• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell,pekny.
My dneska byli na country v Brezinach,docela bezva.Dali jsme pivko,Max se vylozene vyblbnul a Emca to cely prospala,ani ta muzika nahlas ji nevadila.Max byl nadsenej z vojenskejch aut,nemohli jsme ho odtud dostat.Docela bych tam zustala i navecer.... :wink:
26. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jj videla jsem a překvapilo me,cože se to deje v Březinách :wink: ...................maki,no nekecej,že Emča spala :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt spala a to jsme byli asi 20 metru od toho podia :slight_smile: .Spala tak 90 %casu,co jsme tam byli.Je to holka hodna...Ted uz ma pulnoc a Max taky,klidne bysme tu mohli nechat brachovi chuvicku a jit tam znovu. :wink:
26. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,já se z country těším ještě teď :grinning: ,jsem teď dopila bezkofeinový preso na balkoně a už zalezla neb jsem už nějak neviděla na čtivo,ale stále ještě vyhrávají :grinning: .My vůbec nevěděli,že se tu dneska něco chystá a domluvili jsme se s našima, že má táta volnej víkend tak chtěj Janičku k sobě no a ráno jsme jí vezli na nádraží,že razej vláčkem do zoo a cestou zpět po nákupech jsme čučeli jako blázni co se to tam chystá a úplně mě mrzelo,že je Janička pryč neb by byla v tranzu z těch vojenskejch aut.............manža byl :grinning: .Okukoval to tam nenápadně při venčení Safči.Já chtěla jít ven,ale Jájina to po obědě zakápla v kočárku a spala a spala.......až do večera :astonished: ,takže jsem se s ní placatila na balkoně.Pak jsme vykoupali a zase to zakápla a chrní dál :slight_smile: .Asi jí zmohlo,že šla s náma ráno nakupovat a na zmrzlinu :grinning: .

Holky ,díky za pochvalu fotek :slight_smile: ...za ty prachy :rolling_eyes: :grinning: si je tedy dopupavím(odžlutím) sama :grinning:

Prin,tak co? Už?! :fearful: :slight_smile:
26. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,Didinka je slaďounká :dizzy_face: ,máte moc krásný fotky :slight_smile: .
26. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj nic,ja sedim venku na dvore a tez posloucham New Orleans... :grinning:
26. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to k nam krasne slyset,ani tam nemusime,bo pivko mame tez. :grinning:
26. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
my máme taťku na dovče, tak nějak stíhám jen dočítat :wink:
u nás vše při starém, akorát Davídek spinkal teď dvě noci za sebou úplně celé, mlíčko až ráno, tak kéž by to vydrželo... :wink: včera tu byl na návštěvě tchán, vydržel hodinku, Dáju viděl úplně poprvý, no na mé očekávání to dopadlo docela dobře :unamused: hlavně díky němu jsem se vyhnula návštěvě tchýně (musela jsem přeci uklidit:slight_smile:), kluci mazali za babičkou na zahrádku sami:grinning:

Leník si už užívá na dovče, tak ať se vydaří počasí, Č. ráj je krásný,akorát ty kopce (byli jsme tenkrát na cyklo dovolený)

Prin držím palce!!! mě dělali hamiltona v neděli, s tím, že plánovaný porod ve středu asi nebude, že budu rodit dřív, a vydržela jsem až do tý středy a nic mi nebylo :wink:

Maki, Bell, krásný fotečky, miminka rostou jako z vody :wink: :wink:

jinak jsem v Betynce viděla pěkný kolokočárek, prostě jedete na kole a dítko je v sedačce dole mezi řídítky, pak to zadní kolečko přehodíte do předu a znovu nasadíte sedačku a máte kočárek... tak se mi to docela jako nápad líbilo, jukla jsem na net a cena 49,900,- :astonished: :astonished: to mi tedy spadla čelist... kdybyste chtěly juknout tak je to cyklokočárek Taga
27. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, všichni užívají pěkného počasí :slight_smile:

My včera super, sestavili jsme konečně pískoviště, rovnou jsme zajeli pro ůísek a museli jsme ještě přiobjednat :wink: - je to super, v týdnu dorazí klouzačka a už se Petan ze zahrady nehne :wink: Časem ještě trampolínku.... :hearts:

Ráno jsem vyrazila po delší době s kámoškou na squash, teď čekáme, až se Petík vyspí a jedem za dědou na chalupu - návrat opět večer.
Všem hezkou neděli.
27. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Dneska v 10,08 se nám narodil Rostík. 3,95kg, 53cm. Kluk i maminka jsou v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Preposilam sms od Lenika,kterou dostala od Prin:
Tak jsem tady,jmenuju se Rostik,narodil jsem se dnes v 10,08. 3950g.a 53 cm.Mamka a tatka jsou moc stastni! :slight_smile:
A my vsichni moc gratulujeme!!!!!!At je zdravej a Pavlinka taky!
27. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlínce velká gratulace.Přeju hodně štěstí a zdraví oběma...
27. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
27. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Velká gratulace Prin a Rostíkovi vše nej do života!
27. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jůůůůůůůůů :sweat_smile: ,tak obrovská gratulace Prin i Rostíkovi,teda toje ale kusanec :grinning: .Prin,dyk je Rostík skorem větší než ty,kde to mimčo v tobě tak vyrostlo :grinning: ?
27. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé prin tak gratulace :wink: .na to že je dřív je kus a je krásnej :wink: ............moc gratulujem a přejem zdravíčko............
27. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný miminko,moc gratulujeme"!!!!!!!!!!! :grinning:
27. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
To je krásná zpráva - moc moc moc gratulujeme a přejeme hodně zdraví, štěstí lásky a radosti celé rodince :hearts: :slight_smile:
27. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi už teď máme dovču také za sebou :( ... a je co číst :slight_smile:))))

bell: do běláska chodím s oběma dětma ... Dája jde většinou s námi cvičit ... hraje si tam. A asi jednou, když tam byli děti, byla s tetou v herně ....
28. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
prin: ohromná gratulace ... !!! Chlap jak buk!!!
28. čer 2010 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nádherné fotky z bělásku ... já jsem lajdák ... ještě jsem je nenaskenovala ... asi budou dřív na stránkách mc než u nás :(

28. čer 2010 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
28. čer 2010 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin gratuluju!!! :slight_smile: Rostík je nádhernej :slight_smile: :slight_smile: pěkný míry,no je to kus chlapíka!!

Ahoj všem :slight_smile: huhu už se nám blíží konec školy ,uf to bude zase doma hukot :slight_smile: jo a jinak v pátek večer jedeme do Francie k příbuzným :wink: tak doufám že děcka budou cestou OK!Jedeme večer,aby spaly co nejvíc po cestě...
Snažím se občas hodit sem očko a dočítat Vás :wink: Kristík dělá už druhý večer scény,po chvíly klidného ležení v postýlce začne řvát a protestovat..tak ho tam teď chlap chlácholí...no jsem zvědavá jak bude spát v jiném prostředí,s Jiříkem jsme od miminka cestovali a jezdili po příbuzných a výletech a nyní jsme s prckem mimo domov jěště nespali!Tak mám z toho trochu "vítr".........
28. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
jo tak Francie?????????????to je teda zuzo...............tak si to tam pořádne užijte a cestu kluci zmáknou.neboj :slight_smile:
29. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .
Terez,tý jo příbuzný ve Francii ?! :grinning: :grinning: :grinning: Nechceš nám je půjčit? Vyměnim za tchýni :grinning: :grinning: :grinning: .Krásně si to tam užijte a držim palce klukům ať jim neni cesta dlouhá :slight_smile: .
29. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirando,no já ač rozhodnutá,že kšíry pořídim.......je zatím nemám :confused: neb se statečně pokoušim naučit Janičku,aby nikam pod auto neskákala.zatim jsem teda z každý procházky trochem opocená nebo si prostě vezmu Jájinku do klokany a jdem v klidu neb mám obě ruce volný :slight_smile: .Ale kdyby přeci jen tak pořídim nějaký ty dlší jen přes horní část těla na učrní lyžování,aby nám neujela :slight_smile: .
29. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, obávám se, že tu svou tchýni neudáš, ani kdybys připlatila :grinning:
Terez, tý jo, dovča ve Francii, krásně si ji užijte!

29. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro,no já vim........... ale zkusit to můžu,že :grinning:
29. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

No snad joo díky :wink: snad si to užijeme něco málo pokoukáme....
Strejda chce přivézt majoránku a teta houskový knedle v prášku neb oni tam hrubou mouku nedělají,tak že bonus bude i hrubá mouka :grinning: a už jsem pokoupila u Grešíka čaje,medovinku a knížky o Severních Čechách,no co kupovat starším lidem kteří jsou už zařízený se vším všady!!!
Pokud mi zbyde chvíle chtěla bych uvařit knedle houskový a vzít sebou rovnou aby měli hotový :grinning: ,ale jak říkám dle času,páč v pátek jede moje mamina na kontrolu do Úl nemocnice ráno tak jsem jí tam chtěla odvézt aby se nemusela trmácet........
Takže bych se potřebovala rozčtrtit :grinning:
29. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo knedle do Francie :grinning: :grinning: :grinning: .no to já je úplně chápu,že by na ně měli chuť :grinning: .Tak vemte zásoby hrubý mouky sebou a udělěj knedle až tam :slight_smile: aspoň budou čerstvý a ještě ten zážitek z tej výroby.... :slight_smile: .teda pokud nemáš v plánu se na dovče už jen povalovat.........to já bych teda jako měla :grinning: :grinning: :grinning: .Rozhodně nezapomeň pak přihodit fota :wink: .
29. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek