• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
díky, ale třeba to ještě nic nebude :wink:
25. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli,jestli uz je hlavicka uplne dole,tak to mas za par,si myslim.To ti urcite odloucila ty blany,kdyz to prijemny nebylo,tak to je jistej Hamilton :wink: .Jakoby to bylo vcera,co mi tam Zakova hrabla. :wink:
25. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
na to člověk nezapomíná co? A stejně do toho deme znova :sweat_smile: Já doufám že za pár! Teď mi bylo dobře, že jsem si říkala, že zase nic, ale před chvilkou nášup,ale už zase klid, nevím, proč prostě nemůže prasknout voda a hotovo! Člověk by hned věděl na čem je :sweat_smile:
25. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
25. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda Priiinnn - tak drříme palečky a čekáme samé krásné zprávičky :wink:

Ahoj Terez :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli Pavli, prosím stihni to dneska. Danečkovi jsou dneska dva, tak budeme mít dětičky stejně :grinning: Napiš mi pak prosím, protože my zítra už odjžídíme. Těším se na sms, určitě to vyjde. Hamilton je většinou jistej.

Holky, já se loučím, zítra budu balit na poslední chvíli a razíme do ráje. Mějte se tady krásně!

25. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
já bych ráda kdyby bylo na mě, mám teda nepravidelné kontrakce, ale už je to fakt jiné než poslíčci! No uvidíme v noci :sweat_smile:
Jé, já jsem trubka...všechno nejlepší Danečkovi, hlavně zdravíčko, štěstíčko a brzo sourozence :sweat_smile:
No a užijte si to tam, je to vlastně předsvatební cesta co? :grinning:
25. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
prin,
tak držíme pestičky :wink:

maki,
tak aspon tak,snad to bude o.k. :wink:

veru,
videla jsi me ju :wink:

my byli dnes pro zmenu na slavnosti v Boleticích ve školce.malej spí jak dřevo :wink:

leni,
tak super :wink: ,užij si dovču!!!!!!!!!!Lara ti bude fotit svatbu?????? :wink: :wink:

petrunko,
jj fenistil máme i v kapičkách a jak se sakra jmenuje ten prášek na alergickou reakci???????za boha si nevzpomenu :wink: jéééééééééé už vim jak to píšu Dithiaden :wink: ,pořád mi naskakoval Diazepan,to by se ti krásne spalo :wink:
25. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dík. Pavlínko, myslím na tebe, kudy chodím a držím palce, ať se to vyvine podle tvých představ a pak to máš rychle za sebou. Natt, ano, snad Lara dorazí. Jak jí to vyjde :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
krásnou dovču :wink: ,pořídte si tam mimíska :wink: a Danečkovi vše nej k dnešním druhým narozeninám!!!!!!!!!!!!myslim na to celej týden,že dnes musim napsat a pak zapomenu no..........no jo no Sváta už blbne :wink:

prin,
tak,že by????????myslíme na tebe a těšíme se na zprávičku že už je tu mimísek :wink:
25. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
a neměl to fotit někdo jiný? :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, máme objednanou fotografku přímo z jílovského zámku. Lara se nabídla a přijde si nás nafotit taky. Jsem ráda.

Svaťouši, dík :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
A jó, Leni, já už jsem tak zblbá...Danečkovi vše nej!

No jo, Sváťo, jsem hrozná vtěrka :slight_smile:

Prin, držím palce, ať už je to opravdu BRZY ;)
25. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
čim víc tim líp :wink: !!!!!!!!!!!!!!!
25. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíš, já na to taky myslím, přála jsem známé a na Danečka jsem zapomněla... :frowning2:
Tak všechno nej nej nej, hlavně hodné rodiče a brzy parťáka/čku do pokojíčku :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to mám opačně než Daneček - narozeniny slavím až zítra - spojíme to se ségrou u našich na zahradě, bude grilování špízů a ryb, se těšííííímmmm :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
zase porod on-line :wink: a kdo nám písne,když lenik jede na dovču??????????? :wink:
25. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se zase teď probudila u Janičky v posteli :fearful: .neprošvihla jsem něco? :sweat_smile:
Prin,halo ,si ještě 2v1 nebo už jste někde na cestě do porodky? :grinning:

Leni,gratuluju ke zdravé pumpičce a a přeju dančrkovi k narozeninám vše nej nej nej :slight_smile: a příjemnou dovolenou :slight_smile: .

Laro,to si buseš na svatbě cvičit své fotoumění slavnostních okamžiků? :wink: Já,abych věděla komu volat kdyby jsme náhodou někdy měli touhu dělat zase nějaká oficiální fota :grinning: .Vyzvedla jsem si dneska fotky z vítání občánků.........a to že je na nich Jájina uřvaná až tak nevadí jako to,že jsme jako v Simpsonech...všichni žlutí :rolling_eyes: :grinning: .Jako to že jsem zapomněla,že mám na klíně plenku na blinkání neb Jájina řvala kvůli tomu,že byla nějak moc přefutrovaná s přetrženym spánkem...a že mám neupravenej límec jak jsem s ní zápasila.to by ještě šlo,ale fakt jsme tam všichni jak po žloutenkový pandemii :grinning: :grinning: :grinning: .
25. čer 2010 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš..Danečkovi.....jsem chtěla napsat :fearful:
25. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady přikládám fotky z vítání občánků :slight_smile: .
25. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jej,Verčo........ale přála jsem ti před tim v dobré datum,že? :grinning: Vy si tady každej slavíte jak vád napadne .... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, jo jo, přálas mi :slight_smile:
Na fotkách jste tedy trochu "do Vietnamu", ale přesto vám to hrozně sluší, rodinko. Ty máš super hlavu!!!!
Ty fotky by asi šly trochu přefiltrovat :wink:

Já zdolala žehličkou Mount Everest prádla, ale až seberu, co mám na balkoně a v koupelně, tak můžu zase - je to spravedlivé????? :angry:
25. čer 2010 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
veru,
do čeho jsou???????bell a rodina???????
26. čer 2010 v 00:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Sváťo - no do Vietnamu - jako že jsou to žluťásci :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ták,jsem natvrdlá,v ten čas jsme ,volali tchánovi sanitku.............musela jsem na půl noc sehnat hlídání a jeli jsme tam.zavolali jsme mu rychlou,jinak to nešlo,cukr 28,2.................stav je do rána stejný,vubec jsme nespali,šimon maže poprvé k Linde a já musim fungovat dál,jako řidič,jinak by to tchýne nezvládla :unamused: ...........mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ještě tu vopruzuju, ale jen na minutku. Jdu balit.

Bell, krásné fotky, mrňousek hezky v kolíbce křičel, co?

Natt, moc na vás myslím, aby tchán byl v pořádku. Šmarjá, to jsou hrozný starosti. Držím palec.

O Pavle zatím nic nevím, dokonce v noci jsem kontrolovala mobil. Nebojte, až napíše, buď někomu její sms přepošlu nebo se připojím na našeho notebooka, kterého bereme spolu. Technice se chci ale docela vyhýbat a užít si ten týden v přírodě. Tak čááááu!

26. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
Leni,šťastnou cestu,užijte si to a přivezte si pidipasažéra navíc..:slight_smile:
26. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko díky :slight_smile:

A Pavlínka je ještě doma.
26. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem ještě doma! V noci jsem to nějak asi zaspala, nic se nedělo, tak jsem si říkala že s toho nic nebude a ráno to zase přišlo, tak vám nevím, co to jako je! No, napustila jsem si vanu a měla 3x kontrakce po 7 minutách, ale pak za 10minut, no prostě je to nepravidelné! Michal už stopuje :grinning: prý jestli už jedem, ale to ještě ne, myslim že jestli to bude, tak ne tak rychle, ale uvidíme! Taky se to může zastavit, že jo? :unamused:
No ale jestli náhodou porodím, tak určitě napíšu někomu sms nebo vám sem písne Michal, stejně si to tady občas čte! :wink:
Tak si užijte den a jak bude něco nového, tak vás budu informovat :wink:

Bell,
moc pěkné fotky a souhlasím že ti to sluší a Janičce taky, moc, je to už velká slečna :slight_smile:
26. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek