• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,

tak mám na sobě napojenýho holtera a vypadám jak Robocop. Se sama sobě směju. Akorát, že budu muset jít kvůli tomu spát na prasáka.

Tak teda máma se 14 dětma... no je blázen. Tohle je trochu moc. A síla byla, jak po ní ten kluk hodil šroubovák. Ten by dostal díl!
24. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Btw. opalovací krém a děti. Moje mamka mi zas řekla, ať mu hlavně koupíme nějakej slaboučkej faktor, aby aspoň trochu chytl barvu!
24. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
proč máš neco s tlakem,nebo srdíčkem?????????? :fearful:

jo tak za ten šroubovák by dostal lepáka taky při nejmenšim,ale já to nevidela od začátku,na dva porody mela 14 detí a umele,nebo normálne :confused: ????????
24. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Sváťo, od dětství do 18 let jsem byla pod dohledem kardiologů pro takové drobné problémy se srdíčkem. A teď, po těch problémech, co má taťka, se chci nechat zase zkontrolovat. Tak proto.
24. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Sváťo - neměla to na dva porody - vše uměle. Nejdřív jednotlivě 4 děti, pak dvojčata a napošesté holt těch 8.

Leni, u nás taky právě "jede", že prý ná chytit barvu :grinning:
Doufám, že ti měření vyjde OK :wink:

Fabrika fakt fajn - to zopakujem.
24. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky.Predstavte si,ze Emca mela kliste.Jenom takovy pidi,presne v ohybu rucicky.Prisla jsem na to pri koupani,vykroutila jsem ho klestickama a vydesinfikovala peroxidem.Doufam,ze z toho nic nebude,zitra cinknu doktorce,radeji to zkonzultuju.
24. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, to je síla!!! Tak snad to bude dobrý. Já mám na klíštata takovou sadu - http://www.prozdravi.cz/antisept-juwim-gel-proti-klistatum.html - a tedy musím zaťukat, že SUPER!!!
Když se Petík narodil, tak mi pediatrička říkala, že měli v prosinci 6-týdenní holčičku s klíštětem na hrudníčku :-O - jsou to potvory no - ona byla ale ze sídliště!!!!
24. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
To vubec neznam,skoda,kdybych to vedela...Urcite si to poridim.Kupovalas to pres net nebo to maji i v lekarne?Ja doufam,ze zrovna tohle kliste bylo zdravy. :unamused: :angry: To je tak hnusny a nepotrebny zvire,fuj.Nevim o jedinym zivocichovi,kterej by klistata potreboval ke svymy zivotu,je tu nejak navic se mi zda,jen otravuje zivot lidem i zviratum.... :angry:
24. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě na to upozornily kámošky ještě v Praze. Kupovala jsem to v Děčíně v lékárně v Hypernově, ale letos to prochází, takže musím obnovit. Když jel Adam na tábor, tak jsem to dala zdravotníkovi, aby to použili na kohokoliv. Vydrželo nám to dost dlouho. Raději bych to nepotřebovala vůbec. Nesnáším ty hnusný broučky!!!!!
24. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já jim teda v.B,tak na me snad nejdou,ale minulej rok me kouslo a bylo z toho atb,tak snad malá Emička bude o.k........řikala dr,že deti to snášej lépe než dospelí,budem tomu věřit,ale Veru dík,taky pořídim...........jsou v plánu dve dovolené Uštek a Sloup a tam jich bude.............hned na podzim dám klíštovku....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ted jsem dodelali žloutenku,poradim se na neštovice s imunologem a pak hned dám klíštovku :wink:
24. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame vsichni ockovani a ona ta potvora vleza na Emcu. :angry: :angry:
24. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, to je pravda, říkají, že děti mají naprosto jiný průběh než dospělí a někteří dr doporučují očkování až větším dětem.
Věřím, že Emička bude OK!!
24. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,myslela jsem samo šupky hupky :grinning: :grinning: :grinning: ,ale to P se někde vytrousio :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,já dneska tak vytuhla u uspávání Janičky....že jsem vstala až teď,abych si šla lehnout :grinning: .

Maki,držim palce,to je fakt naposr.. s těma klíšťatama,hlavně ať je Emička v pořádku.Sleduj to bedlivě,kočička malá,že zrovna na ní musela ta potvora vlízt :angry: .My byli dneska odpo na chvilku na chalupě a taky jsem prohlížela malou neb jsme brázdili ve vyšší trávě.....Jaňule naočkovaná,já dneska už taky (jsem byla dopo nechat si píchnout druhou dávku) a repelent ve spreji,ketrym stříkám kolečka zůstal doma nepoužit :rolling_eyes: .No.ale hele já jsem taky četla,že děti snášej encefalitidu lechce,i když mě to taky nějak moc neuklidňuje :unamused: .Jinak Jaňule celej den bez náznaků nudle.a teď večer mi přišlo,že nějak huhňá :rolling_eyes: ..no prase se v tom mám vyznat....tak já nevim jak dlouho to trvá než se něco spustí nebo nespustí :rolling_eyes: .Už nějakou tu rýmu měla a přišlo mi že se jí z ničehož nic spustila a bylo.... :confused:

Holky ta osmimáma.to je mazec,ale podle mě je to jen megaloman,co chce bejt za každou cenu zajímavej.............no já nevim nojakej ty děti můžou mít z toho prospěch :confused: .Mě se teda líbí velký rodiny.....ale 14 dětí....bez tatínka a ještě skoro na ráz....... :confused: Já to včéra neviděla celý,ale už jsem o tom četla dřív a co si tak pamatuju tak několk z těch dětí je nějak mentálně postižených :frowning2: ....no prostě bude muset mít holka hodně velký srdce a hodně pevný nervy s tolika dětma.
24. čer 2010 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi držte palce, jedu na kardio pro výsledky...
25. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, držíme palečky!

My jdeme za chvíli na poslední lekci plavání, pak to je na nás, abychom to přes prázdniny udrželi. Snad se to podaří - musí být počasí. Nebo budem holt chodit do plavečáku...
25. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem mluvila s mudrou,rikala hlidat cerveny fleky a teploty v prubehu nasledujicich 3 tydnu,kdyby neco,tak naklusat.Ale nemam se stresovat,kdyz bylo tak pidi,tak nemohlo byt kously moc dlouho.
25. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Makinko, já si taky myslím, že to bude v pořádku. Jasný, že je lepší sledovat, ale neboj se.

Jinak já jsem dopadla dobře, nějakou drobnou tachykardii tam doktor našel, ale to už mám od dětství a je to neškodné, nemusím brát ani léky. Tak jsem spokojená a zítra razíme v klidu na dovču.
25. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a když jsme jeli busem domů, Daneček se mi pochcal na klíně. On durch, já durch :grinning:
25. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,super!Oboji :grinning:
25. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

Leni, tos měla kliku, že se nepochcel, když jste jeli tam :grinning: Jinak tedy hurá, že jsi v pořádku, a hezky si užij tu dovču - už mám schváleno, že můžu kvůli téj vaší svatbě (samozřejmě nejen kvůli ní) koupit externí blesk. Tak ještě se s tím rychle naučit zacházet :sweat_smile:

Jinak mně je zle už od včerejška, zahradní slavnost mě úplně dodělala. Ondra si postavil hlavu, že ve školce nakonec spát nebude (měli totiž všichni spát ve třídě berušek, na kterou není zvyklej), neoblomila ho ani jeho láska Kája, která, ač nepředškolačka, si spaní ve školce domluvuila. Že prej fotbal taky miluje a musí se sdědou koukat. A já se tak těšila, že budu moct ráno spát s Mackem až do alelůja. Prd. Stejně Macek vstával v půl sedmý s Ondrou. A to usnul po velkých protestech až asi v půl desáté, i když včera nespal po o. Jo, s Ondrou jsme teda nesli aspoň pro Káju kytičku, aby nebyla smutná (měly jste vidět ten oblčejík, chudinka, když jí Ondráš řekl, že jde domů).
Jo, Mackovi už je asi krapet líp, zlobí zase jako 10 čertů.
25. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..
Maki,úplně ti rozumím,já klíšťata děsně nesnáším ,je to šílená havěť..my očkovaní bohužel nejsme,asi to příští rok napravíme.Beru aspoň béčko a máme repelent.Každý večer prohlížím sebe i malýho a zatím dobrý,ještě neměl ani jedno za celý život.
Leni,to je fajn,že máš srdce jako zvon.:slight_smile:.Užijte si dovču a naber síly na finiš před svatbou.
25. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám nějaký červený fleky na krku,zatím to nesvědí,spíš je to jako suchá kůže,nebo co...Možná je to reakce na kyseloinu listovou.Když jsem ji brala před těhu se Šimonkem,tak jsem se myslím taky osypala.Zkusím ji vynechat a uvidím.Co je dobrý ma alegrickou reakci?Fenistil gel-pomůže?
25. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru, Fenistilem nic nezkazíš, nám pomáhá dost :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dík,mám tu poblíž lékárnu,tak ho nejspíš koupím,ten se hodí vždycky
25. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem,
Maki,
to bude ok., hlavně že sis toho klíštěte všimla brzo!

Leni,
užijte si dovču!

Já jsem se vrátila před chvílí z poradny a řekla jsem dr. ať už se mnou něco udělá! Sice mám ještě nějaký čas do termínu, ale už mi moc dobře není, tak udělala a já jsem ráda že jsem ráda! Bolí mě břicho a mám poslíčky...zřejmě :grinning: tak uvidím, co se bude dít, jestli teda vůbec něco :sweat_smile:
25. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Laro, mrkni se, jak se k tomu používá difuzér - dá se udělat z krabičky od filmu... :wink:

Leni, užijte si dovču a těšíme se na fotky.

My šli dneska z plavečáku pěšky na Průtah - Petík v pohodě - ale teď to pěkně naspává - spí od 13h :-O
25. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,Hamiltona?
25. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi to pěkně střílí ze zad a zatím docela pravidelně, tak dojde na vanu! :slight_smile:
25. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,
no to nevím, to neříkala,ale moc příjemné to nebylo! Říkala že mimi je nachystané a pěkně má napasovanou hlavičku...no může to být kdykoliv!
25. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda Prin,tak očekáváme detailní info :grinning: :držim palečky ,všechny co mám ať máš pohodovej porod :slight_smile: !
25. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek