• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
mami gratuluji:slight_smile:)

Veru já nechtěla hulákat, ale příště zkusím :grinning: :grinning:
jinak vím asi co myslíš, u manži ani nevím, jestli ho má tchyně ráda, prostě první byla švagrová, jedničkářka všude ji chválili, pak přišel Petr a chtěli po něm aby byl jako ona... no levák a k tomu dyslektik za totáče, takže prostě do 10 let to byl hodný kluk a pak se prostě v něm něco vzepřelo, nešla na něj ta chvála jako na ségru a už to jelo... říkal, že měl i štěstí na učitelku na ZŠ, která když byl jakýkoliv problém,tak hned vinila manžu, napsala mu i blbej kádrovej posudek... no a tchyně to řešila tak, že prostě manžu řezala, jak mohla... dneska by šlo o týrání, když mi kolikrát vyprávěl, jak byla máma vzteklá a kopala do něj... některý věci jsem raději nechtěla ani slyšet do konce... takže manža v 16 zdrhnul z domova a šel raději bydlet ke kamarádovi na ubytovnu a od té doby se o sebe staral sám... takže já už mám takový osten v duši jen kvůli tomu.. navíc tchyně ohledně manži "zamrzla" před dvaceti lety, pořád vypráví, jak má horkou hlavu, jak si nedá domluvit (kterej mladej kluk nechá?) a dneska už to není pravda, už taky zjistil, že hlavou zeď neprorazí, jen tchyně to prostě neví.....a taky asi jak tchyni, tak švagrový vadí, jak se o mě stará, že je gentleman, že mi pomáhá v domácnosti, že jsem prostě jeho "květinka", těžce to nesou.... :sunglasses:
Bell jj, u nás naštěstí Petr je tak odtrženej od mámy, že mu nevadí jí i seřvat, když prostě dělá něco, co se dělat nemá (jako její tendence "proč mám žehlící prkno v obýváku" normálně jí řekne, že jí do toho nic není...), taky spoustu věcí mě ani neříká, protože se bojí, že bych na ní asi Petra poslala :grinning: :grinning:
já vždycky když mě s--e, tak si říkám "tchyně tchyně tchyně, kéž seděla by v kině, svině":grinning:

A Veru, tchynina škoda, Petík je takový slaďoučký chlapeček, sama se ochuzuje!!!!!!

Jinak dnes manža podal výpověď, tak prý se situace aspoň trochu uklidnila, včera ho v práci ani nezdravili.... tak snad se brzy vyskytne nějaká práce...
a Dáda sebou dnes tak fláknul, až si rozrazil zubem ret a tekla červená... no řval jako tur :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mami,
gratuluju ke svatbě! A to už jako máte ofiko, nebo je to oznámení zatím návrh? :slight_smile:

Veru,
dobře tchýni tak, neví o co se ochuzuje když nechce Petíka vidět, ale to dítě za to nemůže, chjo :fearful: Já to nějak nemůžu pochopit, proč máma nemusí své vlastní dítě a vnoučka! Chápu že si nesedne se snachou, dejme tomu, ale vlastvní krev?! :confused:

Sin,
hele, třeba se vám paradoxně uleví když dal manžel výpověď! Každopádně přeju aby to dopadlo dobře a našel si lepší práci! :wink: Hele a je vidět že ségra těžce závidí, jakého máš fajn chlapa a máma možná taky, protože to nezažila ne? To je ale škoda, že to nepřejou tobě! :fearful:

Tak já jedu zítra ráno na srdíčko do nemocnice a pak za klukama na Rychnov a budeme tam s Jardou celý den! Má být hezky, tak ať si to užije venku :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, tak to mají naši muži dost společného - můj je taky levák, taky Petr, taky v 16 odešel z domova - na intr a o víkendu jezdil k sestřenici. A jeho rodina nemůže pochopit a vydejchat, že má dobrou práci a krásný plat - od jisté doby jim na otázku, kolik vlastně bere, neodpovídá... Protože švagrová se jednou vyjádřila jako ZA CO ty peníze má... Hele, škoda slov - myslím, že ten trn v duši máme dost podobný, já to párkrát obrečela a on mi vždycky říká, že svým dětem vybral skvělou maminku, aby toto kluvi nezažili... Taky nemám sílu poslouchat jeho příběhy z dětství i časné dospělosti do konce.

Držím palce, aby práce přišla a byla OK - v takových podmínkách se pracovat prostě nedá.... :frowning2:
Davídkovi pofoukáníčko :hearts:
22. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, tak držím palečky, ať máš srdíčko Ok - tedy tobě se to tááák krátí...
Moc se těším, že tu za pár dní budou fotky dalšího miminka... :slight_smile:
22. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru díky, já než jsme začli pracovat na dítěti, tak jsem manžela upozornila, že takhle já tedy své dítě vychovávat nebudu!! :wink:
a prin máš pravdu, tchyně měla podpantofláka, který si po 20 letech našel ani ne tak mladou, jako hodnou jinou ženu, tchyně byla vrchní sestra, generálka hadr...a švagrová měla zase bivoje, který ji mlátil... :unamused: takže holky moc štěstí neměly...
22. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,je to tak napul oficko, jako svatba se planuje ale to oznameni jsem jen zkousela.
22. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak holky,dneska jsem hlídala dve neteře a Šimon k tomu..............jsem tak vyřízená :unamused: ,já dávám klobouk dolu tem,co maj dve deti a více,do toho práci a doma naklizeno,jeste me čeká pokojíček.............a až jsem z toho ztratila nekde mobil...........no jak byl chaoz..............pořáíd hledáme,paušál už jsem nechala bloknout :zipper_mouth: ............no pako no!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mami,gratuluju :slight_smile: !

Holky,tak to tak čtu........držim nám všem palce ať my jsme jednou ty hodné tchýně :grinning: :grinning: :grinning: .Nad některýma vztahama v rodině fakt zůstává rozum stát :frowning2: .

Sin,taky přeju ať má manža šťastnou ruku při hledání nové práce :slight_smile:.

Prin,a voz si sebou už radši tu tašku do porodky,když se ještě vydáváš na celý dny mimo domov :wink:......

Maki, to víš,moje tchýně měla nebo možná ještě má vzteka,že prodala svýho chlapečka tak lacino...představovala si pro něj bohatou nevěstu :rolling_eyes: ,takže se nezdráhala použít jakýchkoliv zbraní jen,aby jsme spolu nebyli a teď mě pomalu vstřebává......ovšem na můj vkus velmi pomalu :rolling_eyes: .Věřim,že má svoje dva syny moc ráda.... akorát ona je zasejc ten tip,co jim naplánuje celej život na dlaších 50 ..60 let a třikrát běda,když chtěj mít svůj vlastní život :rolling_eyes: to jim to pak pěkně osladí a nejen jim,že :rolling_eyes: Tos viděla taky v porodce...........když se narodila Janička,tak se vnutila Járovi,že půjde s nim,takže to vypadalo asi tak,že vlítla na pokoj a začla malou oblíkat a překážet jak mohla,pak jí vzala i s autosedačkou jakože mi pomáhá a mě poslala ať si zatim dojdu zaplatiti na kasu poplatky.mezi tim se nechala venku do Járy fotit s miminkem před porodnicí a šli do auta,já už za nima jen dobíhala...jsem si tam připadala jako úplně zbytečná osoba navíc,takže bylo doma čoro moro a manža si to vyžral,i když se bránil,že se mu vnutila............když se narodila Jájina tak mu řikám :né že přijedeš s mámou nechci jí tu ani zahlídnout......tak fakt přijel sám a ona,protože to tušila nebo co, odjela z práce dřív jakože něco zařídit do města a stopovala ho až do porodky a náhle se zjevila ve dveřích pokoje :angry: ,mě z ní málem treflo a zase překážela a zase se tam sr..do oblíkání mimina.....Jára už na mě viděl,že hrozí ne konflikt,ale bitka :grinning: ,takjí hned u výtahu nenápadně hrnul před sebou pryč :grinning:,naštěstí sedla do vozu a odjela :angry: :grinning: .No hele a jak jste na tom s bobkováním? :grinning: ....teda Max jako,že by jsme se už nějak mohli domluvit na nějakej tej družbě :sweat_smile: .
23. čer 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak když se ztratil jenom mobil,tak je to dobrý :grinning: .....a to by se hodili ne jen jedny ruce navíc,co :grinning: .Hele asi fakt jde o zvyk.Jka psla před nedávnem Miranda,že jí topřišlo s jednim dítěem složitější než se dvouma.......už to taky začínám chápat.U nás to chvilku trvalo než jsme najeli na nějakej řád ate´d teda pst,pst,ale najednou je podezřele všechno sehraný.dokonce jsem snad i radši od pondělí do pátku,když jsem tu s nima sama,všechno tak hezky plyne a o víkendu nám to manža naruší :grinning: neb má Janička pocit hurááá je tu táta můžu zlobit :grinning: :grinning: :grinning: .Dokonce už i můžu nechat Jájinku na dečce v ohrádce bez toho,abych musela furt Janičku hlídat,aby jí neházela něco na hlavu,tak nějak pochopila,že to je Jájin prostor a obě jsou spokojený..jedna si binká do hraček nad hlavou,druhá si vedle hraje s kostkama a já is u toho v klidu dělám co potřebuju :slight_smile: ,pak akorát nakojim,přebalim,dám jídlo Janičce aj na nočník stihnem dobíhat(né teda úplně vždy,ale většinou jo :sweat_smile: ),chvilku si pohraju s jednou pak s druhou nebo s oběma naráz,Jájina se unaví a usne tak mám čas i na chvilku si počíst na netu nebo si kreslit s Jaňulí.............vládne tu podezřelá idyla...... :fearful: .Ovšem počítám jen,že do chvíle než bude mít Jájinka růstovej skok a hlavně až začne za nějakej čas mít větší nároky na prostor a hry.........to zas bude čoro moro než se najde nějakej novej systém :fearful: .
23. čer 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš to je hodin :astonished: ,tak všem dobrou.....nebo dobré ráno?! :astonished: :grinning:
23. čer 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Sváťo, vše nejlepší k svátku :slight_smile:

Bell, no když to tak čtu - vynechám tchýni, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tak ta idylka :sunglasses: mě láká do dalšího mimi víc a víc. Ještě dneska večer obhlídnu na Nově tu šťastlivkyni, co měla 6 dětí a narodila se jí osmerčata - pak se rozhodnu :grinning:
Prostě vás s Maki obdivuju, jak to krásně zvládáte - já mám tedy taky dvě děti, ale on věkový rozdíl 13 let je opravdu o něčem jiném.

Tak snad už nám začíná to léto...?? :wink:

Všem hezký den.
23. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,a kolik jich teda ještě chceš :grinning: ? Když se pouštíš do čtiva o 14-ti dětech :grinning: :grinning: :grinning: .No hele u nás to byl první měsíc takovej trochem horůrek.pak se to postupně upravovalo a teď kolem toho druhýho měsíce začla ta idyla :sunglasses: .samo nemůži tvrdit,že by člověk měl úplně pocit,že se může celej den jenom válet :grinning: .Já nevim,ejstlije to takhle normální průběh s tim zvykáním,ale nám hodně pomohlo,že Janičce konečně vylezla jedna horní stolička(pětka) :rolling_eyes: ,že jsme Jájině sestavili ohrádku,aby měla vlastní skoro bezpečnej prostor na hraní,že Janička začla spát v přesně stanovené hodiny a neustoupim ani o píď a že jsem přestala lpět na spánku Jájinky..prostě čekám až dobrovolně usne a nenosim jí tu půl dne v ruce nebo v klokance,jen když vidim,že naní jde spaní a kňourá neb nemůže zabrat tak jí prostě šoupnu do kočáru a bojuj s tim holka :sweat_smile: ,chvilku kňourá.někdy i hlasitějš,ale nakonec spokojeně usne a poprobuzení je spokojený odpočatý miminko :slight_smile: .Takže máme "dočasně " :grinning: vychytáno :grinning: .
23. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vše nej k svátku :slight_smile:

Holky ahojík nějak nestíhám.opět??!!! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale včera jsem jukla a dočetla +-........písnu až bude víc časíku.Jinak jsme všici Ok,NO já bych potřebovala jen chvíly bez dětí..abych udělala co je potřeba!
23. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,již jsem přála na FB .......a hned jsem dostala vynadáno :grinning: :grinning: :grinning: .
23. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju.bell :grinning:
23. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,bobkovani v poradku,bobky tvrdy. :grinning:
23. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Sváťo,vše nej k svátku..
manžel mi včera lehnul..teda,byl v práci,ale přišel úplně hotovej,má nějakou střevní chřipku..fakt se děsím toho,že to dostanem se Šímou taky.Já jsem teda uklizená v práci,pro Šimonka příjde odpolko do školky ségra a bude s ním venku,tak snad to bude dobrý,ale nevím,nevím...
23. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vse nej,Natt. :slight_smile:
Jinak my mame rezim taky docela vychytanej,tuk,tuk na drevo. :slight_smile: Em spi celou noc,dneska jedla az v 7,pres den taky jeste hodne ji a vzhledem k tomu,ze jsme defakto celej den venku na dvore,tak je skoro porad v kocarku,kdyz je vzhuru,bibma si do chrastitka a je vicemene hodna.Porad cekam na poradny leto,abych ji mohla dat nahatou na deku,Mxikovi se to libilo,kdyz byl mimino. :wink: Okolo 18 hodiny se ozve-to chce domu a koupat,ma docela hodinky v hlave. :slight_smile:
23. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,

Sváťo, přejeme moře štěstíčka k svátku! :slight_smile:

My dneska vyrazili na alergo a ouha, tam jen sestřička, že prý paní doktorka onemocněla. Snažila se mi chudák dovolat, ale já jsem tam inteligentně nenahlásila už před půl rokem nové číslo. Tak jsme rovnou šli objednat svatební kytici a ostatní kytky a nakoupili jsme dárky mýmu tátovi k svátku, tchýňušce mojí nejmilejší k svátku a mojí mamče, která má svátek den po svatbě. Tak ať to už je doma. Sehnala jsem všechno a jsme doma. Dítě spokojeně oddechuje v posteli, pes žere zarážky do dveří a já se půjdu asi na chvíli natáhnout s knížkou :slight_smile:
23. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak v nemocnici vše ok. Zaplatila jsem poplatek za tatínka 300,- kč :angry: a bylo vymalováno! Ještě po úřadech, to byla paráda :rolling_eyes: a na nákup. No kolem poledne jsem dorazila na Rychnov za Michalem a Jardou. No Jarda vylítanej, tak bude snad spát, jenom tatínka ještě nemáme doma, ale za chvilku přijede! Trochu poklidím doma a nazdar :sweat_smile:

Natt,
vše nej k svátku, hlavně štěstí a zdraví :slight_smile:

Leni,
taky se vám to pěkně blíží, už máš všechno zařízené? :sunglasses:
23. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám ráno zapomněla napsat, že nám zřejmě končí odbobí "klidu" - jak jsem si tak po ránu koukala v posteli do stropu, tak Petík ještě spal. Najednou (bez nějakého uh ah uf) prásk a měla jsem ho na hlavě :grinning: - prostě vylezl bez varování z postýlky :-O !!!
Tak uvidíme, jestli to už je na velkou postel - on se v postýlce strašně mydlí, je mu malé, ale když tam dám větší postel, tak musím odstranit jeho komodku, kde má oblečení a to tedy nevím, kam ho dám - myslela jsem naivně, že to ještě ten rok nějak přežijem, ale dochází mi, že ne-e...
23. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju všem za přáníčka,vyrazila jsem na nákup do Samu :wink: ,maj 50%slevu :wink:

veru,
tak z Petíka je za noc kaskadér????????????

byla jsem v divadle na rozloučení ze školkou :wink: kamrádky holce :wink: -krásný,Šimon ani nedutal :wink:
23. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak to mě fakt pobavilo :grinning: :grinning: i když tedy asi šok to byl co? :grinning: :grinning: :grinning: náš Dája spí jedině s hlavou mezi šprdlinama, je tam tak napasovanej,že mám strach, aby je tam ráno na tý hlavě neměl vytlačený:slight_smile:)))

před chvílí jsme rozeslali životopis do firem, tak snad něco klapne, držte nám palce...manža se doma trochu srovnal, vše snad bude ok... :sunglasses:

a zítra jdu na masáááááž, jůůůůůů já se tak těším :grinning: a odpo s kamarádkou na kafe asi po 100 letech jen my dvě, manža bude hlídat, to bude relax... i když dnes jsem byla na nákupu a když jsem se vrátila tak se ke mě malej tak vrhal, normálně se mi stýskalo... s tím budu muset něco udělat :confused: :confused: :confused:
23. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, já dneska zahlídla manžu s kočárkem - šli z prochajdy - on mu ten klid a vzduch udělá dobře. :wink:

Petan taky spával naprelej ve šprušlích, teď je tam napreslej i když nechce :grinning:
Překvapil mě tedy DOST!! Naštěstí d otý postele to je celkem bezpečné, tak snad to chvíli ještě s postýlkou vydržíme...

Užij si zítra den - já jdu do práce a po pedagogické poradě máme společný oběd ve Fabrice, docela se těším :wink:
23. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ano,dneska kytky a to bylo to poslední. Teda když nepočítám pak nákupy potravin na tu slávu.

Verčo, pěknej zážitek s Péťou. A zítra si užij papanec ve Fabrice. Prý tam moc dobře vařej :slight_smile:

23. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Natt, připojuju se ke svátečním gratulacím!

Veru, ve Fabrice vařej fááákt výborně...my tam teda byli poměrně zezačátku a to ještě krapet vázla obsluha, ale to už určitě vypilovali.

Ondra má zítra ve školce zahradní slavnost, prvňáčci tam budou i spát.
Akorát ten náš Macek je furt špatnej, vlastně je horší, už má i teploty, na dnešek jsme vůbec nespali... :frowning2:
23. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zkoukla :fearful: :fearful: ,uuž mlčim,až me v noci bude budit,že chce udelat pití :wink: ,vstanu bez kecu :grinning:
23. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,jj já jsem takhle jednou řešila záhadu,že jsem večer usnula a ona spala v postýlce a když jsem se vzbudila tak spala vedle mě na posteli.....tak jsem myslela,že jsem měla nějaký okno a nemohla si za boha vzpomenout,jestli jsem k ní v noci nějak vstávala a vyndavala jí :grinning: no a pár dnů na to mě vzbudilo jak se drápe z postýlky ven zasejc ke mě :grinning: ,měla na to výbornou techniku : vyhoupnout se na rukách co nejvejš přes okraj a přehodit jednu nožku....pak už to šlo samo :grinning: a v ohrádce pro změnu si přistavila co nejvíc hraček do růžku a prostě po nich vylezla ven :grinning: ,takže u nás přestalo bejt bezpečno už někdy v roce :grinning: . Ohrádku jsme ještě chvilku měli-zbytečně a v postýlce to holt nějak překlepala až do stěhování a pak šuky hupky rovnou do velký postele.

Maki,tak jsem se chtěla pozvat na návštěvu a Jańule denska několikrtá vyslovila přání,že chce kapesník na nudličku.....teda zatím jí nic z nosu samovolně neteče,ale uvidim zejtra jak to bude nebo nebude poračovat,jestli jí jjenom prostě lechtali holoubátka nebo se chystá rýmička :rolling_eyes: .Ani bych se nedivila...........sobotní návštěva si nám tu párkrát odkašlala a odprskla do polštářku na gauči.....polštář teda šel rovnou od pračky,ale holčička si vypůjčila i Janičky gumovej kartáček na zuby co jí necháváme ještě hryzat na ty poslední stoličky a než jsem zakročila tak to měla chvilku ona v puse a chvilku Jaňule :rolling_eyes: ..no uvidim.
23. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Já to taky zkoukla a tedy... ??? ... no nevím no!

Bell, takových záhad ještě bude :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem Petíka pečlivě namazala proti sluníčku - moje mamka totiž razí teori, že ty děti se ségrou MOC mažem a že potřebujou sluníčko a nenechá si to vymluvit, přestože jsem k nim koupila opalovací mléko - takže to sichruju. je zlatá, ale někdy fakt zlobí :grinning:
Sama se párkrát za léto nechá sežehnout, že zírám... :rolling_eyes:

Mějte hezký den, já jdu už jen 2x do práce, pak prázdninky a po nich už na půl úvazku - zní to strašně, ale v praxi to je 3x týdně od 10 do 13:20. To přežijem - všichni...
24. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
šuky hupky :grinning:

dobré ráno,my jdem odpoledne na odpolední slavnost do školky.......... :wink: !!!!!!!!!!!!!!!

jj oni ty babičky obcas umí taky pozlobit :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek