Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
prin
25. čer 2010
díky, ale třeba to ještě nic nebude 😉
makinka.1
25. čer 2010
Pavli,jestli uz je hlavicka uplne dole,tak to mas za par,si myslim.To ti urcite odloucila ty blany,kdyz to prijemny nebylo,tak to je jistej Hamilton 😉 .Jakoby to bylo vcera,co mi tam Zakova hrabla. 😉
prin
25. čer 2010
na to člověk nezapomíná co? A stejně do toho deme znova :-N Já doufám že za pár! Teď mi bylo dobře, že jsem si říkala, že zase nic, ale před chvilkou nášup,ale už zase klid, nevím, proč prostě nemůže prasknout voda a hotovo! Člověk by hned věděl na čem je :-N
terezam22
25. čer 2010
Ahoj holky🙂
verca111
25. čer 2010
Jejda Priiinnn - tak drříme palečky a čekáme samé krásné zprávičky 😉

Ahoj Terez 🙂
lenik_25
25. čer 2010
Pavli Pavli, prosím stihni to dneska. Danečkovi jsou dneska dva, tak budeme mít dětičky stejně 😃 Napiš mi pak prosím, protože my zítra už odjžídíme. Těším se na sms, určitě to vyjde. Hamilton je většinou jistej.

Holky, já se loučím, zítra budu balit na poslední chvíli a razíme do ráje. Mějte se tady krásně!

prin
25. čer 2010
Leni,
já bych ráda kdyby bylo na mě, mám teda nepravidelné kontrakce, ale už je to fakt jiné než poslíčci! No uvidíme v noci :-N
Jé, já jsem trubka...všechno nejlepší Danečkovi, hlavně zdravíčko, štěstíčko a brzo sourozence :-N
No a užijte si to tam, je to vlastně předsvatební cesta co? 😃
nattally
25. čer 2010
prin,
tak držíme pestičky 😉

maki,
tak aspon tak,snad to bude o.k. 😉

veru,
videla jsi me ju 😉

my byli dnes pro zmenu na slavnosti v Boleticích ve školce.malej spí jak dřevo 😉

leni,
tak super 😉 ,užij si dovču!!!!!!!!!!Lara ti bude fotit svatbu?????? 😉 😉

petrunko,
jj fenistil máme i v kapičkách a jak se sakra jmenuje ten prášek na alergickou reakci???????za boha si nevzpomenu 😉 jéééééééééé už vim jak to píšu Dithiaden 😉 ,pořád mi naskakoval Diazepan,to by se ti krásne spalo 😉
lenik_25
25. čer 2010
Holky dík. Pavlínko, myslím na tebe, kudy chodím a držím palce, ať se to vyvine podle tvých představ a pak to máš rychle za sebou. Natt, ano, snad Lara dorazí. Jak jí to vyjde 🙂
nattally
25. čer 2010
leni,
krásnou dovču 😉 ,pořídte si tam mimíska 😉 a Danečkovi vše nej k dnešním druhým narozeninám!!!!!!!!!!!!myslim na to celej týden,že dnes musim napsat a pak zapomenu no..........no jo no Sváta už blbne 😉

prin,
tak,že by????????myslíme na tebe a těšíme se na zprávičku že už je tu mimísek 😉
prin
25. čer 2010
Leni,
a neměl to fotit někdo jiný? 🙂
lenik_25
25. čer 2010
Pavli, máme objednanou fotografku přímo z jílovského zámku. Lara se nabídla a přijde si nás nafotit taky. Jsem ráda.

Svaťouši, dík 🙂
larakroft
25. čer 2010
A jó, Leni, já už jsem tak zblbá...Danečkovi vše nej!

No jo, Sváťo, jsem hrozná vtěrka 🙂

Prin, držím palce, ať už je to opravdu BRZY 😉
nattally
25. čer 2010
čim víc tim líp 😉 !!!!!!!!!!!!!!!
verca111
25. čer 2010
Ježíš, já na to taky myslím, přála jsem známé a na Danečka jsem zapomněla... 😞
Tak všechno nej nej nej, hlavně hodné rodiče a brzy parťáka/čku do pokojíčku 🙂
verca111
25. čer 2010
Já to mám opačně než Daneček - narozeniny slavím až zítra - spojíme to se ségrou u našich na zahradě, bude grilování špízů a ryb, se těšííííímmmm 🙂
nattally
25. čer 2010
zase porod on-line 😉 a kdo nám písne,když lenik jede na dovču??????????? 😉
bellatrix13
25. čer 2010
Tak já se zase teď probudila u Janičky v posteli 😕 .neprošvihla jsem něco? :-N
Prin,halo ,si ještě 2v1 nebo už jste někde na cestě do porodky? 😃

Leni,gratuluju ke zdravé pumpičce a a přeju dančrkovi k narozeninám vše nej nej nej 🙂 a příjemnou dovolenou 🙂 .

Laro,to si buseš na svatbě cvičit své fotoumění slavnostních okamžiků? 😉 Já,abych věděla komu volat kdyby jsme náhodou někdy měli touhu dělat zase nějaká oficiální fota 😃 .Vyzvedla jsem si dneska fotky z vítání občánků.........a to že je na nich Jájina uřvaná až tak nevadí jako to,že jsme jako v Simpsonech...všichni žlutí 8-( 😃 .Jako to že jsem zapomněla,že mám na klíně plenku na blinkání neb Jájina řvala kvůli tomu,že byla nějak moc přefutrovaná s přetrženym spánkem...a že mám neupravenej límec jak jsem s ní zápasila.to by ještě šlo,ale fakt jsme tam všichni jak po žloutenkový pandemii 😃 😃 😃 .
bellatrix13
25. čer 2010
Ježiš..Danečkovi.....jsem chtěla napsat 😕
bellatrix13
25. čer 2010
Tak tady přikládám fotky z vítání občánků 🙂 .
bellatrix13
25. čer 2010
Jej,Verčo........ale přála jsem ti před tim v dobré datum,že? 😃 Vy si tady každej slavíte jak vád napadne .... 😃 😃 😃
verca111
25. čer 2010
Bell, jo jo, přálas mi 🙂
Na fotkách jste tedy trochu "do Vietnamu", ale přesto vám to hrozně sluší, rodinko. Ty máš super hlavu!!!!
Ty fotky by asi šly trochu přefiltrovat 😉

Já zdolala žehličkou Mount Everest prádla, ale až seberu, co mám na balkoně a v koupelně, tak můžu zase - je to spravedlivé????? ]-(
nattally
25. čer 2010
veru,
do čeho jsou???????bell a rodina???????
verca111
26. čer 2010
Sváťo - no do Vietnamu - jako že jsou to žluťásci 😃 😃 😃
nattally
26. čer 2010
jo ták,jsem natvrdlá,v ten čas jsme ,volali tchánovi sanitku.............musela jsem na půl noc sehnat hlídání a jeli jsme tam.zavolali jsme mu rychlou,jinak to nešlo,cukr 28,2.................stav je do rána stejný,vubec jsme nespali,šimon maže poprvé k Linde a já musim fungovat dál,jako řidič,jinak by to tchýne nezvládla :-| ...........mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!
lenik_25
26. čer 2010
Tak ještě tu vopruzuju, ale jen na minutku. Jdu balit.

Bell, krásné fotky, mrňousek hezky v kolíbce křičel, co?

Natt, moc na vás myslím, aby tchán byl v pořádku. Šmarjá, to jsou hrozný starosti. Držím palec.

O Pavle zatím nic nevím, dokonce v noci jsem kontrolovala mobil. Nebojte, až napíše, buď někomu její sms přepošlu nebo se připojím na našeho notebooka, kterého bereme spolu. Technice se chci ale docela vyhýbat a užít si ten týden v přírodě. Tak čááááu!

petrunka01
26. čer 2010
ahoj..
Leni,šťastnou cestu,užijte si to a přivezte si pidipasažéra navíc..🙂
lenik_25
26. čer 2010
Petrunko díky 🙂

A Pavlínka je ještě doma.
prin
26. čer 2010
Ahoj holky,
jsem ještě doma! V noci jsem to nějak asi zaspala, nic se nedělo, tak jsem si říkala že s toho nic nebude a ráno to zase přišlo, tak vám nevím, co to jako je! No, napustila jsem si vanu a měla 3x kontrakce po 7 minutách, ale pak za 10minut, no prostě je to nepravidelné! Michal už stopuje 😃 prý jestli už jedem, ale to ještě ne, myslim že jestli to bude, tak ne tak rychle, ale uvidíme! Taky se to může zastavit, že jo? :-|
No ale jestli náhodou porodím, tak určitě napíšu někomu sms nebo vám sem písne Michal, stejně si to tady občas čte! 😉
Tak si užijte den a jak bude něco nového, tak vás budu informovat 😉

Bell,
moc pěkné fotky a souhlasím že ti to sluší a Janičce taky, moc, je to už velká slečna 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli