
21. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nic, včera večer jsem teda myslela že konečně pojedeme, ale zaspala jsem to a i se mi krásně spalo :sweat_smile: Ale, dneska mi je zase nic poc, ale jsou to opět poslíci! No odpoledne jsem to měla mi přijde v kuse, dneska je to lepší, ale bolí mě pořád ty kříže. No Michal mi říkal "to poznáš ne?" jenže ono je to fakt jiné než u Jardy!
Každopádně mi to přijde jako před dvěma roky když jsem měla rodit Jardu, taky to tu bylo jako v přímém přenosu :grinning:

Sin,
hlavně si myslím že koho kdo volí, je čistě soukromá věc každého, takže je po tom šéfovi houby, ale je to asi blbec a s ním se tím pádem člověk nedomluví! A na tchýni se vykašly,normální jsi ty, dle mého názoru :wink:
21. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin, to vám budu muset nějakej dortík upíct :slight_smile: Manži i tebe je mi fakt líto. Navíc, když má člověk dítě, starost to násobí :frowning2:

Bell, je to stoleček společně s židličkou, stoleček se dá odklápět a je v něm úložný prostor na pastelky, papíry apod. Dostal ho od mých rodičů, kupovali ho v Asku v Olympii. Ale byl už poslední, dokonce ho měli se slevou, protože byl už jen tenhle vystavený. Těžko říct, třeba doplnili zboží a zas ho mají. Nevím.

Petrunko, tak dej vědět. To je krásný dárek :slight_smile:

Prin, třeba už se ti to hodně hodně blíží. To víš, může to být z minuty na minutu. Čert nikdy nespí.
21. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké a snad už i letní ráno :slight_smile:

Petrunko, tak co kolobrnda? Měla úspěch?

Sin, na tchýni se vyprdni :wink: Takový řeči, když není ve vaší situaci? To si mohla jistě odpustit...!!!

Já jdu dnes do práce brzy, bude se slavnostně předávat budova po reknstrukci, tak bych se v obvyklou dobu prý nedostala dovnitř - asi to bude velký, snad i TV :-O

Přeji všem pohodičku...
22. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem,
včera večer hrozný, nálada ponurá, manža už je fakt hotovej, říkal "kdyby mě aspoň vykopli po Něco"... fakt nevím jak mu pomoct... napsala jsem teď průvodní dopis a bude se životopisem rozesílat do firem...snad něco klapne... :frowning2:
ale nebaví mě nic, jenom to naše zlatíčko:slight_smile: já prostě asi neumím snášet stres, že všeho si dělám velkou hlavu, musím na to pak neustále myslet a dokud to není dobrý, tak prostě nejsem v pohodě..... :unamused: aspoň, že jsem z malýho tak unavená, že večer usínám...

s tchýní máte pravdu, já jí prostě jen nerozumím, je to jen věkem, nebo tak celkově?? ona pořád skuhrá jak malýho nevidí (píše si do kalendáře, kdy ho viděla naposledy), už jsme to udělali tak, že se vídáme jednou za 14 dní na víkend a střídáme se s našima (máma chodí ob víkend do práce) a ona prostě nechápe, že když má moje máma volnej víkend tak prostě jedu k ní, k čemu mi bude jí navštěvovat když bude v práci že??? prča je, že když tchyně konečně přijde, udělá ňuňu a do 10 min je na balkoně, kde hulí a stráví tam polovinu návštěvy... :rolling_eyes:

Veru včera jsem tě viděla s Petíkem odpo venku, chtěla jsem tě chytit, ale prchali jste opačnou cestou a já čekala na manžu, tak jsem vás nemohla stíhat:slight_smile:))))

Leni dík:slight_smile:))
22. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné,slunečné ráno...
koloběžka úspěch měla,dneska ještě musíme ke švagrovi,aby dotáhl brzdičky a pak ji vyzkoušíme.Máme i helmu-používá ji na kolo,i chrániče,tak snad to bude dobrý.
Klári,púplně tě chápu,já taky nejsem zrovna dobrá ve zvládání stresu.Manžovi bohužel nejspíš pomoct nemůžeš..jen se možná snažit,aby to na tobě nebylo tolik vidět,jak tě to trápí.ALe to se snadno řekne,co..
Jo,holky,asi jsem blázen..včera jsem měla děsnou radost,když dorazila koloběžka a nemohla jsme se dočkat večera,až ji Šimonkovi předáme a dneska mám dobrou náladu,porotože mi psala maminka Šimonkový kamarádky ze školky,že už zítra půjde Sonička do školky,Teď tam asi měsíc nebyla a na Šimonkovi je to znát.Normálně se těším,až to odpoledne Šímovi řeknu,že bude mít radost.No,nejsem já divná....?:slight_smile:
22. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

Sing, je to hloupá situace, ale s lidskou blbostí se dá dělat máloco. A to i v práci, i v rámci rodiny :frowning2: Držím palce a přeju pevné nervy a brzké vyřešení.
Prin, už jsou so sice 3 roky, ale moooc dobře si pamatuju, jak je těch posledních pár tý/dnů nekonečných...ale nejlepší na tom je, že se právě nikdy předem neví, jestli to budou ještě trýdny, nebo jen hodiny :slight_smile: Tak už ať je to brzy a hlavně vše v pořádku :wink:

Holky...my zase marodíme :frowning2: V sobotu jsme byli na Jánském vajíčku, bylo to úplně super, ale přijeli jsme domů v 6 (Macek poo nespal, ačkoli jsem se snažila a schválně i kvli tomu spaní jsme tam jeli až na 3), klimbnul jen na zpáteční cestě v autě. Pak ještě přišli příbuzní a chvilku jsme grilovali, kluci hráli fotbal s bratránkem, byli úplně vyřízení. No a už večer zas Macek blbě polykal a v noci řev, dávení, brečel bolestí, no od půlnoci do 5 jsme šaškovali. Pak se počůral a šel k našim. Tak jsem spala až do 9 jako dřevo. Neděli jsme nějak přežili na Robitusinu a v pondělí jsme naklusali k doktorce. To už měl ráno nudli zelenou a tlustou, jako krajta. Takže máme Pamycon do nosu a na ty průdušky fenistil kapací + ten Robitusin. Horečky naštěstí neměl, snad to rozeženeme tím, co máme, a nebude to zase na celkový ATB. Mmch., nevíte tu o nějakým homeopatovi?
Ve čtvrtek má Ondra zahradní slavnost a spaní ve školce, na sobotu máme koupený lístky na Kukyho...
22. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
lara,
pamycon zabere do dvou dnu,nejdýl do tří je to taky ATB :wink: ................já teda s Robitusinem nemá doboru zkušenost,ale snad Vám zabere :slight_smile: a zvládnete spaní ve školce :wink:
22. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den, dneska razíme k mojí sestřence, tak se moc těším na návštěvu a Daneček na výlet busem (babusem).

Laro, homeopatiky se zabývá můj praktický lékař - Zbyněk Goldammer v Křešicích, 412 548 188
22. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jinak spaní ve velký posteli super. Je v ní od soboty a nespadl ani jednou. Ani za námi neběhá, prostě si postýlky užívá a lozí po ní, dokud neusne.
22. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,sakriš,ale stolek je fakt pěknej.To ono tam určo za chvíli zasjc budou nějakej mít.My jsme Jaičce koupili dětskej se židličkama,ale za chvíli bude potřebovat nějakej pořádnej malířskej :slight_smile: ,tak mi padnul do oka zrovna ten Danečkův :slight_smile: .
Sin,má drahá tchýně bydlí vedle přes zeď,ale Janička chodí spát tak na dva dny jenom k našim neb si na ní udělaj volno a vymejšlej jí zábavu-výlet vláčkem nebo tak něco.Za to tchýně,já vim že jí má taky moc ráda,ale ta jí jakoby tahá jenom tam, kam sama potřebuje a za chvilku nám jí vrtátí zpět,takže tam bejvá tak dvě hoďky a dom,žádný dlouhý hlídání nebo tak něco a když něco potřebuju tak mám vcelku smůlu to musí potřebovat jenom něco Jára,aby hlídala.Nejlepší jsou situace jakože za mnou přijdou naši-táta si jde na balkon zakouřit a moje mamka jde s ním se podívat jakej máme výhled.a odpo přijde manža z práce aže jeho máma měla hysterák,že moje máma hulí u nás na balkoně a hází vajgly na dvůr - překladu to znamená,že zahlídla jen mojí mamku a tátovu ruku s cigárem)jednim),který típnul do přpravenýho popelníku.Nebo přijedu domu a vylejzám z auta jen se řvoucí Jájinkou a třema taškama už celá opocená,že pospíchám neb jsem celý dopo měla zařizování,abych jí svlíkla a nakojila a drahá tchýně tam hlídkuje a hned kde mám Janičku na odpověď,že u našich začne hysterčit,že takhle nám nikdy nebude večer spát.a když nereaguju tak aspoň začne,že jsem hodila na dvůr na zem pet lahev,že je určitě ode mě z auta :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: (zvlášť já,která si doma třídim odpad,si jí tam budu házet rovnou pod okno)............no a prostě přehršle podobných historek dnes a denně :rolling_eyes: .A ještě se diví,že moc nevylejzám ven .když je zahrádka s pískovištěm pod jejím balkonem :rolling_eyes: .......jdu jen,když jsem fit na nějakej ten konfliktík :grinning: .Takže opravdu.........opravdu s tebou soucítím :grinning: .
22. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru, nejsi divná,já když pro Janičku něco vymyslim,tak jí to hned letim říct s takovym nadšenim jako kdybych na jejim místě byla já :grinning: :grinning: :grinning: .
22. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,tak to Danečkovi gratuluju :slight_smile: ,hele my jsme taky měli strach co na velkou postel bude Janička řikat a nakonec do ní hupsla a vůbec nepotestovala neb se jí okamžitě zalíbil ten vlastní velkej prostor na spaní :sweat_smile: .

Laro,vy se fakt jezdíte do Čech jenom vymarodit,co :frowning2: .No čokošku pro kluky jsem zatim vlastnim tělem ubránila :sweat_smile: ,tak se rychle vymaroďte ať můžete k nám i na Kukyho :slight_smile: .
22. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my čekáme za chvilku tchýni! Jarda už se nemůže dočkat :sweat_smile: No já si teda stěžovat nemůžu...akorát teď volá každý den jka se cítím a to bych jí praštila, ale jinak pohoda :slight_smile:

Laro,
teda vy máte furt něco, to není ani možné! :sunglasses:

Leni,
Daneček je šikulka :sweat_smile:
22. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, já vím, že pamycon je atb, ale lokální, což si myslím, že je přijatelný...ale mít během 3 měsíců dvakrát celkový...Ondra měl chudák ve dvou měsících 2x :frowning2: Navíc Macka víc trápí ty průdušky. No uvidíme.

Leni, díky, píšu si, zkusím tam zavolat a poradit se.

Holky, já mám takovou pifku na ségru! Ona si půjčuje můj notebook a dělá si tam bakalářku do školy - obrovské grafické listy. No a včera přijdu po tréninku domů, ona byla zas na rajzu (ještě jsem se za ní stavovala do Retra pro klíče od auta), o půnoci chci vypnout notes a ona tam měla cosi ve fotošopu. Tak jsem jí to poukládala, no a před chvílí přišla a samozřejmě děsnej prů*er, protože se to ukládat nemělo (nebo co), zkrátka se jí tam slooučily asi 3 vrstvy, který neměly a já to pos*ala. No chápete, jak někdo může odejít od rozdělaný práce do hospody a neuložit to, notabene když nedělá na svým počítači?
Já jsem tak naštvaná!
22. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, drž se, je to teď náročné, já vím. To období ke konci těhotenství bylo fakt náročné a hlavně ty všetečné dotazy, jak mi je, jak se cítím, jestli už konečně rodím... to bych střílela. Pak už jsem nebrala telefony ani rodině.
22. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin držím palec, moje máma mi volala každý den už od 6 měsíce, jak se mám atd... pak jsem ležela v té nemocnici a když jsem se vrátila, tak k nám chtěla pořád jezdit a hlídat mě :grinning: byla jsem ráda,že jede na dovolenou, a to že budu rodit, až bude v půlce dovolený jsem jí ani neříkala,... vlastně to, že jdeme navyvolávaný porod jsem neřekla nikomu... mámu jsem pak musela až usměrnit, že mi nemusí volat každý den, že když se bude něco dít, tak bude první, kdo se to dozví... a jak jsem se porodu bála, tak jsem byla ráda, že jdu rodit o 3 týdny dřív... poslední týden se mi vrátili nevolnosti, prcek mě pořád kopal do žaludku, nemohla jsem spát... no hrůza, fakt jsem se na porod těšila :grinning: :grinning: :grinning:

Bell tak to je síla, to se ani nedivím, že na ten dvorek nechceš chodit, to by bylo něco na mou povahu, jsem taková neprůbojná,leccos spolknu jen aby byl klid... ale jednou jsem teda tchyni řekla, že hulit nepůjde neb mám na balkoně dětský prádlo, prý proč to vadí??? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás se ten vztah asi podělal, když jsem byla ve 3 měsíci, snažení nám trvalo hrozně dlouho a ona když jednou volala a manža to měl na hlasitý odposlech, tak jsem slyšela jak říká, že se bude těšít až tak od 4 měsíce, kdybych potratila, 4 měs. je prý jistější... no a nějak se ve mě hnuly hormony či co.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: pak mě pořád zdravila ahoj Zuzanko... a dala pokoj až když jsem jí asi po 100 řekla, že to je kluk.. prostě si moc přála holku....no a 1000 dalších maličkostí, jenže ono když se to sečte... :rolling_eyes:

Péťo nejsi divná, já když Dájovi něco koupím, tak našeně letím domů a už se těším, jak mu to sestavím a bude si s tím hrát... kolikrát na to jen jukne a nic a já mám radost jak blázen... :sunglasses:

Laro, je to ségry chyba, jak říkáš, taky mi nepřijde normální, že něco dělám, neuložím a vypadnu ven... stane se, že člověk zapomene, ale to je její chyba, ne tvoje... a homeopata neznám, ale na kamenický je paní co dělá čínskou medicínu (I. Chutná myslím), já tam šla kvůli těhotenství, ale nemohu posoudit léčbu, já tam byla ve 4. týdnu a ještě jsem nevěděla, že už těhu jsem...:slight_smile:))ale známá tam chodila taky s dítkem a prý pomohla, on měl náběh na astma a nějaké alergie... tak to zkus

holky to moje dítě si nejvíc vyhraje když tahá takový síťový pytel s balonkama, prostě ho drží a leze, hází s ním z jedné strany na druhou, nadzvedává, mačká se k němu.... občas to vypadá divně :confused:
22. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin, tak to jsme to s maminkama měly naprosto stejné. Taky jsem musela důrazně vysvětlit, že by byla hned po mém chlapovi první, kdo by o porodu věděl. Uááá, když si na to vzpomenu!

Laro, Singid má pravdu, ta paní Chutná je prý bezvadná!
22. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin,jj....maličkost k maličkostem a člověku se otvírá kudla v kapse při každém shledání :rolling_eyes: :grinning: .Já teda taky dost spolknu neb chci mít radši klid,ne úplně vždy .....Ale většinou to odnese manža doma,že jo no :rolling_eyes: a´t si to s ní vyřídí..moc fér to nejni,ale já se s ní rozčilovat nebudu :zipper_mouth: .U nás to začlo taky nenápadně,že jsem otěhotněla a ona přišla za Járou,že to určitě neni jeho dítě :angry: a už to jelo.... od tý doby už se nic nezlepšilo .....z mojí strany určitě ne spíš naopak,takže jsem jí jenom vzkázala,že to nejspíš zná z vlastní zkušenosti...... :angry: .No a pak už jen ty maličkosti co následovaly a následují........Ona by snad i občas chtěla bejt družná,ale vydrží jí to tak den a já se nechám zblbnout,že si snad i normálně pokecáme a dobrý.... a hned druhý den jsme zase tam kde jsme byli :fearful: .
Hele,to si Dája jenom prostě zkouší co se dá :grinning: ..to ještě bude zkoušeního.U nás zase měla Jaňule donedávna velkej hit chodit se zavřenýma očima a nebo chodit po zpátku.Nejlepší bylo když to zkombinovala :rolling_eyes: :grinning: .jako někdy jí to vyšlo a někdy byla chudák obouchaná :sweat_smile: ......

Jinak u nás je spíš strachovatel můj táta......mě máma ani nějak neotravovala jak mi je neb jsem spíš taková povaha,že když je to dobrý tak to nehlásim a hlásim sama až když by se něco dělo a ona to ví....za to můj táta :fearful: .když jsem čekala Janičku tak se to před ním muselo tajit,aby se nustále nevyptával jak mi je a zbytečně nehysterčil,chudák se to dověděl až jako poslední v rodině :grinning: po prvnim trimestru :grinning: dýl už se to nedařilo tajit :grinning: .
Jooooo holky, rodina....... :grinning: :grinning: :grinning: ........

Laro,to má ségra vcelku peška :fearful: ,člověk nemůže bejt vědma a tušit,že druhej dělá věci jaksi nepředvídatelně :fearful: .
22. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jo rodina a porod.............ani nekomentuju :grinning: ,máma voala snad stokrát,co tam se mnou delaj,že je jako pořád nic a když jim řekla,at ji laskave už neco řeknou,tak jí jen řeli,že mám komplikace a sál je připravnej..no to delat nemeli,máma hned spustila,at ji jako nes....................že je v Dc za hodinu a půl a že tam před mesícem meli ten pruser,tak at laskave delaj co muzou.....porodní asistentka,se me přišla ptát,jestli je to opravdu moje máma,ta pani co furt opruzuje :grinning: :grinning: :grinning:

laro,
já vím,že víš,jen jsem mela na mysliže to zabere :wink:

tchýně no coment :unamused:

petrunko,
no to máme asi všechny mamky stejné :slight_smile:

prin,
tak třeba už brzy.na me nezabíralo.............vůbec nic
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ,proste praskla voda a jelo se :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky myslíte že to je použitelné?
22. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
spatné foto
22. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo,koukam,ze moje tchyne je docela dobra,po tom,co tu ctu...Bell,z ceho jako usoudila,ze to dite neni jejiho synka?Docela bych silela,mit takovou pani pres chodbu....Prijdte na tu navstevu,Roman stejne furt maka na ty loznici,jsem tu vicemene s detma venku sama...
22. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mami,
další svatba........????????????super,me se to líbí :wink:
22. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Mami,moc pekny!!! :wink:
22. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, já vím, že víš, že vím...teda teď, že :slight_smile:
Mami, to kolečko je tam dost násilný, chápu, že to možná s programem, který jsi použila, bude obtížný, ale vymaskovala bych to kolem hlavy a to pozadí dala úplně pryč...nebo mnohem větší rozmaz.

Holky, co se týče tchýní, tak jsme u nás v rodině jaksi za vodou...mamka měla skvělou tchýni (akorát tátu moc rozmazlila - podala, přiskočila, všechno pod nos - ale až v dospělosti)...táta má skvělou tchýni (akorát bere všechno moc vážně, co jí náš táta nakuká - u něj se musí vše vydělit 4-10 :grinning: ) No a moje tchýně je poklad, škoda jen, že je tak daleko :slight_smile: (no být blíž, musely bychom si vyjasnit pravidla, co se týče dětské stravy, ale s ní by to nebyl problém).

Macek měl už odpoledne 38°, tak doufám, že to je jen přechodný, fakt nechci zase atb :frowning2:

A ségra nakonec nějakou "odpadní" verzi i s těma vrstvama našla, tak je aspoň poučená bez vážnějších následků.
22. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mami, víš co? Pošli mi to na mail veronika12.kroft@seznam.cz, jak vidím, tak na to nespěcháš, zkusím ti s tím něco provést. Pošli prosím v co největší kvalitě zdrojové soubory. Jestli teda máš zájem o "odborné" poradenství.
22. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tchýně, jo???
Moje tchýně nemá ráda svého syna. A protože je Petřík jeho (Bell, ono to má taky nevýhody, že? :confused: ), tak potažmo nemá ráda ani jeho. Viděla ho vloni na jaře po dobu 20 minut, když jsme za ní jeli, po 20min byla nervozní a lítal tam její praštěnej pes, tak jsme šli... Jeli jsme kvůli tomu sem tam skoro 80 km. K narozkám mu poslala přáníčko (Petíkovi) a k Vánocům ani pozdrav. Když měla v lednu 60. narozeniny, volala jsem jí a chtěla domluvit návštěvu - poprvé mi to nebrala, podruhé mi to vymáčkla - no mám já toto zapotřebí???
Švagrová z ní vytáhla nějaký peníze z dědictví, takže se snaží, i když jí taky moc nemusí, ale aby se zavděčila, tak víte co dělá? Hrozný věci - jednak, když se dozvěděla, že čekáme chlapečka (mazželovo první dítě ve 37 letech!!!), tak jí to honem zavolala (se slovy "mamince nebylo dobře, tak jsem jí chtěla udělat radost" - já byla v šoku, ani jsem neměla sílu to komentovat. Pak ze mě pořád taha mailem fotky Petíka a když jsem jí je poslala, tak z ní vylezlo, že je v práci vytiskla černobíle na obyč papír a poslala mamince - jsem se málem pos... - takže jsem jí další fotky poslala MMS a ona se mého muže asi po týdnu ptala, jak se dají z MMS vytisknout fotky - že by náhoda???
Takže jsem nechala tchýni udělat fotoknihu a je klid... :frowning2:
Nechápu, jak se máma může takto chovat k vlastnímu synovi a vnukovi - můj muž má hrozně rád mojí mamku (zaplať pánbůh!!!), tak aspoň to.
Ono to celý vzniklo, když se tcháni rozváděli (muži bylo 16) a ona ječela, že ho nechce, že je Holeček - to mi hlava nebere.
Jsou s ní různý scénky, Petr jí volal jednou před Vánoci, že bychom se stavili a ona na to, že má malý byt... ??? !!! ???
Já pořád měla snahu to řešit a urovnávat, ale po těch všech hnusech už jsem to vzdala - i když mi to je pořád líto, Petr říká, že je rád, že se tím netrápím... Tak asi TAK...!!!

Sin, mělas na mě houknout, my šli na hřiště a byli jsme tam do večera.

Mami - gratuluju... :wink:
22. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď to tady po sobě čtu - to jsem si zas ulevila :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě že moji rodiče jsou normální, mají zájmy a nemají čas se někomu montovat do života.... .... .......
22. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek